Şimdi Ara

:::::::::NOKİA C3 PAYLAŞIM BAŞLIĞI::::::::: (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
7
Favori
151.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cedriccan

Isık sensorunu kamera saymak da ayrı guzellık.

pardon ama sonucu değiştirmez !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onetoy -- 16 Şubat 2011; 3:51:37 >
  • Şubatın 1.de almıştım gazıosmanpasadan 320 lıraya ve yorumu c3ten yazıyorum wıfısı mukemmel laptopumun wıfısınden cok az bı farkı var o kadar :)
  • Fiyattına gore bence gayet guzel bır telefon tamam belkı e63 daha ozellikli olabılır ama c3 daha karızma duruyo e63 e gore bırde e63 artık sıfır uretımı yok elde kalan son malları satıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadirdalgic -- 16 Şubat 2011; 5:50:18 >
  • arkadaslar ben guncelleme yapamadım bı yardım edın
  • 7.20 versiyonunun 4.60 dan ne farkı var arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dar[K]Blood*

7.20 versiyonunun 4.60 dan ne farkı var arkadaşlar ?

telefondaki donmalar geçiyo. Performans aartıları var.
  • 4 kez pc den güncellemeyi denedim her seferde makine kapanıp açılıyor pc cihaz bağlantısını kaybediyor sonuç 4,45 te kaldı cihaz. yok mu başka çaresi bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz ÇAĞLAŞ

4 kez pc den güncellemeyi denedim her seferde makine kapanıp açılıyor pc cihaz bağlantısını kaybediyor sonuç 4,45 te kaldı cihaz. yok mu başka çaresi bunun?

ayarlar->tel güncellmesi gir oradan dene bide

Ben güncellerkende olmuştu
    usb'yi çıkarıp (3-4 kez) geri taktım güncelledi

Yada elektroworld varsa git ücretsiz güncelliyolar
  • hocam nokianın sitesinde modeller c3 ü seçin orada yeni güncellemenin +'larını zaten açıklıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onetoy

e63 kataloğunda 3g yazıyomu yazıyo neyi yanlış bilgilendirdim

saf mısın arkadaşım asıl sen neyin peşindesin.

katalogda yazıyomuşmuş, sen git yaşıtlarınla yap bu muhabbeti, cehalet kötüdür. 3g dediğin hsdpa 3,6 7,2 veya 10,6 dır.

384 kbps ye 3g diyebiliyorsan telefon işinden anlamıyorsun demektir.

Zaten ışık sensörüne kamera demişsin, hiç konuşmaya ciddiye almaya bile değmezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take a minute -- 17 Şubat 2011; 16:34:44 >
  • Arkadaşlar Telofonu bgün aldım fakat 0.facebook a giremiorm geçici şebeke sorunu daha sonrada bağlantı kullanılamıyor diyor bilen varmı aranızda :S ??
  • quote:

Arkadaşlar Telofonu bgün aldım fakat 0.facebook a giremiorm geçici şebeke sorunu daha sonrada bağlantı kullanılamıyor diyor bilen varmı aranızda :S ??

Banada dün geldi telefon birtürlü internete giremiyorum ne wifi ile nede wap ayarları yapılı şekilde ya şebeke hatası veriyor yada opera baglanı kuramıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: habibb12

quote:

Arkadaşlar Telofonu bgün aldım fakat 0.facebook a giremiorm geçici şebeke sorunu daha sonrada bağlantı kullanılamıyor diyor bilen varmı aranızda :S ??

Banada dün geldi telefon birtürlü internete giremiyorum ne wifi ile nede wap ayarları yapılı şekilde ya şebeke hatası veriyor yada opera baglanı kuramıyor

Ya ben wife baglantısı yapabliorm hiç bi sorun yok Allaha şükür oyun flnda indirdim oviden telefon güzel fakat bnm internet ayarları yapılıo diil herlde 0.facebook giremiorm geçici şebeke hatası dio :S

• Wifi bağlantasını bende hallettim ama aynen sizin yaşadığınız sorunu yaşıyorum wapdan 0.facebook yada başka web sitelerine giremiyorum
  • quote:

Wifi bağlantasını bende hallettim ama aynen sizin yaşadığınız sorunu yaşıyorum wapdan 0.facebook yada başka web sitelerine giremiyorum

şebeke ayarlarınızı yapılandırın. Birde biraz krediniz olsun ücretsiz olsada telde yüklü kredi yoksa 0.facebook.com'a girmez.
  • selamlar c3 almayı düşünüyorum fakat bütün yorumları okudum telefonda fazla özellik yok ve sadece bir telefon anladığım kadarıyla ama buna rağmen yazılanları okuyunca sıkıntılı bir cihaz olduğu ortaya çıkıyor. Sizde bunu almak yerine e63 almak daha mantıklı değilmidir ?
  • sıkıntılı bır cıhaz goldugunu dusunmuyorum tercıh meselesı ama bence beklentılerınızı karsılaması onemlı benımkını karsılıyor o yuzden uretımden kalkmıs bır e 63 almadım
    quote:

Orijinalden alıntı: babutsa

selamlar c3 almayı düşünüyorum fakat bütün yorumları okudum telefonda fazla özellik yok ve sadece bir telefon anladığım kadarıyla ama buna rağmen yazılanları okuyunca sıkıntılı bir cihaz olduğu ortaya çıkıyor. Sizde bunu almak yerine e63 almak daha mantıklı değilmidir ?
  • evet üretimden kalkması ayrı bir olay ama olurda alırsam e63 2 yıl garantili olucak ne biliyim sanırım e63 de karar kıldım çünkü c3 biraz nazik elimde kalıcak gibi geldi yinede telefoncuda fikrim değişirse aranıza katılırım heralde kolay gelsin iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: onetoy

quote:

Wifi bağlantasını bende hallettim ama aynen sizin yaşadığınız sorunu yaşıyorum wapdan 0.facebook yada başka web sitelerine giremiyorum

şebeke ayarlarınızı yapılandırın. Birde biraz krediniz olsun ücretsiz olsada telde yüklü kredi yoksa 0.facebook.com'a girmez.

Telefonda kredi var zaten kaç defa wap ayarlarını tekrardan yapılandırdım ama nafile sorun hala devam ediyoru müşteri hizmetlerinimi arasam ?
  • Telefonu bugun aldım ve genel olarak cok sevdım. Bı kac eksıgı var ama ıdare edıyorum. Ses acma kapama tusu ve multıtaskıng gıbı.

Neyse ayarlardan tıtresımı acık hale getırmeme ragmen mesaj geldıgı zaman telefon tıtremıyor. Ne yapmalı ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.