Şimdi Ara

:::::::::NOKİA C3 PAYLAŞIM BAŞLIĞI::::::::: (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
7
Favori
151.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Arkadaşlar bir sorum olacak.WhatsApp ı yüklediğim günden beri evimde wi-fi var bu arada,evde iken hiç şu ana kadar bağlı durmaya telefonum hep wi fi ile bağlı kalıyor.dışarı çıktığımda ise ekranın üst köşesinde kare içerisinde E işareti var.Hadi evde sorun değilde dışarıdaken bu 'E' edge bağlantısı oluyor heralde,kontör düşmesin.Gerçi şu ana kadar düşmedide,sizde de böyle bir durum varmı?

aynı sorun bende de vardı. wifi a bağlıyken bile 50 kuruş 50 kuruş kesiliyordu sürekli. aradım müşteri hizmetlerini ve internet olayını kapattırdım. sadece wireless ten bağlanıyorum. zaten evde de okulda da wireless var.
  • arkadaşlar bu telefon ikinci el olarak elime geçti. işlem kaydında silinemeyen 4-5 adet kayıt var. silmek istediğimde geçersiz seçim hatası veriyor. forumda arattım, bi kaç çözüm denedim olmadı.

denediklerim
    fabrika ayarlarına döndüm,
    yazılım versiyonu 4 küsürdü 8.70'e yükselttim,
    8.70 versiyonunu 2. kez yükledim,

aynı sorunu yaşayıp çözen varsa, yardımcı olabilirse sevinirim.
  • Nokia C3-00 İçin İçerik Arayanlar, İlgilenenler Varsa Nokia C3 00 Paylaşım Merkezi burayada göz atmanızı tavsiye ederim durmadan güncelleniyor, içerik ekleniyor.
  • arkadaslar c3 alalı 6 ay oldu avea secip E cıkınca sohbet msn baglanıyordum 6 ay boyunca dısarda oldugum zaman dün baglandım sorun yokdu bgn baglandım 1 tl gitti ve artık e cıkdıgı halde giremiyorm önceden kont gitme olayı yokdu wifi sorunsuz giriyorm denedm bgn artık ekisi gibi E cıkınca kontursuz giremiyoruzmu
  • vazgeçtim C3 den X2 aldım rahatım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kedi

arkadaşlar bu telefon ikinci el olarak elime geçti. işlem kaydında silinemeyen 4-5 adet kayıt var. silmek istediğimde geçersiz seçim hatası veriyor. forumda arattım, bi kaç çözüm denedim olmadı.

denediklerim

aynı sorun bende vardı, 8.70 versiyonunu phoenix yoluyla attım, dead phone flushing yaptım yani, silinmeyen mesaj sorunu ortadan kalktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabasmayan

quote:

arkadaşlar bu telefon ikinci el olarak elime geçti. işlem kaydında silinemeyen 4-5 adet kayıt var. silmek istediğimde geçersiz seçim hatası veriyor. forumda arattım, bi kaç çözüm denedim olmadı.

denediklerim

aynı sorun bende vardı, 8.70 versiyonunu phoenix yoluyla attım, dead phone flushing yaptım yani, silinmeyen mesaj sorunu ortadan kalktı.

teşekkür ederim deneyeceğim

• quote:

quote:

quote:

denediklerim

teşekkür ederim deneyeceğim

imzanda gördüm, benim önceki telefonum n79du. galiba tercihler bazen benzeşebiliyor. ondan önce de 6233 kullaniyordum.

şimdi galaxy nexus almayi düşünüyorum :D

• quote:

imzanda gördüm, benim önceki telefonum n79du. galiba tercihler bazen benzeşebiliyor. ondan önce de 6233 kullaniyordum.

şimdi galaxy nexus almayi düşünüyorum :D

n79'u hala kullanıyorum arada sorun çıkartıyor yıllanmışlıktan, olsun o kadar çok memnunum
    galaxy nexusu benim de aklımdakilerden biri, kısmetse yenileriz telefonlarımızı umarım
  • Arkadaşlar merhaba,

Bugün C3 ile e posta uygulamasına giriş yaptım yapalı E işaretini kapatamıyorum. Yazılanların coğunu okudum böyle bir konuya değinilmemiş. 4. sayfada biraz bahsedilmiş o da işe yaramıyor. Var mıdır bu sorunla karsılasan ve çözen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freut Mich

Arkadaşlar merhaba,

Bugün C3 ile e posta uygulamasına giriş yaptım yapalı E işaretini kapatamıyorum. Yazılanların coğunu okudum böyle bir konuya değinilmemiş. 4. sayfada biraz bahsedilmiş o da işe yaramıyor. Var mıdır bu sorunla karsılasan ve çözen.

kurduğun eposta hesabına giriş yap.
    Seçenek--->Devam--->Ayarlar sekmesinden "Yeni posta gelince beni uyar" ibaresini kapat yaptıktan sonra tekrar seçenek--->Kaydet yapın.Eğer varsa diğer posta kutularınız için işlemi tekrarlayın.
  • arkadaşlar telefona mesaj veya birisi çağrı attı kapatttı ve siz bunu görmediniz 3600 slide ışıklar yanıp sönüyordu c3 de böyle birşey bulamadım ben programı falan var mı ? yada yapabilen
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Uzun

arkadaşlar telefona mesaj veya birisi çağrı attı kapatttı ve siz bunu görmediniz 3600 slide ışıklar yanıp sönüyordu c3 de böyle birşey bulamadım ben programı falan var mı ? yada yapabilen

öyle bir özellik yok. Açıp bakmaktan başka çareniz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REGeRock

quote:

arkadaşlar telefona mesaj veya birisi çağrı attı kapatttı ve siz bunu görmediniz 3600 slide ışıklar yanıp sönüyordu c3 de böyle birşey bulamadım ben programı falan var mı ? yada yapabilen

bende çok araştırdım ama yinede sormak istedim telefonu hack yaptım yinede çok kötü ya + olarak hiç bir özelliği yok :S mesajları geç atıyor falan 350 tl para çok fazla bence böyle bir telefona.. bu hafta nokia e6 alıcam karar verdim
  • quote:

quote:

quote:

bende çok araştırdım ama yinede sormak istedim telefonu hack yaptım yinede çok kötü ya + olarak hiç bir özelliği yok :S mesajları geç atıyor falan 350 tl para çok fazla bence böyle bir telefona.. bu hafta nokia e6 alıcam karar verdim

paranız varsa keşke hiç bulaşmasaydınız bu telefona ama parasına göre uygun bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

paranız varsa keşke hiç bulaşmasaydınız bu telefona ama parasına göre uygun bence.

aslında çok çok kötü değil ama işim gün boyu internette olduğu için artık pek fazla karşılayamıyor :) birde işlemleri kısıtlı vs. o yüzden değiştirme zamanı geldi

• quote:

denediklerim

sorun çözüldü mü ?
  • arkadaşlar benim c3 ün şarjı bitip telefon kapandı ve tekrar şarja taktığımda telefon kendini resetlemişti ve içinde hiçbirşey kalmadı telefonun numaralar temalar uygulamalar ayarlar hepsi. ve bunların hiç biri geri gelmiyor. ayrıca daha önce yapabildiğim ayarlamalar (hareket tuşları ayarlama vb.) artık yapılamıyor. şimdi ne yapmam gerek?
  • Evet Arkadaşım Aynı Sorun Bendede Oldu Telefon Kendi Kendine Resetledi Ve Hiç Bir Ayar Geri Gelmiyor İnternet Sertifikası Kullanıcı Sertifikası Her şey Silindi Telefoncuya Götürdüm Yazılım yüklersek Düzelir Diyor Ama Ben Evde Saten Yazılım Yükledim Olmadı Lütfen Bu konu Hakkında Bilgisi Olan Varsa Yardımcı Olsun
  • Artık ödüllü bi telefon

http://www.globalmobileawards.com/winners2012.php

Best Feature Phone or Entry Level Phone

ki bence hakediyor da.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.