Şimdi Ara

Çinli üreticiler, Samsung Galaxy S'in gözlüksüz 3D destekleyen klonunu yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gün geçmiyor ki Çin'den yeni bir "klon telefon" haberi gelmesin. Son olarak HTC Desire HD modeliyle gündemde olan Shenzen merkezli elektronik üreticileri "artık biraz farklılık gerek" diye düşünmüş olacaklar ki, bu sefer sıradan bir klondan daha fazlasıyla karşımıza çıktılar. iZiNN CJ-5 adını taşıyan akıllı telefon, sizin de dikkatinizi çektiği üzere tasarım olarak Samsung'un amiral gemisi Galaxy S ile büyük benzerlikler taşıyor. Donanım anlamında Galaxy S'in gerisinde yer alan klon telefon, sahip olduğu önemli bir detay ile fark yaratmayı başarıyor. Üç boyutlu ekrana sahip olan telefo, özel gerektirmeden 3D dünyasını avucunuzun içerisine getirebiliyor.

Kullanıcılara gözlük gerektirmeden 3D video keyfi yaşatabilen telefon, Çinli yonga tasarımcısı Rockchip'in RK2818 işlemcisinden güç alıyor. 660MHz'de çalışan ARM, DSP ve GPU olmak üzere üç çekirdekli yapıya sahip olan işlemcisi ile Android 2.1 işletim sistemini çalıştıran telefonun bellek ve depolama kapasitesi hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor ancak önümüzdeki günlerde yerel pazarda satışa sunulması bekleniyor.

• 2D ile 3D yi karıştırıyor olmalılar
    bu adamlar bi gün silkinip ne yaptıklarının farkına varsalar
    işte o zaman bizim made in china yazısına karşı bakışımız değişmiş olacak
  • Nası yani gözlüksüz 3D
  • şimdi bende ekrana gözlüksüz baktım değişen birşey yok gözlüğümü takayım bari :)
  • buna 150 lira veririm androidin hatrına
  • quote:

Orijinalden alıntı: m35

buna 150 lira veririm androidin hatrına

• benim arkadaş 200 tl çin malı iphone aldı malzeme kalitesi hurdalıktan çıkmış gibi paslı ve eski görünüme sahip ne iphona nede herhangi cep telefonuna tercih edilebilir .
  • şu gözlük gerektirmeyen 3D ekranları cidden merak ettim doğrusu... gözlüklü olanlarını biliyorum da gözlüksüz nasıl oluyor acaba??
  • 5-6 sene önce büyük bir markanın gözlüksüz orta boy lcd tv si vardı fuarda 1 dakika izledim hiç hoşuma gitmadi. çok iyi araştırılıp göz beyin vs üzerindeki etkileri anlaşılmadan alınmamalı. eski 50 hz monitörlerin epilepsiyi tetiklediği ortaya çıktığında gelişmiş ülkelerde yasaklanmıştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.