Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alnemu Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29692970297129722973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Myronides

bu dlc ler indirime giriyor mu acaba

Evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunda hiç hile yapmadım sadece 2 hafta kadar oynadım 2 tane şöförüm var ve volvonun son model tırına sahibim şuan neden bu kadar kolay oldu anlamadım
  • Bir tane daha garaj satın al ve içlerini full doldur. Garajlar arasında sürekli "hemen git" yap. Sonra otur ve para artışını izle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 26 Ekim 2015; 6:28:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

Bir tane daha garaj satın al ve içlerini full doldur. Garajlar arasında sürekli "hemen git" yap. Sonra otur ve para artışını izle.

Yok hocam ben hile olmasını istemiyorum yolumda oluyim büyüyim dicemde bi şirket olarak ne kadar büyüyebiliyoruzki ötesinde ne var? Bir de tüm markalara baktım teker teker en iyi volvo geldi bana hem 730 beygir hemde deposu falan bir de 6x2-4 yaptım iyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum ?
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    Ben %400 e çekince çok kasmaya başlıyor bilgisayar ya :D FPS dona dona oynamaya başlıyorm :(
  • %300 olcekleme yeterli maksimum 400ile arasinda pek fark yok zaten.400 asiri gereksiz kasiyor anca.

• Tunning mod kullanan var mı ? Scania sürüyorum. güzel modların hepsi eskide kaldı.

Yada bu eski modları nasıl bu yamaya uyumlu hale getirebilirim bilen varmı ?
  • Renk gelsin az konuya

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElvanDalton -- 26 Ekim 2015; 18:26:55 >

• son bi güncelleme geldi benim tırın sesi bi garip oldu beyler sizde de öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

Konvoy / Linköping - Bergen / 21:30
    Değerli üyelerimiz, yaklaşık iki aydır konvoy yapamıyorduk sebebi ise reel işlerimiz buna vakit bırakmamış olmasıdır. İki aylık süreçte yoğun istek oldu. Bu hafta yollarda olacağız. İlk durağımız, İskandinavya bölgesinde olacaktır. DLC sahibi olanlar katılabilir. Kulübümüzün tüm şoförlerini bekliyoruz.
    Oyun içi Tag sisteminden [DH-TIR] ekleyerek ve rengi Turuncu yapınız.
    Konvoy Bilgileri
    Server: EU1 #1
    Saat: 21:30
    Tarih: 24.10.2015
    Hız Limitleri: Otoban 90 / Tek Şerit 60 / Şehir 30
    Sollama İzni: Yok
    Yasaklar: Tepe Lambaları, Gereksiz Korna
    Araç Model: Serbest
    Araç Renk: Serbest
    Dorse: Zorunlu
    Mola Güzergahı: E20, E18 ve Oslo Teknik Servis
    Başlangıç: Linköping (Otel Önü)
    Varış: Bergen
    İpuçları / Bilgilendirmeler
    Aynalarınızı Kullanın, Ani Frenlerde Dörtlülerinizi Yakın, Aranızda 1 Dorse Boşluk Bırakın, "Abi niye durdun, abi ne yapıyosun vb." söylemlerde bulunmayın. Aranızda bir dorse boşluk bırakmış olsanız çarpmazsınız. Ek olarak önünüzdekini değil konvoy liderini takip edin. Konvoy belirtilen saatten, max en geç 5 dk sonra başlar.
    Harita Güzergah
    http://i.hizliresim.com/3P7pM5.png
    Teamspeak 3 Adresi:
    46.105.59.20
    Teamspeak3 adresimizi kapatmıştık, fakat konvoyun yoğunluk durumuna göre tekrar aktif edilmiştir.

Edit:
    Server: EU2

• Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz34

Tunning mod kullanan var mı ? Scania sürüyorum. güzel modların hepsi eskide kaldı.

bi sorum daha olacak, 4x2 şasi kullanıyorum. Bunu yükselttikçe çıkan dorselerin ağırlığı vs de değişiyor mu? Çünkü bana en fazla patlayıcı çıkıyor o da 22 ton taş çatlasa ( daha 10lv ım )
  • quote:

quote:

Tunning mod kullanan var mı ? Scania sürüyorum. güzel modların hepsi eskide kaldı.

bi sorum daha olacak, 4x2 şasi kullanıyorum. Bunu yükselttikçe çıkan dorselerin ağırlığı vs de değişiyor mu? Çünkü bana en fazla patlayıcı çıkıyor o da 22 ton taş çatlasa ( daha 10lv ım )

İlk sorunun cevabını bilmiyorum Hocam
    İkinci sorunuz ise; çıkan yüklerle şasinin alakası yok, leveliniz yükseldikçe yüklerin ağırlığı, getirdiği ücret vs artacaktır, zaten oyunda ki en ağır yük 25 ton, fazla bişey kalmamış arada :)

• fcsrn kullanıcısına yanıt
    bazen daha ağır yükler görüyorum da internette demekki mod ile yapıyorlar. ben düşündüm, hassas yüke vs verdikçe ağırlaşmaya başlıyor diye demekki değilmiş
  • beyler bu adamın eski şarkıları tır sürerken iyi dinleniyor,eskileri dinleyin ama yeniler güzel değil

• xBleus X kullanıcısına yanıt
    Yavrum vabis Maşallah
  • Ets2 scandinavia ve csgo olduğu steam hesabını satıyorum pm.

• quote:

bazen daha ağır yükler görüyorum da internette demekki mod ile yapıyorlar. ben düşündüm, hassas yüke vs verdikçe ağırlaşmaya başlıyor diye demekki değilmiş

25ton üzeri olanlar moddur, 125tonluk ve 70tonluk dorse modları var, 125tonlukda maden ocağından çıkaramadım 730luk scaniayı

• Beyler cevaplarsanız çok memnun olurum 13-14 gündür oynuyorum ets 2 yi 1.21.x sürümü mevcut şuan volvo son sürüm serisini aldım ve garajımda 2 şöför daha var sizce bu normalmidir oyun bir anda volvo alınca sıkıcı hale geldi ?
  • Oyun içi çektiğim görselleri nasıl netleştirebilirim? Ayrıca görseller karanlık çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 27 Ekim 2015; 18:02:19 >
  • 
Sayfa: önceki 29692970297129722973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.