Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2941. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29392940294129422943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler oyundaki direksiyon kademeli kademeli dönüyor yani kesik kesik bunu nasıl çözebilirim
  • Kardeş zevk meselesini tartışmadım gözünü seveyim biliyorsan söylersin bilmiyorsan boşver gitsin.

Çözümü şu şekilde yaptım. Seçenekler / Kontroller / Kontrol Sihirbazı / Gamepad / Burda ileri butonuna tıklayınca ileri geri vitesi değiştirebiliyorsunuz. Burdan değişince sorun düzeldi.
  • mtax kullanıcısına yanıt
    Siz soru falan sormadınız ki bana. Gamepad ile ilgili sorununuza hitaben yazdım, demekki bildirimlerde yanlışı seçip, benim olmasını istediğim mesajı okuyup, ne olduğunu anlamadan cevap yazmışsınız.

Benden gelen 2 bildirim olacak, biri gamepad ile ilgili.

Yardımcı olmakta kabahat oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 16 Ağustos 2015; 10:36:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a Gençler bu diğer araçların ışıkları sürekli yanıyor gece gündüz.Neden sönmüyorlar.Bir bilgisi olan varmı? yada nasıl düzeltilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

beyler oyundaki direksiyon kademeli kademeli dönüyor yani kesik kesik bunu nasıl çözebilirim

yokmu yardım edecek
  • Hocam siz oyunu direksiyon ile mi oynuyorsunuz ? Ayarlarınız çok güzel mesela dönerken nasıl birden sola bakabiliyorsunuz ben ayarları bir türlü düzenleyemedim rahat bir şekilde.
  • Sağ üstte FPS'yi gösteren uygulamanın adı nedir ? Bir de klavye ayarlarınız paylaşır mısınız ben de çok beğendim sizin ayarlarınızı.
  • Promods 1.96 indiren var mi ? Kendi sitesinden de indirdim baska siteden de indirdim ama rardan cikarirken bazi dosyalar illaki hata veriyor
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    ayın 11'inden sonra ufak bi güncelleme aldı. Öncesinde indirdiysen tekrar indir derim.
    onun dışında ben sorunsuz oynuyorum. winrar yerine 7-zip falan deneyebilirsin. ben de Mac olduğu icin daha fazla yardımcı olamıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende direksiyon almayı düşünüyorumda, f/p oranı en yüksek direksiyon hangisi sizce?
    NOT:Kullananlar önerirse sevinirim kulanmadan yorum yapılmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoMuTa

Arkadaşlar bende direksiyon almayı düşünüyorumda, f/p oranı en yüksek direksiyon hangisi sizce?
    NOT:Kullananlar önerirse sevinirim kulanmadan yorum yapılmasın.

Tam tur dönen direksiyonlarda zevkli oluyor bu oyun. En ucuz ve iyi alternatif Logitech DFGT, daha üst seviyesi G27'dir. Bütçeye göre ikisinden seçim yapabilirsin.
  • Mclaren-Honda kullanıcısına yanıt
    Soruyu kaçak arkadaşımıza sormuşsun ama o en son milanoda tamirci apo dayıda görülmüş fps gösteren steam olmalıdır steam ayarlarında var öyle bir seçenek ve kaçak direksiyon ile oynuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

hep biz mi konvoy yapacağız

Hocam burası yalova mı? Çok benzettimde

• quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

Egzos dumanı istiyorum

Kıllısını istiyorum...

edit: ankara8084 evet, herkes satın almış durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 17 Ağustos 2015; 1:32:23 >
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Herkes isdiklerini sıralamış bende bazı mekanik aksamı söküp takmak isterim,pompayı söküp biraz hidrolik yağı rampada alev saçarak çıkmak isterim.

Bunlarda bugünden geride kalanlar!
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU][album][/album]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 17 Ağustos 2015; 2:00:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dörtçeker

Hocam siz oyunu direksiyon ile mi oynuyorsunuz ? Ayarlarınız çok güzel mesela dönerken nasıl birden sola bakabiliyorsunuz ben ayarları bir türlü düzenleyemedim rahat bir şekilde.

Mouse ile sürüyorum dönerken / ve * tuşlarını kullanıyorum numlock için tabiki ben bunları farklı tuşlara atadım onları kullanarak etrafa bakıyorum sonra 1'e basıp düz konuma getiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mclaren-Honda

Sağ üstte FPS'yi gösteren uygulamanın adı nedir ? Bir de klavye ayarlarınız paylaşır mısınız ben de çok beğendim sizin ayarlarınızı.

Oyuna girdikten sonra shift + tab basıp steam arayüzünü aç ordan ayarlara gir ve zaten biraz bakarsan görürsün FPS göstergesi gibi birşey yazması lazım ordan seç ve tamam'a bas.
    "“Ayarlar>Oyun İçi” bölümüne geliyoruz. Ardından “Show in-game frames” sekmesine tıklayıp “Tamam” diyoruz. En sonunda oyuna girdiğimizde oyunun sol üst köşesinde FPS değerini görüyoruz."
  • Beyler 6. Seviye oldum uzun yol becerisi 4 oldu ama 240 km ustu hic sevkiyat olmuyor baska biseymi yapmam lazim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam olsa eve gitsek de biraz nakliyat yapsak. :}

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 29392940294129422943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.