Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28972898289929002901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Bugün MAN ile 1.000000 km'yi tamamladık.
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Tebrikler hocam nice 1 milyonlara.

• Hayır. Her yerde 90 limit vardı. 1 Nisandı galiba onda hız sınırını kaldırdılar. Sonra şehir dışı 110 km/h şehir içi 60 km/h yaptılar. Böylede iyi oldu. 90 la gitmek isteyen gider. 90 dan hızlı gitmek isteyende gider. Sonuçda tır kullanıyoruz 160 ın 170 in bir alemi yok.
  • Oyunun orjinal sitesinde update sekmesinden gubcellemelerini indirip kurabilirsiniz.
  • Oyunun orjinal sitesinde update sekmesinden gubcellemelerini indirip kurabilirsiniz. Ama yaklaşık 1.5 gb
  • 90 vs 110 farkı, sollamalarda işe yaracaktır.
  • Yahu beyler bu nasıl bir kazadır ? Allahtan kayıttaydım adama dokunmadım bile

• Oyunu en ucuz nereden alabilirim?
  • Bunu yapabilmesi için oyunu satın alması gerekmektedir. @prof.dr.13175

Steam'i çok bilmeye gerek yok indirip bilgisayarınıza kurun kredi kartıyla veya turkcell ile alış veriş yapabilirsiniz takıldığınız yer olursa google danışın bulamazsanız konu içinde bize sorun yardımcı oluruz.
    @humerus06

Steam'de indirimler başladı takip edin ets2 içinde olacaktır. @50kaan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 12 Haziran 2015; 17:08:05 >
  • Maşallah oyuna başladığınızdan beri başka tır kullanmadınız galiba devamlı man kullanamaktan sıkılmadınız mı hiç

Başka tır kullandığınız oldumu hiç

Not: Bir hatadan dolayı iletiler birden fazla gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaeski39 -- 12 Haziran 2015; 18:14:00 >
  • Hepsini kullandım ilk arabam mercedes'ti hatta MAN'ı alana kadar garajımda duruyordu,2,arabam volvo 60.000 km gelince şoföre verdim garajımda bütün arabalardan vardı,en sonunda garajlarda dahil bütün arabaları sattım bir tek MAN kalmıştı şimdi yeniden garajları satın alıp sadece MAN ile dolduruyorum bunun haricinde 174 tane daha MAN var.

Unutmadan MAN ile 1.000000 km oldu ama total km 1.778.352 km oldu. Tek seferlik işlerde diğer tırları kullanıyorum.
  • Steam yaz indirimleri başladı
    http://store.steampowered.com/app/227300/

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan525 -- 12 Haziran 2015; 18:41:14 >

• şuan euro truck 13.26TL

enpara ile alsam ne kadara gelir
  • Almayın, yarı fiyatına düşecek. 5 - 6 tl olacak. O zaman alırsınız.
  • Scandinavia da 24,65 olmuş steamde. İlerleyen günlerde daha da düşer mi? DLC yeni olduğu için daha fazla indirim olmayabilir.
  • Saitek, Farming Simulator için set çıkartmış. Keşke ETS için de yapsalar, retarder kollu falan :)

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

http://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-direksiyon-seti-on-siparise-acildi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 13 Haziran 2015; 11:52:05 >

• Fiyat normal bence

İmkan olsa, simülasyon için oda kurmak lazım.Fena odalar var nette

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trktlh -- 12 Haziran 2015; 22:23:02 >
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Size birsey diyeyim ben oyuna ilk başladığımda korsan oynuyordum. Ama guncellemelerini hep ordan indirip kurdum. Taa ki 1.1.1 den d1.12 ye kadar. (o güncelleme den sonra oyunu satın aldım steam dan otomatikman guncellendi)Ondan sonra guncellemelere özel güvenlik sistemi eklemislerse bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasan525 H kullanıcısına yanıt
    İnanıyorum deluxe edition %75 olacak ve o paket uzerinden para kazanmayı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba;

Steam üzerinden SCANDINAVIA dlc si satın aldığımda sadece steam üzerinden giriş yapıp mı oynayabilicem? Yoksa şifreyi satın alıp normal oyuna giriş yapıp oynayabiliyor muyuz?
  • Arkadaşlar steam yaz indirimlerinden aldım ets 2 yi online oynayabilmek için. Nasıl oynayacağız yardımcı olur musunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 28972898289929002901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.