Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.073
Cevap
377
Favori
3.635.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28552856285728582859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fcsrn

deneyeceğim, şu an başka araçtayım, dediğiniz gibi yaptım ve gösterge değişti. ama oyundan da çıktım. ilk fırsatta volvoya da bakarım. teşekkürler bilgilendirme için.

quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

sanırım ''I'' ile değişecektir. yol bilgisayarındakini demiyordum. normal konsoldaki hız göstergesi sorunumdu. ama sanırım o da bu ''ı'' ile değişecektir. teşekkürler ilginiz için.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Kilometre saatindeki dijital "I" ile kumanda edilemez maalesef.
  • bugün maaşlar yattı 50 lira ayırdım dlc için artık çıksın yeter beklediğimiz :)
  • multi ye yama mi geldi arkadaslar?
  • hayatimda gordugum en kotu multiplayer sitesine sahipsiniz.her gelen update de kullanici adı ve sifresi yenidenmi ister ya.illallah ettim yeminle.@işaretini arayuze yazılamayan bi multiplayer oyunu.acıncak durumda.
  • Yeni güncelleme ile yeni DAF'ta direksiyon sorunu mu var? Scania ve DAF denedim ama DAF'ın direksiyonunda bariz sorun var.

Ekleme: İşin garibi ben beta sürümünü de denemiştim 1.17'nin. Betada hiçbir sorun yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALONSO_06 -- 5 Mayıs 2015; 20:51:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

volvo fh globetrotter xl kulanıyorum. ön panelde hız göstergesi çalışıyor fakat göstergenin ortasında yazı ile yazması gereken kısım sürekli sıfır.. sinir oldum..

Senin dediğin dijital hız göstergesi o sadece Renault Premium ve Magnumda var.
    Diğer tırlarda göstergenin ortasındaki rakam hız sabitleyiciyi gösterir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

hayatimda gordugum en kotu multiplayer sitesine sahipsiniz.her gelen update de kullanici adı ve sifresi yenidenmi ister ya.illallah ettim yeminle.@işaretini arayuze yazılamayan bi multiplayer oyunu.acıncak durumda.

Hocam bazi basit ama sinir edici sorunlar var. Sadece sizde degil bizim bazi panellerde sıkıntılı chatte bisey yazarken vazgecip esc ile direkt kapatmak istersin chati ama basinca direkt oyunu pause moduna geciriyor mesela bunun gibi. Ama yinede büyük bir proje bunada şükür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

hayatimda gordugum en kotu multiplayer sitesine sahipsiniz.her gelen update de kullanici adı ve sifresi yenidenmi ister ya.illallah ettim yeminle.@işaretini arayuze yazılamayan bi multiplayer oyunu.acıncak durumda.

Hocam bazi basit ama sinir edici sorunlar var. Sadece sizde degil bizim bazi panellerde sıkıntılı chatte bisey yazarken vazgecip esc ile direkt kapatmak istersin chati ama basinca direkt oyunu pause moduna geciriyor mesela bunun gibi. Ama yinede büyük bir proje bunada şükür

onu bunu bilmem .gordugum en kotu multiplayer ara yuzune sahip oyun ets mp i.bukadar amatorce yapılabilirdi ancak.
  • 1.17 ile yapay zeka geliştirmeleri dedikleri şey, yapay zekanın aniden önüne ya da üstüne kırmasıymış demek ki. Uzun zamandır bu sorun pek yoktu, 1.17'nin betasından itibaren birçok kez yaşadım.

Neyse, can sıkmaya gerek yok. Oynarken aklıma bir şey geldi; Euro Coach Simulator'de ETS 2 ile aynı haritayı kullanacaklarını açıklamışlardı ve o kadar güncelleme/DLC'ye rağmen haritada halen kapalı yollar var, ayrıca bunlar azımsanacak gibi değil. Sanırım bu yolları ECS'de açacaklar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Çok merak etmiştim anlatılanlardan dolayı bu aralar çok sık oynamıyorum monitörüm arızalı kaldık 17 crt monitöre dayanamadım açtım çok bir şey anlayamadım fark var gibi ama 1280x1024 bütün ayarlar high ölçekleme %400 30-35 fps kassel içinde çok fazla bakmak gelmedi içimden yarın monitör işini halletmem gerekiyor sanırım.

Bu arada biraz araştırınca benim crt monitör 1024x768 85 hz'miş hangisi daha iyi olur acaba 1280x1024 60hz.mi yoksa bu haliylemi bilemedim gerçi ets2'yi ayarlarından 1280x1024 yapsamda olmuyor ekranda görüntü üstten 4-5 cm küçük görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 6 Mayıs 2015; 2:10:57 >
  • yarın bu saatte DLC çıkıyor.inşAllah 30 TL gibi makul bir fiyat olur.Global fiyat 17,99 €'ya kalırsak yandık :D

Tahminim : 40 TL
  • 34.99 olacak

• Beyler 1.17 otomatik güncelleme nasıl geldi size bende uyarı yok güncelemee yada siz nerden indirsiniz beta olmayan tam sürümü

• salihbocX S kullanıcısına yanıt
    Steam otomatikman güncelliyor eğer sizde olmuyorsa steam ayarlarında ''Hiçbiri-Beta Programlarına Katılma'' seçin güncelleme başlar.
  • Eğer bu oyunu önümüzdeki yıllarda (aylarda olmayacağı kesin) mikrofostun hololensi ile oynayabilir isek dadından yinmez.
    öylesine söyleyesim geldi
  • rabitelli kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Steam otomatikman güncelliyor eğer sizde olmuyorsa steam ayarlarında ''Hiçbiri-Beta Programlarına Katılma'' seçin güncelleme başlar.

DEĞERLİ KAMYONCU DOSTLARIM BEN OYUNU STEAM ÜZERİNDEN OYNAMIYORUM CD ALMIŞTIM ZAMANINDA ÖYLE OYNUYORUM OYUN YÜKLÜ AMA BİLGİSAYARDA YENİ SÜRÜM GELMEDİ 1.17 OYUNU STEAM ŞİMDİ İNDİRİYOR YENİ SÜRÜMÜ 2 ADET OYUN GİRİŞİ OLDU MASAÜSTÜNDE SORUN OLURMU AYRICA BENİM PROFİLİ NASIL STEAM EKLEDİĞİM OYUNUA ATARIM
  • salihbocX S kullanıcısına yanıt
    Steam'de kendisi indirir ve kurar ona giriş yaparsın eski oyunu kaldır çünkü çakışır ve açılmaz profillerin belgelerimde duruyorsa aynen oradan devam eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

Steam'de kendisi indirir ve kurar ona giriş yaparsın eski oyunu kaldır çünkü çakışır ve açılmaz profillerin belgelerimde duruyorsa aynen oradan devam eder

şu an oynuyorum stema ekledim oyunu aynı profil çıktı steamde 1.17 indirdim ama tsm map çalışmadı oyundan attı kaldırdım şimsi sorun yok 2masaüstündeki oyunda güncelleme olmamaış frenler berbat neden böyle
  • 
Sayfa: önceki 28552856285728582859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.