Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2779. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27772778277927802781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Steamden indirdim
    @iisskkoocc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Total km 1,630 bin küsur aslında 2 milyonu geçmişimdir çünkü enaz 20 kere yeniden başladım (20 belki abartılı bir rakam olabilir sayısını tam hatırlamıyorum bir günde 4 kere 5. levele kadar geliyordum bir yeri kurcalayınca sıkıntı çıkıyordu şimdi ayda 2 kere yedek alıyorum Bu oyunu seviyorum birde sırf destek olabilmek için çıkan bütün (bayrak dlc'leri hariç) dlc'leri satın aldım biraz sağlık sorunlarımız var onları atlatabilirsek bir tane daha alıp 2 tane G27 eşimle beraber yollara düşmeyi planlıyoruz
    Şu yutube'da EvliVeOyuncu gençler var biz yıllar önce 2003-2004 Return To Castle Wolfenstein: Enemy Territory ve doom3 gibi bir çok oyunu beraber oynamıştık,sağlık problemlerimizi atlatalım beraber yine oynayacağız.

Bildiğim kadarı ile steam'de ön siparişe açıldı oda mart sonu nisan başı gibi dağıtılır.@Musbab

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Nasıl sıkılmıyorsunuz yahuGerçi G27 ile oynamak kadar zevklisi de yok.Şuan sıralı vites kullanıyorum.Debriyaj hangi tuş klavyede?

Bu arada kullandığınız modlar nelerdir hocam?
  • CC ile sabit 90km/s ile giderken, ara ara fren lambaları yanıp sönüyor. Aynadan görüyorum. Ancak cc'den çıkmıyor ve hız azalmıyor. Bu da mı bug?

Dün gece de köprü altından geçerken, üstteki yoldan geçen tırın sadece şöförü göründü sol dış aynamda. Oturur vaziyette ve siyah silüet olarak geçip gitti bir anda
  • ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    Yeni sürümlerde otomatik retarder gelmişti. Mesela hız doksan da sabitlenmiş yokuş aşağı iniş var tır hızı 90 da tutmak için otomatik frenliyor. Ayarlarda var onla ilgili seçenekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

CC ile sabit 90km/s ile giderken, ara ara fren lambaları yanıp sönüyor. Aynadan görüyorum. Ancak cc'den çıkmıyor ve hız azalmıyor. Bu da mı bug?

Dün gece de köprü altından geçerken, üstteki yoldan geçen tırın sadece şöförü göründü sol dış aynamda. Oturur vaziyette ve siyah silüet olarak geçip gitti bir anda

Yapma bunu başkan.. Azıcık oturup düşünseniz böyle bir güzelliğin tır vb. araçlarda olabileceğini düşünebilirsiniz.ismi adaptive cruise control diye geçiyor. Yeni arabaları bilmem lakin standart CC nin geliştirilmiş hali olarak geçiyor bir çok çeşidi var.. Benim bildiklerim 1.si sadece hıza sabitler fren yapma yetkisine sahiptir 2.si gps kullanarak database de yer alan yollardaki izin verilen hız sınırlarına göre sabitlenmiş hızı değiştirir. 3.sü öndeki araca sabitlenir güvenli yol mesafesinde onu takip eder vs vs. Ayrıca o dediğiniz özellik her tırda yok. Diğer markaları kullandığınız zaman göreceksiniz. Yokuş aşağı Allah ne verdiyse hızlanarak inenlerle frene basarak inenler var oyunda. Marka hatırlıyorum ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Steamden indirdim
    @iisskkoocc

Dosyalar bu sağdakiler mi? Bendeki yamayı winrarla açınca içinde bunlar gözüküyor. Eğer böyleyse sende de o dosyaların hepsini rarlayıp dosya uzantısını .scs olarak değiştireceksin sonra.
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• iisskkoocc kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz şekilde .scs olarak değiştirip mod klasörüne attım.Oyunda modu aktif ettim.Galerilere baktım ama tırı bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

CC ile sabit 90km/s ile giderken, ara ara fren lambaları yanıp sönüyor. Aynadan görüyorum. Ancak cc'den çıkmıyor ve hız azalmıyor. Bu da mı bug?

Yapma bunu başkan.. Azıcık oturup düşünseniz böyle bir güzelliğin tır vb. araçlarda olabileceğini düşünebilirsiniz.ismi adaptive cruise control diye geçiyor. Yeni arabaları bilmem lakin standart CC nin geliştirilmiş hali olarak geçiyor bir çok çeşidi var.. Benim bildiklerim 1.si sadece hıza sabitler fren yapma yetkisine sahiptir 2.si gps kullanarak database de yer alan yollardaki izin verilen hız sınırlarına göre sabitlenmiş hızı değiştirir. 3.sü öndeki araca sabitlenir güvenli yol mesafesinde onu takip eder vs vs. Ayrıca o dediğiniz özellik her tırda yok. Diğer markaları kullandığınız zaman göreceksiniz. Yokuş aşağı Allah ne verdiyse hızlanarak inenlerle frene basarak inenler var oyunda. Marka hatırlıyorum ama.

Mir'im, birincisi, bu bir oyun. İkincisi de, düz yolda giderken ve max. hız 90ken neden fren lambaları yanıp sönsün ki? Bu dediğim 730 Scania Streamline'da oldu. Bu akşam da Daf XF'i deneyeyim bakalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

Mir'im, birincisi, bu bir oyun. İkincisi de, düz yolda giderken ve max. hız 90ken neden fren lambaları yanıp sönsün ki? Bu dediğim 730 Scania Streamline'da oldu. Bu akşam da Daf XF'i deneyeyim bakalım

Hocam oyun değil simülasyon.Yani olabildiğince gerçekçi yapmaya çalışıyorlar.O zaman hızı bize göstermese de 91 e çıktığını hesaplıyor olabilir oyun.O yüzden frenlemiştir.Başka bir açıklaması yok malesef

edit:yoksa bug dır dediğiniz gibi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 9 Şubat 2015; 14:45:48 >

• Ridianod kullanıcısına yanıt
    cc'de otomatik fren ayarlı olabilir, 90'ı geçtiği an anlık devreye giriyordur, +1 +5 gibi payları vardı ayarlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

cc'de otomatik fren ayarlı olabilir, 90'ı geçtiği an anlık devreye giriyordur, +1 +5 gibi payları vardı ayarlarda.

O frenin ayarı değil sanırsam hocam.Ayrıca cc de otomatik fren müthiş bir özellik bence.virajlı yollarda çok iş yapıyor.
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    Frenin de cc artırma aralıklarının da ayarı var seçeneklerde.
  • saolun hocam teşekkür ettim
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Sıkılmıyorum çünkü seçiyorum deniyorum hoşuma giderse devam ediyorum,2008'den beri America's army oynarım bilenler bilir hâlâda oynuyorum (oynamak isteyenlere yardımcı olurum.) Beraber başladığımız arkadaşlar bıkıp bıraktılar ben hâlâ devam oyunlarda kendime küçük küçük hedefler koyarım oyunu sevmem lazım sevmezsem alemi cihan olsa oynamam

Vites işine gelirsek gerçek otomatik olarak kullanıyorum ctrl ile geri vites shift ile ileri (klavye'ye çok hakim değilim tuşlar çoğalırsa sıkıntı olur.

İlk resim otobüsçülere frankfurt yolcu kaynıyor beyler yatmayın

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Dediğiniz şekilde .scs olarak değiştirip mod klasörüne attım.Oyunda modu aktif ettim.Galerilere baktım ama tırı bulamadım

Allah Allah... Ben daha önce bu yöntemle birçok tır yamasını oyuna atmıştım ve oyunda da gözükmüştü. Tüm galerilere baktınız mı?
  • Zottirikten laptopa dfgt bağlayıp kaynanamdan kalma zigonlar üstünde direksiyon sallamaya çalışıyordum.

anaaa, sonra bi baktım evde kenarda bi adet boş oda ve u3011, dükkanda da mining zamanından kalma boş yatan bi x79+3820+280x tayfası var.
    ben şinci utanmadan indirim zamanı fsx falan da alırım steam'den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabitelli -- 9 Şubat 2015; 19:06:59 >
  • Mod u indirdiğinizde genelde rar içinde scs dosyası olarak iner o scs doyasını rardan çıakrtıp mod klasörüne atmalısınız. Eğer direk scs halinde inerse direk atın. Dosya uzantılarıyla oynamayın.
  • merhabalar oyunu yakın zamanda alan var mı? en uygun nerden bulabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xBleus

Mod u indirdiğinizde genelde rar içinde scs dosyası olarak iner o scs doyasını rardan çıakrtıp mod klasörüne atmalısınız. Eğer direk scs halinde inerse direk atın. Dosya uzantılarıyla oynamayın.

İşte arkadaşın direk o scs dosyasının içindekiler çıplak olarak çıkmış anlattığına göre. Ben de karşılaştım birkaç kez bu tür durumla. Yukarıda dediğim gibi yapınca yama çalışıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 27772778277927802781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.