Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27712772277327742775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda olan var mı varsa multiplayerda olan beraber gidelim
  • beyler arada bazı kişilerde görüyorum,tırın önünü azda olsa kaldırıyolar nasıl yapıldığı hakkında bilgisi olan varmı ?
  • fatih8134 kullanıcısına yanıt
    6X4 hareketli aks taktır, ağır yük al aksı kaldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

AŞKIM

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Karbonfiber mod mu hocam ? Bende bi streamline sever olarak kullanmak isterim

• Aynn karbonfiber. Korbonfiber e karsi ilgim artti :) pc yide kablicam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzeltilmiştir...

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • herkese iyi günler ufak bir sorum var steam indirdim oyun 39 lira birde going east adlı bir paketlisi var öyle 55 lira, paket tek başına 21 lira ben önce 39 luğu alsam sonra o paketi alsam olurmu yoksa bir mi almam gerekir sonradan dlc alınca oyun içine nasıl eklenir ? bilen yardımcı olursa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papaoutai

herkese iyi günler ufak bir sorum var steam indirdim oyun 39 lira birde going east adlı bir paketlisi var öyle 55 lira, paket tek başına 21 lira ben önce 39 luğu alsam sonra o paketi alsam olurmu yoksa bir mi almam gerekir sonradan dlc alınca oyun içine nasıl eklenir ? bilen yardımcı olursa çok sevinirim

Hocam paket yada ayrı ayrı almak arasında bir fark yok sadece gold alırsanız 5 lira karlı oluyorsunuz tek farkı bu

• Papaoutai kullanıcısına yanıt
    Bu oyun daha bir ay önce 8 liraydı ets2 + going east paketi. Eğer aceleniz yok ise belki indirime girer bekleyin bence.
  • dönem daha yeni bitti 3 hafta arkadaşlar ile oynamayı düşünüyoruz öyle müptelası olmam yani zaten makine haşat benim low da açıyor anca yardımlarınız için teşekkürler :)
  • quote:

dönem daha yeni bitti 3 hafta arkadaşlar ile oynamayı düşünüyoruz öyle müptelası olmam yani zaten makine haşat benim low da açıyor anca yardımlarınız için teşekkürler :)

Oynayacağınız zaman haber ederseniz gelirim bende bende low'da oynuyorum
  • Merak ettim hepiniz oyunu direksiyon ile mi oynuyorsunuz ? Ben bugün ilk defa indirdim oyunu -korsan aldım ancak multi için en yakın zamanda steam üzerinden alıcam- klavye ile oynuyorum pek tat vermedi direksiyon almalı mıyım sizce ? Nasıl bir direksiyon almalıyım tavsiyeleriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Merak ettim hepiniz oyunu direksiyon ile mi oynuyorsunuz ? Ben bugün ilk defa indirdim oyunu -korsan aldım ancak multi için en yakın zamanda steam üzerinden alıcam- klavye ile oynuyorum pek tat vermedi direksiyon almalı mıyım sizce ? Nasıl bir direksiyon almalıyım tavsiyeleriniz var mı ?

Hepimiz direksiyonla oynamıyoruz, en azından ben klavye ile oynuyorum, direksiyon alma niyetiniz varsa en azından driving force gt almalısınız oyundan tat almak için, ucuz direksiyonlar klavyeden beter olabiliyor(bende var ucuz yollu bişey, az dönderiyosun otobanda sağa sola uçuyor felan)

• quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

quote:

dönem daha yeni bitti 3 hafta arkadaşlar ile oynamayı düşünüyoruz öyle müptelası olmam yani zaten makine haşat benim low da açıyor anca yardımlarınız için teşekkürler :)

hocam bunu multi nasıl açıyoruz çözemedim daha normal ets gibi başladım sağa sola götürüyorum tırları :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

quote:

hocam bunu multi nasıl açıyoruz çözemedim daha normal ets gibi başladım sağa sola götürüyorum tırları :D

http://ets2mp.com/

Siteye üye olun indirin daha sonra programı. Programdan oyuna giriş yapınca multiplayerdesiniz.

• fcsrn kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam o direksiyonun fiyatı da 500 tl. Ucuz yolla bi şeyler almayı düşünüyordum ancak cevabınızdan sonra vazgeçtim.
  • Bu oyunu direksiyon ile oynayan arkadaşlar hangi direksiyonu kullanıyorsunuz ve memnun musunuz ? Sadece bu oyun için direksiyon almayı düşünüyorum ve 200 tl den fazla para vermek istemiyorum. Sizce klavye ye devam mı etmeliyim yoksa bu fiyata kadar bir direksiyon almalımıyım yardımcı olursanız sevinirim.
  • Baştan yazayım KLAVYE ile oynuyorum direksiyon çok araştırdım alacaksanız dfgt veya biraz daha fazla verip g27 almak yada klavye,fare,joystik yada kendiniz yapabiliyorsanız (shifter)http://forum.donanimhaber.com/m_94416728/tm.htm Ucuz direksiyonları hemen hemen hiç kimse tavsiye etmiyor,bir şekilde alanlarda satmaya çalışıyorlar.
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Klavye ile devam etmelisin bence ucuz direksiyonların bir cogunu denedim bu oyunda en aşağıda logitec g27 kullanmalısın diğer direksiyonların tepkımeleri oyuna hiç yaramıyor need for speed shifti kusursuz oynadıgım direksiyonda kamyonu garajdan cıkartamadım desem yeri var zevk almazsın bence yine karar senin çevrendeki insanlarda varsa emanet al yarım saatliğine dene pişman olma yine karar senin.
  • Arkadaslar Şöför olayına Çare bulabilen varmı_? bana en az 250 şöför lazım para harcamaya yer kalmadı butun sehırdekı garajları aldım genişlettim zevk olsun diye butun garajları 0 fh 2014 lerle doldurdum 100.000 km yi gecen şöförlerin araclarını sıfırladım şöförlerin çogunun seviyeleri 10da boşta 250 kadar aracım var şöför yok :)
  • 
Sayfa: önceki 27712772277327742775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.