Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27082709271027112712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: benightedd

Arkadaşlar şu ortaya taktığım lambaları yakamıyormuyuz acaba bir türlü yakmayı beceremedim onları.

Edit: açma olayını anladım ama bu seferde aşırı parlak oluyor diğer insanlarda böyle olmuyor
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Yuhh. Nasıl farları o kadar güçlendirdin ? Güneş bile o kadar aydınlatmiyor. Nasıl yaptığını anlatabilir misin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Servise gidip ön koruma demirine far takabilir veya tavana da far takarsanız oyun içinde f4e basıp orda ilave aydınlatmaların hepsini aktif edip k tuşuyla uzunları açınca sizde o aydınlığa erişmiş olabilirsiniz :)
  • oyunu yeni alanlarla beraber server doldu haliyle pingler yükseliyor, hafta içi normale döner oyuncu sayısı,yoksa bölye oynanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: benightedd

Arkadaşlar şu ortaya taktığım lambaları yakamıyormuyuz acaba bir türlü yakmayı beceremedim onları.

Edit: açma olayını anladım ama bu seferde aşırı parlak oluyor diğer insanlarda böyle olmuyor
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

uzunlar açık olabilir sende ?

• Yardım edenlere teşekkür ederim.. Sabredip baştan birşekilde yeniden başlayacağım... yine de deneyeceğim bakalım olacak mı olmayacak mı... Keşke belgelerimde ki bütün ETS dosyasını alsaydım sanki çok fazla bi boyutu vardı da almadım...
  • Evet uzunlar açık. ama uzunları kapattığımda da onlar yanmıyor gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\profiles konumuna girip kullandığınız profilin dosyasına girin. (örnek olarak benim profil dosyam, 455453324D6F64732E6F7267)
    config.cfg dosyasını metin editörü yardımıyla açın (örn: notepad).
    uset g_force_economy_reset "0" satırını bulup 0 değerini 1 olarak değiştirin.
    Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer kısayolundan oyunu açıp, profile giriş yapın.
    Son olarak, oyundan çıkın ve config.cfg dosyasında değiştirdiğiniz satırı bulup 1 değerini 0 olarak değiştirin, aksi takdirde oyunu her başlattığınızda ekonomi sıfırlanacaktır.

Eyv halettim de yüzde olarak ilerlemiyor yapmanın anlamı yok multide :)
  • yanmaz zaten uzunları açtığından tepedeki ampuller yanar uzunları kapadın mı kapanır.

başka oyuncularında da aynı şekilde onlarda açık olsa bile sana tam güç ışık vermez sanki az yanıyorömuş gibi görünür ama onda açıktır.
  • Herkes kendisine göre bir yöntem geliştirmiş anladığım kadarıyla, sanırım ben de sonunda kendi yöntemimi buldum. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim, herkesin fikrinden bir parça istifade etmiş oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombadillo -- 20 Aralık 2014; 14:59:16 >
  • arkadaşlar selam. oyunu yeni alacaklardan biriyim. merak ettiğim bir konu var. oyunu single player ve multiplayer oynadığımızda iki farklı ilerlememiz mi oluyor? yani diyelim single player başladım ve tır alıp biraz modifiye ettim. sonrasında multiplayere geçtiğimde o tırla ve şirketimle devam edebiliyomuyum. ya da direk multiplayere başlasam seviyeyi arttırmak zor olur mu? hangisine başlamamı tavsiye edersiniz?

tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    bence hala normal değil bu, yani böyle olmamalıydı. Neyse yapacak birşey yok anlaşılan böyle kullanacağız .
  • liquidsky kullanıcısına yanıt
    Her ikisinin şartları hemen hemen aynı tek fark mp modlar çalışmıyor,sp modlar ile oynadığınızda mp geçiş yaptığınızda oyunda değişiklik tespit edildi diye uyarı verir aracınız ana garaja çekilir,sp ve mp olarak ayrı kayıt tutun hesapların beraber devam etmesini istiyorsanız harici mod ve kararlı sürüm öncesi yayınlanan beta sürüm (güncelleme) kullanmayın.Save dosyanızın arada bir yedeğini alın bazen yeni güncelleme geldiğinde belgelerim klasöründe oyunun versiyonu ile profil oluşturabiliyor dikkat etmeniz gerekir (o klasörü önce oradan alıp oyunu deneyin sorun çıkmaz ise aldığınız klasörü silin)İyi eğlenceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Her ikisinin şartları hemen hemen aynı tek fark mp modlar çalışmıyor,sp modlar ile oynadığınızda mp geçiş yaptığınızda oyunda değişiklik tespit edildi diye uyarı verir aracınız ana garaja çekilir,sp ve mp olarak ayrı kayıt tutun hesapların beraber devam etmesini istiyorsanız harici mod ve kararlı sürüm öncesi yayınlanan beta sürüm (güncelleme) kullanmayın.Save dosyanızın arada bir yedeğini alın bazen yeni güncelleme geldiğinde belgelerim klasöründe oyunun versiyonu ile profil oluşturabiliyor dikkat etmeniz gerekir (o klasörü önce oradan alıp oyunu deneyin sorun çıkmaz ise aldığınız klasörü silin)İyi eğlenceler.

ben bu oyunu mp için alıyorum. hiç sp ye başladmadan mp ye başlayıp yeni tırlar alıp geliştirmeyi ve yapabilir miyim yani

• Yapabilirsiniz.
  • Sevgili şoför kardeşlerim ben baska bir bilgisayra oynanak istedim ama kaldığım yerden başlatmadı yeni profil istedi ne yapmam lazım
  • adnan4207 A kullanıcısına yanıt
    Daha önce oynadığınız bilgisayarda bulunan save dosyasını yeni oynayacağınız bilgisayara Belgeler>Euro Truck Simulator 2>profiles içine yapıştırmanız gerekiyor.
  • suleymankahveci kullanıcısına yanıt
    Gardaşım normalde evde oynuyorum da gece nobete gidince ordaki bilgisayardanda actim dun yeni profil istedi simdi bu kopyalama isini nasil yapacam kendi bilgisayarimdan o bilgisayara nasil kopileyecem

• suleymankahveci kullanıcısına yanıt
    Flaşdisk le götürüp yapistirmam kazim demi

• Aynen öyle yapmanız gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 27082709271027112712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.