Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26422643264426452646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla ben MAN cıyım her şeyiyle tavsiye ederim...adamı utandırmaz yolda...
  • erol coşkun kullanıcısına yanıt
    eğer başka bir profiliniz varsa ve o profilde joistik kullandıysanız, profil klasörüne içine girin controls.sii dosyasını bozulan profil klasörüne kopyalayın.
  • Sanırsam son güncellemelerde yapay zeka kodlarını bozmuşlar. Birden bire önüne kırarak dönmeler, gişe çıkışı selektör ve kornaya rağmen sağ şeritten üstümüze sürmeler son zamanlarda çok dikkatimi çekiyor.
  • Sana katılıyorum manuel vites ile daha zevkli fakat şehir içinde bazen çok sıkıcı olabiliyor özellikle ışıklara takıldığında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glp107Oa

Arkadaşlar oyunda ai araçlar selektör yapabiliyor mu?

Evet, yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperAkbilgi -- 9 Kasım 2014; 16:43:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Haddock

https://store.donanimhaber.com/4e/ae/0d/4eae0d4c11fdb9c47319c31dff2064ff.jpg

https://store.donanimhaber.com/fa/78/ab/fa78ab2eb1392962929804ab2af5bb47.jpg

Birşey soracağım, şimdi bu 2 MAN tırı aynı tır değil mi? Yani ben 12 level olanı alırsam 14 level daha pahalı olan MAN'ın özelliklerini 12 level olana takıp onu 14 level MAN modeline çevirebilir miyim? 11 levelim, birikmiş 210.000 Euro var şu anda

Evet yapabilirsiniz 12 level olan tırı alırsanız ona 14 levelde gelen özellikleri takabilirsiniz
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Bu arada Steam'de 200 saati de devirdik.

İlk ekran görüntüsü ana hesabımdan diğeri de 2. hesabımdan.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• sarppy kullanıcısına yanıt
    500+ saat maşallah. Yalnız, bir arkadaşın 1000 saat Dota 2 oynamış olduğu gerçeği varken bizimki hiçbir şey değil.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198078441076
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • maşallah utanmasalar yürürkende oyunu oynıycaklar oyuna bir süre ara vermek zorunda kaldım ekran kartı ile sorunlar var yenisi gelene kadar mola
  • arkadaşlar oyunun son versiyonunda realistic physics mod v10 modu çalışmıyor çalıştırabilen var mı ?
  • sıralı vitese atıp tutan arkadaşlar 1le kalkıp 2.3.4.5 diye giderseniz tabi zevk alamazsınız ve sevmezsiniz. tır sonuçta bu araba değil mesela altınızda 730hp scania veya 750hp volvo varsa dorsesiz rahat 7.viteste kalkabilirsiniz. kalkıştan sonra 7 den direkt 10'a bile atabilirsiniz.
  • Suprémacy kullanıcısına yanıt
    Ben çalıştırıyorum başka mod varsa kaldır etki eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

500+ saat maşallah. Yalnız, bir arkadaşın 1000 saat Dota 2 oynamış olduğu gerçeği varken bizimki hiçbir şey değil.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198078441076

Bendede dota2 787 saat :D

• 1-3-5-7-8-9-10-11-12 olarak gitmek daha iyi yukluyken.Yuksuz zaten 4 de bile kalkiyor,2 ser 2 serde vites degistirilirse daha iyi olur.
  • merhaba oyuna yeni başladım 1 haftada 14. seviyey geldim garajımı genişlettim 4 şoförüm benimki ile de 5 aracım var yeni araç alamıyorum garajım dolu diyor ve yeni garaj almam gerekiyormuş fakat ben nasıl yeni garaj alınıyor öğrenemedim yeni bir garaj alıp onu da geliştirip o garaja da 3-5 araç almayı oyunda ilerledikçe mümkün oluyorsa 3-5 garaj bile alıp her birine alabildiğim kadar araç almayı düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  • normalde bende 2şer 2şer atarım hatta 9dan sonra tek tek giderim. benim eleştirim bilmeden yorum yapanlara ve oynayanlara adam gameplay video paylaşmış 6.viteste devir 2500 olmuş yarım saat sonra vites atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 14cengiz

merhaba oyuna yeni başladım 1 haftada 14. seviyey geldim garajımı genişlettim 4 şoförüm benimki ile de 5 aracım var yeni araç alamıyorum garajım dolu diyor ve yeni garaj almam gerekiyormuş fakat ben nasıl yeni garaj alınıyor öğrenemedim yeni bir garaj alıp onu da geliştirip o garaja da 3-5 araç almayı oyunda ilerledikçe mümkün oluyorsa 3-5 garaj bile alıp her birine alabildiğim kadar araç almayı düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Her keşfettiğiniz yeni şehirde bir garaj oluyor, fiyatı 180.000€. 3 araç kapasiteli ama garajı aldığınızda resminin üzerine geldiğinizde geliştirme sekmesini göreceksiniz. 100.000€ daha ödediğiniz anda 2 arabalık yer daha açılacak ve garajınız büyük garaj olacak. İlk başlarda, yüksek ciroların işlediği yerlerden almaya bakın; Macaristan, İngiltere gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: battlecrime

sıralı vitese atıp tutan arkadaşlar 1le kalkıp 2.3.4.5 diye giderseniz tabi zevk alamazsınız ve sevmezsiniz. tır sonuçta bu araba değil mesela altınızda 730hp scania veya 750hp volvo varsa dorsesiz rahat 7.viteste kalkabilirsiniz. kalkıştan sonra 7 den direkt 10'a bile atabilirsiniz.

Hee gülüm hee
    25 ton yük 7.vites ile çok güzel kalkıyor zaten.

• batkent B kullanıcısına yanıt
    kardeşim dikkat ettiysen dorse olmadan dedim tekrar oku istersen :) 25 tonluk yük oldu mu 3.vitesle zor kalkıyor zaten
  • 14 level olan MAN daki parçalar 12 level de açılmaması lazım... ama genel görüntü MAN da aynı...
  • 
Sayfa: önceki 26422643264426452646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.