Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26362637263826392640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %100 hasarlı olsa bile aynı para bu tür veya benzer çok hata var oyunda.
  • oyunda hemen hemen bütün araçları kullandım..
    fakat en gerçekçi motor sesi kaydı MAN aracında..
    MAN da aracın vites istediğini aracın motor sesinden anlayabiliyorsun...
    araç bağırdığı zaman vites yükselt... inlediği zaman düşür..
    diğer araçlarda böyle değil....
    devir saatini takip etmen gerekiyor...
    hele yeni gelen DAF da tam fiyasko...
    arabanın hızı 70 olmuş ben hala 8. vitesteyim...
    motoru yakmasak bari
  • hangi fizik modunu onerirsiniz?
  • *oyunu yaklaşık 3 aydır oynamıyorum. şu an 1.13 yüklü mp versiyonu var mı beyler ?
  • erol coşkun kullanıcısına yanıt
    Aynen, Scania'nın motor sesinden de vites atmak gerektiği asla anlaşılamıyor. Sesleri gerçekten de böyle olabilir ama, sonuçta modern çekicilerin hiçbirinde manuel vites kullanılmıyor, otomatik vites oldu hepsi. Hatta manuel kullanmak istediğin zaman üstüne para veriyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol coşkun

oyunda hemen hemen bütün araçları kullandım..
    fakat en gerçekçi motor sesi kaydı MAN aracında..
    MAN da aracın vites istediğini aracın motor sesinden anlayabiliyorsun...
    araç bağırdığı zaman vites yükselt... inlediği zaman düşür..
    diğer araçlarda böyle değil....
    devir saatini takip etmen gerekiyor...
    hele yeni gelen DAF da tam fiyasko...
    arabanın hızı 70 olmuş ben hala 8. vitesteyim...
    motoru yakmasak bari

Evet en gerçekçi motor sesine sahip MAN bu yüzden tercihim bu oldu benimde ama telaş etmeyin araçlarda devir koruma olduğundan 2500 deviri geçemiyorsunuz Sırf Man'ın inlemesini duymak için 120 km ile giderken ufak bir fren yapıp 109km hıza düşerken gaza yüklenip bazen 11.viteste takılı kalıyor yüklen gaza MAN huysuzlanıp sinirlenen aslan gibi bağırıyor altında

Oyunun mp versiyonu hâlâ 1.12 @elmariacci

• quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Mod gayet başarılı Tebrikler.@_M-U-E_

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Teşekkür ederim hocam, ss ler de güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: DALGIÇ ADAM

quote:

Orijinalden alıntı: onur525252

BEYLER ARTIK SCS NİN OYUNA YENİ ŞEHİR VE YENİ ÇEKİCİ EKLEMESİ LAZIM DEĞİLMİ YANLIŞMIYIM YADA EURO TRUCK 3 Ü YAPMALARI ÇÜNKÜ OKADAR ÇOK YENİLİK YAPTILARKİ BU YENİLİKLE BİR OYUN ÇIKARDI AMA İNŞALLAH YENİ ÜLKELER VE BAŞKA MARKA ÇEKİCİ YAPARLAR !

Evet çok çabuk sıkabiliyor sürekli yenilik olması lazım, can sıkıntısından 1088 km yolu 12 saate çektim sadece 35 dakika uyuyarak 450,5 mazot yakmışım ek olarak neden sadece yağmur var kar olması gereken en önemli şey bu ets 1 dede aynıydı modlarla kuruyorduk, araç kirlenmesi öenmli lastik havası patlaması daha bir sürü yazılır ama neyse

ayn diyorum ya küçük ayrıntılara yer verilebilirse çok güzel olur bakalım yeni güncellemeleri yada yeni bir oyunu bekliyoruz heyecanla !!

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Haddock

Oyuna yeni başladım beyler 67.000 euro biriktirdim 6 seviyeye ulaştım, ilk hangi marka tır almalıyım?

Aklımdakiler MAN ve Scania

Ben volvo öneririm hocam oyundaki en performanslı tır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 saatten fazla oyunu oynayan biri olarak SCANIA öneririm, şekli yeter:)
  • Herkes kendine göre birini seçiyor kullandıkça kendinize en yakın,sıcak geleni seçeceksiniz bu yüzden hemen almayın tek seferlik işlerle hem para hemde seviyenizi yükseltin seviye yükselirken sıralamanız 1.adr,2.uzun yol,3.değerli yük önceliğiniz olsun

@Kaptan Haddock
  • SCANIA R730 streamline'ımın güzelligine bakarmısınız, gece bile ayrı bi güzel görünüyor:)
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yine ben yine donanim ile ilgili bir soru

Gtx750 ti ve gtx760 kullananlar oyun nasil calisiyor yazabilirmi? Fhd de ultra oynayabilirmiyim.bu kartlarla?
  • GTX 760 ile ultrada oynarsın, 750ti ile oynayamazsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fkureci

quote:

Oyuna yeni başladım beyler 67.000 euro biriktirdim 6 seviyeye ulaştım, ilk hangi marka tır almalıyım?

Aklımdakiler MAN ve Scania

Ben volvo öneririm hocam oyundaki en performanslı tır

Volvo çok beğenmedim, MAN ve Scania daha güzel duruyor. En yüksek beygir olması önemli değil, manevrası ve kokpitide güzel olsun.

O zaman daf önerebilirim yol tutuşu güzeldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

GTX 760 ile ultrada oynarsın, 750ti ile oynayamazsın

ben nasıl oynuyorum :)
  • gtx750ti ile ultrada oynarsın kardeş. ben oynuyorum en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 3 Kasım 2014; 23:38:16 >
  • Zotac GTX760 ile sadece ölçekleme %200 diğer ayarlar hepsi en üst düzey 1680X1050 çözünürlükte en sıkıntılı yer europort'ta yoğun trafikte 15 fps'ye düştüğünü gördüm (daha önceki sapphıre hd5830 kartım ile buradan neredeyse adım adım çıkıyordum) şimdi gayet iyi

@doblocuk

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 4 Kasım 2014; 3:18:59 >

• beyler oyunu önceki gün satın aldımda önereceğiniz oyunu bozmadan güzelleştirecek dosyalar var mı.
  • Arkadaşlar fare + klavye ile oynarken en ufak fare hareketinde sağa sola gitmemesi için direksiyon doğrusalsızlığı ve hassasiyet değerleri nasıl olmalıdır?
  • 
Sayfa: önceki 26362637263826392640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.