Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26332634263526362637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yarım ben ilk görevi yaptım ama ondan sonra tek seferlik iş listesinde iş gözükmüyor =(
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    araçla kaza yaptım, -200.000 civarına çıktı mali durum.

ben içmeyeyim de kimler içsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

araçla kaza yaptım, -200.000 civarına çıktı mali durum.

ben içmeyeyim de kimler içsin

Bende de öyle olmuştu oyuna ilk başladığım zamanlar. %100 hasar alıp yaptırınca 50.000 küsürden -50.000 küsüre düşmüştüm. Sonra bir süre serbest çalışmayı bırakıp tek seferlik işe girmiştim para iyice artana kadar.

• Birkaç fotoğrafda benden;

• quote:

Orijinalden alıntı: mad2mad3

Arkadaşlar yarım ben ilk görevi yaptım ama ondan sonra tek seferlik iş listesinde iş gözükmüyor =(

Bu sorunla ilgili çözüm şurada vardı.www.ets2mptr.com
  • konu ölmüş arkadaşlar sanırım.artık günde 2-3 msj atılmıyor. millet oyundan mı sıkıldı yoksa başka konularda mı?
  • Sıkılıp bırakanlarda var ama en büyük nedeni serverlerin halen freeroam olması ve sanırım bir müddet daha böyle devam eder,en azından serverler normal hale gelir mp güncel sürüme yükseltilirse oyunun müdavimleri devam eder.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    günaydın.
    hocam ben mp yi bırkalı uzun zaman oldu da.freroam nedir tam olarak. hiçbi araç hiçbir araca şehir dışıda olsa çarpmıyor. bu mudur?bir de dfgt ile saracak başka oyunlar tavsiye eder misin?

dirt 3, lfs, city driving car hariç.
  • Dün uzun aradan sonra tekrar yollara geri dönüş yaptım. 30000km'deki volvo mu şoföre devrettikten sonra daf xf alıp yollara çıktım ama çıkmaz olaydım. Ne berbat yol tutuşudur o öyle. Yaklaşık 1000 km'lik teslimatı devrilmeden zor tamamladım. Ayrıca kokpitin fiziklerinde de sorun var. direksiyon gösterge panelini ciddi anlamda perdeliyor. Yok olmamış volvo ile teslimata devam kararı aldım şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MemID12055

günaydın.
    hocam ben mp yi bırkalı uzun zaman oldu da.freroam nedir tam olarak. hiçbi araç hiçbir araca şehir dışıda olsa çarpmıyor. bu mudur?bir de dfgt ile saracak başka oyunlar tavsiye eder misin?

dirt 3, lfs, city driving car hariç.

Tdu1-2.Ozellikle tdu1 de direksiyon tepkileri cok basarili.
  • Dafı çok iyi modellemişler hakikaten dört dörtlük olmuş bu kadar ugraştıklarına deymiş.
  • Sonunda bittirdim. Daf xf için geçerli profesyonel bir iş olmasada kendi çapımda ufak tefek şeyler yapıyorum buyurun...
    Son sürümde çalışmaktadır 1.14xx

http://www.eurotruck2.com/ets-2-mod-daf-xf-turkiye-skini-2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 1 Kasım 2014; 22:03:16 >

• _M-U-E_ kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hiç fena değil hatta çok hoş olmuş ellerinize sağlık hocam.
  • ION kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim begendire bildiysem ne mutlu :)
  • _M-U-E_ kullanıcısına yanıt
    Güzel bence fakat ön farların altındaki bayraklar olmamış onun haricinde güzel.
  • Onu bende düşündüm de yapım mı yapmım mı derken yaptim öylede kaldı.
  • Sürünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 31 Ekim 2014; 15:57:13 >

• Az modifiyeli man v8 çekicim xenon led destekli farlar, siyah alt ve ön ızgara renkli man logosu

• Mp serverleri kapalı sanırım?
  • DAF Euro 6'nın kokpitine el atmaları lazım. Direksiyon yüzünden göstergelerin kimisi görünmüyor, kamerayı en yukarıya sabitlemek lazım öyle de sürülmez ki. Örnek:
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 26332634263526362637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.