Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26302631263226332634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya günlerdir steamden kovalıyorum bir türlü düşmedi fiyatı anasına yandığımın ya..

Oyunun Düz Euro Truck Simulator 2 Going East almamızın gereği var mı Multiplayer için ?

Oyunun Gitti gidiyorda steam key satılıyor bunu alsam oyunun güncellemelerini gene steam üstünden sahip olabilir miyim?

Birde Oyunun Şuan multiplayer oynanan haritasına güncellemeler ne sıklıkla geliyor?

Tek oynarken çok sıkılıyorum ama Multiplayer çok zevkli oluyor konvoyada katılırım tabi kendi kamyonumu alabilirsem :D

Cevap PİLİZZZZZZZZZZZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samur123 -- 26 Ekim 2014; 21:29:03 >
  • Yeni dafımı aldım bende

Yakıt tüketimi nasıl araç yeni olduğu için biraz bastım 115 110 kmh arası kaldım düzlüklerde normal 85 sabit hız

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DALGIÇ ADAM -- 26 Ekim 2014; 20:45:11 >
  • samur123 kullanıcısına yanıt
    Bence oyunu alma.Yaptığım konvoya 1 kişi bile katılmadı.Sende konvoy bulamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Bence oyunu alma.Yaptığım konvoya 1 kişi bile katılmadı.Sende konvoy bulamazsın.

Ben senle gelirim konvoya :D üzülme :D alacam almasınada yardımcı olursan sevinirim takılırız toplarız burdan haberdar etmek mantıklı değil zaten :D Gördüm çağrını
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Ben katıalcaktım sana ama multiplayer ı kurmayı beceremedim bir türlü bir sonraki konvoyda eşlik ederim şubata kadar 7/24 oyundayım zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: DALGIÇ ADAM

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

quote:

Beyler oyunu komple sildim steamdan kurdum ama yine 1.13.4 sürümü var 1.14 nasıl olacak bu

Kütüphane -> Euro Truck Simulator 2'ye sağ tuş tık -> Özellikler -> Betalar -> Girmek istediğiniz betayı seçin: 1.14 Public Beta

Uyarı: Güncelleme beta olduğu için sorunlar olabilir, bunu göze alarak betalara katılın.

Tamam hallettim teşekkürler

Rica ederim.

• Cümleten selamlar.Oyunun yeni aldım DLC leri ile birlikte.Herhangi bir beta sürümde oynamamın bir getirisi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokesta

Cümleten selamlar.Oyunun yeni aldım DLC leri ile birlikte.Herhangi bir beta sürümde oynamamın bir getirisi var mı?

Bende yeni aldım şuan oyunu indiriyor steam daha sonra mp kurulumu yapıcam. Türkler 1. serverda oynuyor bildiğim kadarıyla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: samur123

quote:

Orijinalden alıntı: kokesta

Cümleten selamlar.Oyunun yeni aldım DLC leri ile birlikte.Herhangi bir beta sürümde oynamamın bir getirisi var mı?

Bende yeni aldım şuan oyunu indiriyor steam daha sonra mp kurulumu yapıcam. Türkler 1. serverda oynuyor bildiğim kadarıyla..

Şuan mp düşünmüyorum önce bi single olarak biraz oynayayım sonra mp ye geçerim herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Arkadaslar volvo bana bozuk tir satmis olamaz degilmi?aracim basit vites de ve frene bastigimda d10 a atiyor.ve kilometrelerce devir artsa bile d11 veya d12 gecmiyor.frene basip durdukdan sonra duzeliyor.
    bozuk tir sattiysa volvoyu tuketici haklarina sikayet edicem.

Yetkili servis ile gorustunuzmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Arkadaslar volvo bana bozuk tir satmis olamaz degilmi?aracim basit vites de ve frene bastigimda d10 a atiyor.ve kilometrelerce devir artsa bile d11 veya d12 gecmiyor.frene basip durdukdan sonra duzeliyor.
    bozuk tir sattiysa volvoyu tuketici haklarina sikayet edicem.

Servise goturun, muhtemelen iyi niyet garantisinden belli bir miktar karsiliginda kavrama degisir

• quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

quote:

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

Hele 730BG tır varsa yandınız. Ben geri geri çıktım bikere taş ocağından.

6x2 arka dingil kontrolunde arabayı devirdiğimizde altında difransiyel var demek oluyokki younda bi bug var arkalar çekmiyor farkındaysanız diğer kontrol edilebilen dingilde ise 6x2/4 veya 4 diyor ama ortadaki tekli tekerlek normal 6x2 lerdeki gibi inşallah bu sorunu düzeltirler
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

6x2 aslinda 6x4 olmasi gerek.Dingil kaldirma mevzusu gelmeden once durum boyleydi,ss attiginiz dingil 6x4 olarak geciyordu.Simdi 6x2 yapmislar ama hangilerinin cektigine bakmadan.

Su durumda arkadaki 2 dingilde cekiyor mu ?

Sade orta dingil cekiyor arka dingilde cekis yok malesef

• Beyler multiplayer a bağlandımı bu şimdi sol üstte bir yazı yazıyor ama çözemedim hiç

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • taş ocağında çıkamamanın sebebi otomatik vites, manuel vites olarak kullanın 1 viteste çıkarsınız.
  • Sol üstte yazan mp sürümü yazıyor bunu gördüyseniz mp bağlanmışsınız demektir. @DALGIÇ ADAM

taş ocağı'ın otomatik vites ile çıkmanın en kolay yolu önceden ayarladığınız hız sabitlayiciyi çıkarken devreye sokmak en kolay yolu. @fantastik74
  • ben arkadaşların zorlandığı kadar zorlandığını hatırlamıyorum ama vites düşüşlerinden dolayı ister istemez devirden düşüşlerde araç tıkanıyor o yokuşta
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Sol üstte yazan mp sürümü yazıyor bunu gördüyseniz mp bağlanmışsınız demektir. @DALGIÇ ADAM

taş ocağı'ın otomatik vites ile çıkmanın en kolay yolu önceden ayarladığınız hız sabitlayiciyi çıkarken devreye sokmak en kolay yolu. @fantastik74

2 saattir dolaniyorum kimse yok simdi yukler cikmiyor ters giden birseyler car bence :)
  • yük çıkmadığında oyun dosyalarından düzenleme yapılıyordu bildiğim şuraya bir bakın isterseniz.http://www.ets2mptr.com

Belki us servere girmişsinizdir 36 kişi vardı az evvel diğer serverde ben yeni oyundan çıktım bir problem yok.

@DALGIÇ ADAM
  • quote:

yük çıkmadığında oyun dosyalarından düzenleme yapılıyordu bildiğim şuraya bir bakın isterseniz.http://www.ets2mptr.com

Belki us servere girmişsinizdir 36 kişi vardı az evvel diğer serverde ben yeni oyundan çıktım bir problem yok.

@DALGIÇ ADAM

Europe 1
    United states 1
    Europe 2 - Freeroam var

Ben europe 1 e giriyorum üst kutucukta command line yazıyor oraya nick yazıyorum ? Doğrumudur
  • quote:

quote:

yük çıkmadığında oyun dosyalarından düzenleme yapılıyordu bildiğim şuraya bir bakın isterseniz.http://www.ets2mptr.com

@DALGIÇ ADAM

Europe 1
    United states 1
    Europe 2 - Freeroam var

Ben europe 1 e giriyorum üst kutucukta command line yazıyor oraya nick yazıyorum ? Doğrumudur

Command line satırına birşey yazmanız gerekmiyor,orası mesela açılıştaki introyu veya bilgisayardaki ram'leri oyuna ayırma vb.gibi komutları var ancak işe yaradığını görmedim ayrıca duymadımda eu1 servere girdiğinizde zaten ping'ten belli olur ortalama 60-80 arası us2 serverde 3-4 katı yüksek olur,oyunculara rastlayamamanızın bir diğer sebebi yoğunluk almanya ve europort taraflarında oluyor,bir diğer sebebi oyuncu sayısında düşme var sebebi güvenlik sıkıntısı var diye serverleri kapattılar üzerine güncellemede gelince işin uzayacağını anlayınca freeroam serverler aktif oldu her yer çarpışmasız alan olunca anlamı kalmadı bu yüzden oyuncu sayısında düşme var.

• 
Sayfa: önceki 26302631263226332634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.