Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25882589259025912592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çekicime alıcılar çıktı fakat canımı satar mıyım :)

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BMW-

Çekicime alıcılar çıktı fakat canımı satar mıyım :)

Ufak bir sürtüşme yaşandı galiba orada.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Çekicime alıcılar çıktı fakat canımı satar mıyım :)

Ufak bir sürtüşme yaşandı galiba orada.

Evet onları ezdim senaryo gereği.

• quote:

Orijinalden alıntı: FastegL

Bu oyunda gelişmesi gereken çok şey var. Scs gerçekten işini bilmeyen bir firma oyunu oldukça geliştirdi ama daha fazlası olabilirdi. Keşke ubisoft falan bi el atsa da yeni bir tır simülasyonu ile rakip olsalar o zaman scs bakın nasılda geliştirmek zorunda kalacak kendini. Piyasada tek oldukları için rahat davranıyorlar. Öncelikle gelmesi gereken bir çok şey olduğu artık oyuna güncelleme vermek yerine yeni hepsini yeni oyunda toplayarak sunmalılar. Ets belki 20 sürüm değiştirdi. Sonuç hala kasılıyor öncelikle grafik motorunun değişmesi gerekiyor. Optimizasyon sıfır daha iyi oyunlarda grafiklerde kasmayan pc ets 2 gibi bir oyunda kasım kasım kasılıyor. Yeni oyunda olması gerekenler şunlar

1- Herkes hız sınırı kavgası yaptı burda bana kalırsa olmalı ama şöyle oyunda 90 hız sınırı var ama 90'la gittiğiniz zaman sanki 50'yle gidiyormuşsunuz hissi veriyor. Araç savrulmuyor birşey olmuyor keskin virajlara bile rahatlıkla giriliyor. Mp'de bu yüzde dorse dengesini ve freni en düşüğe ayarlıyorum çünkü kaza yapamıyorum çok rahat sürüş oluyor zaten oyun bi süre sonra rutine sardığı için zevk vermiyor ama mesela 120 ile viraja daha zor giriyorsunuz ya da tırı daha zor durduruyorsunuz hız yine 90 olacak ama kullanım zorlaşacak sp'de 170 yapıyorum mesela sizce normal tırla 170 ile o şekilde gidebilir misiniz ? Tabiki hayır bunun düzeltilmesi gerekiyor.

2- Kaza seslerinin çoğaltılması ve tırların hasar görmesi gerekiyor. Bu gerçeklik önemli camın patlaması hatta yüksek hızlı kazalarda airbag patlaması gibi şeylerin gelip daha gerçekçi olması gerekiyor.

3- Çevrede daha çok aksiyon olmalı yağmur çamur kar gibi sineklerin cama yapışması gibi önünüze dağ yollarında köpek atlaması gibi. İstanbul'dan vana kendi hususi aracımla gittim en az 30 tane hayvan ölüsü gördüm ve 150'yi geçtikten sonra korkmaya başlıyordum çünkü birden önünüze çıksa ve altınıza girse bile aracın dengesini bozabilir. Bu tarz şeyler oyuna eklenebilir. Aracın kirlenmesi hararet yapması gibi periyodik bakımları gibi şeyler olması camların açılıp kapanması direksiyonu kıllı ellerin tutması vs vs vs

4- Trafik kesinlikle şart bomboş yolda tırla gidiyoruz zaman sonra sıkılabiliyor insan özellikle gündüzleri saat 5-6 gibi iş çıkışı saatleri trafik yoğunlaşabilir gece yollar daha sakin olabilir. Bozuk yollar gibi şeyler eklenebilir.

5- Haulinde vardı oyuna polis eklenebilir aracın muayene istihap haddi gibi şeyler olabilir polis tırı kantara sokup size ceza yazabilir bunlar tırcıların başına gelen şeyler olursa güzel olur. Ayrıca radar cezaları fix 550 dolar bunun yerine gerçekteki gibi katlama yapabilir hıza göre bazı yollarda yola giriş ve çıkış dakinanızı hesaplayarak radar cezası yazabilir.

6- Daha çok tır eklenebilir bir çok tır var lisanslarını alıp koyabilirler çeşitlilik her zaman iyidir ve her tıra kendi özelliğini vermek daha hoş olur mesela kimisi daha dengeli biri daha süratli olur bu zaten var ama daha da detayına inilebilir. Motor sesleri gibi mesela.

7- Dokuların değişmesi geliştirilmesi ve optimizasyonun sağlanması gerekiyor ve yolların gelişmesi gerekiyor. Her şehire giriş aynı dönüşler dönel kavşaklar çeşitlilik gelmesi gerekiyor.

8- Haritanın gelişmesi birçok ülkenin ve şehirlerin haritada bulunması gerekiyor ancak bunlar şöförlük geliştikçe açılmalı ve kolay olmamalı

9- Mp modu kendi bünyesine almalı ve sunucuları geliştirmeli trafik yoğun olduğunda bile lag olmamalı gerekirse scs mod yapımcılarını ve tsm ekibini bünyesine katmalı ve birlikte güzel şeyler yapmalı.

10- Para kazanmak kolay olmamalı malum şuan oyunda parayı bi kazanan iihya oluyor para parayı getiriyor kriz olmalı oyunda nakliyatların fiyatı düşmeli benzinin fiyatı değişmeli gerektiğinde işleriniz kötüye gidip tırlarınızı satmak zorunda kalmalısınız şuanda 50'den fazla tırım bilmem kaç tane garajım var sayısını bile bilmiyorum kıta değiştirdiğimde bile tonlarca para geliyor. Ayrıca kendi şirketini kurup mpde gerçek şöför çalıştırmak ve sıfır tırların çok pahalı olup 2. el tır pazarı gibi birşey olmalı kullanıcılar tırlarını orada satmalı acil paraya ihtiyacı olanlar düşük fiyata satmalı gerekirse tır alım satımıyla para bile kazanılmalı.

bunlar aklıma ilk gelenler ve mümkün olmayan şeyler değil ancak bunları ets 2'de görmek zor ancak yeni bir alt yapı ile yeni bir oyunda olabilir. Detaya inersek ne fikirler çıkar detay diyenler olabilir evet detay zaten bir oyunu güzel yapan detaylardır. Yeni bir oyun oynadığınızda gerçekçi birşey gördüğünüzde vay anasını bunu bile düşünmüşler ve uygulamışlar diyorsunuz bunlar olursa gerçekten mükemmel olur. Scsden böyle birşey beklemek ne kadar doğru bilmiyorum ama ben diğer oyun şirketlerinin yerinde olsam ets'nin kendisinin olmayan multisi bile oyunu bu kadar sattırdıysa oyunda gelişecek o kadar yön varken kim bilir yeni bir oyun ne kadar satar özellikle scs yaparsa ve ets 2 satın alanlara indirim gibi birşey yaparsa mükemmel olur sürümünden bile deli gibi para kazanırlar ama çok iyi yapmaları lazım

çoğu maddeye katılıyorum ozellikle bu kaza olayı mutlaka olmalı yani sene 2015 olacak hasar optimizasyonu yok.ufak ufak android oyunlarında bile bu varken boyle bir oyunda olmaması çok basitce..

• TSM de rampa zorluğu isteyenler özellikle "Hebira-ElHamma" arasındaki kıvrımlı yolu denesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

@haymanali2006 Bekliyorum ohocam sonuçları

96 tona fayda etmiyor ama düzelme var evet, gaza bas çek de devire göre vites düşürme arttırma var,
    96 ton da yokuş da bi bayılıyor sonra toparlamaya çalışıyor durdu duracak derken tekrar kalkıyor filan , çok yaktırdığı kesin, yolda kalacağım diye korktum otoyol harici bi yoldan gidiyordum tenha, benzinlik çıkmasa kalırdım oracıkta, girdim benzinliğe 900lt mazot aldım ilk defa, o yakıt göstergesi ibresinin o denli hızlı indiğine şahit oldum.
    teslimatta ss alamadım, yokuşu bol olan bi yoldu 1km 1lt olayını aştı
  • Yunanistandaki Prevezadan önce ve sonra gelen virajlar daha tehlikeli.Daha doğrusu Yunanistan komple tehlikeli.Çoğu kazamı orada yaptım.Çoğu cezayıda orada aldım.

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 27 Eylül 2014; 1:46:34 >
  • g25 debrıyaj nasıl ayarlanıyor debrıyaja basınca gormuyor ayarlarda
  • euro truck 2 almayı düşünüyorum hangisini önerirsiniz?

https://www.humblebundle.com/store
    24,99 $ - Euro Truck Simulator 2
    12,99 $ - Euro Truck Simulator 2 - Doğu Oluyor!
    34,99 $ - Euro Truck Simulator 2: Gold Edition

veya daha uyguna bulabilir miyim orijinal sürümlerden. ve güvenilir site önerisi alabilirim teşekkürler şimdiden.

not: direksiyon var ve hala sahte takılıyom. yetti gari :)
  • Gold edition olanı alın ama bu fiatlara değil takip edin günlük indirimler oluyor,çok daha ucuza alabilirsiniz yazık olur 35$ verirseniz.

@kocaefe88
  • teşekkür ederim
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    http://www.gamer-market.com/euro-truck-simulator-2-gold-edition.html?$&sl=tr%27

burası uygun mu, daha ucuza mı satılıyor yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaefe88

http://www.gamer-market.com/euro-truck-simulator-2-gold-edition.html?$&sl=tr%27

burası uygun mu, daha ucuza mı satılıyor yoksa?

Ya geçen 8$ vardı diye hatırlıyorum humble bundle idi sanırım araştırın yazık o paralara imkan olmasa al derim ama indirimler oluyor takip edin görürsem size pm atarım.

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    https://gocdkeys.com/compare-prices/digital-download/euro-truck-simulator-2-gold-edition
    buradan alınabilir mi?
  • Alınabilir ancak site hakkında bir araştırma yapmanızı öneririm ucuza alalım derken sıkıntı olmasın.

@kocaefe88
  • http://www.gamesrocket.com/ [DE] almanya
    burdan aldım ancak, yüzümle ile kimliğimi yan yana getirip resim çekinip onlara kendimi doğrulatmamı istediler.
    ben de yolladım bakalım :)
    güvenilir bir sitedir umarım, almak isteyen olursa güvenilir olup olmadığını yazarım işlem sonuçlandığında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaefe88 -- 27 Eylül 2014; 5:35:26 >
  • SCS Scandinavia dlc sini nasıl övüyor ya sanki kendileri yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 27 Eylül 2014; 11:35:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

@haymanali2006 Bekliyorum ohocam sonuçları

96 tona fayda etmiyor ama düzelme var evet, gaza bas çek de devire göre vites düşürme arttırma var,
    96 ton da yokuş da bi bayılıyor sonra toparlamaya çalışıyor durdu duracak derken tekrar kalkıyor filan , çok yaktırdığı kesin, yolda kalacağım diye korktum otoyol harici bi yoldan gidiyordum tenha, benzinlik çıkmasa kalırdım oracıkta, girdim benzinliğe 900lt mazot aldım ilk defa, o yakıt göstergesi ibresinin o denli hızlı indiğine şahit oldum.
    teslimatta ss alamadım, yokuşu bol olan bi yoldu 1km 1lt olayını aştı

Eskisinden daha iyi hocam yüksek devirli araçlar da daha çok belli oluyor yeni video ve resimler ekleyeceğim bugün.Yakıt tüketimine gelirsek 1 km nerdeyse 2 lt felan oldu geçti benim 869.2 lt/100km 'yi gördüm.

• T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    @T.GhostNetworkHocam yolda kalmayalım da
    Hollanda V8 Buluşması 2013 HD izleyin
    Son 3-5 dk gece çekim, çekicilerin ışıklandırması harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haymanali2006 -- 27 Eylül 2014; 13:07:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hoş bulduk. Bir çok tır gördüm özelleştirilmiş olsun felan fakat çekme fırsatı bulamadım bunları da zar zor çektim.

Sorun değil hocam zaman ayırıp paylaşman bile güzel. Ellerine sağlık.

quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Hi Way'leri çok seviyorum, sürekli de kullanırım ancak şu hız göstegesi oyunda daha belirgin olsa, daha rahat okunabilse çok daha zevkli olurdu

Dediginiz gibi çok hoş çekici. Kabininde birkaç hata var hocam öncelikle sol ayna düzeltilmeli ve kamera orijinal olarak yaklaştırılmalı kadrana.
  • 
Sayfa: önceki 25882589259025912592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.