Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.083
Cevap
377
Favori
3.636.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25852586258725882589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: doblocuk

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

http://blog.scssoft.com/2014/08/the-new-daf-xf-euro-6-tease-images.html

Yeni DAF için son paragrafta Eylül'ün ikinci yarısı denmiş. Bakalım yetişecek mi.

Desene scs durduk yere masraf cikardi bize. Volvom duymasin ciktiginda denemek icin alacagim.

Hocam birde eski profil resmin daha iyiydi. (Kedili olan)

Valla en son 10 milyon para vardı bende, sıkıntı yok. Ama başarımlar kazanılmaya başlandığında oyuna baştan başlamayı düşünüyorum, 60 küsür seviyelik hesap da kenarda durur arada girerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GöktuğÖztürk

Merhaba arkadaşlar oyunu 2 gün önce satın aldım.Şöyle bir sorunum var.Bilgisayarı açtıktan sonra aldığım ilk yük(tek seferlik iş) aldığım anda geciktiniz diyor. Teslim ettiğim de ise yüksek bir saat(örnek 847 saat) geciktiğimden dolayı parayı hiç alamıyorum. Belki oyunu kapatıp ara verip her tekrar açtığımda da oluyordur dikkat etmedim. Bir an önce kendi aracımı almak istediğim için sıkıntı oluyor. Bu sorunun sebebi nedir? Multiplayer oynuyorum hep, singleplayer mı oynamalıyım? Belki önceki sayfalar da sorunumun cevabı vardır ama onca sayfayı tek tek bakamadım.

hocam kendi tırınızı alana kadar sp oynayın. Tırınızı aldıktan sonra tekrar mpye geçersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

güncelleme bu haftasonu çıkacak öyle hissediyorum.

Hadi bakalım inşallah

Kodlama bilsem şu mp ekibine yardım etmek isterdim valla, angarya işleri falan yapardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DALGIÇ ADAM

Bu nedir yav felaket oldu bunu aldığım 95 ton araba 40 ı geçmiyor dandik reno benim volvo olsa götürür de bunu 1.500 km götürmek ölüm

Yakıt tüketimi 190 / 250 arası 1 depoyu 10 dakikada bitiriyor

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Yakıt tüketimi 200 küsür

Hocam mod mu
    Mod ise LİNK atar mmısınız

• Al Yazmalım

• hocam ne yaptın ya o renault ile gidermi o yük ben dün 700 hplik volvo ile taşıdım o bile zar zor 80 km ye çıkabiliyor :)

evet hocam mod buyrun linkini

http://ets2-mods.com/siemens-trafo-trailer/
  • Dijon >>> Wien Siemens Trafo (96ton)
    *1039km
    *36 saat
    *333.81lt mazot

*
    Çekici Man TGX V8
    2 dinlenme molası verildi. Başlarken dinlenmemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haymanali2006 -- 26 Eylül 2014; 0:00:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

Dijon >>> Wien Siemens Trafo (96ton)
    *1039km
    *36 saat
    *333.81lt mazot

*
    Çekici Man TGX V8
    2 dinlenme molası verildi. Başlarken dinlenmemiştim

1954 KM - Tüketilen yakıt : 1777,4 lt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.GhostNetwork -- 26 Eylül 2014; 0:15:15 >

• T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Çok yakmış, biraz daha yakmış olsa 1lt 1km olacakmış, satın siz bunu, gelin size bir man alalım
  • Şirkette yine birinci oldum, az yakarım çok geçerim diyen varsa bekleriz.

• haymanali2006 kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman da performansta sıkıntı olur MAN'ın üzerinde oynama yapmaları lazım gösterge,motor sesi nedense eksik bıraktılar onu.Bir ara çok kullandım onu da.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doblocuk

quote:

http://blog.scssoft.com/2014/08/the-new-daf-xf-euro-6-tease-images.html

Yeni DAF için son paragrafta Eylül'ün ikinci yarısı denmiş. Bakalım yetişecek mi.

Desene scs durduk yere masraf cikardi bize. Volvom duymasin ciktiginda denemek icin alacagim.

Hocam birde eski profil resmin daha iyiydi. (Kedili olan)

Valla en son 10 milyon para vardı bende, sıkıntı yok. Ama başarımlar kazanılmaya başlandığında oyuna baştan başlamayı düşünüyorum, 60 küsür seviyelik hesap da kenarda durur arada girerim.

Hocam başarımlar kazanılmaya başlanmış. Dun ben surerken gördüm, 29 tane başarım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gonullu

quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

güncelleme bu haftasonu çıkacak öyle hissediyorum.

Hadi bakalım inşallah

Kodlama bilsem şu mp ekibine yardım etmek isterdim valla, angarya işleri falan yapardım

Hangi güncelleme Oyunmu mp mi?

• Arkadaşlar çalışan bir Türkçe radyolar dosyası olan var mı? internetten bulamadım kendim de yapamadım. Mod olarak değil de dosya olarak lazım çünkü multide mod çalışmaz.

Bir de birlikte gezmek için ekip arıyorum :)

• Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

--

--

--

--

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Mercedes çok güzel duruyor :) daf biraz yorgun görünüyor emekliye ayrılma zamanı mı gelmiş ne :)

teşekkürler resimler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Mercedes çok güzel duruyor :) daf biraz yorgun görünüyor emekliye ayrılma zamanı mı gelmiş ne :)

teşekkürler resimler için

mercedes sırbistan plakalı sabit olarak haftada 1-2 sefer geliyor bizim fabrikaya ondan sonra dönüp gidiyor bizim buradan sırbistan'a mal gönderiliyor devamlı onu taşıyor heralde :) mercedes 2004-2005 model civarı sanırım ama yinede heybetli duruyor çok :)

evet daf biraz eski gibi.. çünkü yine bu kasanın model yılı yüksek olanları 105 serisi oluyor bu biraz daha eski sanırım çünkü 95.430 yazıyordu

• 1.13 olmasi lazim
  • quote:

mercedes sırbistan plakalı sabit olarak haftada 1-2 sefer geliyor bizim fabrikaya ondan sonra dönüp gidiyor bizim buradan sırbistan'a mal gönderiliyor devamlı onu taşıyor heralde :) mercedes 2004-2005 model civarı sanırım ama yinede heybetli duruyor çok :)

evet daf biraz eski gibi.. çünkü yine bu kasanın model yılı yüksek olanları 105 serisi oluyor bu biraz daha eski sanırım çünkü 95.430 yazıyordu

Mercedes mp2 gibi duruyor :) cidden heybetli.

Evet daf yıpranmış gibi ve modeli düşük duruyor aynı kasanın yeni modelleri var evet. Devamı gelirse fotoların sevinirim :) tşkler tekrarda

• Tekrar aranızdayım...
    elim boş dönmedim :)

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 25852586258725882589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.