Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kontroller baya güzelleşmiş bu cidden hoşuma gitti ets2 de daha heyecan alacagız o yollarda belli ediyor kendini :)
    direksiyonun kontrolnün öyle yapılması oyunu daha iyi yapmış gerçek hissi veriyor pat diye dorseyi cekemiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shelby Cobra

Nasıl çözdünüz merak ettim :)

driver ın ingilizce sürümünü yükledik hal oldu garip ama gerçek
  • quote:

Orijinalden alıntı: naked leader

quote:

Bende ilk kez böyle bir çözüm duyuyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: naked leader

quote:

Bende ilk kez böyle bir çözüm duyuyorum

denedik düzeldi galiba türkçe driver uyum sağlamıyor

• Arkadaşlar ets 2 ile alakalı bir araştırma yaparken karşıma 1.2 gb lık bir link geldi içinde crack dosyasıda olan ve indirdim pc de bekliyor şu anda install kodu istiyor indirdiğim dosya içinde nasıl kodu alacağımıda gösteriyor fakat yönlendirdiği yerde kod falan yok beceremiyorum bir türlü merak ettiğim şey şu oyun ets 2 olarak gözüküyor demo ya da başka bir sürüm değil fakat açıp görmedikçe ets 2 olduğuna pek inanasım gelmiyor zaten bunca insanda ağustosu bekliyor çıkacak diye şu kodu nasıl alabilirim? İlgilenen arkadaşlar özelden ulaşabilirler bana. Ekran resmi ekliyorum eğer ben yanlış görmüşsem ve en ufak bir heyecana sebebiyet verdiysemde affola. Nasıl resim ekleyeceğimi bilmediğimden link olarak veriyorum.

http://b1206.hizliresim.com/y/h/7zsuz.jpg

• Oyunu debriyajla oynayan var mı ona göre 6. vitesin üstüne nasıl çıkabilirim bi çözümü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laerrof

Arkadaşlar ets 2 ile alakalı bir araştırma yaparken karşıma 1.2 gb lık bir link geldi içinde crack dosyasıda olan ve indirdim pc de bekliyor şu anda install kodu istiyor indirdiğim dosya içinde nasıl kodu alacağımıda gösteriyor fakat yönlendirdiği yerde kod falan yok beceremiyorum bir türlü merak ettiğim şey şu oyun ets 2 olarak gözüküyor demo ya da başka bir sürüm değil fakat açıp görmedikçe ets 2 olduğuna pek inanasım gelmiyor zaten bunca insanda ağustosu bekliyor çıkacak diye şu kodu nasıl alabilirim? İlgilenen arkadaşlar özelden ulaşabilirler bana. Ekran resmi ekliyorum eğer ben yanlış görmüşsem ve en ufak bir heyecana sebebiyet verdiysemde affola. Nasıl resim ekleyeceğimi bilmediğimden link olarak veriyorum.

http://b1206.hizliresim.com/y/h/7zsuz.jpg

kardeşim inanamyın böyle şeylere oyun piyasaya çıkmayan oyunu nasıl sürüyolar :D

• Onlar yalan yanlış şeyler. Programlama dili bilen adam 2 resimle setup yapıyor. O kod için senin bir siteye girmen gerektiğini söylüyor. Giriyorsun ve reklamdan ona para gidiyor, kod modda gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennisz-

Oyunu debriyajla oynayan var mı ona göre 6. vitesin üstüne nasıl çıkabilirim bi çözümü var mı?

ben g27 ile oynuyorum ve 6. vites üstü için otomatik olarak atanmış bir tuş var. vites üzerinden bulunan kırmızı düğmelerden en soldaki oluyor bu. eğer klavyeden oynuyorsanız illaki o tuş klavyedede bir tuşa atanmıştır.
  • Arkadaşlar takip edemedimde neolyuor oyun çıktımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Arkadaşlar takip edemedimde neolyuor oyun çıktımı ?

Scania truck driving simulator çıktı... ayrıca demosunu indirip oynayabilirsiniz. ETS 2 için daha vakit var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimate82

quote:

Oyunu debriyajla oynayan var mı ona göre 6. vitesin üstüne nasıl çıkabilirim bi çözümü var mı?

ben g27 ile oynuyorum ve 6. vites üstü için otomatik olarak atanmış bir tuş var. vites üzerinden bulunan kırmızı düğmelerden en soldaki oluyor bu. eğer klavyeden oynuyorsanız illaki o tuş klavyedede bir tuşa atanmıştır.

O tusa bastiktan sonra yapmam gereken ne?

• Teething problems
    Scania Truck Driving Simulator has been out for some 48 hours on the official website, and frankly speaking, many things did not go quite right, as you have witnessed yourself. Our hand was forced to launch the game website a few days ahead of plan, due to the fact that the game hit the shops in Poland a week before the official global street date. It was urgent to get the leaderboards and online registration process up and running. This in turned caused an avalanche of complains from you, our most dedicated fans, that it's not fair not to be able to join in the fun while people in one country already can. So to make you happy, we want ahead and started offering the digital edition as well, while all preparations were not yet fully completed. There were so many people immediately downloading the game that our servers almost melted, and we did not manage to add mirrors for the downloads fast enough. Then even the official game site went down for a few minutes due to traffic overload. But there hides some good news in the bad news - it's good to have problems because so many people are so interested in getting their hands on the game!

By the way in Poland the Polish box edition of the game is doing quite well, currently sitting nicely at #5 in the Best Seller chart at Empik.com. We know that our games have a huge following in Poland, but it would be a dream to be able to replicate this on other markets next week.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

We are preparing the first patch for the game which should be available for download next week, and address many of the glitches reported over the past few days. The patch will also include a couple of new Dangerous Drives challenges. We are planning several free content updates for the game which are going to come to you through a series of patches - quite a lot of new stuff. Yet more Dangerous Drives are in the pipeline, and also a sizable extension of the free-roaming map for "Deliveries." We will also use the new patch to ban the leaked keys which unfortunately somebody felt the need to share with the rest of the world.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

We are about to upload some new texts onto GetLocalization, and we would highly appreciate again your help there, both with the new texts and also with polishing of the existing translations. Now that the game is out in your hands you can finally see clearly how the translations feel and where there is an opportunity for improvement. Thank you for your help!

• quote:

quote:

Scania truck driving simulator çıktı... ayrıca demosunu indirip oynayabilirsiniz. ETS 2 için daha vakit var.

Teşekkürederim. Full sürümüde çıktı değilmi ? Artı demosunu nerden indirebilirim ?
  • quote:

quote:

quote:

O tusa bastiktan sonra yapmam gereken ne?

eğer otomatik debriyaj ile oynuyorsan o tuşa basman yeterli değilse debriyaj ile birlikte o tuşa basman gerekli.6. viteste iken 12. vitese geçecektir.sonrasında 1. vitesi seçer gibi yapıcaksın ama aslında 7. vitese geçmiş olacak. yani eşleşme 1-7 2-8 3-9 4-10 5-11 6-12 oluyor...

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürederim. Full sürümüde çıktı değilmi ? Artı demosunu nerden indirebilirim ?

rica ederim. indirdiğiniz oyun aslında zaten full fakat şifre girmediğiniz sürece demo olarak kalıyor. demosunu kendi sitesinden indirebilirsiniz dosya boyutu 536 mb...http://www.scaniadrivergame.com/en/download.php

• Arkadaşlar oyunun full sürümünü indirdim açık olan görevleri oynadım. Zorlu bi görev var yamaçta gidiyorsun o çok hoşuma gitti ama oyunda gerçekten çok büyük bir sorun var. Oyun akıcı değil. oyun kasmıyor ama akıcı değil yani düşük fps ile oynuyormuşssun hissi veriyor. Haulin gibi oyun akmıyor.. Bu gerçekten büyük bir sorun umarım bunu bir patch yardımıyla düzeltirler ve ETS2 de akıcılık sorunu olmaz.
  • şu konuya her girişimde yorumlardan sonra konu başlığına tekrar bakıyorum,konu ets konusumu SCANİA TRUCK konusumu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

şu konuya her girişimde yorumlardan sonra konu başlığına tekrar bakıyorum,konu ets konusumu SCANİA TRUCK konusumu anlamadım

Ne bekliyordun ki?

Bu oyun, GTS ile ETS2 arasinda geciş oyunu. Birakta insanlar konussun. Yoksa ETS2 hakkinda nasil fikir sahibi olacagiz?

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.