Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25432544254525462547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Clowser

Mp den çıkarken oyunu kaydetmeye gerek varmı ? bi kere denedim. SP deki profilde tırınız güvenli biryere çekildi yazdı ve ana garajımın orda başladı oyun. SPde TSM haritasından biyere gidip kaydedersem MP etkilenir mi ? nasıl yapayım yani MP den cıkarken kayıt etmeme gerek yokmu

Kayıt yapın ancak tavsiyem sp ve mp kayıtları diye ikiye ayırın örneğin ilk kaydınız ile başlayıp oyundan çıkarken kayıt sayfasına yeni kayıta istediğiniz ismi verin ve kaydı tamamlayın.(benim 2 sp 2 de mp kayıtlarım mevcut)

şu report sorunuza gelince ets2 tr forumunda mevcut bulamazsanız yardımcı olurum.Steamdan ekleyebilirsiniz oyunda iken beraber yolculuk yaparız.

@Clowser

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Hocam sistem çok saçma olmuş bence. Diyelim SP de TSM haritasından çok uzağa yük aldım gidiyorum. Sıkıldım kaydettim çıktım mpye girdim.. Daha sonra spye döndüğümde bana yükünüz iptal edildi aracınız güvenli yere çekildi diyecek.. Farklı olarak kayıt olması lazım bence. ayrı kayıt etmeyi denedim yine aynı. MP de tırı hareket ettirip kaydettim yine aynısını dedi.''oyuna müdahale edildi tırınız güvenli biryere çekildi gibisinden biseyler yazdi'.

Bu yakınlarda forumda birşey okumuştum. MPde troll olduğu zaman SPye geçip oradan uzaklasıyorum tekrar MPye geçiyorum yazmıştı bi arkadaş. SP MP geçişlerinde böyle bi sorun varsa nasıl kaldığı yerden devam edebiliyor acaba ?Kafam çok karıstı aydınlatırsanız sevinirim.

Steam ismini neydi hocam bulamadım ben sizi.
  • Steam ismim [TURK]_EGiNLi Bu dediğiniz hatalar modlardan kaynaklanıyor mp girerken düzenleden modları devre dışı bırakın otomatik olarak devre dışı kalır ancak oyuna müdahale eder.2 Tane sp için kayıt bulundurun biri ile mp sıkıştığınızda kullanmak için diğeri modlar ile oynadığınız isim verip ayrı ayrı kayıt yapın mp içinde 2 kayıt tutun biri yedek olsun.

@Clowser
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sağolun. 4 kayıt yapıcam. 1. Oynadıgım SP 2.MPde sıkısırsam kullanacagım SP 3.Oynadıgım MP 4.Yedek MP Yinede aynısı olursa yapacak bisi yok artık bakalım.
    Ekledim Steamden :)
  • iyi günler . Bir süredir euto truck 2 oynuyorum fakat attığınız görsellerin benim oynadığım oyunla alakası yok . Yama filan mı yüklüyorsunuz ?
  • blackale7 kullanıcısına yanıt
    Grafiklerinizin iyi olması lazım. yani iyi bir sisteme ihtiyaç duyuyor oyun. Grafik iyileştirici efekt veren programlar ile görsel daha canlı hala gele biliyor.

Bunu ps 6 ile yaptım. Nasıl öğrendin derseniz uğraşarak ;)

FH 750

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Aldığım tek seferlik işler daha yola çıkmadan gecikmeli olduğu belirtiliyor. sebep nedir ki?
  • Konvoy'dan Video

Konvoya katılmak için
    http://steamcommunity.com/groups/OfficialKacaKTV

• High Power Dlc sini aldım sonunda :) birazcık katkımız olsun scs'ye :)
  • Arkadaşlar şuan ETS 2 goldu en uygun nerden alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı videolarda bi tepe kamerası var en dıştan çekiyor serbest bi kamera baya uzaklasilabiliyor. Nasıl geçiyoruz ona ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Arkadaşlar şuan ETS 2 goldu en uygun nerden alabilirim

Gecende gamersgate de indirim vardi ben oradan aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I Love My Fender

quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Arkadaşlar şuan ETS 2 goldu en uygun nerden alabilirim

Gecende gamersgate de indirim vardi ben oradan aldim.

tüh be kaçırdım bende denk geldimde alırım diyerek erteledim kampanya bitmiş
  • Dünkü trafikten kareler
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Bu da benim araç
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Hocam grupta hangi takımı tutuyosunuz? (imzanıza istinaden yazdım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clowser

Bazı videolarda bi tepe kamerası var en dıştan çekiyor serbest bi kamera baya uzaklasilabiliyor. Nasıl geçiyoruz ona ?

Belgerim/Ets2 icinde config.cfg dosyasini not defteri ile ac.uset g_developer "0" yazan yeri uset g_developer "1" yap ve kaydet.

Oyunda harflerin uzerindeki 0 a basarsan kamera aktif olur.Numpaddeki tuslarda ileri geri yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcsrn

Hocam grupta hangi takımı tutuyosunuz? (imzanıza istinaden yazdım)

Hocam benim her ligde tuttuğum sempati duyduğum bir takım vardır ama tabiki Galatasaray...

Fakat Dortmund lider çıkar
  • Bu sene biraz zor çıkarız bence, herşey pandevin performansına bağlı, burakla şl olmaz
  • arkadaşlar oyunu nerden indiriyoruz yada satınmı almamız gerekiyor bilgi verirmisiniz.4 gb ram , 1gb geforce bilmemkaç bilgisayarda rahatça oynayabilirmiyim ?
  • 
Sayfa: önceki 25432544254525462547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.