Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25402541254225432544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

http://www.volvotrucks.com/trucks/turkish-market/tr-tr/trucks/volvo-fm/key-features/Pages/volvo-dynamic-steering.aspx

"Çığır açan Volvo Dinamik Direksiyon sürüş stilinizi kökten değiştirecek. Volvo FM'e istediklerinizi zahmetsizce yaptırırsınız."

Tamam, kendi çekicinde bir iyileştirme yapmışsın helal olsun. Ama bunu sanki ilk sen yapmışsın gibi lanse etmenin manası yok. 44 sene önce Citroen zaten yaptı bunu. Üstelik elektroniksel bir yardım olmadan. Merak eden DIRAVI yazarak arama yapabilir.

• VOLVO belki biraz daha geliştirerek, kendi teknolojilerini de eklemiş olabilir. Olduğu gibi copy / paste yapacağını sanmam.

Çünkü VOLVO teknoloji geliştiren bir firma.
  • Volvonun son zamanlarda cekicilerine yeni ozellikler eklemeye basladi ama en onemlisi reklamlarina baya yeni ozellikler ekledi Isin boyutu sadece reklam,e buda para demek.Para bastirinca sanki ilk volvo yapmis gibi bir soylem cikiyor ortaya.

Yeni FHde biliyorsunuz ondeki araca gore otomatik fren sistemi var.Volvo bunu oyle bir reklam etti ki ilk gorenler vay bee diyerek videoyu paylasti durdu,oysaki mercedes bunu yillar once yapti zaten Tipki VWnin poloda ESPyi standart yapip reklam yapmasi gibi.
  • quote:

VOLVO belki biraz daha geliştirerek, kendi teknolojilerini de eklemiş olabilir. Olduğu gibi copy / paste yapacağını sanmam.

Elbette copy-paste değil. Anlatmaya çalıştığım şu,

Sistemin getirileri,

yol bozuklukları direksiyondan hissedilmiyor,
    direksiyonu bıraktığınızda araç hareket etmese bile otomatik olarak direksiyon merkezliyor,
    direksiyonu çevirmek için çok az bir efor gerektiriyor.
    Sistem merkezlemeyi kuvvetli bir şekilde yaptığı için hızlı seyir durumunda stbil bir sürüş sağlıyor.

Şimdi bunlara bakıyoruz birebir aynı getiriler Citroen'in DIRAVI sisteminde de var. Şimdi gelelim kızdığım noktaya,

Volvo resmi yotube hesabından bu direksiyon sistemiyle ilgili iki video paylaştı. Birinde çığır açan, diğreinde "Unique" yani eşsiz, benzersiz ibaresi var (http://www.youtube.com/watch?v=clv7emcs84Y). Benim tepkim bunadır. Elbette sistemler farklı. Sonuçta patent olayı var. Ancak eşsiz olmayan birşeyi eşsiz olarak adlandıramazsın.

• MP'deki ban sebeplerini öğrenebilirmiyim ? Nelere dikkat etmeliyim kullanırken bunların yazılmış olduğu bi yer varmı ?
  • Mp de ban yememek için, trafik kurallarına uyun.
    Ör: trafik ışıkları, hız sınırı (zaten hız limitli var) oyunculara rahatsızlık verirseniz, saygılı bir şoför olursanız sadece yanlışlık ile ceza alırsınız.

Ben sadece bir kere kick yedim oda nasıl oldu. Konvoy haliğindeydik dh üyeleriyle forumda troll vardı oda haber almış ts adresimize kadar girmişti isim değiştirerek. Report ederek ben ile bir kaç kişi daha kick yemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 1 Eylül 2014; 14:24:01 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • beyler kullandığınız sorunsuz ağır ve uzun dorse modları var mı
  • anladım teşekkür ederim. oyunu mp olarak oynayacağımda. steamda DH grubundayım konvoylara geleceğim inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperAkbilgi

quote:

VOLVO belki biraz daha geliştirerek, kendi teknolojilerini de eklemiş olabilir. Olduğu gibi copy / paste yapacağını sanmam.

Sistemin getirileri,

direksiyonu bıraktığınızda araç hareket etmese bile otomatik olarak direksiyon merkezliyor,
    Sistem merkezlemeyi kuvvetli bir şekilde yaptığı için hızlı seyir durumunda stbil bir sürüş sağlıyor.

Şimdi bunlara bakıyoruz birebir aynı getiriler Citroen'in DIRAVI sisteminde de var. Şimdi gelelim kızdığım noktaya,

Volvo resmi yotube hesabından bu direksiyon sistemiyle ilgili iki video paylaştı. Birinde çığır açan, diğreinde "Unique" yani eşsiz, benzersiz ibaresi var (http://www.youtube.com/watch?v=clv7emcs84Y). Benim tepkim bunadır. Elbette sistemler farklı. Sonuçta patent olayı var. Ancak eşsiz olmayan birşeyi eşsiz olarak adlandıramazsın.

Eşsiz olmadığını nereden biliyorsunuz? Sonuçta iki sisteminde iç yapısını tam olarak bilmiyorsunuz.

• Dh grubu konvoylar için pek aktif değil bu steam grubundan konvoylara ulaşabilrsinizhttp://steamcommunity.com/groups/ets2mpwebtr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Orijinalden alıntı: AlperAkbilgi

quote:

Sistemin getirileri,

Eşsiz olmadığını nereden biliyorsunuz? Sonuçta iki sisteminde iç yapısını tam olarak bilmiyorsunuz.

Bence yazdığım mesajı tekrar sakince okuyun.

quote:

Elbette sistemler farklı. Sonuçta patent olayı var.

Ayrıca DIRAVI'yi avcumun içi gibi biliyorum. Sistemlerin iç yapısını bilmediğimi nerden çıkardınız? Zaten kıyaslamayı sistemin işleyişine göre değil kazanımlara göre yaptım. Sonuçta araçların motorları da birbirinden farklı ama hepsi motor. Birisi 100 kilometrede 5 litre yakar diğeri de 6 litre yakar. Bu durum eşsiz ibaresini kullanmaya yeterli değildir. Çığır açmak için hiç yeterli değildir. Ne zaman motor su ile çalışır ve başkasında olmaz bu sistem, o zaman eşsiz ve çığır açan olur. Umarım anlatabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperAkbilgi -- 1 Eylül 2014; 15:57:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Dün gece saat 1 sularında resmen troll kaynıyordu mp.

İlla diyorlarki polonya taraflarında ya da italyaya yakın sür..

Arkadaş neyinden zevk alıyorlar dorseyle başka bir tıra çarpmaktan ben anlamıyorum.. Sanarsın demolution derby oynuyorlar..

1-2 saat önce 1.500 km civarı bir yük almıştım İngiltere'den Polonya'ya gidiyordum. Tam 1000 km'yi bitirdim derken arkadan şeref yoksununun biri geldi bile bile çarptı, çekici %50 yük de %35 hasar aldı. Sonra bir de utanmadan kusura bakma yazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akt02

Hocam bordeaux şehri nerde

Arkadaş TSM haritasından bahsediyor diye düşünüyorum hocam.
  • Evet hocam TSM haritasından bahsediyormuş arkadaş . Açıkçası Mp den soğudum bende TSM ile devam etmeyi düşünüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akt02 -- 1 Eylül 2014; 17:56:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Range T ile akıyoruz...

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iisskkoocc -- 1 Eylül 2014; 17:56:29 >

• 4700 km iş aldım 270 bin euro kazançlı rekor galiba oyunda km olarak vallahi git git bitmiyor daha 3300 km geldim hadi hayırlısı

• Troller bitmeden mp ye rahat yok anlaşılan

• Bu Range T iç mekan nasıl motor sesi ne durumda oyundakiler ile aynı mı?Arada fark varmı.

@iisskkoocc
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Bu Range T iç mekan nasıl motor sesi ne durumda oyundakiler ile aynı mı?Arada fark varmı.

@iisskkoocc

Aracın dışı harika da içini pek beğenmedim. Premium yerine geçtiğinden orijinal Premium interioru var ve sesi de sanırım orijinal Premium sesi pek kullanmadığımdan tam bilmiyorum. Benim mod 1.10 uyumlu, 1.12 uyumlu güncel sürümü var onda değişik midir bilmem. Ancak araçtan çok memnunum savrulma-devrilme sıfır, yol tutuşu çok iyi, tır kullandığını hissetiriyor adama. MP4'te yarış arabası havası vardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iisskkoocc -- 1 Eylül 2014; 19:25:07 >
  • salihbocX S kullanıcısına yanıt
    Bende ona yakın 4500-4700 km iş aldım yolu uzatarak(sözde diğer şehirleri keşfediyorum) 5500 km geçip işi bitirdim. Hata verdi ve en baştan bir daha götürdüm. Yine hata verdi. Sonra oyunu sildim.
  • 
Sayfa: önceki 25402541254225432544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.