Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • finaller olmasaydı,çevirilere yardım edebilirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipercover

Scs video yayınlamıyor ki arkadaş. Şu gelen yenilikleri tanıtım videosu gelse yada SS.

yayınlarlar ;) yada oyunu süpriz olarak kalır.

quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

finaller olmasaydı,çevirilere yardım edebilirdim

:) saolsın. çeviri işi bitti sanırım sadece oylanmada
  • Oyun fiziklerinde hiç değişme yok. Videolar hiç açıcı değil. Grafik süslemesi var sadece. O grafiklerde oyun çıkana kadar eskiyecek zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Oyun fiziklerinde hiç değişme yok. Videolar hiç açıcı değil. Grafik süslemesi var sadece. O grafiklerde oyun çıkana kadar eskiyecek zaten

Bu kadar karamsar düşünmeyin, oyunda yenilikler var, en azından ets ve gts gibi ikiz değil. Fizik konusunda oyunu almadan birşey söylemek istemiyorum ama sizi de katılmıyor değilim. İnşallah yanılırız bu kadar bekledikten sonra buna değer bir oyun olur.
  • of ya bu oyunları beklerken ömrümüz çürüyecek bloguda salladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipercover

Scs video yayınlamıyor ki arkadaş. Şu gelen yenilikleri tanıtım videosu gelse yada SS.

Aynen trailer demo gibi bir şey yok ne çıkacak ağustosta görürüz.
  • Arkadaşlar merhaba. Çevirinin son halini gördünüz mü, sizce nasıl olmuş bu seferki çeviri?
  • GOODOREVİL usta birde scania truck drivingdeki çevirilere el atsan abi ya mal mal ingilizce yazılara bakıp duruyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maverick11

Arkadaşlar merhaba. Çevirinin son halini gördünüz mü, sizce nasıl olmuş bu seferki çeviri?

Merhaba, çeviri dört dörtlük olmasa da bizi idare eder diye düşünüyorum. Hiç yoktan iyidir değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

quote:

Arkadaşlar merhaba. Çevirinin son halini gördünüz mü, sizce nasıl olmuş bu seferki çeviri?

Merhaba, çeviri dört dörtlük olmasa da bizi idare eder diye düşünüyorum. Hiç yoktan iyidir değil mi?

Çeviri translate programları ile yapıldıysa, ingilizce kelimelerin türkçeye çevirmesinde pek sıkıntı olacağını sanmıyorum ve hiç yoktan iyi olucağını düşünüyorum. Fakat cümleleri translate programları ile çevirdilerse işte o zaman işimiz çok zor. Anlamadın birçok kelime yan yana.. Translate programları pek yararlı değil azcık ingilizce bilgin olsa ingilizce okusan az çok anlarsın ama o translate programları nasıl o kelimeleri sallar be arkadaş hiç mi bişey anlaşılmaz. Umarım böyle değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

quote:

Son hal derken örneğin şu anda girip görebileceğiniz halini mi kastediyorsunuz? Çünkü ben yakından takip ediyorum, Google Translate ürünü birçok cümle vardı ama sonradan düzeltildi. Acaba aynı "son hal" den mi bahsediyoruz?
  • şafak kaç
  • quote:

Orijinalden alıntı: istek6

şafak kaç

Aynen ya ne zaman çıkıyo?
  • Aynı sayfada 3 tane soru yeter azcık okuyun lan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

Aynı sayfada 3 tane soru yeter azcık okuyun lan.

vallahi biraz sert olmuş ama boş boş msj ile doluyor konu nezaman çıkcak gibi okuyup görebilirisniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

vallahi biraz sert olmuş ama boş boş msj ile doluyor konu nezaman çıkcak gibi okuyup görebilirisniz

Haklısın biraz sert çıkıştım ama şu son sayfalara bir bak yahu...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Haklısın biraz sert çıkıştım ama şu son sayfalara bir bak yahu...

öyle hocam öylede işte arkadaşlar kalpleri kırılmasın diye söylüyoruz aynı şeyleri defalarca yazsakta :)

• şu mouse sorununu düzeltmezlerse monitörü kırıcam bu sefer harbiden
  • Scania konusuna da yazdım buraya da yazayım..

AI arabaları sollama yapmadığı sürece her kamyon simulatoru gerçekçi olmayan simulatordur bana göre. Bilgisayarın yönettiği arabaların gidiş-geliş yollarda sollama yapabilmesi çok zor bir olay mıdır? Kamyonumun binek otomobiller tarafından sollanmasını istiyorum arkadaş. Yani AI araçlarına sollatma yapmak yapay zeka açısından çok zor bir hesaplama mı gerektiriyor anlamıyorum ki(karşıdan gelen arabayı da hesaba katacak çünkü). Gidiş geliş bir yolda durun yine de sizi sollamıyorlar sanki tren yolu anasını satayım.

Bence kesinlikle üreticiye iletilmesi gereken bir konu. Bilgisayarın yönettiği araçları daha zeki olursa, oyun daha fazla zevk verir.
  • @feelindivine

Katılıyorum hocam diğer türlerde resmen oyunlar patlama yaşıyor üstüste.Bu oyunu birtürlü geliştiremediler.
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.