Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

Videoyu izleyin ilk göreve dikkat edin fren sistemi üzerinde biraz değişiklikler var farkederseniz ilk görevde tır zınk diye duruyor diğerlerinde hiç böyle bişey yoktu işte bunu sevdim
    ayrıca oyun çıktımı scania truck driving ?
    ayrıca eklemek istiyorum süren arkadaş gerçekten çok iyi sürüyor pro yani :D

yok oyun daha çıkmadı :)

aynen benimde çok dikkatimi çekti çok iyi kullanıyor içten. Oyunu test eden Tester dene kişiler sanrım bunlar

Evet büyük ihtimalle tester olması lazım.
    Tırın ani fren yapışına dikkat ettin mi? Tır bi anda zınk diye yapışıyor olduğu yere :)

• Yılan hikayesine dönmez inşallah gerçi yeterince dönmüşte
  • Forumdan taze taze, çevirecek arkadaşlar için şimdiden teşekkür ederiz.

Translators needed

You might have learned from some hints on the blog that Scania Truck Driving Simulator is already being translated, both by professional translators from the game's publishers as well as with the big help of volunteers from our fan community. We are using the same approach that we used for Trucks & Trailers - the crowd-sourcing method - but so far we have kept the translation away from the eyes of the public. We only invited a few accomplished people we knew we could trust from their past involvement to play the role of moderators when we bring in more translators one day.

That day is coming now. We have many of the languages in solid quality already, but we could use additional translation power to cover more languages for countries where we know we have fans eager to play the games as well. And we hope we can involve our fan community again to serve the needs of the community.

We are not going to open the floodgates to anybody though. The experience with Trucks & Trailers was such that there were too many participants eager to "score easy points" and rather than putting to service their braincells to come up with a quality translation, they used Google Translate. The result was too much noise in the system, too many quarrels and quite some frustration.

If you want to help, and if you feel up to the challenge to do a good quality translation, please contact us by e-mail at info (at) scssoft.com. Write us a few lines explaining why you are the right person to get the invitation (yes, we are going to look at your text to get an impression about your command of the English language). Do not post your e-mail here in the comments, get in touch with us directly!

Thank you in advance for your help - this is the only economically viable method to have the game translated into languages which are typically mostly ignored even by big game publishers. In fact was have seen that the quality of the resulting translation can achieve very high standard. Many of you know the proper trucking and logistics terminology, unlike "generic" translators typically used by translation agencies.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 24 Mayıs 2012; 15:33:33 >

• Google çeviriden bi çevirip okudum heralde saçmalamışlar ya hep laga luga yapmışlar
  • Ne laga lugası? Adamlar tercüman arıyorlar.
  • arkadaşlar scania truck driving simulator çıkış tarihinin son durumu nedir şu an ne zaman çıkıyor ?
  • T&T daki çeviri gibi yapılıcak üstadlar işe el atar umarım Godorevil çok iyi iş çıkarmışlardı ekipleri
  • quote:

T&T daki çeviri gibi yapılıcak üstadlar işe el atar umarım Godorevil çok iyi iş çıkarmışlardı ekipleri

@ metal_my666 +1
    @akt02 Ağustos 2012
  • bu arada paylaşım için teşekkürler :) unuttum kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

quote:

T&T daki çeviri gibi yapılıcak üstadlar işe el atar umarım Godorevil çok iyi iş çıkarmışlardı ekipleri

@ metal_my666 +1
    @akt02 Ağustos 2012

scaina TDS'de mi ağustos'da çıkıyor?

Bu arada videoda çoğu şey güzel de yine abanmışlar hdr efektine

haberleri paylaşan arkadaşlara da teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shelby Cobra

quote:

quote:

@ metal_my666 +1
    @akt02 Ağustos 2012

hoş geldin :) yoksun pek

Scania haziran bitmeden çıkacak diye düşünüyorum kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı SCS den ;)

• quote:

Ne laga lugası? Adamlar tercüman arıyorlar.

googleden çevirin hep boş şeyler var
  • Aslıda karşılığında bir şey vereceklerse ben çeviririm
  • Benmail gonderdim,buyuk ihtimalle tercumanlik yaparim.yeterki su herifler oyunu cikarsin,bu kadar da emek verdiler umarim bosuna cikmaz :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Aslıda karşılığında bir şey vereceklerse ben çeviririm

Hayrina gunahimi vermem diyorsun yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: atom239

quote:

Hayrina gunahimi vermem diyorsun yani?

En azından bozulan CRT monitörümün yerine yenisini versinler, veya 25 TL T-Shirt parası versinler, olmadı oyun için indirim çeki verseler yeter
  • quote:

boşver üstad ugraşmaya degmez oyun sever birileri yapar yapılmazsada çok önemli degil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shelby Cobra

quote:

quote:

@ metal_my666 +1
    @akt02 Ağustos 2012

hoş geldin :) yoksun pek

Scania haziran bitmeden çıkacak diye düşünüyorum kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı SCS den ;)

Hosbulduk

Adamlar rolantiye alinca isi ben de oyle yaptim biraz :) Baksana videonun oldugu yerdeki yazinin basligi bile 'hala buradayiz'... Onlarda farkindalar pek ortada gorumediklerinin

Cikis tarihini bende mayis sonu diye biliyordum ama arkadas agustos deyince sasirdim. O da ets ile karistirdi herhalde. Guzel bir oyun ciksinda 5-10 gun geciksin, dert degil. Direksiyon da hazir, o da oyunun cikmasini bekliyor :)

• quote:

@Shelby Cobra

Hosbulduk

Adamlar rolantiye alinca isi ben de oyle yaptim biraz :) Baksana videonun oldugu yerdeki yazinin basligi bile 'hala buradayiz'... Onlarda farkindalar pek ortada gorumediklerinin

Cikis tarihini bende mayis sonu diye biliyordum ama arkadas agustos deyince sasirdim. O da ets ile karistirdi herhalde. Guzel bir oyun ciksinda 5-10 gun geciksin, dert degil. Direksiyon da hazir, o da oyunun cikmasini bekliyor :)

aynen haftada bir güncelleme yapyolar nerdeyse az kaldı çıkıcaktır yakın zmanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 26 Mayıs 2012; 7:13:10 >
  • quote:

quote:

@Shelby Cobra

Hosbulduk

aynen haftada bir güncelleme yapyolar nerdeyse az kaldı çıkıcaktır yakın zmanda scania güzel bir video sanrım izlemeden paylaşayım dedim buyurun.

yalnız eleman berbat kullanmış

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.