EURO TRUCK SIMULATOR 2
48963 Cevap2016885 Görüntüleme307 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: OGK1903
1 kayıtlı üye, 22 misafir
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     77 [79] 81 82 83 84 85 86      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4712 Mesaj
13 Mayıs 2012; 0:11:21 

Tır dediğin sağ şeritten 80'le gider dediğimde çok eleştiri almıştım... Zamanında...

2000 Volkswagen Polo 1.4
2000 Volvo S40 2.0
31.01.2014 Benzinin litre fiyatı 5.07 TL Motorinin litre fiyatı 4.67 TL

3313 Mesaj
13 Mayıs 2012; 7:44:06 

quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

ya bu otomatik vites olayı çok garip, ETS nin bütün oyunlarında bu hata vardı umarım ETS 2 düzeltirler, otomatik vitesle giderken:
Yokuşta: 50Km/h
Düz Yolda: 120Km/h

Düz Vitesle giderken:
Yokuşta: 90Km/h
Düz Yolda: 180Km/h

aynen öyleydi. manuel kullanıyordum. ilk başlayınca oyuna C sınıfı tır ölü oluyordu :)

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Tır dediğin sağ şeritten 80'le gider dediğimde çok eleştiri almıştım... Zamanında...

haklısın öylede hocam yol bitmiyor böyle birz bastın mı gidicek ha yine biz 80 la gidelim tabi ets deki gibi 100 m de 140 yapmasın daha uzun daha geç olması iyidir. videoda çift çift geçiyor vitesi o dikkatimi çekti

671 Mesaj
13 Mayıs 2012; 9:02:38 

Bence ne kadar güçlü olursa olsun bir tır motoru arkasına 10-20 ton vurdun mu o kadar hız yapamaz. ancak ve ancak yokuş aşağı yapar ondada kontrolü zaten kaybedersiniz virajta yatırırsınız. Bence bunlar oyuna yansıtılmalı. Hızla bir viraj almaya çalıştığımızda direksiyon baya sertleşmeli hatta tır devrilcek duruma gelmeli. Ağır bir trailer aldığımızda yakıt tüketimi artmalı , Kalkışta motor zorlanmalı . Nerde o eski gamyonlar :D American peterpith'ler Mack'ler.

Ayrıca oyunda radarların olması gibi bi durum vardı. Eğer ki öyleyse iyi olur.

720 Mesaj
13 Mayıs 2012; 14:31:14 

quote:

Orijinalden alıntı: snipercover

Bence ne kadar güçlü olursa olsun bir tır motoru arkasına 10-20 ton vurdun mu o kadar hız yapamaz. ancak ve ancak yokuş aşağı yapar ondada kontrolü zaten kaybedersiniz virajta yatırırsınız. Bence bunlar oyuna yansıtılmalı. Hızla bir viraj almaya çalıştığımızda direksiyon baya sertleşmeli hatta tır devrilcek duruma gelmeli. Ağır bir trailer aldığımızda yakıt tüketimi artmalı , Kalkışta motor zorlanmalı . Nerde o eski gamyonlar :D American peterpith'ler Mack'ler.

Yapıyor, benim uluslararası taşımacılık yapan Serkan diye bir arkadaşım var ordan biliyorum

464 Mesaj
13 Mayıs 2012; 14:36:35 

quote:

Öncelikle söylediklerinize %100 katılıyorum.
Oyunun çıkmasına kısa bir süre, söyledikleriniz başka bir oyuna kaldı sanırım.

720 Mesaj
13 Mayıs 2012; 14:38:22 

Şimdi ETS 2 Truks & Trailers mı çıktı Scania mı yoksa hiçbiri daha çıkmadı mı bir çıkacak bir ertelendi kafam karıştı ?

4712 Mesaj
13 Mayıs 2012; 15:20:38 

quote:

Yok yapamaz değil, 125-130'a kadar yolu da var veya yakıt pompasını açıp 140-150 ama kontrol zorlaşır tabii.
Ayrıca dediğiniz diğer şeylere katılmakla beraber kullandığımız şeyin bir "TIR" olduğunu hissetmemiz gerekiyor. Ağırlığı ile olsun, salınımıyla olsun... Rampa aşağı gazı bıraktığımda yavaşlamamalı, aksine hızlanmalı ki duramayabileceğimi hissetmeliyim.

2000 Volkswagen Polo 1.4
2000 Volvo S40 2.0

2691 Mesaj
13 Mayıs 2012; 17:42:38 

Oyun çıktı mı çıkmadı mı anlamadım ama mesaj dursun.Takipteyim

360 Mesaj
13 Mayıs 2012; 17:47:32 

şimdi scaina simulator çıkacak ağustosta ise ets2

Intel® Core™ i7,2.4 GHz,8 GB DDR3,1 TB,NVIDIA GT640M 2 GB Paylaşımsız Hafıza,15.6 inch,Windows 8

488 Mesaj
13 Mayıs 2012; 17:48:16 

yok t&t yok scania simulator yok cart yok curt. bu ne kardeşim saçma ve gereksiz bir sürü oyun çıkaracağınıza hepsini içeren adam gibi ets2 yi çıkarın bu nedir ya

EMPIRE TOTAL WAR
TOTAL WAR (FAN CLUB)

3313 Mesaj
13 Mayıs 2012; 18:03:52 

quote:

+1

quote:

Orijinalden alıntı: aykut1993

8 , 9 gün var çıkmasına ;)

quote:

Orijinalden alıntı: schumacher075

yok t&t yok scania simulator yok cart yok curt. bu ne kardeşim saçma ve gereksiz bir sürü oyun çıkaracağınıza hepsini içeren adam gibi ets2 yi çıkarın bu nedir ya

az daha sabır ets2 ninde zamanı gelcek

992 Mesaj
13 Mayıs 2012; 18:43:12 

D&R'da kutulu GTS ve T&T satılıyor beyler. ETS ve Scaina'da gelecektir diye düşünüyorum.

Yukarıdaki hız konusuna da katılıyorum, bir keresinde oyuna yüklediğim bir uzun burunlu bir volvo modelinin modu ile 211 km yapmıştım. (hız modu falan yok sadece tır modu) Yolda mercedes bmw'ler aheste aheste gidiyor; ben koca tırla makasa giriyorum... ai araçlarını da hızlandırmalılar bence. Doğru dürüst his yok ki oyunda. Göstergede 120 ile gidiyorum; yoldaki ağaçlara, diğer araçlara bakıyorum 40'la gidiyormuşum gibi görünüyor. Biraz böyle hız efekti gibi bir şeyler verseler güzel olacak. Mesela hızlandıkça sağ ve sol taraftaki görüntü kayarak sürücünün sadece yolun ilerisine odaklandığı görünümü oluşturulabilir. Ama ets2 ile -istediğimiz her kouda olmasa da- büyük gelişme kaydedecekler, buna inanıyorum.

Bu arada yukarıda bir arkadaş korna çalınca araçlar çekilse güzel olurdu, çok şey mi istiyorum demiş; kesinlikle çok şey istemiyorsun dostum, çünkü aynı özellik hard truck'da da vardı, korna çaldığın adam sağa çekerdi, eğer geçemeyecek durumda ise de senin kornana küfreder gibi dörtlüleri yakardı...

Islak İmza

171 Mesaj
13 Mayıs 2012; 19:47:54 

Hakikatten su oyunda ai araclar o kadar kalaski yani yapay zekaya yogunlasmalılar.Altımızdaki TIR degil sanki ferrari abi hangi tır 180-200 basmıs 20 ton yükle.Yokusta saldımı arabayı yavaslıyor bu detaylar onemlı kupada sallansa cok sahane olur madem bir oyun yapıyorsunuz adam gibi olsun oynarken hissedelim yani.

Psn:EnJeKSionN

3313 Mesaj
13 Mayıs 2012; 19:57:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Shelby Cobra

D&R'da kutulu GTS ve T&T satılıyor beyler. ETS ve Scaina'da gelecektir diye düşünüyorum.

Yukarıdaki hız konusuna da katılıyorum, bir keresinde oyuna yüklediğim bir uzun burunlu bir volvo modelinin modu ile 211 km yapmıştım. (hız modu falan yok sadece tır modu) Yolda mercedes bmw'ler aheste aheste gidiyor; ben koca tırla makasa giriyorum... ai araçlarını da hızlandırmalılar bence. Doğru dürüst his yok ki oyunda. Göstergede 120 ile gidiyorum; yoldaki ağaçlara, diğer araçlara bakıyorum 40'la gidiyormuşum gibi görünüyor. Biraz böyle hız efekti gibi bir şeyler verseler güzel olacak. Mesela hızlandıkça sağ ve sol taraftaki görüntü kayarak sürücünün sadece yolun ilerisine odaklandığı görünümü oluşturulabilir. Ama ets2 ile -istediğimiz her kouda olmasa da- büyük gelişme kaydedecekler, buna inanıyorum.

Bu arada yukarıda bir arkadaş korna çalınca araçlar çekilse güzel olurdu, çok şey mi istiyorum demiş; kesinlikle çok şey istemiyorsun dostum, çünkü aynı özellik hard truck'da da vardı, korna çaldığın adam sağa çekerdi, eğer geçemeyecek durumda ise de senin kornana küfreder gibi dörtlüleri yakardı...

D&R + vatan bilgisayarda gördüm hocam :) ben degindim bu konuya ama kimse ilgi göstermedi :) söylediklerine de ayrıca katılıyorum. şunları bizden başka kimse istemiyormu acaba bloglarında dünya kadar yazı oluyor deginen varmıdır acaba ?

476 Mesaj
13 Mayıs 2012; 21:04:52 

arkadaşlar son video benden olsun
bu siteye nasıl video ekleniyor ya

http://www.youtube.com/..._embedded&v=diupyPdsFpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsami -- 13 Mayıs 2012; 21:09:11 >

Ets2 Video Sefer Paylaşımlarımız Lütfen Videoları Burda Paylaşalım Sayfa Sayfa Aramayalım. http://forum.donanimhaber.com/m_69006677/mpage_1/f_/key_//tm.htm

671 Mesaj
13 Mayıs 2012; 21:10:15 

Aral şuan deniyor Türkiye piyasasını T&T ve ETS'yi satışa sunarak. Satılcak mı diye. Eğer ki biraz ilgi görürse ETS 2'yi getirebilir. Çünkü Türkiye'de orjınal oyun konsollarda satılıyor. Bu yapımlarda sadece pc oyuncusuna hitap ediyor ve pc oyun satışı özellikle bu tür yapımlar fazla satışı yok. Aral oyunu hertürlü getirir. 50 tl ise yapar 70 tl . 70 tl'de bu yapımlara çok az bir kitle öder. Benim isteğim TR dil desteği ile Aral'dan kutulu olarak almak. Ancak olmazsa en azından steam'den satışa sunulursa iyi olur. Yoksa amazon vs siteden satın almak sıkıntılı.

Bu arada hız konusunda tamam 120 - 130 km hatta 150 km'ye kadar çıkabilirsiniz. ama uzun yolda ve zamanla olcak bi hız bunlar. Vitesleri takır takır atıp 10-15 sn'de bu hızları bulmak saçmalık.

476 Mesaj
13 Mayıs 2012; 21:20:48 

ea nın en son 2002 yılında çıkardığı bir formula1 oyunu vardı tur sayısını kendin belirliyordun ve örnek 67 tur yaptıysan gerçekteki 67 tur nekadar zaman sürüyorsa okadar zamanda bitiriyordun yarışı bu süre sistemini bunada koysalar güzel olur metre hesabıyla istediğimiz kadar süreyi biz seçsek örnek olarak almanya fransa arası 2 günse 2 günde de gidilebilme seçeneği olmalı süreyi biz ayarlamalıyız ayrıca lastiğimiz patlasa çekici çağrsak tarfikteki araçlar kaza yaparak parçalansa gideceğimiz yere geç kalsak falan filan

Ets2 Video Sefer Paylaşımlarımız Lütfen Videoları Burda Paylaşalım Sayfa Sayfa Aramayalım. http://forum.donanimhaber.com/m_69006677/mpage_1/f_/key_//tm.htm

2640 Mesaj
13 Mayıs 2012; 21:35:59 

Herseye ragmen ilk once oyunu internetten indirip,eger oyun iyiyse satin alacagim.

Fakat oyunun cikmasina bir hafta kala konu bayagi hareketlendi :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Çok yakan araba yoktur.Benzinin pahalı olduğu ülke vardır.

4712 Mesaj
13 Mayıs 2012; 21:45:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

ea nın en son 2002 yılında çıkardığı bir formula1 oyunu vardı tur sayısını kendin belirliyordun ve örnek 67 tur yaptıysan gerçekteki 67 tur nekadar zaman sürüyorsa okadar zamanda bitiriyordun yarışı bu süre sistemini bunada koysalar güzel olur metre hesabıyla istediğimiz kadar süreyi biz seçsek örnek olarak almanya fransa arası 2 günse 2 günde de gidilebilme seçeneği olmalı süreyi biz ayarlamalıyız ayrıca lastiğimiz patlasa çekici çağrsak tarfikteki araçlar kaza yaparak parçalansa gideceğimiz yere geç kalsak falan filan

Dorğu trafik kazalardan dolayı tıkanabilmeli. Kazalı araç yapmak zor değil, Extreme Trucker'daki gibi yani. Across America'daki gibi yolun tek şeridi de kapatılır, biraz da AI araçları fazla oldu mu tamam.
Sonra trafikte sol şeritten yardıran BMW'ler filan olmalı. Ve evet bence hardcore mode gibi bir modla oyun bu detayları içerebilir. Yani lastiğimiz patlayabilir, yol tıkanabilir v.b

2000 Volkswagen Polo 1.4
2000 Volvo S40 2.0

1177 Mesaj
13 Mayıs 2012; 21:49:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

arkadaşlar son video benden olsun
bu siteye nasıl video ekleniyor ya

http://www.youtube.com/..._embedded&v=diupyPdsFpg

Arkadaşın paylaştığı şu video'da arabaların soldan giderken geçişleri çok iyi olmuş.Gerçekçilik hissini artırmış bence,ETS'de ki gibi kalas gibi gitmiyor arabalar.

"Memleket mutlaka modern medeni ve yeni olacaktır.Bizim için bu hayat davasıdır."

Mustafa Kemal ATATÜRK

671 Mesaj
13 Mayıs 2012; 21:50:52 

quote:

Dorğu trafik kazalardan dolayı tıkanabilmeli. Kazalı araç yapmak zor değil, Extreme Trucker'daki gibi yani. Across America'daki gibi yolun tek şeridi de kapatılır, biraz da AI araçları fazla oldu mu tamam.
Sonra trafikte sol şeritten yardıran BMW'ler filan olmalı. Ve evet bence hardcore mode gibi bir modla oyun bu detayları içerebilir. Yani lastiğimiz patlayabilir, yol tıkanabilir v.b

Simulasyon ismini vermesi kolay tabi bunları eklemek lazım arkadaş. İracing , GTR2 , LFS adamlar similasyon diyor. Ayarları her karıştırdığında yok artık bunuda mı eklemışler diye diye şaşırıyorsun. Birde Scs'nın yaptığına bak. açıyorsun haa grafikler biraz daha iyi tamam kapat. Böyle olmamalı. Bus simulator 2012 yok yoktu. Cam buğu yapıyordu. onu bile cam ısıtısıyla çözüyorduk. Klavyede her tuş birşeye yarıyordu. ama kontrol berbarttı oyunda bi amaç yktu. Ama biz ne her tuş çalışmassını nede süper grafik istiyoruz . Similasyon denıyorsa biraz olsun bu arkadaşın benim yazdıklarımın burdakılerın mantıklı fikirlerinin oyuna aktarılması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snipercover -- 13 Mayıs 2012; 21:52:19 >

476 Mesaj
13 Mayıs 2012; 22:01:24 

sadeece şu king of the road dakiler bile olsa yeter di ya çalıntı araçlar mafya arada arkadaşlarından yardım isteyerek sana tır ayarlamasını istemek tabii parasıyla yataklı ve yataksız kamyon seçeneklerinin olması az ve çok kullanılmış kamyon alabilmemiz 2.el yani yataksız kamyonlarda otellerde kalma zorunluluğu para ödeyerek ve en önemlisi polislerin görünür olup bizi takibe kalkması ve bizim onu atlatabilmemiz

2977 Mesaj
13 Mayıs 2012; 22:04:12 

Bende burayı sesiz takip edenlerdenim. Çıkacağı günü heyecanla bekliyorum

992 Mesaj
13 Mayıs 2012; 23:26:54 

quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

D&R + vatan bilgisayarda gördüm hocam :) ben degindim bu konuya ama kimse ilgi göstermedi :) söylediklerine de ayrıca katılıyorum. şunları bizden başka kimse istemiyormu acaba bloglarında dünya kadar yazı oluyor deginen varmıdır acaba ?

Vatan'da da varsa iyi, yani ETS2'nin de kutulu satılma ihtimali yüksek.

Bloglarda da fena şeyler söylemiyorlar aslında hatta geçenlerde görmüştüm bir kişi çok ilginç şeyler istemiş (bu konuda bile hiç dile getirilmeyen türden) ne olduğunu unuttum gerçi Yalnız bizim isteklerimiz gibi isteklerde hiç görmedim blogda

-ai, korna çalınca sağa geçsin
-lastik patlasın
-ai kaza yapsın yol tıkansın
-mafya olsun
-polis kovalasın
-tır yokuşta kalsın
-şanzıman bozulsun
-debriyaj boşalsın
-amortisör patlasın
-2. el kamyon olsun
-gerektiğinde tırdan inelim
-kavga olsun
-artistik yapana levye ile dalalım

gibi bizim isteklerden hiç görmedim. Fakat aslında oyuna ruh katan şeyler yukarıdaki gibi olaylar. Aslında bu tür bir liste yapıp yollayabiliriz

Islak İmza

3313 Mesaj
14 Mayıs 2012; 7:44:55 

quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

Bende burayı sesiz takip edenlerdenim. Çıkacağı günü heyecanla bekliyorum

düşündüklerinizi yazabilirisniz hocam :) sıkıntı yok buyurun.

Bloglarda da fena şeyler söylemiyorlar aslında hatta geçenlerde görmüştüm bir kişi çok ilginç şeyler istemiş (bu konuda bile hiç dile getirilmeyen türden) ne olduğunu unuttum gerçi Yalnız bizim isteklerimiz gibi isteklerde hiç görmedim blogda

-lastik patlasın
-mafya olsun
-polis kovalasın
-tır yokuşta kalsın
-şanzıman bozulsun
-debriyaj boşalsın
-amortisör patlasın
-2. el kamyon olsun
-kavga olsun

gibi bizim isteklerden hiç görmedim. Fakat aslında oyuna ruh katan şeyler yukarıdaki gibi olaylar. Aslında bu tür bir liste yapıp yollayabiliriz

mafya ile napcaz ya biz tırcıyız olay kötü işlere gidiyor benimde içimde bir his var ets2 geç olsada gelcek. T&T oyunu 15 TL alıcam dursun kenarda :) kutulu v.s ;)

105 Mesaj
14 Mayıs 2012; 12:42:35 

Çıkış tarihi 14 Mayıstı 10 Ağustosa ertelenmiş?!

505 Mesaj
14 Mayıs 2012; 12:49:50 

Beyler oyun ağustosdamı çıkıyor yoksa daha erken bir tarihmi?

92/3

Bitermi?

2640 Mesaj
14 Mayıs 2012; 17:09:57 

quote:

Orijinalden alıntı: daramdrum

Arkadasim bilgiyi nereden aldigina dair bir site bile yok.

105 Mesaj
14 Mayıs 2012; 17:19:46 

quote:

Orijinalden alıntı: atom239

Arkadasim bilgiyi nereden aldigina dair bir site bile yok.

http://www.gamespot.com/euro-truck-simulator-2/

Release: Aug 10, 2012 (EU)

2640 Mesaj
14 Mayıs 2012; 17:22:48 

quote:

http://www.gamespot.com/euro-truck-simulator-2/

Release: Aug 10, 2012 (EU)

Euro truck simulator 2'nin cikis tarihi zaten 10 agustos,bir ertelenme yok yani.

Scania truck driving simulator 22 mayis.

3313 Mesaj
14 Mayıs 2012; 17:23:47 

quote:

ETS 2 o tarihte zaten

scania oyunu 22 sine bu ayın ;) ikisi ayrı oyun ;)

992 Mesaj
14 Mayıs 2012; 17:24:25 

ETS de çanım sıkıldımı görevi felan bırakır arkadada kasa varken makasa girerdim çok zevkli olurdur

360 Mesaj
14 Mayıs 2012; 17:31:10 

quote:

-lastik patlasın
-mafya olsun
-polis kovalasın
-tır yokuşta kalsın
-şanzıman bozulsun
-debriyaj boşalsın
-amortisör patlasın
-2. el kamyon olsun
-kavga olsun

eskiden olsa ''babana söyle sana yeni bi tır alsın'' derdim ama scs artık gelişti mafya hariç hepsi beklenir

Intel® Core™ i7,2.4 GHz,8 GB DDR3,1 TB,NVIDIA GT640M 2 GB Paylaşımsız Hafıza,15.6 inch,Windows 8

671 Mesaj
14 Mayıs 2012; 17:32:10 

Truck & Trailers kurdumda gerçekten baya zevkli. Çıktığında 4-5 görevini yapıp sonra bıdaha gırmemıştm. Grafik motoru ETs 2 de kullanılcakmış zaten. Grafikler harika. Birde g27'miz olaydı . 22 mayıs az kaldı. Ama ağustos beklencek gibi değil. Bari ilk haftasında çıksında. Ramazanda ona takılalım sahur - iftar :D

105 Mesaj
14 Mayıs 2012; 17:40:10 

quote:

ETS 2 o tarihte zaten

scania oyunu 22 sine bu ayın ;) ikisi ayrı oyun ;)

Forumun PC Oyun Çıkış Tarihleri (Güncel) konusunda da daha düne kadar 14 Mayıs gözüküyordu (http://forum.donanimhaber.com/m_8415223/tm.htm). Konu güncellendi ve 10 Ağustos oldu şimdi. Neyse sağlık olsun. Bekleyelim bakalım.

3313 Mesaj
14 Mayıs 2012; 17:49:17 

quote:

Truck & Trailers kurdumda gerçekten baya zevkli. Çıktığında 4-5 görevini yapıp sonra bıdaha gırmemıştm. Grafik motoru ETs 2 de kullanılcakmış zaten. Grafikler harika. Birde g27'miz olaydı . 22 mayıs az kaldı. Ama ağustos beklencek gibi değil. Bari ilk haftasında çıksında. Ramazanda ona takılalım sahur - iftar :D

pek çok kişi tarafından begenilmesede T&T bende bütü görevlerini bitienlerdenim :)

oyunda yine kasmalar var sorunlu oyun grafiklere diyecek yok elbette.

az kaldı 22 sine...ets2 beklememek için bf3 aldım :) onla takılyorum. agustos oldumu :) geçeriz dreksiyona

101 Mesaj
14 Mayıs 2012; 18:01:18 

quote:

Orijinalden alıntı: aykut1993

Çıkmadı daha Ağustos gibi çıkacak öyle duymuştum

671 Mesaj
14 Mayıs 2012; 18:21:40 

quote:

pek çok kişi tarafından begenilmesede T&T bende bütü görevlerini bitienlerdenim :)

oyunda yine kasmalar var sorunlu oyun grafiklere diyecek yok elbette.

az kaldı 22 sine...ets2 beklememek için bf3 aldım :) onla takılyorum. agustos oldumu :) geçeriz dreksiyona

Ben iç kameradan kullanıyorum aynalar flan. 2 tuşuyla camdan kafayı uzatıp bakarak yanaşmak ayrı bi zevkli :D Cidden direksiyon setiyle özellik g25-g27 ile bütün görevleri tekrar tekrar yapabılırım. Klavyede biyerden sonra sıkmaya başlıyor çünkü.

Bende Bf3 aldım, Fifa 12 de var onlarla oyalanıyorum ama araçsızda yapamıyorum :D

3313 Mesaj
14 Mayıs 2012; 18:59:15 

quote:

Ben iç kameradan kullanıyorum aynalar flan. 2 tuşuyla camdan kafayı uzatıp bakarak yanaşmak ayrı bi zevkli :D Cidden direksiyon setiyle özellik g25-g27 ile bütün görevleri tekrar tekrar yapabılırım. Klavyede biyerden sonra sıkmaya başlıyor çünkü.

Bende Bf3 aldım, Fifa 12 de var onlarla oyalanıyorum ama araçsızda yapamıyorum :D

@araçsızda yapamıyorum

al bendende o kadar

992 Mesaj
14 Mayıs 2012; 19:08:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Travego42

eskiden olsa ''babana söyle sana yeni bi tır alsın'' derdim ama scs artık gelişti mafya hariç hepsi beklenir

Ben eskisiyle idare ediyorum merak etme

@metal, Mafya olayını kotr'da olduğundan konudaki başka arkadaşlar söylüyordu dostum

Islak İmza

3313 Mesaj
14 Mayıs 2012; 19:13:13 

@Shelby Cobra

hadi ya o oyundada neler varmış yahu :=) ben oynadımda çözemedim o oyunu. açıklama için teşekkürler

985 Mesaj
14 Mayıs 2012; 19:46:16 

ya biraz erken çıksada yaz tatilini ets2 ye adasak keşke ama neyse ağustosta iyidir iftardan sahura kadar takılırız sahurdan sonra bi uyu akşam 5 e kadar

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

171 Mesaj
14 Mayıs 2012; 20:30:45 

quote:

Evet hocam bende 4-5 görev yapıp girmemistim birdaha ah iste para olsa g27 almaya ahh ahh tadından yenmezdi.Gerci 22 mayısa az kaldı bakalım.

Psn:EnJeKSionN

598 Mesaj
14 Mayıs 2012; 20:34:53 

direksiyonla adam gibi çalısır inş.ets ve gts de açı problemi vardı saglıklı bi şekilde kullanılmıyordu.birde şu harita olayı nasıl olcak bu konuda bilgisi olan varmı yani ilk oyunda fransayada gitsen isviçreye gitsen hep aynı yollardı.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Mayıs 2012; 20:58:34 

0

SCS software oyunları artık Vatan Bilgisayarda, bundan sonra çıkıcak oyunlarda (ETS2 gbi) vatanda satılabilir. Orjinal oyun alıcaklara duyurulur...

Paylaş!

2977 Mesaj
14 Mayıs 2012; 21:18:19 

Scania oyunuyla ilgili görüntü veya bir web sitesi var mı?

Oyunda yapabileceklerimiz hakkında bilenler açıklarsa sevinirim

130 Mesaj
14 Mayıs 2012; 22:02:09 

g27 alacak arkadaslara tavsiyemdir.izmir bölgesindeyseniz yeni bir şube açılacakmış gaziemirde orda açılış nedeni ile yüzde 25 yapabilirler 2 haftadır alıcam yüzde 25 indirim yapmıyorlar resmen sadece telefonlara falan yapıyorlar yada notebook tüm ürünlerde indirim yapmıyacakmıs bir süre

671 Mesaj
15 Mayıs 2012; 1:54:18 

g27 en uygun sanalmarketim'de var gibi şuanda. Vatan uçuk bir rakam vermiş sebebi ise %25 indirimde fiyatının 700 küsürlere düşmesi. Öbür türlü bu üründen zarar edecekleri malum.
Bu arada logitech Türkiye fiyatlarını düşürmesi lazım. Driving force bile 250-300 Tl.

3313 Mesaj
15 Mayıs 2012; 6:48:25 

quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

Scania oyunuyla ilgili görüntü veya bir web sitesi var mı?

Oyunda yapabileceklerimiz hakkında bilenler açıklarsa sevinirim

buyur hocam

quote:

izlemeden paylaşayım :)

1263 Mesaj
15 Mayıs 2012; 11:31:37 

aral getirmiş oyunları hem de,sanırım burayı okudular
ets2 ve scania truck simi de bekliyoruz
umarım yükseltme yamalarında sorun çıkmaz
orjinal alırım ben de

3814 Mesaj
15 Mayıs 2012; 11:56:02 

quote:

g27 en uygun sanalmarketim'de var gibi şuanda. Vatan uçuk bir rakam vermiş sebebi ise %25 indirimde fiyatının 700 küsürlere düşmesi. Öbür türlü bu üründen zarar edecekleri malum.
Bu arada logitech Türkiye fiyatlarını düşürmesi lazım. Driving force bile 250-300 Tl.

dfgt 2 yıl önce 140-150 liraya kadar düşmüştü, uzun bir süreliğine. sonra yine eski fiyatlara döndüler.

Killers

1354 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
KacaK35
15 Mayıs 2012; 12:34:55 

quote:

-lastik patlasın
-mafya olsun
-polis kovalasın
-tır yokuşta kalsın
-şanzıman bozulsun
-debriyaj boşalsın
-amortisör patlasın
-2. el kamyon olsun
-kavga olsun

aman abi naptın ya felaket tellalı gibisin haa gerçek hayatta bir arada olmaz bunlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacak_250 -- 15 Mayıs 2012; 12:36:20 >

805 Mesaj
15 Mayıs 2012; 14:22:33 

Arkadaşlar aşağıdaki laptop'da serideki hangi oyun çalışır:

LENOVO G560
Intel® Pentium® Dual Core 2.3 GHz T4500 800 MHz Ön Bellek 1 MB
2 GB DDR3 320 GB 5400 Rpm
VGA Chipset Modeli GMA 4500M
Ekran Boyu 15,60 inch LED Maksimum Çözünürlük 1366 x 768
İşletim sistemi Win 7 Starter
+ Driving Force GT var.

130 Mesaj
15 Mayıs 2012; 15:14:09 

quote:

Orijinalden alıntı: sethdrift2

Arkadaşlar aşağıdaki laptop'da serideki hangi oyun çalışır:

LENOVO G560
Intel® Pentium® Dual Core 2.3 GHz T4500 800 MHz Ön Bellek 1 MB
2 GB DDR3 320 GB 5400 Rpm
VGA Chipset Modeli GMA 4500M
Ekran Boyu 15,60 inch LED Maksimum Çözünürlük 1366 x 768
İşletim sistemi Win 7 Starter
+ Driving Force GT var.

ets calısır ancak biraz kasabilir cünkü ekran kartın onboard ve mobil olarak gördüğüm en kötü yongalardan biri diyebilirim.Genelde iş ve Hd film izleyeceklerin tercih edebilecegi bir ürün. Fazla performans gerektirmeyen NFS underground 2 oynatadabilir. Ama Rign Roll gibi oyunları calıstırmaz diye düsünüyorum.

1180 Mesaj
15 Mayıs 2012; 18:30:02 

bazı arkadaşlar vitesleri çift atlıyor filan demişler bu gayet normal bi durumdur bu tür araçlar için yol ve yük durumuna göre araç 1. viteste kalkabileceği gibi aynı araç boşken direkt 4. ya da 5. vitesten kalkabiliyor, otomatik şanzıman seçerseniz bunu araçtaki sistem otomatik olarak kendisi ayarlıyor. yüke göre devir belirleyip vites seçiyor. hareket halindeyken de örneğin yokuşta durdunuz yükünüz var yeniden kalkmak için 1 i seçer sonra yol bi anda düzelir ya da yokuş aşağı şekilde ilerlerse vites bi anda yeni şartlara göre ayarlar kendini. bu araçlar sandığınızdan daha teknolojik beyler :)