Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İlkem22

en birinci ben olcam

Kralsın İKEM
  • Olacak olan bellidir ağalar truck and trailersin içeriğini biraz değiştirip dağıtacaklar kaynak yaratmak için budur daha ötesini beklemeyin derim
  • Birkaç SS daha yolun dışına çıkabiliyoruz...

ALINTIDIR. SİTE LİNKİ BURADA

• Bu oyun hala çıkmadı mı ya
  • Arkadaşlar resimlerdenmi kaynaklanıyor bilmiyorum ama araç modellemesi çok katı ve ruhsuz duruyo özellikle ön ızgarada çok belirgin
  • quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

Bu oyun hala çıkmadı mı ya

11 gün sonra çıkması bekleniyor hocam.
  • çoban gibi gezecez demek çayırlarda
  • quote:

çoban gibi gezecez demek çayırlarda

Aga bu scs de az deil ha.Yaylaya kadın şoförü çıkartmışlar
  • Yaptıkları şey hdr efekti ve map mod demiştim. yanılmadım. Resimlere bakacak olursanız hdr'a fazlasıyla abanmışlar heryer parlamış
  • Artık çıksın da oynayalım ya
  • bu oyu yapılmış en iyi tır similatör oyunu
  • bu oyunun başında birmiktar para veriliyor hemen harcamayın sonra benzin alamassınız para kazandıkca yeni tırlar alın ve depoyu fulleyin uzunyollara çıkın ve akşam olunca gidip uyuyun
  • uyumayı bilmeyenler için benzin istasyonunun yanında yerler var gidip uyaya bilirsiniz
  • Sakin ol şampiyon.
  • Harita diğerlerine göre büyük mü ? Bir uçtan bir uca kaç dk ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: epsilon111

quote:

çoban gibi gezecez demek çayırlarda

Aga bu scs de az deil ha.Yaylaya kadın şoförü çıkartmışlar

sürüden ayrılanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzart

Harita diğerlerine göre büyük mü ? Bir uçtan bir uca kaç dk ?

en azından convoy kadar olmalı..
    yani yıl olmuş 2012, lütfen...
    sanırım en uzunu 18wos convoy idi...
    bir uçtan bir uca 110 km/s hızla 2 saati aşkın sürede gittiğimi hatırlıyorum...yolların uzunluğu en azından convoy kadar olmalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 11 Mayıs 2012; 18:45:47 >
  • --- Yeni Haber ---

Scania Truck Driving Simulator playable at Polish YETD event

Tomorrow, the Young European Truck Driver competition already starts in Poland with local elimination rounds, in parallel at two different locations - Słupno (Radzymin) and Kalisz.

Our friends from CD Projekt are trying really hard to promote the upcoming game at both events - two teams are bringing in hardware and a beta version of the game so that the visitors of the events can test-drive the game. This is going to be the very first public appearance of STDS!

The photos above are from the assembly of the hardware, a pre-trip test done at CD Projekt offices earlier today.

By the way, a year ago a similar public relations push was done at Master Truck Show in Opole as we have covered here on the blog. This year, we plan to be back with our games, too!

We are now close to the finish line, the game is nearly done, but we are still fixing some bugs and tweaking some elements. And translating the game already, with the big help of some of you, thanks! ;-)

Resimlere bakılacak olursa debriyaj destekli oyun olabilirmi ki? Yoksa bir yanıltmacamı?
    Çeviri yapıcak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MJoRaYuLuN -- 11 Mayıs 2012; 18:59:36 >

• Scania Truck Driving Simulator Polonya YETD organizasyonunda oynanabilir.

Yarın, Polonya'da Avrupa Genç Tır Şoförleri organizasyonunun yerel elemeleri iki semtte (Słupno (Radzymin) ve Kalisz) paralel olarak başlıyor.

CD Projekt'ten arkadaşlarımız oyunu önümüzdeki iki organizasyona yetiştirmek için gerçekten çok çalışıyorlar - iki takım olarak donanım ve beta versiyon üzerinde çalışıyorlar ki organizasyonun ziyaretçileri oyunu test edebilsinler. Bu STDS'nin ilk halka sunuluşu olacak!

Bu resimler ise donanımın teşkili ve ön testlerin bitmesinden sonra CD Projekt ofisinde sabahın erken vaktinde çekilen fotoğraflar.

Şimdi finişe yakınız, bu oyun neredeyse bitti, ama hala çözmeye çalıştığımız bazı buglar var ve bazı şeyleri elden geçiriyoruz. Ayrıca oyun şu anda çevriliyor, sizlerin yardımlarıyla, teşekkürler ;-)

Eee kime çevirtiyorlar bu oyunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: MJoRaYuLuN

--- Yeni Haber ---

Scania Truck Driving Simulator playable at Polish YETD event

Tomorrow, the Young European Truck Driver competition already starts in Poland with local elimination rounds, in parallel at two different locations - Słupno (Radzymin) and Kalisz.

Our friends from CD Projekt are trying really hard to promote the upcoming game at both events - two teams are bringing in hardware and a beta version of the game so that the visitors of the events can test-drive the game. This is going to be the very first public appearance of STDS!

The photos above are from the assembly of the hardware, a pre-trip test done at CD Projekt offices earlier today.

By the way, a year ago a similar public relations push was done at Master Truck Show in Opole as we have covered here on the blog. This year, we plan to be back with our games, too!

We are now close to the finish line, the game is nearly done, but we are still fixing some bugs and tweaking some elements. And translating the game already, with the big help of some of you, thanks! ;-)

Resimlere bakılacak olursa debriyaj destekli oyun olabilirmi ki? Yoksa bir yanıltmacamı?
    Çeviri yapıcak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. .

Bu fotoğraflar beni baya bi heyecanlandırdı. Önceki yapımlar pek önemsenmeyip piyasaya çıkartılan sürümlerdi ancak Ets 2'ye baya bi çalışılıyor uzun süredir. Bir sürü yenilik geliyor.
    Bence bu sefer direksiyon desteği tamamen uyumlu olcaktır diye düşünüyorum. Debriyaj olursa harika olur. Olmasa bile FF desteğinin iyi olmasını bekliyorum. Bu arada Aga G27 istiyorum bennnnnnnn :D

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.