Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1768. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17661767176817691770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Trafik isiginin yansimasidir o
  • Bu arada TSM Map de afrika kitasinda bazi havaalanlarinda havaalani simgesi yok Daha oncede bir arkadas bahsetmisti bu durumdan.
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    valla olabilir benim de aklıma ilk o geldi ama çok net yanıyor ışık sanki direksiyonun içinde lamba varmış gibi. direksiyonun o kısmı metalimsi birşeyse o yüzden öyle yansıtıyor olabilir tabi.

bu arada o ışığın yansıdığı yer bende simsiyah gözüküyor. internetteki resimlerde hep açık gri. modlardan dolayı mı bende böyle anlamadım huylandım resmen. herkeste siyah mı böyle?

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 22 Nisan 2014; 0:43:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -BMW-

88 KM kala olucak işmi mazot bitti
    sabit hızda gidiyorum birden motorun sesi kesildi (OH BE DEDİM) marşa basıyorum çalışmıyor arzalndı galiba diyorum bastım bastım çalışmadı bilgi ekranı gözüme çarptı mazot biti diyor ilerde iki gişe ver mecbur durucaz

hele şükür 2800km lik eziyet bitti

Kullandığınız dorse paketini paylaşabilir misiniz ?

• kollaps kullanıcısına yanıt
    o alan yansıyan bir yüzey yani açık havada mavi oluyor gökyüzünü yansıtıyor geceleri siyah trafik lambalarında yeşil kırmızı sarı yani tüm ışıkları yansıtıyor man de o bölüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • volvoyla çıkarken gazı bırakıp yahut yavaşladıysanız rampalarda kalkamıyorlar arkadan destek olmadan, genelde o desteği ben arkamda ki araçlara hafiften dokundurup alıyorum
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    volvo da taşıdıgım dorseden de kaynaklı olabilir yoksa geri geri gittim hızlı girim diye genişte aldim bi türlü çıkamadim çeken teker boşa dönüyordu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

quote:

sabit hızda gidiyorum birden motorun sesi kesildi (OH BE DEDİM) marşa basıyorum çalışmıyor arzalndı galiba diyorum bastım bastım çalışmadı bilgi ekranı gözüme çarptı mazot biti diyor ilerde iki gişe ver mecbur durucaz

Buyrunhttp://www.eurotruck2.com/ets-2-mod-wielton-mega-dorse-mod-1-9-x/

yainız teslim alıcagınz bütün dorseler aynı oluyor. Bu yüzden farklı bir dorse paket indiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 22 Nisan 2014; 10:34:11 >

• hangi yol acaba orası beni en çok zorlayan atina yolunda ki yokuştu durduğumda mümkünatı yok hareket etmiyor tır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

quote:

Buyrunhttp://www.eurotruck2.com/ets-2-mod-wielton-mega-dorse-mod-1-9-x/

yainız teslim alıcagınz bütün dorseler aynı oluyor. Bu yüzden farklı bir dorse paket indiriyorum.

Hm peki tavsiye ettiğiniz var mıdır dorse paketi kaliteli.

• truckers map'ın 1.9 versiyonunu bulan gören var mı? oyun sıktı macera lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

beyler yeni farkettim man kullanırken bir trafik ışığında durunca direksiyonda o an hangi ışık yanıyorsa o yanıyor. tam da emin olamadım bu bi grafik problemi mi yoksa aracın bi özelliği falan mı?

o trafik ışıklarının yansıması.
    ama senin grafiklerde bi sorun var galiba yada düşük grafikte oynadığın için ışıklar tırın içine tam yansımıyor
    sadece direksiyona yansımış.

• herkese selamlar :)

sonunda şu TSM Map e geçebildim.Oyunu ilk çıktığı gün satın almıştım 1 küsür sene gece gündüz oynadım sabahladım başında bir kere şu tsm map i merak etmemiştim son zamanlarda merak ettim ama bir türlü kuramadım malum askeriz internet cafe de istediğin gibi olmuyor şimdi yine çarşıya çıktım zar zor hallettim 1.9 güncellemesi ve tsm map in son sürümünü indirdim.Yükledim sorunsuz bir şekilde milyon tane şehir çıktı karar veremedim rasgele Atina'yı seçtim ve başladım..

Oyunu bu güne kadar boşa oynuyormuşum yalnızca yarım saat falan deneyebildim ama o bile bambaşka tat verdi...Kesinlikle farklı bir oyun oluyormuş aptal gibi hiç yüklememişim artık askerlikde bitiyor 10 gün sonra eve gidince sabahlara kadar başındayım belli oldu:)

Malum çok şehir var önereceğiniz güzel yollar varmı aksiyonu bol manzarası güzel mutlaka görülmeli geçilmeli diyeceğiniz varsa bekliyorum önerilerinizi o kadar yolu keşfetmek çok uzun sürecek:D

bu arada biletimide aldım 4 mayıs da en ön 4 numara 14 saatlik yolculuk inşallah yolda bol bol tır izleyerek geleceğim evime:)

• benim en çok yunanistan bölgesi hoşuma gitmişti hocam o dik rampalar falan sizde tam yerinden başlamışsınız şimdiden hayırlı teskereler
  • ben sizin gideceğim dediğiniz günü hatırlıyorum, kısa dönem mi yaptınız? askere gidip gelicem valla çabuk geçiyor.
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    @fantastik74 : haritada yerini gösterecek olursam... algier-tunis

@T.GhostNetwork : Bu sitede zevkinize göre bula bilirsiniz http://www.eurotruck2.com/kategori/euro-truck-simulator-2-mods/ets-2-dorse-modlari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 22 Nisan 2014; 12:42:45 >

• Arkadaşlar pc monitörümde böyle bir sorun var. bilgisi olan veye fikiri olan varsa PM atsın.

• quote:

@T.GhostNetwork : Bu sitede zevkinize göre bula bilirsiniz http://www.eurotruck2.com/kategori/euro-truck-simulator-2-mods/ets-2-dorse-modlari/

Eyvallah hocam.

• quote:

Sen birde El hamma - hebira arasını gör
    Orda bir rampa var. Tampaya sardığın anda araçta %60 hasar oluşuyor.
    nedeninin çözemedim. bir kaç kez denedim çözemeyince servisi çağırarak geçtim o yolu

• @T.GhostNetwork : Rica ederim iyi oyunlar.

@isevinc : sizin dediginiz yol mu tam hatırlamıyorum yine volvo 750 kulanıyorum geniş yük 35 ton rampalı yoldu ve bitmeye 90 km gibi bişey kaldı, karşıdan gelen tır dorseye vurunca dorse hasar aldı, bi kaç ufak tefek kaza derken oldu hasar %100 geri dönsem yine hasarlı daha geriye gitsem geriden başlıcak dedim boşver dedim. para almadan teslimatı tamaladım en kötü teslimatım buydu.
  • 
Sayfa: önceki 17661767176817691770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.