Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MaedHrOS Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15141515151615171518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Volvo'nun motor seçenekleri ile ilgili bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Yeni Volvo'nun motor seçenekleri ile ilgili bilgi var mı?

Büyük ihtimal şuan oyundaki volvolarla aynı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi incelem okudum SCS nin açıklaması ETS 3 yapmak yerine eklemeler ile 2'yi geliştireceklerini söylemiş. Oyun haritasınında yeri olan ama gidemediğimiz yerlerde (sarı bariyerli) zamanla açılarak harita gelişecekmiş.

Bu arada bu yeni volvo paralı olarak gelirse kötü olur bence.. DLC nin fiyatı hala 12.99 USD bir gram inme yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Yeni Volvo'nun motor seçenekleri ile ilgili bilgi var mı?

Acaba sesi nasıl olur
  • Yeni Volvo ile birlikte bonus olarak şu kasma sorununu çözsünler yeter başka bir şey istemem.1.6.X ile sorunda belli belirsiz bir düzelme var ama yetmez.Scs destek babında Dlc aldım yüzümü kara çıkartma haydi utandır beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayTOzAy

Yeni Volvo ile birlikte bonus olarak şu kasma sorununu çözsünler yeter başka bir şey istemem.1.6.X ile sorunda belli belirsiz bir düzelme var ama yetmez.Scs destek babında Dlc aldım yüzümü kara çıkartma haydi utandır beni

hocam kasma sorunu genelde mod çakışmasından kaynaklanıyor eğer mod yoksa oyunda grafik ram yetersizliğinden. bu kasma çökmelere bile yol açabiliyor hatta.

bunun için şöyle bir çözüm vardı :
    1 - masaüstü grafik ayarlarından ekran yenileme hızının 60 hz de olduguna emin olun
    2 - kutulu oyun ise kısayola, steam ise steam/kütüphane oyun adına sağ tık özellikler çalıştırma seçenekleri ne girip -mm_pool_size 400 (bu 600,1200,1500 olabilir denemek lazım tek tek) yazıyoruz.

Benim TSM'nin son sürümünde böyle bir sorunum vardı bu düzeltti.

• mutluttr kullanıcısına yanıt
    Mod kullanmıyorum kaldırdım TSM 3.5 ile birlikte ekran yenileme hızım 60 hrz.Bu sorun ne olduysa 1.5.2 güncellemesinden sonra ortaya çıktı 1.4.12 de dahil olmak üzere TSM 3.5 de kuruluyken Full ayarlarda oynadığım oyunu anlık kasılmalardan oynayamaz hale geldim.Kartım HD 6850.Oyunum digital key'li kısayola mm pool size değerlerini girip deneyeyim bakalım olacak mı?
  • BayTOzAy B kullanıcısına yanıt
    öncelikle TSM'nin son sürüm ile uyumlu modunu indirip onu dene bence. TSM 3.5 eskide kaldı.
    Yanlış anlaşıldım galiba şu anda TSM de dahil olmak üzere kullandığım hiç bir mod yok.Bu sorun 1.5.2 güncellemesi ile beraber ortaya çıktı onun öncesinde bir süre oyuna ara vermiştim. Ara vermeden önce oyunumda 1.4.12 güncellemesi ile TSM 3.5 kurulu idi.Oyunu save dosyası da dahil olmak üzere komple silip yeniden kurmaktan tut Ati Driver değiştirmesine hatta belki üste üste güncellemeler oyunu mu sapıttırıyor acaba diyerekten direk 1.5.2 li sürüm çekmeye kadar her şeyi yaptım yok Allah yok.Bu arada o dediğin değerleri nereye giriyoruz kısayolda onu yazarsan sevinirim.Bir de onu deneyeceğim.
    Edit:Google amca bana tam yerini gösterdi bakalım işe yarayacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayTOzAy -- 23 Ekim 2013; 17:05:54 >
  • quote:

Yanlış anlaşıldım galiba şu anda TSM de dahil olmak üzere kullandığım hiç bir mod yok.Bu sorun 1.5.2 güncellemesi ile beraber ortaya çıktı onun öncesinde bir süre oyuna ara vermiştim. Ara vermeden önce oyunumda 1.4.12 güncellemesi ile TSM 3.5 kurulu idi.Oyunu save dosyası da dahil olmak üzere komple silip yeniden kurmaktan tut Ati Driver değiştirmesine hatta belki üste üste güncellemeler oyunu mu sapıttırıyor acaba diyerekten direk 1.5.2 li sürüm çekmeye kadar her şeyi yaptım yok Allah yok.Bu arada o dediğin değerleri nereye giriyoruz kısayolda onu yazarsan sevinirim.Bir de onu deneyeceğim.
    Edit:Google amca bana tam yerini gösterdi bakalım işe yarayacak mı?

pardon ben yanlış anlamışım. eğer hiçbir mod yoksa pool size ı değiştir. eğer olmaz ise oyunun çevre detaylarını birer kez aşağıya çekip dene.

Şu anda pool size deniyorum buradan değerleri kopya çekerek çevre detaylarını çektim neler yaptım neler en yüksekleri yükseğe indirdim yüksekleri ortaya indirdim orta olmayan yerlerde düşük yaptım sorun ortadan kalktı ama oyunun tadı kalmadı.Maksimum ayarda oynarken yarıdan fazla detay kaybı olunca oyunun tadı tuzu kalmıyor şu anda minimum kaybı verek maksimum performansı almanın uğraşı içindeyim.
  • quote:

Şu anda pool size deniyorum buradan değerleri kopya çekerek çevre detaylarını çektim neler yaptım neler en yüksekleri yükseğe indirdim yüksekleri ortaya indirdim orta olmayan yerlerde düşük yaptım sorun ortadan kalktı ama oyunun tadı kalmadı.Maksimum ayarda oynarken yarıdan fazla detay kaybı olunca oyunun tadı tuzu kalmıyor şu anda minimum kaybı verek maksimum performansı almanın uğraşı içindeyim.

bence en yüksek getir hepsini. Ekran yenileme hızını 60 a ayarla hem masaüstünden hemde oyundan önce öyle dene
    devam ederse MLLA yı kaldır tekrar dene
    gene devam ederse anti alising (eş yönsüz doku süzme mi ne haltsa türkçesi) onu kademe kademe kısarak dene.

bu şekilde gidersen en azından o anlık kasmanın neden oldugunu bulabilirsin bence.
    ama büyük ihtimal ya grafik ya sistem RAM i ile alakalı birşey. Ha yurtdışından bir kaç forumda otomatik save yaparkende anlık takılma yaptıgını söyleyen var oyunu.

birde belgelerim Euro Truck Simulator 2 için içinde Game log olacak onu paylaşırsan hata var ise görebiliriz (niye en başka bunu sormadım ki ?)

• BayTOzAy B kullanıcısına yanıt
    herşey en yüksek ayarlıyken kaç fps alıyorsunuz?
  • dayanamadım DLC yi satın aldım iniyor !!!!!1

yuh hemen indi ya la bu 50 mb bişiymiş :)

neyse TSM ile vedalaştım sadece multi traffic mod, JPM , Kral'ın kamera modu ve kabin için motor sesi modu var. akşam yollardayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutluttr -- 23 Ekim 2013; 18:12:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluttr

dayanamadım DLC yi satın aldım iniyor !!!!!1

Hayırlı olsun değerlendirme bekliyoruz belki bende alırım
    hayırlı uğurlu olsun dlc den sonraki haritanın bir resmini çekermisin aga merak ediyorum.
    değerlendirmeni bekliyoruz.
  • 1-2 saate gönderirim hocam zira çıkış procedürlerine başladım ofisten.

Mutlu is shutting down :)
  • Hayırlısı olsun iyi yolculuklar :D Benim oyun kürekli olduğu için ben yararlanamıyorum DLC paketinden sağlık olsun
  • quote:

neyse TSM ile vedalaştım sadece multi traffic mod, JPM , Kral'ın kamera modu ve kabin için motor sesi modu var. akşam yollardayım :)

nereden ve kaça?
  • quote:

Hayırlı olsun...
  • 
Sayfa: önceki 15141515151615171518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.