Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.083
Cevap
377
Favori
3.636.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videolar, Fotoğraflar güzel gidiyor gelişmeler..

Benim gelmemle hemen hemen anca çıkar , sonra başlarız ETS 2 çalışmalarına ..

Güzel katkılarımız olucak umuyorum ..

Herkese selamlar ..

"yüzyirmibeş"

Rw.
  • oyunun çıkış tarihi belli mi acaba?
  • yok kardeş belli deil ama haziran diye bir duyum almıştım kesin deil :)
  • resmi bir açıklama yok. gerisi hikaye. mayıs demişlerdi ama playerlar dedi. scs degil.
  • arkadaşlar scs blog sitesi üzerinden paylaşım yapıyor.ana başlık olarak facebook sayfasında görünüyor.ama ayrıntılar için blog sitesine girmek gerekiyor.o da engelli olduğu için biraz uğraşmak gerekiyor :) blog sitesindeki açıklamalarında tam tarih veremeyiz ama en az yarım yıl sürecek diyorlar.sonbaharı cok rahat bulur.fakat bu kez olayı aşmışlar gibi detaylara çok inmişler.normal ets'den 3 kat daha büyük olacağını ve şimdiye kadar yaptıkları en büyük sanal dünya olacağını söylüyorlar.vee 60 üstü şehir yazıyor!bakalım neler çıkacak.beklemek çok zor olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newsted83 -- 3 Nisan 2011; 11:03:27 >
  • anlaşıldı gene bekleyeceğiz:(
  • gerçekten de beklemek çok zor olacak
  • yav çıksada rahat lasak çok merak ediyorum inşallah eski oyunları gibi olmaz
  • sadece video foto yayınlıyolar çıkış tarihi belli degil :)
  • çıksada oynasak yaw
  • lisansları almışlar sonunda
  • Bu oyun direksiyonla oynarsan çok sarar+ iyi bir steriio ses sistemi
  • 4 gözle beklemekteyiz halen
  • Varsın biraz geç olsun , ama öyle bir oyun olsunki büyüsüne kaptırdıkmı kendimizi odamızın ışıklarını kapatalım şöyle bi yayılalım + radyomuzu açalım + elimize biramızı alalım +++++++++ Yani o kadar gerçekçi olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Travego42

Varsın biraz geç olsun , ama öyle bir oyun olsunki büyüsüne kaptırdıkmı kendimizi odamızın ışıklarını kapatalım şöyle bi yayılalım + radyomuzu açalım + elimize biramızı alalım +++++++++ Yani o kadar gerçekçi olsun

güzel yorum :)

• arkadaşlar her gün google da scs yazıyorum belki gelmiştir diye sitede ama yok çıksın artık ya:(
  • Scs yapmış yine.
  • gec olsun güç olmasın
  • bu oyun sırketlerının hıc kafası basmıyor bence ulan su taşımacılık olayını mmo olarak cıkartacaksın F2P yapacaksın araclar , yedek parca falan satıcaksın bak sen paraya.. yok ama ılla elfli cüceli oyun yapacaklar.. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

bu oyun sırketlerının hıc kafası basmıyor bence ulan su taşımacılık olayını mmo olarak cıkartacaksın F2P yapacaksın araclar , yedek parca falan satıcaksın bak sen paraya.. yok ama ılla elfli cüceli oyun yapacaklar.. :D

aynen kardeşim katılıyorum :)böyle düşündügümü senin yazını okuyunca anladım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.