Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Volvo için araç içi aydınlatma modu var mı, varsa bilenler link paylaşabilirler mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

bol aksiyonlu

Modun kalkışlarda vites problemi olmasa daha iyi olabilirdi.

• arkadaşlar versiyonu 1.3.1 e güncelledik göstergeler kırmızı kırmızı kareleniyor bunun çözümünü bilen var mı acaba?
  • GMG'den almak isteyenler beklesin biraz; stoklar bitti. İndirim pazartesi TSİ 19:00'da bitecek.

Şu güncellemelerin ne gibi sorunları oluyor ?
  • selamun aleyküm arkadaşlar bende oyuna giriyorum tırın içindeyim tam çalıştıracam oyundan atıyor
  • Yoğun kar yağışı sebebiyle mecburen emniyet şeritinde zincir takarken.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpine. -- 16 Şubat 2013; 22:22:47 >
  • şimdilik sorunsuz güncelledim,gts oynuyordum ne zamandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

arkadaşlar versiyonu 1.3.1 e güncelledik göstergeler kırmızı kırmızı kareleniyor bunun çözümünü bilen var mı acaba?

real logo modu varsa kaldır belki sorun ondan kaynaklanıyordur
  • hızlandırılmış video, youtube'dan

• quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

quote:

Orijinalden alıntı: metcat

En son kayıtlı oyunumda yaşadığım (profilde 35, oyunda 26. seviyede gözükmem) sıkıntıyı da aştım.Tekrardan işimin başına döndüm ve bunu yeni bir araç alarak kutlamaya karar verdim :)

Filonun 105. üyesi.En büyük özelliği üstündeki boya işçiliği.Bugüne kadar kullandığım tüm araçların ana rengi turuncuydu (Garajların bulunduğu ülkelere göre filomu renklendirmeyi seviyorum) O yüzden bugüne kadar hep turuncu zemin kullandım sürdüğüm tırlarda.Bu sefer zemini siyah, detaylarını turuncu yaptım.Hiç fena olmadı bence. Şimdi geriye uzun zamandır yapmadığımdan dolayı paslandığımı düşündüğüm uzun yol teslimatları kaldı.Onlara da tekrar alışırsam geriye sadece ek pakedi beklemek kalacak.Tek endişem inşallah ek paketle birlikte ilave sürücü adayları da gelir yoksa filoyu daha fazla büyütemeyeceğim.Polonya'dan şöyle işi bilen usta sürücüler çıksa.Hepsinin altına Mercedesleri döşesem.Bi de kırmızı beyaz boya çalışması.Demeyin keyfime Herkese kazasız belasız karlı teslimatlar dilerim ;)

Tırınız gerçekten çok hoşuma gitti. Xenon far mı onlar?

Doğrudur Eurotruck2.com dan alınma xenon v4 versiyon 1.3.1 de sıkıntısız çalışıyor.Tavsiye ederim

• arkadaşlar bana save verecek olan var mı ben sadece geziyorum böyle bolca tır olup çoğu yer açık olan var mı?
  • ibrahim tatlıses ve gece yolculuğu

• arkadaşlar araba hararet yapıyor damage %100 e çıkıyor. tamir ettiriyorum 5 dakika sonra gene hararet yapıyor. Nedir bundan kurtulmanın yolu ?
  • beyler şuna bir el atın ekranın üstü ve altı siyah şerit oluştu ayarlardan tam ekran yapmama rağmen böyle acil yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: çotanak 28

beyler şuna bir el atın ekranın üstü ve altı siyah şerit oluştu ayarlardan tam ekran yapmama rağmen böyle acil yardım

Hocam sanirim ekran buyuklugunuz oyun standartlari disinda. Forumda bir kac arkadasta da boyle sorun vardi. Yeni ekran almislar, sorunlari cozulmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

beyler şuna bir el atın ekranın üstü ve altı siyah şerit oluştu ayarlardan tam ekran yapmama rağmen böyle acil yardım

Hocam sanirim ekran buyuklugunuz oyun standartlari disinda. Forumda bir kac arkadasta da boyle sorun vardi. Yeni ekran almislar, sorunlari cozulmus.

oyunu son olarak 3 ay önce oynamıştım böyle bir sıkıntı yoktu fakat far cry 3 oyunu için ekran kartını güncelleştirdim acama güncellemeden dolayı sıkıntı yaptı ekran kartı hd 6850 ayarları tam ekran yaptım olmadı başka oyunlarda sıkıntı yok mönitör çözünürlüğünü oyun algılıyor fakat bir değişiklik olmuyor

• gamepad ile oynuyan varsa tuş ayarlarını paylaşabilir mi acaba?
  • quote:

quote:

quote:

oyunu son olarak 3 ay önce oynamıştım böyle bir sıkıntı yoktu fakat far cry 3 oyunu için ekran kartını güncelleştirdim acama güncellemeden dolayı sıkıntı yaptı ekran kartı hd 6850 ayarları tam ekran yaptım olmadı başka oyunlarda sıkıntı yok mönitör çözünürlüğünü oyun algılıyor fakat bir değişiklik olmuyor

ATI Radeon hd 6850 var bendede tam ekran oynayabiliyorum bi sıkıntı yok şuanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rochas Delores

gamepad ile oynuyan varsa tuş ayarlarını paylaşabilir mi acaba?

Ben Xbox Gamepad ile oynuyorum ayarlarım şu şekilde.

• Oyunu kutulu almak isteyenler Aral'dan alın işte. Yorulmayın oturduğunuz yerden verin siparişi gelsin eve. 50 TL.
  • 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.