Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1072. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10701071107210731074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alpine.

quote:

Orijinalden alıntı: carter

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carter

quote:

Güncel harita git gide sıkmaya başladı. Hep aynı yollardan geçmek baydı artık. Orjinal haritadan başka keyifli yollar içeren harita linki bilenler yollayabilirler mi ?

Yeni harita kullanmak için yeni profil açmak gerekiyor sırf o yüzden oyunun kendi haritasında oynuyorum.

Bildiğiniz yeni harita var mı gerekirse yeniden başlarım. Benim için sorun olmaz.

Şu harita için iyi diyorlar. Aslına bakılırsa save problemi olmasa bende yeni bir haritada başlamak istiyorum.

Harita

Teşekkürler.

Rica ederim hocam iyi oyunlar.

• Arkadaşlar bildiğiniz üzere ETS2 ile ilgili yolculuklarımı kaydedip size Full HD olarak video'ları sunuyorum.. Aklımda güzel bir rota var. Kiel-Szczecin Part1 , Szczecin-Poznan Part2, Poznan-Praha Part3, Praha-Frankfurt am main Part 4. Bu seferleri tek tek video'ya alıp size part part sunacağım. Rota niye buralar derseniz, oyunun en zevkli tek yol(gidiş-geliş) alanı buralardan geçiyor, sollamalı, virajlı yollar, yol'da tamir, yolda kalan araçlar, tren hatları gibi.. Bu yüzden size bu eğlenceli güzergahları seçtim. Videolarımı izleyeceğiniz'e eminim. Önceki videolarım sayenizde çok iyi izlenme sayısına ulaştı. Videolar yaklaşık 3 gün içinde yüklenecektir. İmzamdaki linke tıklayarak videoların yükleneceği adrese ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın :)
  • http://ets2.lt/scania-repair-position-cabin/

Arkadaşlar bu modu indirdim ama anlıyamadım neaıl kapatacaz geri motor kapağını yoksa hep böyle mi kalıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

neredeyse 1 aydır girmiyordum oyuna. dün yaptım update imi, daldım oyuna. volvo nun motor sesi bayağı hoşuma gitti. iveco ve volvonun lisansının alınmış olmasıda iyi oldu. bir tek M-B kaldı. onuda alsalar çok daha iyi olur.
    herneyse, oyuna retarder falanda eklemişler. bu nedir, ne işe yarıyor ve nasıl çalışıyor biri kısaca bahsederse sevinirim. daha önceden yazmışsınızdır eminim ama ben bulamadım

edit: ha bide şanzıman koymuşlar o ne işe yarıyor?

Hocam retarden bir nevi el freni gibi düşün ayak freni yerine el ile kademeli olarak çekiyorsun aracı yavaşlatıyor.
    Bir fren çeşidi diyelim biz buna genelde ağır tonajlı araçlar için yapılır.

nasıl çalışıyor peki. motor freni gibi mi çalışıyor. frene basarken bastım ama hiç birşey olmadı. retarder azalt/artır var. ne işe yarıyor bunlar. basıyorum hiç birşey olmuyor.

• zilyon tane güncelleme çıktı hala şu araç içi motor sesine bir çözüm bulamadılar aracın dışına çıkıyorsun kıyametler kopuyor aracın içine giriyorsun çıt yok sanki kabinde ses geçirmez sistem var bu sefer mecbur sesi açıyorsun o arada gök gürültüsü gibi bir para sesi zikzak çizdiriyor adama nalet olsun dedim sırf bu ses yüzünden şoför bile çalıştırmıyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

zilyon tane güncelleme çıktı hala şu araç içi motor sesine bir çözüm bulamadılar aracın dışına çıkıyorsun kıyametler kopuyor aracın içine giriyorsun çıt yok sanki kabinde ses geçirmez sistem var bu sefer mecbur sesi açıyorsun o arada gök gürültüsü gibi bir para sesi zikzak çizdiriyor adama nalet olsun dedim sırf bu ses yüzünden şoför bile çalıştırmıyorum artık

Bu konuda sorun yaşayan tek değilmişim.

Yukarıda bahsedilen sorunu çözebilecek bir ses yaması var mı?
  • şu retardere de bir tepkime koymaları lazım bir ses veya araç ekranlarında bir uyarı koyması lazım ki retarderin açık olduğunun farkına varalım açıyorum 2 kademe kapıyorum 1 kademe veya 3 kere açtım 2 kere kapadım hemen farkına varılmıyor bir uyarı veya ses değişimi olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogz2232

quote:

zilyon tane güncelleme çıktı hala şu araç içi motor sesine bir çözüm bulamadılar aracın dışına çıkıyorsun kıyametler kopuyor aracın içine giriyorsun çıt yok sanki kabinde ses geçirmez sistem var bu sefer mecbur sesi açıyorsun o arada gök gürültüsü gibi bir para sesi zikzak çizdiriyor adama nalet olsun dedim sırf bu ses yüzünden şoför bile çalıştırmıyorum artık

Var, yamalar konusunda bulursun. Simdi mobilim. O modu yukleyince havali korna gidiyor. Bence az ses olmasi daha gercekci olabilir cunku soforler kac saat o kabin icinde yasiyorlar ve yeni model tirlarin cogu ses yalitimli. Ama ben de rahatsizim o konudan, insan biraz motor sesi duymak istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

yapılan yamalar işe yaramıyor ( 1.3.1 güncellemesi ile volvo sesi degişti ) volvo kullandığım için kendim bir ses modu yapayım en iyisi olursa burada da paylaşırım

• quote:

quote:

quote:

yapılan yamalar işe yaramıyor ( 1.3.1 güncellemesi ile volvo sesi degişti ) volvo kullandığım için kendim bir ses modu yapayım en iyisi olursa burada da paylaşırım

Merakla bekliyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

şu retardere de bir tepkime koymaları lazım bir ses veya araç ekranlarında bir uyarı koyması lazım ki retarderin açık olduğunun farkına varalım açıyorum 2 kademe kapıyorum 1 kademe veya 3 kere açtım 2 kere kapadım hemen farkına varılmıyor bir uyarı veya ses değişimi olması lazım.

Gercek araclarda retarder acilinca vizildama gibi birsey oluyor arac biraz yigiliyor. Oyunda o sekilde olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önceden profil dosyasını başka bir bilgisayara atıp oradan aynı şekilde profilime devam edebiliyordum. sanırım şimdi bu sistem kalktı ya da komple belgelerimdeki ets2 klasörümü atmam gerekecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

şu retardere de bir tepkime koymaları lazım bir ses veya araç ekranlarında bir uyarı koyması lazım ki retarderin açık olduğunun farkına varalım açıyorum 2 kademe kapıyorum 1 kademe veya 3 kere açtım 2 kere kapadım hemen farkına varılmıyor bir uyarı veya ses değişimi olması lazım.

Gercek araclarda retarder acilinca vizildama gibi birsey oluyor arac biraz yigiliyor. Oyunda o sekilde olmuyor mu?

oyunda gaza basılı tutarken retarderi çekince biraz ses yapıyor onun haricinde gazdan çekipte redardere alınca hiç bir tepki olmuyor ses vs sadece araç yavaşlıyor o kadar yani bir ses kadranda bir uyarı bir ses çıksa daha belirgin olcak.

• quote:

quote:

Merhabalar;
    Şu modu bir deneyebilir misiniz?
    http://www.mediafire.com/?fwkbn33s0hy4ryn
    Ben daha önce sessizlikten muzdariptim fakat bu modu bulduktan sonra oyun daha zevkli oldu.
    Orijinal sese göre çok fark var. Zira son sürümde Volvonun sesi ne türlü fark olur bilemiyorum.

• Retarder i otomatik kullanım yaptım. Frene basınca retarder kendisi devreye giriyor. Frenle birlikte çalışıyor, ani durmam gerek yerlerde çok faydalı oluyor. Duruş mesafesi baya bir kısaldı.
  • Yeni videolarım yakında burda olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 13 Şubat 2013; 14:20:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hezârfen

quote:

quote:

Merhabalar;
    Ben daha önce sessizlikten muzdariptim fakat bu modu bulduktan sonra oyun daha zevkli oldu.
    Orijinal sese göre çok fark var. Zira son sürümde Volvonun sesi ne türlü fark olur bilemiyorum.

paylaşım için teşekkürler ama modu indirdim inceledim hocam malesef volvonun yeni ses dosyaları yok yani 1.3.1 güncellemesinden sonraki volvo seslerine etki etmez hafiften başladım volvonun ses dosyalarını editlemeye bakalım ne olur

• Can sıkıntısı bu olsa gerek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

quote:

neredeyse 1 aydır girmiyordum oyuna. dün yaptım update imi, daldım oyuna. volvo nun motor sesi bayağı hoşuma gitti. iveco ve volvonun lisansının alınmış olmasıda iyi oldu. bir tek M-B kaldı. onuda alsalar çok daha iyi olur.
    herneyse, oyuna retarder falanda eklemişler. bu nedir, ne işe yarıyor ve nasıl çalışıyor biri kısaca bahsederse sevinirim. daha önceden yazmışsınızdır eminim ama ben bulamadım

edit: ha bide şanzıman koymuşlar o ne işe yarıyor?

Hocam retarden bir nevi el freni gibi düşün ayak freni yerine el ile kademeli olarak çekiyorsun aracı yavaşlatıyor.
    Bir fren çeşidi diyelim biz buna genelde ağır tonajlı araçlar için yapılır.

nasıl çalışıyor peki. motor freni gibi mi çalışıyor. frene basarken bastım ama hiç birşey olmadı. retarder azalt/artır var. ne işe yarıyor bunlar. basıyorum hiç birşey olmuyor.

Hoccam ş retarderi kademe olarak açıyor i ise retarderi kademeli kapatıyor.Farkeder hocam deneyin göreceksiniz araç yavaşlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hezârfen

quote:

quote:

Merhabalar;

Sanırım son yamayı desteklemiyor mod, hiçbir değişiklik olmadı seslerde.

• 
Sayfa: önceki 10701071107210731074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.