EURO TRUCK SIMULATOR 2
35356 Cevap1624029 Görüntüleme210 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     352 [354] 356 357 358 359 360 361      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

25940 Mesaj
7 Şubat 2013; 11:15:16 

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Bende buradaki kokpit modu var.
http://www.youtube.com/...feature=player_embedded

Diğer tüm modları silip sadece bu mod varken yine sorun oldu 1.3.0 de.

Bir önceki Patch ile sorun yok. Bu modun 1.3.0 ile uyum sorunu var sanırım.

Retarder e gelince, Scania'da da denedim Volvoda'da ama hiç tepki yok.

Ayarlardan otomatik raterdar ı açıp da denedim yine yok.

Retarder ile ilgili bir video ekleyebilir misiniz kendinizden kısa birşey.

Oyundaki sesine bakayım bir. Açılıyor da ben mi fark edeemiyorum, gerçi yavaşlama falan olmuyor.

Retarder ciklesi hareket ediyor mu alçaltıp yükseltince. Bir de sanırım çıtçıt ses çıkartması gerekir ciklenin değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 7 Şubat 2013; 11:31:22 >

Corsair Obsidian Serisi Kullanıcıları
Corsair Güç Kaynağı Kullanıcıları Kulübü

1388 Mesaj
7 Şubat 2013; 11:52:55 

quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

ilginçmiş hiç retarder olmaması ...

eve gidince yaparım tabiki ne demek hocam ...

evet hocam kol gayet hareket ediyor 3-4 kademe aşağı iniyor aynı şekilde yukarı da çıkıyor ... hatta Ş ve İ tuşları ters kalıyor diye ben A ve D tuşlarına atadım retarder i (( çok saçma ama tuş dizilimlerine baktınızmı başka bir tuşta olma ihtimali varmıdır ki retarden in )) çıt çıt sesini pek farketmedim ama retarder in yavaşlama sesi benim çok hoşuma gitti :)

549 Mesaj
7 Şubat 2013; 11:54:49 

quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

quote:

Orijinalden alıntı: HGÜLOĞLU

quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

tüm alıntılara cevap olarak:

TruckSim Map 1.5 en son sürümü güncellemeye gerek yok direk yükleyebilirsiniz bende sorunsuz çalıştı yalnız haritayı tam kullanabilmeniz için yeni profil açmanız lazım

http://www.mediafire.com/?sa8bet94vgkakwq

Ekonomi modu: trafik cezaları düşürülmüş km başına daha fazla kazanç daha fazla xp

http://www58.zippyshare.com/v/19251705/file.html

Arkadaşım sağolasın yanlız bu ekonomi modundan çıkan authenticity_file.JCV nedir ? Bunudamı atmak gerek oyun save'ine.

o dosyayı atmasanız da olur modu yapan arkadaş kartvizit yapmış sanırım

Sağolasın hocam bende öyle düşündüm ama emin olamadım.

PSN : HG_CAR4EVER GAMERTAG: HG CAR4EVER VITA PSN : HGLG_CAR4EVER GAME CENTER : HG_CAR4EVER

42 Mesaj
7 Şubat 2013; 11:58:16 

arkadaşlar ben bi eşşeklik edip oyunu güncelledim oyun serial istiyor. ben bunu nasıl yapcam bir sürü denedim ama olmadı. yol gösterenin duacısı olurum.

BENİM MESAJLARIMI CEVAPLAYACAĞINIZ ZAMAN ALINTI YAPIN...

855 Mesaj
7 Şubat 2013; 12:03:19 

quote:

Orijinalden alıntı: yenibirhesap

arkadaşlar ben bi eşşeklik edip oyunu güncelledim oyun serial istiyor. ben bunu nasıl yapcam bir sürü denedim ama olmadı. yol gösterenin duacısı olurum.

Bende kendimi tutamayıp güncelledim artık bügün alıcağım orjinal

25940 Mesaj
7 Şubat 2013; 12:10:09 

quote:

quote:

ilginçmiş hiç retarder olmaması ...

eve gidince yaparım tabiki ne demek hocam ...

evet hocam kol gayet hareket ediyor 3-4 kademe aşağı iniyor aynı şekilde yukarı da çıkıyor ... hatta Ş ve İ tuşları ters kalıyor diye ben A ve D tuşlarına atadım retarder i (( çok saçma ama tuş dizilimlerine baktınızmı başka bir tuşta olma ihtimali varmıdır ki retarden in )) çıt çıt sesini pek farketmedim ama retarder in yavaşlama sesi benim çok hoşuma gitti :)

Benim tuşlar da i ve ş

Ayarlardan otomatik retarder i işaretliyor musunuz ?

42 Mesaj
7 Şubat 2013; 12:10:09 

quote:

Orijinalden alıntı: sentello_42_

quote:

Ya bir bilen çıkmaz mı? Zaten çok pahalı. Olmazsa artık sims 3 oynayacağım kardeşimle birlikte. Şimdi yüklüyorum.

BENİM MESAJLARIMI CEVAPLAYACAĞINIZ ZAMAN ALINTI YAPIN...

855 Mesaj
7 Şubat 2013; 12:13:24 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sentello_42_

quote:

Ya bir bilen çıkmaz mı? Zaten çok pahalı. Olmazsa artık sims 3 oynayacağım kardeşimle birlikte. Şimdi yüklüyorum.

Neresi pahalı hocam ? 50 tl bu oyuna sonuna kadar değer.

3494 Mesaj
7 Şubat 2013; 12:21:02 

serial işini nasıl hallettecez serial i geçtim fizik mod 1.6 çalışmıyor

3462 Mesaj
7 Şubat 2013; 13:19:14 

hız limitini kaldırdım olanlar oldu

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

277 Mesaj
7 Şubat 2013; 13:35:08 

quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

serial işini nasıl hallettecez serial i geçtim fizik mod 1.6 çalışmıyor

benim serial çalıştı ama fizik mod lazım yav 500 v8 90da tıkanıyor.

Bu üye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Üyesidir.

1388 Mesaj
7 Şubat 2013; 13:37:54 

quote:

Benim tuşlar da i ve ş

Ayarlardan otomatik retarder i işaretliyor musunuz ?

şimdi bakabildim işaretli değil dostum otomatik retarder bende ...

25940 Mesaj
7 Şubat 2013; 13:46:41 

DFGT ile oynayanlara birşey sormak istiyorum.

Ben daha önce DFGT ile NFS Shift oynamıştım, direksiyon tepkileri feedback falan harikaydı.

Hız arttıkça direksiyon sertleşiyordu.

ETS 2 de tepki olayı var mı ?

1388 Mesaj
7 Şubat 2013; 13:49:58 

@ dominic _torretto

hocam şimdi kısa bir video çektim retarder için 2,30 dakika civarı .. fraps ile çektim 3 küsür gb olmuş youtube a yüklemeye çalışıyorum ama başka bir yolu varmı yada bi format değişikliği yapıp boyutu küçültebilirmiyim ??

2234 Mesaj
7 Şubat 2013; 14:11:01 

quote:

quote:

Bende buradaki kokpit modu var.
http://www.youtube.com/...feature=player_embedded

Diğer tüm modları silip sadece bu mod varken yine sorun oldu 1.3.0 de.

Bir önceki Patch ile sorun yok. Bu modun 1.3.0 ile uyum sorunu var sanırım.

Retarder e gelince, Scania'da da denedim Volvoda'da ama hiç tepki yok.

Ayarlardan otomatik raterdar ı açıp da denedim yine yok.

Retarder ile ilgili bir video ekleyebilir misiniz kendinizden kısa birşey.

Oyundaki sesine bakayım bir. Açılıyor da ben mi fark edeemiyorum, gerçi yavaşlama falan olmuyor.

Retarder ciklesi hareket ediyor mu alçaltıp yükseltince. Bir de sanırım çıtçıt ses çıkartması gerekir ciklenin değil mi ?

Retarderi kullanabilmeniz için servisten retarderli şanzıman taktırmanız lazım

25940 Mesaj
7 Şubat 2013; 14:22:10 

quote:

@ dominic _torretto

hocam şimdi kısa bir video çektim retarder için 2,30 dakika civarı .. fraps ile çektim 3 küsür gb olmuş youtube a yüklemeye çalışıyorum ama başka bir yolu varmı yada bi format değişikliği yapıp boyutu küçültebilirmiyim ??

2.30 dk. ya gerek yoktu.

1dk bile yeterli gelirdi.

Aimersoft Video Converter Ultimate ile mp4 yaparsanız belki düşebilir ya da çöz. ve bitrate lerini düşürerek
Teşekkür ederim

@ultiMance
Bilgi için teşekkürler akşama deniyeyim

2975 Mesaj
7 Şubat 2013; 14:32:02 

1.3.0 sürümüne güncelledim ve çalışmayı durdurdu sorunu alıyorum. Çözüm için yardımcı olabilir misiniz

3494 Mesaj
7 Şubat 2013; 15:09:35 

quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

1.3.0 sürümüne güncelledim ve çalışmayı durdurdu sorunu alıyorum. Çözüm için yardımcı olabilir misiniz

modları sil oyuna öyle gir

760 Mesaj
7 Şubat 2013; 15:10:27 

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

@ ToMa46

Rica ederim hocam patch hakkında düşüncelerini paylaş bizimle.

Saol hocam Allah razı olsun.

@ johnny_bravo_

Merak etme hocam bi denesem daha hala oyunu açamadım. Tv ye daldım biraz inş şimdi bakıcam

Tamam hocam yeni profil geliyor zaten şirket işlerinde volvo seçerim.

@ ofyariz93

Şahane olur hocam ben oradan adresini bulur park halindeyken üstünden geçerim. ( korkuyorum kendimden )

Dimi

Öle deme hocam bu güzel anılar yaşantımızın parçası. Bizleri bu güzel anılarını anlatmaya layık bulduğun için teşekkürler.

Bi bak bakalım hocam ama sana tavsiyem steamden şuan alma biraz pahalı. İndirim bekle yada Aral veya DR gibi yerlerden kutulu al ama stoklarında yokmuş biraz beklemen lazım hatta belkide gelmiştir.

Öle dersler önemli hocam ihmale gelmez. Ama yine dayanamadım deneme de olsa 1-2 tur yaptım diyosun

Hocam yükledikten sonra paylaşayım şuanda açıköğretim sınavı falan kafam yoğun bir de izin dönüşü

İllerin Plakaları mı?
İl Posta Kodları mı?
İl Alan Kodları mı?
Hepsi ve daha fazlası:
www.İlplakalari.Com

Satılık domain.
www.ucuzbiletnoktasi.com
Fiyat:120 tl.

2975 Mesaj
7 Şubat 2013; 15:16:57 

quote:

quote:

Maalesef hocam yine olmadı.

3494 Mesaj
7 Şubat 2013; 15:19:41 

quote:

quote:

quote:

Maalesef hocam yine olmadı.

win 7 is pc in yönetici olarak ve sp3 uyumluluk yap

1388 Mesaj
7 Şubat 2013; 15:23:11 

buyrun retarder le ilgili yapmaya çalıştığım ufak bir video umarım becerebilmişimdir ilk denemem çünkü :)

1:11 ve 2:15 deki sesler en güzelleri :)

2975 Mesaj
7 Şubat 2013; 15:31:13 

quote:

Maalesef oda olmadı :(

1583 Mesaj
7 Şubat 2013; 15:36:29 

quote:

buyrun retarder le ilgili yapmaya çalıştığım ufak bir video umarım becerebilmişimdir ilk denemem çünkü :)

1:11 ve 2:15 deki sesler en güzelleri :)

Bence başarılı hocam

2098 Mesaj
7 Şubat 2013; 15:43:59 

ben retarderi ve motor frenini otomatik yaptım artık tır zınk diye duruyor

3958 Mesaj
7 Şubat 2013; 15:44:21 

oyunda sıralı vites kullanıyorum. bazen 12. vites'ten geriye takmam gerekiyor vites düşürerek bayağı uzun sürüyor. kontrolleri bayağı bir karıştırdım ama geri vites'e direk takabileceğim bir ayar göremedim. acaba var mı böyle bir ayar?

1129 Mesaj
7 Şubat 2013; 15:58:23 

yeni güncellemyi yükleyem kim var ?

3462 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:00:05 

retarder nedir? hangi tuşla yapılıyor?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

760 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:01:29 

Arkadaşlar yamayı yükledim sorunsuzca bi arkadaşım hediye etmişti keyi sorunsuz çalışıyor.
Girişi değişmiş oyunun istersen şirketinin adını değiştirebiliyorsun ayrıca sağdaki yakıt göstergesi pompa şekline çevrilmiş henüz aracı kullanmadım diğer değişiklikleri de yazacağım.

İllerin Plakaları mı?
İl Posta Kodları mı?
İl Alan Kodları mı?
Hepsi ve daha fazlası:
www.İlplakalari.Com

Satılık domain.
www.ucuzbiletnoktasi.com

3494 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:09:10 

quote:

quote:

Maalesef oda olmadı :(

tek care kople silcen registerty temizlicen geri yüklicen ozmanda olmazsa sistemde farklı bi sıkıntı vardır

446 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:19:25 

quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

oyunda sıralı vites kullanıyorum. bazen 12. vites'ten geriye takmam gerekiyor vites düşürerek bayağı uzun sürüyor. kontrolleri bayağı bir karıştırdım ama geri vites'e direk takabileceğim bir ayar göremedim. acaba var mı böyle bir ayar?

Böyle bi ayar yok hocam.

2098 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:20:55 

x_tol bende sizinle aynı sorunu paylaşıyorum fakat bulamadım bir çözüm. makrolu klavyem var. onda vites düşürme tuşunu 13 kez makrolayıp tek tuşa atayacağım ama tabi biraz beklemek gerekiyor. başka bir çözümü yok malesef.

bu arada hız limitini iptal etme yaması buyrun;
http://s2.dosya.tc/serv...zzzzzzHizlimit.rar.html

Bunu mod klasörüne attıktan sonra oyunu açın. profil seçme kısmı geldiği zaman düzenleye basın. düzenlede sağda mod menüsü çıkacak. oradan çalışması istenen modu işaretleyin. yoksa çalışmaz. artık modları açıp kapatma sistemi getirmişler.
Eğer eskiden kalan hız modunuz böyle çalışmazsa yukarıdaki verdiğim linkten indirin. Bende çalışıyor. Sürümüm 1.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tLqA -- 7 Şubat 2013; 16:21:29 >

2416 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:22:12 

dün kendi sitesinden tekrar yükledim oyunu 1.2.5 yazıyor bu son versiyon mu?

GÜLEREK KAYBETTİKLERİNİ AĞLAYARAK KAZANAMAZSIN

760 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:23:03 

Arkadaşlar 1.2.3 de benim tüm modlar çalışıyor nerdeyse

İllerin Plakaları mı?
İl Posta Kodları mı?
İl Alan Kodları mı?
Hepsi ve daha fazlası:
www.İlplakalari.Com

Satılık domain.
www.ucuzbiletnoktasi.com

2416 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:23:51 

quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

Arkadaşlar yamayı yükledim sorunsuzca bi arkadaşım hediye etmişti keyi sorunsuz çalışıyor.
Girişi değişmiş oyunun istersen şirketinin adını değiştirebiliyorsun ayrıca sağdaki yakıt göstergesi pompa şekline çevrilmiş henüz aracı kullanmadım diğer değişiklikleri de yazacağım.

şu yamayı nasıl kullanıyoruz..nereye atıyoruz veya nasıl yüklüyoruz

GÜLEREK KAYBETTİKLERİNİ AĞLAYARAK KAZANAMAZSIN

1388 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:28:15 

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

retarder nedir? hangi tuşla yapılıyor?

bi arkadaş sistemini yazmıştı önceki sayfada kabaca anlatmak gerekirse tırı yavaşlatmaya durdurmaya sağlayan bir sistem diyelim :) :) :)

klavyeden Ş tuşuyla aktif ediliyor kademe kademe etkisi artıyor İ tuşuylada kapatılıyor :) :) kendine ait tırlarda kullanmak için sanırım garaja girip retarder li şanzıman taktırman gerekiyor

tek seferlik işler kısmında aldığın tırlarda ise standart bulunuyor diye biliyorum :)

3207 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:30:31 

quote:

DFGT ile oynayanlara birşey sormak istiyorum.

Ben daha önce DFGT ile NFS Shift oynamıştım, direksiyon tepkileri feedback falan harikaydı.

Hız arttıkça direksiyon sertleşiyordu.

ETS 2 de tepki olayı var mı ?

Ben kullanıyorum hocam ayarları var fakat ben o kadar detaylı kurcalamadım. ama tavsiye ederim çok keyfi attırıyor ;)

2098 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:30:42 

quote:

Orijinalden alıntı: wox

quote:

oyunun son versiyonu 1.3

orjinal sitesinden oyunu 1.3 versiyonuyla indirebilirsiniz.

oyuna mod eklemek istiyorsanız kullanıcıların paylaştığı modları "belgelerim/Euro Truck simulator 2/mod" klasörüne atın. Daha sonra oyuna girerken profili seçmeden düzenle butonuna basın. sağ menüden modlara tik işareti koyun ve kaydedin. böylece modlarınız oyunda çalışır. eğer çalışmıyorsa mod sorunludur.

oyundaki profilinizi yedeklemek için ise "belgelerim/euro truck simulator 2/profile" dosyasını kopyalayabilirsiniz. profil dosyasını kopyalarsanız sadece save'ler değil ayarlarınızda kaydolacak

1388 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:32:37 

quote:

dün kendi sitesinden tekrar yükledim oyunu 1.2.5 yazıyor bu son versiyon mu?

hayır hocam bu son sürüm değil ...

http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php son sürümü bu sayfadan indiriyorsunuz 1.3 olanı

indirdiğiniz dosyayı tıkladığınızda oyun zaten kendisi update yapıyor bir şey yapmanıza gerek kalmıyor sizin ... fakat oyununuz orjinal oyun değilse boşyere son güncellemeyi yapmayın key sıkıntısı oluyor açılmıyor oyun .. korsan ise oyununun 1.2.5 sürümünü oynamaya devam edin

4708 Mesaj
7 Şubat 2013; 16:44:35 

yeni evlat

_____DH /// E30 KULÜBÜ___ __
/// Intel® Core™ i7-2600K@5Ghz /// ASUS ROG MAXIMUS V EXTREME /// G.SKILL RipjawsX Dual kıt 8GB 2133 Mhz
/// GIGABYTE GTX 680 SLI Windforce 3X OC Edition /// Corsair Force GT 240 GB /// Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Champion /// WD Caviar Black 1TB 1002FAEX
/// AeroCool XPREDATOR ROG MOD /// CORSAİR AX1200® /// ASUS VK278Q 27'' LED /// THERMALTAKE eSPORTS Challenger Pro & Tt eSPORTS Black Gaming Mouse
///
Corsair H100 Push/Pull ///Logitech G27/// Logitech X-530 /// SHARKOON X-Tatic PRO 5.1 Gaming Headset ///

904 Mesaj
7 Şubat 2013; 17:04:03 

@ ToMa46

Sınavlar önemli hocam bitir rahat rahat oynarsın Allah kolaylık ve başarı versin.

Retarder için şanzıman seçeneğinden 2ci seçenek oluyor R var sonunda onu seçmeniz gerekiyor. Şirket araçların hepsinde yok ne yazıkki bazı araçlarda takılı oluyor rasgele şansınıza kalmış. Ancak retarder indir kaldır kolu biraz zorlayıcı olmuş. Gerçekte kolu şak diye indiririsin ama böle tuşlara abanmak sıkıcı biraz o yüzden otomatik yapnaızı tavsiye ederim bastığınızda en yuksek kademede otomatik yapar. Şölede bişey varki yuksek kademede zınk diye yavaşlatıyor motor freni + normal frende işe yarıyordu. Bunu söyleme amacım ise çoğu modun uyumsuz olması far modu, şirket modu birde beni en çok üzen interior modu scania yadaki interiorum şahane onsuz eksik gibi geldi araç ama yeni kol eklendiğinden sıkıntı çıkıyor. Retardar kullanınca atıyor direk. Bilmiyorum ama 1.2.5. dönme ihtimalim yuksek bugun bir şans daha vericem çünkü çok güzel yenilikler var ki en önemlisi işçilerin boş dönmemesi bakalım kararsızım modsuzda tadı çıkmıyor. Napsam bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 7 Şubat 2013; 17:05:10 >

69 Mesaj
7 Şubat 2013; 17:31:33 

Benim kek şoförün teki yine boş döndü :D Bu arada retarder ı iyi güzel hoş yapmışlar da bi de onu indirip kaldırırken dırt dırt diye ses çıkar :D (şehirler arası otobüs yolculuğunda ön koltuklarda oturanlar iyi bilir) o seside yapsalar 10 numara 5 yıldız iş olcaktı ama yapmamışlar.Yine de scs yi tebrik etmek lazım başarılarından ötürü.Ha bi de yağmur yağarken hızlı ve yavaş silecek modu ve kabin içi buharlanma + onu dağıtmak için klima vs. modu olsa daha kral olurdu ama idare edicez el mecbur...

7143 Mesaj
7 Şubat 2013; 17:56:01 

Bir kaç güne 1.3 güncellemesine uyumlu modlar gelecektir. Buradan paylaşımda bulunuruz arkadaşlar.

I LOVE THIS GAME

908 Mesaj
7 Şubat 2013; 18:09:40 

quote:

Orijinalden alıntı: epsilon111

Benim kek şoförün teki yine boş döndü :D Bu arada retarder ı iyi güzel hoş yapmışlar da bi de onu indirip kaldırırken dırt dırt diye ses çıkar :D (şehirler arası otobüs yolculuğunda ön koltuklarda oturanlar iyi bilir) o seside yapsalar 10 numara 5 yıldız iş olcaktı ama yapmamışlar.Yine de scs yi tebrik etmek lazım başarılarından ötürü.Ha bi de yağmur yağarken hızlı ve yavaş silecek modu ve kabin içi buharlanma + onu dağıtmak için klima vs. modu olsa daha kral olurdu ama idare edicez el mecbur...

Hiç ses yok mu retarder aktifken ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

LOGITECH G25

SAMSUNG 2232BW

760 Mesaj
7 Şubat 2013; 18:09:43 

quote:

quote:

Hocam yamayı torrent yolu ile indirmeniz gerekiyor ve bu siteden yamaya ulaşabilirsiniz tam link.

En üstteki linkten indiriyorsunuz inince zaten size euro truckta değişiklik yapılsın mı deyip kendisi yükleyecektir.

http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php

İllerin Plakaları mı?
İl Posta Kodları mı?
İl Alan Kodları mı?
Hepsi ve daha fazlası:
www.İlplakalari.Com

Satılık domain.
www.ucuzbiletnoktasi.com

760 Mesaj
7 Şubat 2013; 18:11:25 

@fenah2007

Aslında hocam gereksiz ama okuyorum artık geçmem lazım başladık bitirelim hesabındayım yoksa çekilecek çile değil 5 dersim vardı 8 tane oldu Anadolu üniversitesi kazık attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToMa46 -- 7 Şubat 2013; 18:14:51 >

İllerin Plakaları mı?
İl Posta Kodları mı?
İl Alan Kodları mı?
Hepsi ve daha fazlası:
www.İlplakalari.Com

Satılık domain.
www.ucuzbiletnoktasi.com

272 Mesaj
7 Şubat 2013; 18:46:36 

880 km'lik yol aldım git git bitmiyor daha 18 saat yolum var

1233 Mesaj
7 Şubat 2013; 19:00:28 

uzun süredir oynayamıyorum oyunu iş sebebiyle, G27 yi bugun bi kurayımda kendime geleyim bari :D

2234 Mesaj
7 Şubat 2013; 19:15:27 

quote:

quote:

@ dominic _torretto

2.30 dk. ya gerek yoktu.

1dk bile yeterli gelirdi.

Aimersoft Video Converter Ultimate ile mp4 yaparsanız belki düşebilir ya da çöz. ve bitrate lerini düşürerek
Teşekkür ederim

@ultiMance
Bilgi için teşekkürler akşama deniyeyim

Bende Scania R620 var retarder kolu hareket ediyor kullanınca

175 Mesaj
7 Şubat 2013; 19:16:41 

Arkadaşlar ben de oyunu internetten bulduğum seriallerle oynuyordum. 1.3 güncellemesini yaptıktan sonra girince internetten doğrulama istedi tamam'a bastım ve sorunsuz doğruladı. Ama sonra forumlarda gördüm yeni sistemle scs bütün serialleri kontrol ediyormuş bende tırstım ve oyunu tamamen sildim

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Şubat 2013; 19:17:39 

Bu oyunu oynarken, benden başka gözleri yorulan ve uykusu gelen biri var mı? Eğer var ise, neden başka oyunun değil de bu oyunun göz yorduğunu tahmin edebiliyorum galiba.

399 Mesaj
7 Şubat 2013; 19:27:47 

quote:

Orijinalden alıntı: HerhangiBiriyim

Yok hocam saatlerce oynamaktayım ben, uykum da geldiği söylenemez
Merak etmekteyim peki sizce neden oyun gözünüzü yormakta?

@jhonny_bravo_
Hocam video için teşekküerle Merak edenler için çok yararlı bi video oldu bence. Dün de dediğim gibi, keşke şu Retarderin sesi biraz daha fazla olsa

25940 Mesaj
7 Şubat 2013; 19:40:12 

quote:

Çok güzel gerçekten, zaman ayırıp uğraştığınız için teşekkürler.

Şimdi retarder şanzıman takıp Scania ve Volvo da denedim şahane bir ses

Uzaklaştırılmış
7 Şubat 2013; 19:42:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

quote:

Yok hocam saatlerce oynamaktayım ben, uykum da geldiği söylenemez
Merak etmekteyim peki sizce neden oyun gözünüzü yormakta?

@jhonny_bravo_
Hocam video için teşekküerle Merak edenler için çok yararlı bi video oldu bence. Dün de dediğim gibi, keşke şu Retarderin sesi biraz daha fazla olsa

Ya şöyle bir durum var şimdi: Yakın bir mesafede, sürekli ve sık sık sağa sola aşağı yukarıbakılması gereken durumlar gözlerde ciddi bir yorgunluğa ve ileriki dönemlerde de göz sorunlarına yol açabiliyor.

NFS'de mesela böyle bir durum yok. Çünkü ekranın sağ ve solunda sürekli bakmanız gereken dikiz aynaları yok. Navigasyon var sadece hepsi bu kadar. İnsanların ve canlıların gözü daha çok hareket eden bir şeyi ya da cismi takip ederek izlemeye yatkındır. Ama bu oyunda, yani Eurotrauck'da bakışlarınız sürekli sağa sola, sağ alt köşedeki navigasyona atlayıp duruyor. Yani belli bir hareketi izlemiyorsunuz, bakışlarınız sürekli yakın bir mesafedeki belli noktalar arasında atlayıp duruyor.

Tahmin ediyorum yaşınız bana göre çok genç ve eğer gözlerinizi seviyorsanız bu tür oyunları fazla oynamayın. Yoksa sıkıntısını ileride yaşarsınız. Şu an bunu hissetmiyor olmanızın nedeni de yaşınızın henüz çok genç olmasıdır büyük ihtimalle.

Ekranı daha yakın tuttuğum bir ara, çok ciddi bir sorun yaşamıştım da, ondan dolayı böyle bir şeyi biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerhangiBiriyim -- 7 Şubat 2013; 19:44:57 >

399 Mesaj
7 Şubat 2013; 20:52:28 

quote:

Yazdıklarınıza bakılırsa göz konusunda bilgili birisiniz. Mümkünse ne işle uğraştığınızı öğrenebilir miyim ve mümkünse de yaşınızı, yaş muhabbeti geçince merak ettim kusura bakmayın

Göz konusuna gelince: merak etmeyin hocam, TV, PC ve diğer elektronik aletleri kullanmak için bulundurduğum bi gözlük var. Onu kullanıyorum, sorun çıkmaz diye düşünüyorum

24 Mesaj
7 Şubat 2013; 20:57:42 

birileri retarder mi dedi :D otobüs yolculuklarında hep 2 numarayı alırım, o sese bayılırım neyse vakit kaybına gerek yok hemen oyuna girmeli :D

Uzaklaştırılmış
7 Şubat 2013; 21:00:33