Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fantastik74

beğendim bende ne kadar çok çekici o kadar çok görsel şölen demek

hocam bi de elinde ki direksiyon setiyle ilgili , memnun musun ve g27 gibi ilk usb ye takıldığında kendini topluyor mu otomatik olarak (yani bir sağ tarafa tam tur atıyor sonra sol tarafa tam tur atıyor)

Desteginiz için teşekkür ederim.

Evet çok memnunum hocam, Adaptörü takınca evet kendini sınıyor gibi 2 yöne tur atıyor banada ilk zamanlarda garip geliyordu alıştık

• 3 tane tırım var kullandığım ise scanıa R 360 oyunda haritanın yüzde 12 lik kısmını gezebildim acaba yüzde 100 yapınca dünya haritası açılırmı yoksa yama mı gerekli. Bankaya barcum 500 bin euro günde 8 bin euro ödüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K1NGK4RTAL -- 6 Şubat 2013; 10:57:38 >
  • 120ile girdik viraja girerkende öndekini sollamaya çalıştık

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Haritanın nerdeyse tamamını açtım (%99.58) herhangi bir değişiklik olmadı sıkıldım artık hep aynı yolları gitmekten ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Haritanın nerdeyse tamamını açtım (%99.58) herhangi bir değişiklik olmadı sıkıldım artık hep aynı yolları gitmekten ...

BEN o yüzden harita modunu indirdim yeniden başladım 16. seviyeye gelmiştim git gel aynı yollar her yer aynı
  • quote:

@fenah2007 hacım üstte bir resim paylaşmışsın benim altta verdiğim yola benziyor az çok

beyler TruckSim Map 1.0 modu kurulu , yukarıda ki yolu gören duyan var mı

Bu yol Milano'ya inen yol degil mi? Sirf bu yolu kullanabilmek icin milano'ya calisiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shroud61

Bu yol Milano'ya inen yol degil mi? Sirf bu yolu kullanabilmek icin milano'ya calisiyorum

valla mı hocam :D tam olarak nerde arıyorum ben burayı valla :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shroud61

valla mı hocam :D tam olarak nerde arıyorum ben burayı valla :D

Isvicre'den Italya'ya inerken. Zurich'in saginda kaliyor galiba. Milano'ya inen iki yol var biri Zurich'ten otoban digeri saginda yer alan bu yol zoom yapip bakin. Goreceksiniz. Iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

tüm alıntılara cevap olarak:

TruckSim Map 1.5 en son sürümü güncellemeye gerek yok direk yükleyebilirsiniz bende sorunsuz çalıştı yalnız haritayı tam kullanabilmeniz için yeni profil açmanız lazım

http://www.mediafire.com/?sa8bet94vgkakwq

Ekonomi modu: trafik cezaları düşürülmüş km başına daha fazla kazanç daha fazla xp

http://www58.zippyshare.com/v/19251705/file.html

Arkadaşım sağolasın yanlız bu ekonomi modundan çıkan authenticity_file.JCV nedir ? Bunudamı atmak gerek oyun save'ine.

• quote:

Orijinalden alıntı: K1NGK4RTAL

3 tane tırım var kullandığım ise scanıa R 360 oyunda haritanın yüzde 12 lik kısmını gezebildim acaba yüzde 100 yapınca dünya haritası açılırmı yoksa yama mı gerekli. Bankaya barcum 500 bin euro günde 8 bin euro ödüyorum.

Bu oyunda hiç hile kullanmadan kolayca ve çok para kazanmak mümkün. Çünkü oyunda kolay para kazanabilmek bakımından bir açık var. O açığı dün gece fark ettim ve merkez bankası gibi para bastım. Asla hile filan değil, oyunun kuralları ve yapısı içinde bir şey. Ama çok para kazanabilmek için önce biraz para kazanmış olmak gerekiyor.

Bu sayede, şirketim Öz Malatyalılar TIR-İZM İnşaat Ticaret AŞ'nin on tane geniş garajı, 48 çekicisi, iki buçuk milyon euro parası bulunmaktadır. Biraz dikkatli olan herkes bu açığı kolayca görüp zibil gibi para kazanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: HerhangiBiriyim

quote:

3 tane tırım var kullandığım ise scanıa R 360 oyunda haritanın yüzde 12 lik kısmını gezebildim acaba yüzde 100 yapınca dünya haritası açılırmı yoksa yama mı gerekli. Bankaya barcum 500 bin euro günde 8 bin euro ödüyorum.

Bu oyunda hiç hile kullanmadan kolayca ve çok para kazanmak mümkün. Çünkü oyunda kolay para kazanabilmek bakımından bir açık var. O açığı dün gece fark ettim ve merkez bankası gibi para bastım. Asla hile filan değil, oyunun kuralları ve yapısı içinde bir şey. Ama çok para kazanabilmek için önce biraz para kazanmış olmak gerekiyor.

Bu sayede, şirketim Öz Malatyalılar TIR-İZM İnşaat Ticaret AŞ'nin on tane geniş garajı, 48 çekicisi, iki buçuk milyon euro parası bulunmaktadır. Biraz dikkatli olan herkes bu açığı kolayca görüp zibil gibi para kazanabilir.

ne ki o açık hacı en azından bilelim bi ağaoğlu da biz olalım

• quote:

quote:

quote:

Kısaca anlatıp çıkayım, bir yere gitmem gerekiyor.

Şöyle anlatayım ki iyice ve net anlaşılsın:

Oyuna bir hafta kadar önce başladım. Acemi olduğum için bir park yerinde yanlışlıkla uyku moduna geçmek için enter tuşuna birkaç kez basmıştım, bu yüzden çok geç kalıp acayip ceza yemiştim. Zaten işin püf noktası da bu işte. Uyku moduna art arda üç defa tıklanabiliyor ve oyun saatine göre 17-18 saat birkaç saniyede geçip gidiyor.

Öncelikle en az üç-dört araç almış olmanız gerekir ki, onun da banka ile ilgili ayrı bir püf noktası var, onu daha sonra belirteceğim.

Diyelim ki üç-dört aracınız ve şoförünüz var ve bunların iyi para getirmesi için de özelliklerinin gelişmesi lazım. Ama bu uzun sürüyor normalde.

Şimdi, dorsesi olmayan bir çekici ile herhangi bir şehirde, önce F7 tuşuna, sonra da enter tuşuna basıp ve evet deyip çekicinizi servise çektiriyorsunuz. Hemen orada, hiç başka bir yere götürmeden, 150 euro civarı düşük bir ücrete art arda üç defa daha çekicinizi servise çektiriyorsunuz. ZATEN ORADA AMA, bunu toplamda art arda dört defa yaptığınız zaman, sanki yolculuk yapmışsınız ve dinleneme molası verebilirmişsiniz gibi algılıyor oyun yazılımı.. VE HEMEN ORADA, her çekici servisinde park yeri var, aracı oraya alıp üst üste üç defa entera basıyorsunuz. Saatler birkaç saniye içinde geçerken, sizin şoförler size epey para kazandırmış oluyor.

Çekicinizi başka yere götürmeden, bunu art arda yaptıkça hem şoförleriniz sürekli deneyim kazanarak her defasında daha çok para getiriyor; hem de bu sırada yeni tırlar ve garajlar alarak, çekici sayınızı arttırarak elde edebileceğinizi parayı katlayarak arttırıyorsunuz.

ÖZETLE: Dorsesiz bir çekiciyi servise çektirip, bunu hemen oracakta art arda üç defa daha, yani toplamda dört defa yaptırıyor ve yolculuk yapmış gibi programı kandırarak servisteki dinleneme parkına gidip, art arda üç defa uyku moduna geçip saatleri birkaç saniye içinde geçiriyor ve paraya para demiyorsunuz.

Anlaşılmayan bir şey olursa geldiğimde daha detaylı anlatırım. Hem de şu bankadan kredi kullanırken çok ustaca bir uyanıklık da yapıp, oyunun başlarında bile ciddi paraalr kazanmaya başlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerhangiBiriyim -- 6 Şubat 2013; 14:10:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

quote:

Orijinalden alıntı: sentello_42_

@metal_my_ @süleymankahveci hocam beni hatırladınız mı? aranıza tekrar döndüm. Minik bi İsveç macerası yaşadıktan sonra. bi süreler daha burdayım. En azından Gta V çıkana kadar.

Hoşgeldiniz, hatirladım tabi tekrar aramıda olmanıza sevindim. İsveç maceranız hakkında da yorumlarınızı bekleriz.
    Tekrar hoşgeldiniz.

quote:

Orijinalden alıntı:

Hoş geldin hocam hatırladım evet Merhabalar, suleymankahveci hocama katılıyorum yorumları bekliyoruz

Güzeldi ya aslında. Soğuk bi memleket. 1 metre kar vardı. Scania nın fabrikasını gördüm. Buyrun SS ler

Birde Stocholm u heryerden gören bir kule vardı meşhurmuş. Oraya gittik Christmas olduğu için kapalıydı. Bi bizim araba bide bi tur otobüsü vardı. Tur otobüsü kayıp kara saplanmıştı. iki tane çinli turist bide şöförü otobüsü kurtarmaya çalışıyorlardı. Bizde yazık dedik yardım etmeye gittik .Birde ne görelim şöför türk çıktı Metin miş adı çamın dalını kestik tekerlerin altına koyduk çıkartabildik. otobüsün içinden bi SS :

[/url
    Evimin balkonu :

[url=http://****/c25MCx]

Otobüsü kurtarmaya çalışırken çektiğim video vardı. Onu da akşama yükleyeceğim inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Airbus- -- 6 Şubat 2013; 14:59:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

Şu mod için yeniden kurabilirim oyunu

Üff abi üff bune yavv fenaa
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kısaca anlatıp çıkayım, bir yere gitmem gerekiyor.

Şöyle anlatayım ki iyice ve net anlaşılsın:

Oyuna bir hafta kadar önce başladım. Acemi olduğum için bir park yerinde yanlışlıkla uyku moduna geçmek için enter tuşuna birkaç kez basmıştım, bu yüzden çok geç kalıp acayip ceza yemiştim. Zaten işin püf noktası da bu işte. Uyku moduna art arda üç defa tıklanabiliyor ve oyun saatine göre 17-18 saat birkaç saniyede geçip gidiyor.

Öncelikle en az üç-dört araç almış olmanız gerekir ki, onun da banka ile ilgili ayrı bir püf noktası var, onu daha sonra belirteceğim.

Diyelim ki üç-dört aracınız ve şoförünüz var ve bunların iyi para getirmesi için de özelliklerinin gelişmesi lazım. Ama bu uzun sürüyor normalde.

Şimdi, dorsesi olmayan bir çekici ile herhangi bir şehirde, önce F7 tuşuna, sonra da enter tuşuna basıp ve evet deyip çekicinizi servise çektiriyorsunuz. Hemen orada, hiç başka bir yere götürmeden, 150 euro civarı düşük bir ücrete art arda üç defa daha çekicinizi servise çektiriyorsunuz. ZATEN ORADA AMA, bunu toplamda art arda dört defa yaptığınız zaman, sanki yolculuk yapmışsınız ve dinleneme molası verebilirmişsiniz gibi algılıyor oyun yazılımı.. VE HEMEN ORADA, her çekici servisinde park yeri var, aracı oraya alıp üst üste üç defa entera basıyorsunuz. Saatler birkaç saniye içinde geçerken, sizin şoförler size epey para kazandırmış oluyor.

Çekicinizi başka yere götürmeden, bunu art arda yaptıkça hem şoförleriniz sürekli deneyim kazanarak her defasında daha çok para getiriyor; hem de bu sırada yeni tırlar ve garajlar alarak, çekici sayınızı arttırarak elde edebileceğinizi parayı katlayarak arttırıyorsunuz.

ÖZETLE: Dorsesiz bir çekiciyi servise çektirip, bunu hemen oracakta art arda üç defa daha, yani toplamda dört defa yaptırıyor ve yolculuk yapmış gibi programı kandırarak servisteki dinleneme parkına gidip, art arda üç defa uyku moduna geçip saatleri birkaç saniye içinde geçiriyor ve paraya para demiyorsunuz.

Anlaşılmayan bir şey olursa geldiğimde daha detaylı anlatırım. Hem de şu bankadan kredi kullanırken çok ustaca bir uyanıklık da yapıp, oyunun başlarında bile ciddi paraalr kazanmaya başlayabilirsiniz.

Geldim. Bu fikri uygulayan olmadı mı hiç? Sonuç para sıkıntısı çeken ve yollarda sıkıcı saatler geçirenler için bir hayli mutlu edici olacaktır.

Ayrıca, geleyim şu banka ve kredi meselesine.

Diyelim ki 400 bin çektiniz. Bunu 70 taksitle ufak ufak ödüyorsunuz. Bu da epey zaman alıyor ve bu 400 bini ödemeden tekrar dört yüz bin kredi alamıyorsunuz.

Oysa diyelim li, 100 ya da 150 bin borcunuz kaldı. O parayı da çok zorlanmadan elde edebiliyorsunuz diyelim. Bu yüz ya da yüz elli bini yatırıp borcunuzu sıfırladığınızda tekrar 400 bin daha kredi alabilir ve bununla bir garaj ve iki de tır alıp çalıştırmaya ve daha fazla kazanmaya başlayabilirsiniz. Diyeceğim şu ki, aldığınız borcun tamamen kapanmasını beklemeyin, kendiniz bir miktar para yatırarak borcunuzu kapatıp tekrar 400 bin euroluk kredi alıp kullanın.

Umarım yararlananlar olacaktır. İyi oyunlar dilerim.

• Arkadaşlar daha öncede sormuştum fakat cevap alamadım.Snopy v5h direksiyon var.Hassasiyeti falan fena değil fakat oyunda mesela sola dönerken direksiyonu sola çevirdiğimde sağ sola hareket ediyormuş gibi tepki veriyor.Acaba ayarlarını mı tam yapamadım yoksa direksiyonda mı birşey var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 404 Not Found -- 6 Şubat 2013; 15:15:24 >
  • Arkadaşlar uzun süredir yoktum. Yeni update'in haberini vereyim dedim.

At last, we are releasing a new update to ETS2! Lots of fixes and improvements, and a new patch application which should hopefully make the updating procedure a lot smoother.

It may be a good idea for you to back-up your player profile (look for it in Documents > Euro Truck Simulator 2), especially if you are using mods which may have compatibility problems with this update. This way you would have a fall-back option to temporarily revert to a previous version in case of problems.

What's new in this update:

official licenses from Iveco and Volvo
    ability to change the company name, logo or preferred brand
    retarder (automatic or manual)
    per-profile mod selection (can be overridden using -force_mods command line parameter)
    support local currencies of each country in the game
    gearbox accessory selection
    new online radio stations (now up to 190 stations)
    physics takes into account different weights for trailers and cargos
    Renault Premium upgrades
    Renault Magnum side-skirts are now an optional upgrade
    hired driver log
    hired drivers more likely to find suitable cargo on the way back
    re-hired driver issue fixed
    ferry fee is not charged to player for quick jobs
    UK distances in GPS fixed
    fixed memory leak when playing mp3 files using radio
    improved handling of corrupted save files
    improved resiliency to some types of corruptions caused by mod removal
    fixed cabin blur during rain
    over 200 map changes and fixes
    several German roads thoroughly tweaked and prettyfied
    bump causing damage on German A3 fixed
    powerline columns in the middle of the road removed
    gas station in Bremen
    AI curves fixing on some prefabs
    increased vertex buffer sizes to improve game stability with more detailed vehicle models
    Product Key verification step added, only genuine keys in good standing accepted as of version 1.3+

• Yeni sürümü şuan indiriyorum.

- Kurmadan önce savenizi yedeklemenizi ve yüklediğiniz modları kaldırıp updateyi kurmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicaldeyyus

quote:

Orijinalden alıntı: bugra34

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: bugra34

Beyler yeni tir alicam biktim vaillantin devrilmesinden 20binlik is aliyorum gidene kadar 30binlik hasar cikiyor sizce ne almaliyim.

Para varsa Scania ama Daf işini görür fazlasıyla da.

Aklimda volvo vardi kullanan varmi?

Ben Volvo kullanıyorum. Gayet başarılı bence.

modsuz kullanıyorsanız volvo en hızlı araç ancak, yüksek hızda volvo çok dengesiz. çift dingil kullanırsanız yol tutuşu biraz daha iyi oluyor ama kanımca yeterli diil. daf ı kullanmadığım için bilmiyorum ama diğer araçları kullandım , en dengeli araç bana göre scania. üstelik çift dingil takınca daha sağlam basıyor yere. ayrıca scania için kırkayak modunu kurdum tutuş daha iyi oldu gibime geldi. birde dreksiyon kullanmıyorsanız şayet aşırı hız yapmayın derim. en babası bile klavyeden yönetirken kontrolden çıkabiliyor. yaşasın G-27 :D

• Güncelleme yapmadan önce yaptığınız önemli bir iş varsa onu bitirin öyle yapın çünkü işi iptal ediyor oyun ve arabanızı garaja park ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.