Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1045. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

beyler geceleri benim tırın içi çok karanlık oluyor nasıl düzeltebiliriz bunu bi ışık felan yok mu

http://www.mediafire.com/?03g533i5hbv1xdo

böyle bir mod var bunu deneyin isterseniz dostum ... kabin içindeki bütün düğmelere falan ekstra aydınlatma veriyor :) :)

hocam saolasın fakat bu bende çalışmadı nedense Oyunun son sürümünü kullanıyorum bu arada.

• Umarım oyuna yama ve DLC ile yeni güncel modeller eklenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Birşey degil hocam ne demek. Aynen hocam bende çok begendim bayıldım hatta gerçekcilik tam

aynen hocam öyle

Paylaşılsaydı da biz de nasiplenseydik, jantlar bile çok çok hoşuma gitti

Scania'ya da alıştım ama R730 Axor'dan sonra baya güçlü geldi arada 300HP fark oldu İki kare paylaşayım öyle yeni araçla

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Bu tarz Jant kapaklarına da ayrı bir ilgim vardır nedense, ancak fırfırlı fazla şatafatlı falan olunca sevmiyorum hocam

• Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Az kalsın çarpıyorduk.
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

O kadar yoğun trafik vardı ki bakın üstteki saatlere ve gidiş saatine. Önümdeki cip hala ilerlemedi de ben geri geri giip açı alıp solladım arkamda da arabalar vardı. İşkence oldu yani. O sol taraftan kaç saat bitmeyen trafik geldi.
    Bakın saate ancak sollayıp da çıkabildim. Bir ara çok sinirlendim önümdeki zaten yolun ortasında kalmış. Rezalet bir trafik vardı anlayacağınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayak kokusu -- 4 Şubat 2013; 0:17:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: otomania

Bir gece vardiyası yapayım dedim uyku tutmadı, gezinirken bulduğum Peterbilt 387 ile birşeyler çıkardım ortaya, buyrun, umarım beğenirsiniz, her türlü yorumunuzu bekliyorum

Not: fenah2007, hocam seninle avrupada amerikan tırı olur mu diye konuşmuştuk, olmaz demiştik ama ne yalan söyleyim keyifli oldu yolculuk

hocam kontrolün çok iyi yaaa bravo tebrik ederim peterbiltte yakıyo hani

• quote:

Orijinalden alıntı: nuxwomi

hocam kontrolün çok iyi yaaa bravo tebrik ederim peterbiltte yakıyo hani

Teşekkürler hocam ancak estafurullah, kendi çapımızda bizimkisi

Gerçekten yakıyor hocam, ancak gölgelendirmeleri sıkıntılıydı, denemeyi düşünürsen bilgin olsun hocam
  • Dostlar 1 haftadır oynuyorum oyunu, kamyon logo, şirket-lastik-dorse logoları, modunu koydum, benzinlikleri de koydum, realistik modunu koyunca lastik logoları gidiyor onu da koyacağım ama buna bir çözüm bulmam lazım. bir de bu peterbild koyunca nereden alıyoruz (hangi markaya geliyor) ve diğer eklediğimiz oyunda olan markaların diğer tırları (oyunda olmayanlar) oyundaki mevcut tırlarla değişiyor mu yoksa artı olarak ekleniyor mu? İç dizaynda çözemediğim birkaç problem var, mesela scania iç dizaynları buldum, 1den fazla koyamıyor muyuz, oranj ve mobilya kaplamayı aynı anda koyunca mobilya kaplama modu çalışıyor(tavanlar oranj) ama mobilya tek başına çalışmıyor öyle enteresan birşey :D Son olarak dinleme süresini ayarlayamıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Umarım oyuna yama ve DLC ile yeni güncel modeller eklenir.

Bizde o beklentideyiz hocam büyük ihtimal birşeyler yapıcaklar Fanlarda devamlı söyledikleri şeyler bunlar

quote:

Orijinalden alıntı: otomania

Paylaşılsaydı da biz de nasiplenseydik, jantlar bile çok çok hoşuma gitti

Scania'ya da alıştım ama R730 Axor'dan sonra baya güçlü geldi arada 300HP fark oldu İki kare paylaşayım öyle yeni araçla

Bu tarz Jant kapaklarına da ayrı bir ilgim vardır nedense, ancak fırfırlı fazla şatafatlı falan olunca sevmiyorum hocam

Aynen hocam dedigin gibi jantlar çok gerçekci duruyor. bunu gördükten sonra bendeki crom jant modunu kaldırdı :=)

Bende arka tekerdeki jant kapakları hoşuma gidiyor arka tekerdeki olan içi dogru boşlugu yok edince güzel duruyor. ben hiç sevmiyorum böyle ucgen gibi dışa çıkıntılı kapakları :D

Scania güzel olmuş tampon civarı koyu renk yapmışsın eski modele benzetmişsin yine

• Selamlar Nette dolaşırken denk geldim. SCS sunumunda Türkiye sanırım oyun hit sıralamasında ilk 5 de oldugu görünüyor.

Vidyo linki :http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6cvwVSoxk-4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 4 Şubat 2013; 9:53:47 >

• Söz verdiğim gibi; bu resimler metal_my666 ' ya hitaben çekilmiştir, devamı gelecektir inşallah.

Bu resimler de nostalji severler için. (otomania arşive alır)

Bu resim alıntıdır.

Oyunu oynamaya pek vakit bulamıyorum fakat sayfayı sürekli takip ediyorum. Resim, video, bilgi, çeviri için tüm arkadaşlara teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

Söz verdiğim gibi; bu resimler metal_my666 ' ya hitaben çekilmiştir, devamı gelecektir inşallah.

Bu resim alıntıdır.

Oyunu oynamaya pek vakit bulamıyorum fakat sayfayı sürekli takip ediyorum. Resim, video, bilgi, çeviri için tüm arkadaşlara teşekkürler.

Üstadım öncelikle bizi düşünüp bu resimleri paylaştıgın için sana teşekkürlerimi iletmek isterim.

Volvo gösterdin bitirdin bizi böyle araçların TR oldugunu hiç düşünmüyordum vallahi. harika ötesi yahu bak bak bitmez

otomania hocamı da unutmamışsın

Saygılar paylaşımların devamını bekliyoruz ama bu kadar güzel olmasın oyun şevki kalmıyor

• @otomania: sağolasın hocam , pm niye kapalı ben de anlayamadım

Biraz geç cevap verdim kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim babam gümrük, lojistik ile ilgileniyor firmamız var. İsteyenler olursa gümrükte sizler için istediğiniz marka model tırın fotoğraflarını çekebilirim haftaiçinde birgün. Binlerce tır olduğu için marka sıkıntısı olmaz bulurum.
  • Arkadaşlar düzgün çalışan direksiyon konumunu geriye alan modu link atar mısınız?
  • quote:

Aynen hocam dedigin gibi jantlar çok gerçekci duruyor. bunu gördükten sonra bendeki crom jant modunu kaldırdı :=)

Bende arka tekerdeki jant kapakları hoşuma gidiyor arka tekerdeki olan içi dogru boşlugu yok edince güzel duruyor. ben hiç sevmiyorum böyle ucgen gibi dışa çıkıntılı kapakları :D

Scania güzel olmuş tampon civarı koyu renk yapmışsın eski modele benzetmişsin yine

O kullanıcının Scania'sı bir başka gerçekten, hayranlık duydum

Aman hocam onları ben de sevmiyorum, mümkün olduğunca oval olacak benim tercihim o yönde

Senden de hiçbirşey kaçmıyor hocam

quote:

Hocam gerçekten çok çok teşekkürler, dediğiniz gibi arşivlik kareler bunlar, hemen aldım koydum klasöre

Bu arada konuda olan varlığınızı biliyoruz hocam, hatırlatmanıza bile lüzum yok

quote:

Orijinalden alıntı: ElvanDalton

@otomania: sağolasın hocam , pm niye kapalı ben de anlayamadım

Biraz geç cevap verdim kusura bakma

Estağfurullah hocam işinizi görsün de gerisi önemli değil

quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Arkadaşlar benim babam gümrük, lojistik ile ilgileniyor firmamız var. İsteyenler olursa gümrükte sizler için istediğiniz marka model tırın fotoğraflarını çekebilirim haftaiçinde birgün. Binlerce tır olduğu için marka sıkıntısı olmaz bulurum.

Bekleriz sizden de güzel birşeyler, konuda paylaşımın çok sınırı yok ve bundan memnun herkes ben de dahil olmak üzere

• quote:

Arkadaşlar benim babam gümrük, lojistik ile ilgileniyor firmamız var. İsteyenler olursa gümrükte sizler için istediğiniz marka model tırın fotoğraflarını çekebilirim haftaiçinde birgün. Binlerce tır olduğu için marka sıkıntısı olmaz bulurum.

yeni actros un iç dizaynını merak ediyorum varsa bide volvonun en yeni modelinin iç mekan resimlerini çekebilirmizin?

birde bu gün oyunu oynarken birden oyundan attı ve program çalışmıyor gibi bir uyarı verdi.deniyorum ama tam oyun başlarken atıyor..arkadaştada aynı durum varmış neden acaba bileniniz varmı?
  • quote:

Söz verdiğim gibi; bu resimler metal_my666 ' ya hitaben çekilmiştir, devamı gelecektir inşallah.

sana ne kadar teşekkür etsek az kalır forumun resim ihtiyaçlarını çok güzel karşılıyorsun aman eksik etme bu resimleri bizden volvo mükemmel ötesi .. insan böyle yakından canlı canlı görünce kapıyı açıp içeriye atlayası geliyor ( en azından bende öyle oluyor :) tekrar sağol resimler için ...

-----

quote:

Üstadım öncelikle bizi düşünüp bu resimleri paylaştıgın için sana teşekkürlerimi iletmek isterim.

Volvo gösterdin bitirdin bizi böyle araçların TR oldugunu hiç düşünmüyordum vallahi. harika ötesi yahu bak bak bitmez

otomania hocamı da unutmamışsın

Saygılar paylaşımların devamını bekliyoruz ama bu kadar güzel olmasın oyun şevki kalmıyor

sorma hocam gerçek hayatta şu tırları görüyorsun sonra oyuna bakıyorsun her ne kadar alakası bile olmasa da yine de oynuyoruz napalım :) :)

----
    quote:

hocam marka model hiç fark etmez ama yeni modeller olursa daha bi seviniriz :) şöyle volvo man iveco scania olabilir :)

edit : bu arada 2009 dan beri üyeyim ilk defa çoklu alıntı yapmayı becerdim o kadar da zor değilmiş :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_özcan -- 4 Şubat 2013; 14:44:08 >

• ?Yeni aracım nasıl beyler?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

100 binlik modifiye :D
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

arkadaşın koyduğu bu resime bende böyle bir karşılık vermek istiyorum

bu sarı unimog lardan hatırlayan varmı ?? köy hizmetlerinde olurdu sarı sarı ...

amcam köy hizmetlerinde çalıştı makina ikmal müdürlüğü falan yapmıştı çocukluğumda onun sayesinde çok görmüş çok binmiştim bunlara acayip hoşuma giderlerdi ...

99 depreminde tayinini düzce ye alıp köye gelmişti deprem zamanı hep beraber kalmıştık bütün kamyonlara dozerlere binmiştim o zamanlar... ama hiç unutmadığım tam deprem sonrası 2000 yılının başları kış vaktiydi amcamlarda otururken saatte baya geç olmuştu telsize anons geldi Düzce nin taa en tepe dağ köylerinden birinde greyder yol açarken mazotu bitmiş köyde mahsur kalmış kurtarın şeklinde .. amcam ben müdahele ederim dedi .. o zaman 11 yaşındaydım birde benden 1 yaş ufak amca kızı vardı yalvardık ne olur bizi de götür gezdir diye dayanamadı tamam dedi

kapının önünde böyle bir şey vardı çünkü :)

birebir bununla aynı kasaydı 4 kapılı sapsarı arkada kapalı dorse seyyar tamirhane takım taklavat inanılmaz ötesi bir şeydi .. Ankara dan Düzce ye 0 km olarak gönderilmişti deprem zamanları olduğu için amcam da orada müdür olduğu için istediği zaman istediği aracı alabiliyordu ...

öyle böyle yola koyulduk greyderin olduğu köye ulaşmamız 2-3 saat falan sürmüştü sürekli dağ yollarında gittik çoğu yerde yol bile gözükmüyordu bazı yerlerde o koca kamyonun kaputu kardan gözükmüyordu öyle karları yara yara gitmiştik bi tarafımız yamaç bir taraf uçurum yol gözükmüyor ama altımızdaki unimog inanılmaz ötesiydi ... o akşam o çocuk halimle yaşadığım aksiyonu ömrümce unutamam hiç bir şeyle ölçülemezdi o mutluluk belkide bir daha tadamayacağım bir deneyim di gittik mazot götürdük greyderciyi aldık geri döndük sabaha karşı eve gelmiştik sonra günlerce arkadaşlarıma anlatmıştım ... bu yaşımda bile ne zaman konu açılsa hep o akşamı hatırlatıyorum amcama oğlum eşşek kadar oldun hala unutmadın mı diyip duruyor :)

herneyse konuyu dağıtmayayım unimog resmi görünce aklıma geldi :)

• 
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.