Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

arkadaşlar bende işçi bulma kurumunda ki elamanların puanı en yüksek 1.7 bundan daha yüksek olan var mı o listede, varsa nerede bulurum o işçiyi. birde yüksek kazanan işçi lazım bendekilerin günlük kazancı 4 bin ile 3 bin ... 10 bin kazanmasını istiyorum yoksa hayal mi başlangıç seviyesinde ki işçiler için

Bendeki işçilerin şuan 5.1 puanda en düşüğü

Ben başlangıçta alacağım işleri diyorum, benim aldığım adam 1,5 puan falandı 4 olmuş

• gitti canım tır :( :( :(

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Orijinalden alıntı: otomania

@ metal_my666

Sen yakın diyorsan vardır bir bildiğin hocam, kaynaklar sağlamdı senin

Artık gelmesi lazım hocam çok oldu pack çıkalı artk 2. pack gelmeli volvo için heycanlanıyorum. ses v.s

hocam interior vs.yenilenecek mi?vve 2013 model globetrotterlar mı eklenecek oyuna?

laps diye sordum ama kusura bakmayın uzun süredir konuyu takip edemiyorum.

• Hocam ben daha yeni fark ettimki benim oyunda farları açınca gözle görülür derecede fps düşüyor ve kasma meydana geliyor. Araştırdım genel bir sorunmuş. Acaba ne yapabilirim?

Ekran kartım ati hd3600 1 gb, (normalde bu kart ve sistemim yetiyor zaten çoğu kişinin yetiyor olmasına rağmen kasma oluyor)
  • quote:

Artık gelmesi lazım hocam çok oldu pack çıkalı artk 2. pack gelmeli volvo için heycanlanıyorum. ses v.s

Haklısın hocam uzun zaman oldu düşününce, Volvo'nun ses ve şu görünüşünü gerçek Volvo duruşu gibi yapsalar şu patch ile
  • Arkadaşlar bende mercedes actros skin yaması var tırı alıyorum falan oyun çalışmayı durdurdu diyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa
    hocam interior vs.yenilenecek mi?vve 2013 model globetrotterlar mı eklenecek oyuna?

laps diye sordum ama kusura bakmayın uzun süredir konuyu takip edemiyorum.

gelicek olanlar bunlar...

quote:

Son Güncellenme Tarihi 1.3.x yakında hazır. (Tarih) ** Volvo ve Iveco marka olan Volvo için onların varış-gerçek sesler ile oyuna ** diğer kamyon Renault Premium özelleştirme yeteneği ** mods seçme ** daha fazla banka kredisi için kullanılabilir ** Geciktiriciler (+ ses) ve gecikme ** eur (euro) dışında yeni bir para birimi ilavesi ** değişiklik ve gps modülleri ek ** bazı hatalar düzeltildi ve düzeltme düzeltme yükleme dil arayüzü gözden için daha az ağır (hızlı indirmek ve yüklemek) yama indirme yapmak için.

Online şekil-ecek var olmak yok, ama bu yama 1,4 düzeltme eki. Yanı sıra "Düzenle" bölümünde profil Yöneticisi ekranları soluk ve 1.3.x ile erişmek ama yama için bu düzeltme ekini kamu sunucuları bağlantı kurar ve devam etmeden önce anahtarınızı doğrulamanızı ister.
    Dünya sıralamasında henüz kullanılamaz. (Bing tarafından çevrildi)

quote:

Haklısın hocam uzun zaman oldu düşününce, Volvo'nun ses ve şu görünüşünü gerçek Volvo duruşu gibi yapsalar şu patch ile

Yumurta volvo düzelicegini hiç sanmıyorum hocam ama sesleri eklenince idare eder artık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

önceden yoktu ama şimdilerde araç yönetimine girdiğimde hata veriyor oyun 1.2.5.1 patch yüklemiştim en son böyle bir hata alan varmı?

Oyuna ekleyip kaldırdıgınız mod var ise ondan kaynaklı olabilir. örnegin araç modifiye modu ekliyorsun araca sonra onu garaj katıp başka araç alıyosun ve modifiye modunu belgelerimden sildin mi tekrar garaj grerken sorun oluyor yaşadım bende. o modu bulup tekrar oyuna yukle ve hangi araçta ise sil takdıgın aksesuarları düzelir.

hangi modu sildiğimi bi hatırlasam
  • Bende nedense oyun bir anda kasmaya başladı.
  • Oyunun optimizasyonu da düzelse iyi olur. GTX 670 ile bile kasma yapıyor bazen.
  • @ suleymankahveci

Amin hocam saolun.

@ metal_my666

Kandil kutlaması için saolun hocam. Ayrıca yeni güncelleme haberi içinde elinize sağlık hocam güzel bir haber oldu 4gözle bekliyoruz

@ johnny_bravo_

Hocam döktürmüşssün yine. Keyifle okudum. Keşke izmire geldiğinden haberdar olsaydım. Bende karşıyakada ikamet ediyordum

Birde hocam şöle bir kitap yazsan gezip gördüklerini valla keyifle okunur. Anlatımın çok güzel.

İnş devamı gelir bu anılarının keyifle okuruz.

Herkese iyi oyunlar ...

@ _Dominic_Toretto_

Bende hiç sıkıntı yoktu hocam. birde 1 haftadır oyuna girmiyordum. Bugun girdim ancak aralarda ani donmalar olmaya başladı sebebini çözemedim bi türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 24 Ocak 2013; 23:01:30 >

• nvidia gpu kullanım sorunu cekenler oyunu opengl de acsın zıra ben oyle yaptım yapmadan once 60 80 arası ıdı yaptıktan sonra 90 cıvarı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 24 Ocak 2013; 22:59:59 >
  • nihayet bu gün hd 5570 ve 4gb ram alacak kadar parayı biriktirebildim ve gidip 150tl bayıldım adamla pazarlık etik baya 190ten 150ye düştü ürünleri golddan nakit aldım mağazasından ve hemen eve geldim rami taktım bilgisayar hata verdi meğerse yeniden başlatmam gerekiyormuş ekran kartınıda taktım sürücüyü yükledim oyuna girdim açlıştı sonra kasayı içeriye götürüp bizim 102ekran led tv ye bağladımö ful hd olarak tüm detaylar en üsteyken farklar açık ölçekleme 100de100 olmasına rağmen kasmadı

bugün aldığım parçalarla birlikte sistem şöyle oldu

amd athlon 2 245 2.9ghz işlemci
    8gb ram kingston
    hd5570 1gb gddr3 ekran kartı (crossfire x yapamadım nasıl yapıldığını bilen varsa anlata bilirmi)

ve sonuç oyun en yüksek ful hd çözünürlükte asfaltaki taşlar sayılıyor toprak yola girince toz çıkıyor filan inanılmaz ötesi oldu şimdi

sırada direksyon seti için para biriktirmek var

• Ben yeni bi notebook aldım ondan oynuyorum oyunu: Asus K56CM-XX07H gibi bişi idi sanıırım.

Ekran kartım: nVIDIA Geforce GT 635 modeli, 2 GB lık. Arada sırada 1-2 tık donmadan başka sorun olmuyo.
    Ram'de 8GB. tek sorunum bilgisayarın biraz ısınması. Onu da soğutucu ile azaltmaya çalışıyorum.

Ahhhhh Ahhhhh keşe benim de elimde direksiyon seti ile sürme fırsatı olsa
    valla tadından yenmezdi oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofyariz93 -- 24 Ocak 2013; 23:47:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

Ben yeni bi notebook aldım ondan oynuyorum oyunu: Asus K56CM-XX07H gibi bişi idi sanıırım.

Ekran kartım: nVIDIA Geforce GT 635 modeli, 2 GB lık. Arada sırada 1-2 tık donmadan başka sorun olmuyo.
    Ram'de 8GB. tek sorunum bilgisayarın biraz ısınması. Onu da soğutucu ile azaltmaya çalışıyorum.

Ahhhhh Ahhhhh keşe benim de elimde direksiyon seti ile sürme fırsatı olsa
    valla tadından yenmezdi oyun

Keyif alacağınız direksiyon seti ikinci el olarak 180-210TL aralığında olacaktır hocam, ancak kendi kullandığım Logitech "F" serisi gamepadlerden alarak, ufak ve kolay birkaç ayarlama sonrası klavye+mouse ikilisinden çok daha gerçekçi ve hassas bir sürüş yakalayabilirsiniz, ki bu gamepadlerde size seçeceğiniz modele göre 40-70TL arası mal olur

• @johnny_bravo_

Korkunç bir kaza olmuş, düştüğü yer de bir hayli yüksek. Scanıa' daki şoför son anda atladı ama tır şoförü araçtan çıkamadı sanırım.

@metal_my666

Bilgiler için teşekkür ederim.
    Volvo ve Iveco lisansları sevindirici, sizin de dediğiniz gibi ses kaydını merak ediyorum. Görüntü olarak Volvo değişmeli aslında tam yansıtılamamış oyuna.
    Eski model araçları daha çok bekleyeceğiz galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

Keyif alacağınız direksiyon seti ikinci el olarak 180-210TL aralığında olacaktır hocam, ancak kendi kullandığım Logitech "F" serisi gamepadlerden alarak, ufak ve kolay birkaç ayarlama sonrası klavye+mouse ikilisinden çok daha gerçekçi ve hassas bir sürüş yakalayabilirsiniz, ki bu gamepadlerde size seçeceğiniz modele göre 40-70TL arası mal olur

Hocam saolasın, açıklamışsınız ama... :))
    Gamepad ile araba oyunu oynamışlığım var. Tabi zevk meselsi ama pek tat alamamıştım :D
    Bilgisayara yeni para verdim direksiyon setine ayırcak param da kalmadı Öğrenci adamım ben :)

Ama benim de şöyle bi eğlencem var: Evdeki Tv'ye HDMI çıkışı ile bağlıyorum bilgisayarı. Karşısındaki koltuğa geçip, kucağıma da bilgisayarı aldım mı :) Sormayın benim keyfimi. Sabaha kadar oynarım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Oyunun optimizasyonu da düzelse iyi olur. GTX 670 ile bile kasma yapıyor bazen.

O kartla kasmasi cok tuhaf. Ekran kartini guncelleyin bence. Hd7650m var bende. İlk zamanlarda kasiyordu oyun fakat karti guncelleyince kasma olmadi, olsada cok az nadir. Ayrica genel olarak oyunda optimizasyon sorunu var bence. Bi el atarlar sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

hangi modu sildiğimi bi hatırlasam

Evet hocam işte o çok kötü o yuzden çok dikkatlı davranıyorum :) save boşa çıkabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007
    @ metal_my666

Kandil kutlaması için saolun hocam. Ayrıca yeni güncelleme haberi içinde elinize sağlık hocam güzel bir haber oldu 4gözle bekliyoruz

Ne demek hocam, Saol hocam bişiler paylaşabiliyorsak ne mutlu bize...

quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

nvidia gpu kullanım sorunu cekenler oyunu opengl de acsın zıra ben oyle yaptım yapmadan once 60 80 arası ıdı yaptıktan sonra 90 cıvarı oldu

Denemek lazım hocam haklısın. Steam dan oyunu açarken devamlı soruyor hangisinde açayım diye.

@ Hüsami

Hayırlı olsun parçalarınz hocam. Ölçekleme ile oynamazsanız gayet akıcı oynarsınız diye düşünüyorum.

crossfire işine gelince, elinizde 55XX serisi bir kart daha varsa yapabilirisiniz ve anakartınızda extra pcı e slotu olması lazım artı anakartın crossfire destegi olması lazım, oda var diyelim ets2 crossfire destegi yok, 1.ekran kartı %80lerde yukte oluyor 2. erkan kartı %10 yada 0, Nvidia SLI destegi yok fakat Nvidia sürücü ayarlarından kartları bölmen için bir ayar eklenmiş onda kartlar ortak çalışıyor. biraz karışık olduysa affedin bu kadar sadeleştrebildim.

quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

@metal_my666

Bilgiler için teşekkür ederim.
    Volvo ve Iveco lisansları sevindirici, sizin de dediğiniz gibi ses kaydını merak ediyorum. Görüntü olarak Volvo değişmeli aslında tam yansıtılamamış oyuna.
    Eski model araçları daha çok bekleyeceğiz galiba.

Rica ederim hocam ne demek. evet ses güzel olucaktır. ama işte dediginiz gibi volvo cizimleri pek iç açıcı degil kupa olarak. MB önce gelseydi keşke ıveco pek kullanmıyorum. Eski modeller bu packle degilde DLC ile gelebilir.

• Merhabalar,

ETS 2 MP haberi yayınlandı,

#1 Durum güncellemesi
    Ocak 2013

Yapımcılar ilk versiyon,ETS2'deki harika modlardan biri-Bir multiplayer modu için sıkı çalışıyor!
    Herkesi ilk beta'ya kadar mutlu tutmak için,aylık durum güncellemeleri olacak.İşte birincisi!

İlk versiyon için bazı planlar :

Çıkış tarihi
    Planlanmış çıkış tarihi bu yılın 2.bölümü (2013)

Sunucular
    İlk versiyon için,sadece 1 global sunucu olacak.(Daha çok slot'a ihtiyaç olursa daha fazla sunucu bağlayabiliriz).Modlar devre dışı bırakıldı,multiplayer'la uyum sağlamalarının hiçbir yolu yok.AI (yapay zeka) trafiği devre dışı bırakıldı.(Çok fazla bant genişliği kullanmadan uyum sağlamasının yolu yok).

0.1 versiyonunda ''LAN'' özelliği eklenecek (Hamachi uyumlu),Oyunu ayarlamanız için ''Host LAN Game'' opsiyonunu kullanmanız gerekiyor.Küçük bir ayarlama penceresi göreceksiniz,içeriği : oyunun adını değiştir,modları kabul et/devre dışı bırak (oynayacağınız oyuncuyla aynı modların olması gereliyor) ve şifre kutucuğu (şifresiz bırakmak için boş bırakın).

Oyun dünyası uyumlu olacak,herkes aynı zamana,güne,havaya (güneş yağmur vs...),trafik ışığına sahip olacak.

Profiller
    ETS2MP web sitesine kaydolduğunuzda,''Senin sürücülerin'' gibi bir bölüme erişim sağlayacaksınız.Oyuna başlamak için en az 1 tane sürücüye sahip olmalısınız.En fazla 2 sürücüye sahip olabilirsiniz.Yeni bir sürücü oluşturursanız onun profile veritabanına kaydolacak,-endişelenmeyin- sizin profiliniz silinmeyecek/yenisiyle değişmeyecek.Bütün profil verisi bilgisayar hafızanıza kaydolacak ve orada kalacak.Sunucumuzdan çıktığınızda bütün sunucu verileri bilgisayarınızdan silinecek ve veritabanımza kaydedilecek.Bir sonraki girişiniz için aynı işlemler tekrarlanacak.Profilinizi web sitemizde veya oyun içinde değiştirebilirsiniz.Aynı zamanda diğerlerinin profillerini gezebilirsiniz.

Şirketler
    Modda aynı zamanda şirketler olaca.Katıldıktan sonra,yanlız sürebilirsiniz ve zaten var olan şirketlerde iş arayabileceksiniz-ilk yolu sitemizdeki ''İş'' bölümüne başvurmak veya oyun içinde iş kurumuna girmek.

Uyumak
    Singleplayer'daki gibi belli sürelerde uyumanız gerekecek.Sürücünüz uyuduğunuzda,10 dakika oyun dışı kalacaksınız.Bu süre içinde diğerlerinin profillerini gezebilirsiniz.10 dakikadan sonra sürmeye devam edebilirsiniz.

CB-radyo
    Bütün kamyoncular CB-radyoya sahiptir.Diğerleriyle bir kulaklıkla veya yazı yoluyla konuşabilirsiniz.CB-radyo sadece birkaç mil etki alanına sahiptir ve yakındaki kamyonlar bu mesajları okuyabilir/duyabilir.Gerçek hayatta olduğu gibi.Bazı diller için özel kanallar olacak,PL,ENG gibi.

Harita
    O anda online olan bütün sürücüler haritada görülebilir.

Çeviriyi yapan ferevon a Teşekkür ederiz.

Alıntıdır : http://ets2mp.com/showthread.php?tid=121

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 26 Ocak 2013; 9:04:43 >

• 
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.