Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (997. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

Cidden rahatsız etmese buraya yazmam zaten, ne bileyim belki vardır bi yöntem kapatmak için

bende 72 tane şöför var o nasıl olacak saniyede 3 tane geliyor o sesten düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

bi kaç resimde benden

bu mod çok hoşuma gitti scania yada çok yakıştı

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Hocam TIR yazısı modu var mı acaba?

• evet var beklersen adını bulup eklerim

modun adı bu

tc_mega_mod_v6 googlede arat çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsami -- 8 Ocak 2013; 11:57:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

evet var beklersen adını bulup eklerim

modun adı bu

tc_mega_mod_v6 googlede arat çıkar

Tamam hocam bekliyorum.
  • ya arkadaşlar bizde tır sürüyoruz diyoruz ya şunlara bakın 1.4km tırmı olur ya yanlış okumadınız 1.4km tır ya evet avustralyada ki yol trenleri 1.472m ye kadar ulaşmış orda olmak ve orda tırcılık yapmak var

bizim oyundada öyle avustralya haritası olsa gemiyle gitsek avustralyada yol treni sürsek ne güzel olur
    düşünsenize 90la yol trenini geçmeye kalkıyorsunuz enaz 1 dakkaya ihtiyacınız olacak 90la gidrerkenbir araç 125m yol kat ediyor bu arada geçtiğiniz tırında gittiğini düşünürsek oho inanılmaz

http://i-motoring.com/uzun-olur-avustralya-tirlari

• quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

Evet arkadaşlar.. Uzun süredir uğraştığım video sonunda geldi..
    1 Saatlik bir sürüş çektim. Video kalitesi HD'dir. Belki sıkılabilirsiniz, bilemiyorum o size kalmış. Lütfen yorum yapalım videoyu beğenelim. Tek isteğim budur. Teşekkürler
    Ayırca Video'da kullandığım modlar Videonun açıklama kısmındadır. İsteyen indirebilir.

Hocam şu yol aydınlatması bu harita modu ile birlikte mi geldi?.

• radyo eklemek için radyo linkinin mp3 veya asx uzantılı olması gerekiyo biliyosunuz. yani istediğiniz her radyoyu ekleyemiyosunuz.
    istediğimizi eklemek için bi yol var mı yoksa illa belli uzantılarda link mi bulmak lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangax -- 8 Ocak 2013; 13:19:13 >
  • @ fenah2007

Estafurullah hocam, park zaten başlıbaşına zor bir durum direksiyonla hiç mi hiç kolay olan bir olay değil o yüzden kusurluk birşey yok hocam

Bu da extreme load, bu şekilde video çekecektim boş bir zamanda ama, zamanda bulamadım, üstelik bu ssleri alırken farkettim ki dorse fiziksel olarak hatalı;

• gerçekçi yaylanma şeysi modunun linkini atacak var mı? çok acil lazım ets2 yamalarındaki linkler çalışmıyor help!!
  • Selamlar herkese ,

Güzel bir video ile dönuş yapalım dedik Volvonun lisansı alınmış ve sesleri eklenmiş videosu bulduk testerlardan...buyurun

• quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Evett beklenen an geldi.

Ottomania ve Metal hocamın teşvikleri sayesinde aldığım cesaret ile ilk videomu hazırlamış bulunmaktayım.

Video boyunca bir dış kamera alışkanlığımın olmaması sebebiyle bir kezde telefon çalması ile direksiyon kontrolünü kaybettim ama Allahtan kaza olmadı.

Umarım izlerken keyif alır sıkılmazsınız, memnun kalırsanız başka videolarda hazırlarım.

Herkese İyi Seyirler ...

Selamlar hocam videoyu izledim , Öncelikle oyun zamanı olarak en sevdigim zamanı seçmişsin ışık renkler çok güzel duruyor günün bu zamanında oyun içinde.

Sürüşün güzel hocam manuel vites olmasından sanrıım viteslerde çok bagırıyor ( benzin çok yer hocam ) nacizane tavsiyem 2 4 6 8 gibi vitesleri yaparsanız daha hoş olur diye düşünüyorum.

Kısaca hakkını vermişsin setin :) devamını bekleriz. İyi oyunlar dilerim.

quote:

Orijinalden alıntı: RockweLL

Waberer's

Güzel görüntüler hocam begendim eline saglık.

quote:

Orijinalden alıntı: otomania

Bu da extreme load, bu şekilde video çekecektim boş bir zamanda ama, zamanda bulamadım, üstelik bu ssleri alırken farkettim ki dorse fiziksel olarak hatalı;

Güzel görünüyor hocam konuşturmuşsun yine vallahi

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Evett beklenen an geldi.

Ottomania ve Metal hocamın teşvikleri sayesinde aldığım cesaret ile ilk videomu hazırlamış bulunmaktayım.

Video boyunca bir dış kamera alışkanlığımın olmaması sebebiyle bir kezde telefon çalması ile direksiyon kontrolünü kaybettim ama Allahtan kaza olmadı.

Umarım izlerken keyif alır sıkılmazsınız, memnun kalırsanız başka videolarda hazırlarım.

Herkese İyi Seyirler ...

Selamlar hocam videoyu izledim , Öncelikle oyun zamanı olarak en sevdigim zamanı seçmişsin ışık renkler çok güzel duruyor günün bu zamanında oyun içinde.

Sürüşün güzel hocam manuel vites olmasından sanrıım viteslerde çok bagırıyor ( benzin çok yer hocam ) nacizane tavsiyem 2 4 6 8 gibi vitesleri yaparsanız daha hoş olur diye düşünüyorum.

Kısaca hakkını vermişsin setin :) devamını bekleriz. İyi oyunlar dilerim.

Teşekkürler hocam güzel yorumun için.

Vites konusunda aslında tamamen bilerek bağırtıyorum zaten para var benzin sıkıntı değil. Araç bağırırken bi anda vites değiştirince araca gelen rahatlama hissi bana keyif veriyor bilmiyorum hastalık gibi. Bide tek oynarken gidiceğim yol uzunsa dediğini yaptığım oluyor hatta 1 den 4 e, 4 ten 7ye, 7den 10a felan geçiyorum. Tabi bu şekil herşey oluruna uygun yapınca sıralı gitmek zevkli oluyor.

Teşekkürler hocam inş bugun bir video daha hazırlama düşüncem var. Bakalım Rusya mapi yükledim belki çekerim bir video

Paylaştığın videoyu izledim hocam öncelikle emeğine sağlık. İnş kısa zamanda gelir sesler baya iyi ama aslında lisans aldıkları gibi farklı araçlarıda ekleseler oyuna o markaların iyi olucak ama. İnş yakın zamanda harita ve araçlar gelir.

quote:

@ fenah2007

Estafurullah hocam, park zaten başlıbaşına zor bir durum direksiyonla hiç mi hiç kolay olan bir olay değil o yüzden kusurluk birşey yok hocam

Teşekkürler hocam Birde fizik olayı için farklı bir mod kullandığını belirtmiştin hocam adınıda vermişsin ama o isimle aratınca klasik realistic physic yaması çıkıyor. Daha net isim, link yada sen upload edersen memenun olurum hocam.

@ RockweLL ve @ Hüsami

2 nizinde resimleri çok güzel ayrıca Hüsami o moddan bende yükledim gerçekten güzel hatta 3 resimde ben paylaşayım.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 8 Ocak 2013; 15:53:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

Cidden rahatsız etmese buraya yazmam zaten, ne bileyim belki vardır bi yöntem kapatmak için

bende 72 tane şöför var o nasıl olacak saniyede 3 tane geliyor o sesten düşün

100 çekici 100 şöför var.

Hepsi çalışıyor.

Dakikada 10 kere geliyor lanet şey. Gıcık etmekten başka bişeye yaramıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

Evet arkadaşlar.. Uzun süredir uğraştığım video sonunda geldi..
    1 Saatlik bir sürüş çektim. Video kalitesi HD'dir. Belki sıkılabilirsiniz, bilemiyorum o size kalmış. Lütfen yorum yapalım videoyu beğenelim. Tek isteğim budur. Teşekkürler
    Ayırca Video'da kullandığım modlar Videonun açıklama kısmındadır. İsteyen indirebilir.

19. dakika fena

+1

• Arkadaşlar bu oyun inanılmaz zevkli onca eksiği olmasına rağmen hergün en az 4 saat bazen 6 saat kadar oynadığım oluyor.Tabiki bu zevki bana DFGT yaşatıyorÖzellikle radio olarak SKY RADİO dinliyorum tam bir yabancı müzik hastasıyım zaten eskilerden yenilerden her türlü çalıyorlar.Bizim Türk radiolarından kat kat daha kaliteli müzik çaldıkları bariz.Neyse oyunda kendi tırımı(Volvo Fh16 6x2-4 700bg) hiç kredi çekmeden aldım.Tamamen alınteri yaniİlk garajımı Dortmunddan almıştım ikincisini ise Munchen den aldım.Tabiki kredi çekmedim yine bence kredi çekmek oyunun zevkini kaçırıyor.Daha işçide almadım ve 2. tırımı da almadım.Sanırım Man yada Scania alıcam.

Genellikle 1000km lik uzun yol ve adr3 taşıyorum.Bazende hiç gitmediğim şehirlere gidiyorum harita açılsın diye.16. seviyeyim ve haritanın %25 ni açmış bulunmaktayım.130bin Euro da param var.

Hız limiti kaldırma olayı bana başta hile gibi geliyordu fakat limiti kaldırınca çok daha fazla zevk almaya başladım.Çünkü Cruise Control sistemi sayesinde 90km ye sabitliyordum sadece sağ ve sol yapıyordum açıkcası sıkmaya başlamıştı.Şimdi yüklü 150 yüksüz 170 ile gidiyorum ve çok heyecanlı oluyor.Virajın keskinliğine göre 120 ile 90 arasında giriyorum.Özellikle yağmur sis veya gece ise dehşet oluyor.Xenon far modunu kullanıyorum geceleyin resmen farlar buz mavisi olarak etrafı aydınlatıyor tavsiye ederim.

Dün akşam Torino ya gittim böyle bir yol böyle bir çevre olamaz resmen sanki gerçekten o yolda gidiyordum.İnanılmaz derecede virajlı ve yokuş yukarı tırmanıyorsunuz.Bana İzmir yolunu anımsattıKöprülerin üstünden geçerken aşağıdan akan akarsuya bakmak ve güneşin doğuşunu izlemek keyif vericiydi.

Kısacası bu oyun o kadar eksiği olmasına rağmen ve çok küçük bir ekiple yapılmış olmasına rağmen bu kadar zaman geçirmiş olmama inanamıyorum.Oynamayan herkese bu oyunu şiddetle tavsiye ederim.Okuyan herkese teşekkürler.

• quote:

Teşekkürler hocam güzel yorumun için.

Vites konusunda aslında tamamen bilerek bağırtıyorum zaten para var benzin sıkıntı değil. Araç bağırırken bi anda vites değiştirince araca gelen rahatlama hissi bana keyif veriyor bilmiyorum hastalık gibi. Bide tek oynarken gidiceğim yol uzunsa dediğini yaptığım oluyor hatta 1 den 4 e, 4 ten 7ye, 7den 10a felan geçiyorum. Tabi bu şekil herşey oluruna uygun yapınca sıralı gitmek zevkli oluyor.

Teşekkürler hocam inş bugun bir video daha hazırlama düşüncem var. Bakalım Rusya mapi yükledim belki çekerim bir video

Paylaştığın videoyu izledim hocam öncelikle emeğine sağlık. İnş kısa zamanda gelir sesler baya iyi ama aslında lisans aldıkları gibi farklı araçlarıda ekleseler oyuna o markaların iyi olucak ama. İnş yakın zamanda harita ve araçlar gelir.

Rica ederim hocam o kadar emegin var ne demek.

Anladım hocam tabi o tarz zevk alıyosanız ayrı o durum. Petrol milyarderisiniz demek

Bekleriz hocam keyfle izledim. Kazasız sürüşler.

• quote:

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

resimler oldukça güzel hacı seninde tırdaki skinde güzelmiş

• quote:

hocam bunu nasıl yaptın yavv güzel duruyor ??

ne olurdu şu oyunun orjinalinde böyle ekstrem yükler olsaydı ...

hangi oyundu hatırlamıyorum 18 wheels extreme trucker mıydı orada acaiyip acayip yükler vardı gemiler uçaklar upuzun dorseler falan bu tarz şeyler koysalardı keşke bu oyuna da ...

şu ortalıkta dolanan bi dlc muhabbeti var umarım onda bu tarz bişey düşünmüşlerdir...

• @metal_my666
    Video için teşekkür ederim, yumurta kafamızın lisansı alındı sonunda.

@fenah2007
    Resimler çok güzel.

Bunlarda bugün çekilen resimler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @metal_my666 volvo lisans vidyosunda 2 oyun içi profil var ve alttakinin yanında bir dönen dünya simgesi var. Online oynama süprizi mi var gelecek güncelleme de acaba?
  • 
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.