- x
EURO TRUCK SIMULATOR 2
52718 Cevap2222645 Görüntüleme307 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     329 [331] 333 334 335 336 337 338      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3905 Mesaj
3 Ocak 2013; 3:51:17 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

hazır yakalamışken sorayım :)
actros ile axor arasında ne fark var? hangisi daha iyi?
actros sanki daha iyimiş gibi, ismi daha karizmatik ve güçlü duruyor.

0

0

Killers

15388 Mesaj
3 Ocak 2013; 3:56:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

Merhaba BANZAİ...

Senin de dediğin gibi ACTROS, MERCEDES çekicilerin kralıdır, amiral gemisidir.
AXOR ondan ziyade kısa mesafe taşımacılıklarda kullanılır.

En başta beygir güçleri karşılaştırılırsa ACTROS'un en güçlü motor 610 beygir, AXOR'un ise 430 beygirdir. Ki bu 430 beygir versiyonlu AXOR'lar TR'de yoktur. TR'de en güçlü AXOR 401 beygir fakat İRAN'daki AXOR'lara anlam veremiyorum zira onlar 430 beygir. Halbuki AXOR'un en çok tutuluğu ülke TÜRKİYE.

Koyduğun fotoğraftaki AXOR 2002 yılına ait, ACTROS fotoğrafı ise 97 yılına aittir. Fotoğraflara bakılırsa çok büyük fark yok gibi ancak arada 5 yıllık fark vardır ve dikkat ettiysen ACTROS'un kabini daha geniş(zira fotoğraftaki ACTROS Megaspace kabin) ve yüksektir.
AXOR'daki teknoloji, ACTROS'un eskiyen teknolojidir.
ACTROS'un yeni kasası çıkacağı zaman ACTROS'un eski teknolojisi AXOR'a geçirilir.

Taktik her zaman önemlidir. MERCEDES bunu gayet iyi başarıyor.

Forumdan bir arkadaşımın ortağının ACTROS'unda seyahat etme imkanına sahip olmuştum.
Araç 97 1848 V8 MEGASPACE kabindi.
Aracın içinde sadece klima sesi duyuluyordu.
Fakat arkadaşımla en son konuştuğumda aracın elektronik sistemi yavaş yavaş çökmeye başlamıştı.

Kırmızı VABIS forumdan arkadaşıma ait, yandaki ACTROS ise ortağına. Şöyle de birşey vardı; arkadaşımın 91 V8 450 VABIS'i, 480 beygir V8 ACTROS'u çok rahat kafalıyordu... Arada 7 yıllık teknoloji farkı olmasına rağmen...
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 3 Ocak 2013; 4:21:09 >

1301 Mesaj
3 Ocak 2013; 7:38:33 

Arkadaşlar yardım edin,

28.ci seviyedeyim ve oyuna girip, save'yi başlattığımda, loading kısmında oyun sürekli hata veriyor.

0

Aklıma gelen her şeyi denedim. Oyunu silip yükledim, save'leri yedekleyip, klasör içerisindeki dosylarla çeşitli yollar denedim, vb ne denediysem fayda etmedi.

İlginç olan şöyle bir şey var ki, hata veren save'in yanına yeni profil ve yeni save'i sorunsuz açıp oynayabiliyorum. Fakat, 28.ci seviyeye kadar gelmişken, tekrar baştan başlamayı düşünmek bile istemiyorum.

Eski save'imden hatasız problemsiz oynamaya nasıl devam edebilirim.

Her şeyin, bir şeyi var.

1196 Mesaj
3 Ocak 2013; 12:53:13 

quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Arkadaşlar yardım edin,

28.ci seviyedeyim ve oyuna girip, save'yi başlattığımda, loading kısmında oyun sürekli hata veriyor.

Aklıma gelen her şeyi denedim. Oyunu silip yükledim, save'leri yedekleyip, klasör içerisindeki dosylarla çeşitli yollar denedim, vb ne denediysem fayda etmedi.

İlginç olan şöyle bir şey var ki, hata veren save'in yanına yeni profil ve yeni save'i sorunsuz açıp oynayabiliyorum. Fakat, 28.ci seviyeye kadar gelmişken, tekrar baştan başlamayı düşünmek bile istemiyorum.

Eski save'imden hatasız problemsiz oynamaya nasıl devam edebilirim.

Arkadaşım oyunun profilinin içinde profil.bak.sii ve profil.sii dosyalarını silipte yeniden denermisin? Çünki, senin saveni alırken dosyada bozulma olmuş büyük bir ihtimalle. Birde kesinlikle dosyanın yedeğini almayı unutma.

0

Ekteki dosya (1)

İntel 2600k / Asus P8Z68V-PRO / His HD5870 CFx / Corsair Vengeance 1600mhz@9-9-9-24 / Corsair Force 3 GT 120 gb*2 RAİD 0 / Asus Xonar Phoebus ses kartı / WD 1 Tb. HDD / Enermax Revolution 85+ 1050w / LG BH10LS30 Bluray-DVD yazıcı / Thermaltake Spedo Fulltower / Thermalright Venomous-X black / Zalman vf-3000A / Packart Bell TJ75 / Samsung XL2370 23"
Pioneer vsx-919 avr / Jamo s506 htsc 3 / Jamo i300

1301 Mesaj
3 Ocak 2013; 12:57:35 

quote:

Orijinalden alıntı: umur BEY

Arkadaşım oyunun profilinin içinde profil.bak.sii ve profil.sii dosyalarını silipte yeniden denermisin? Çünki, senin saveni alırken dosyada bozulma olmuş büyük bir ihtimalle. Birde kesinlikle dosyanın yedeğini almayı unutma.

0

Hemen deniyorum. Sonucu buraya yazarım.

İlginiz için teşekkürler.

Edit: Sonuç olumsuz. Maalesef bu da çare olmadı. Belirttiğiniz dosyaların her ikisini de sildiğimde, oyun save'mi görmüyor ve direkt yeni profil oluşturma sayfasına gönderiyor. Dosyaları teker teker silip denediğimde ise, oyun save'mi görüyor ancak loading esnasında yine aynı hatayı veriyor. Tekrardan ilginizden ötürü teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaskoo_87 -- 3 Ocak 2013; 13:05:50 >

Her şeyin, bir şeyi var.

1196 Mesaj
3 Ocak 2013; 13:45:19 

quote:

Konuyla ilgili pm attım.

İntel 2600k / Asus P8Z68V-PRO / His HD5870 CFx / Corsair Vengeance 1600mhz@9-9-9-24 / Corsair Force 3 GT 120 gb*2 RAİD 0 / Asus Xonar Phoebus ses kartı / WD 1 Tb. HDD / Enermax Revolution 85+ 1050w / LG BH10LS30 Bluray-DVD yazıcı / Thermaltake Spedo Fulltower / Thermalright Venomous-X black / Zalman vf-3000A / Packart Bell TJ75 / Samsung XL2370 23"

1440 Mesaj
3 Ocak 2013; 14:09:24 

@ BmCpRo827

Hocam resimler hem de yazdıklarınız için teşekkürler, aracınızın resimlerini koymanız özelinizi paylaşmanız gibi birşey bizimlie bunun için ayriyetten teşekkürler.

Keyifle, aynı zamanda da bu işlerle ilgili birşeyler öğrenmenin merakıyla okudum yazdıklarınızı, eski çekicilerin görünümünü çok seven birisi olarak Axor'unuz gerçekten sağlam ve temiz duruyor. Kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Son olarak bu tarz paylaşımlarınızın devamını beklediğimi söylemeden geçmeyim, işiniz zor tahmin edebildiğim kadarıyla, bir sonraki yazınıza da yorum yazmak dileğiyle

**İntel i5 2500K @4.5GHz 1.330V Günlük **Cooler Master Hyper 212 Plus **MSI P67A-GD65 B3 **Corsair Vengeance 2x4GB DDR3 1600MHz **Zotac GTX760 **Kingston 120GB V300 SSD+Seagate 1TB+Samsung 250GB+WD 500GB External **Thermaltake Toughpower 750Watt **Cooler Master HAF-932 **HP 2310ei LED **Logitech G9x **Logitech K300 **Logitech Chillstream Controller
  • Steam: monsterfare, Origin: monsterfare, Battletag: Monsterfare#1838 PSN: Monsterfare92
  • PS3 Super Slim 160GB
  • Samsung Galaxy S3

• 2795 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    SökücüTim
    3 Ocak 2013; 15:16:31 

arkadaşlar yeri değil ama konu ile alakalı olduğu için burayada mesaj atayım dedim
    http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#69878361

77 Mesaj
    3 Ocak 2013; 16:06:18 

arkadaşlar bu oyunun online bölümü çıkmaz mı samp gibi falan ?

246 Mesaj
    3 Ocak 2013; 17:31:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

0

0

actros lar avrupa yapımı mercedes ler axor lar türkiye-aksaray yapımı mercedes ler... malzeme kaliteleri motor güçleri farklı ve actros lar daha iyi ...

817 Mesaj
    3 Ocak 2013; 17:56:54 

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_cilbirci

actros lar avrupa yapımı mercedes ler axor lar türkiye-aksaray yapımı mercedes ler... malzeme kaliteleri motor güçleri farklı ve actros lar daha iyi ...

Actroslar daha güçlü daha büyük :D

Euro Truck Simulator 2 Baştan Sona Tüm Taşımalar Bu Kanalda =>Euro Truck Simulator 2 Video

27 Mesaj
    3 Ocak 2013; 17:58:53 

hadi multiplayer yokda bari kendi şirketimizin arabalarını falan görebilseydik yolda.Yada araç takip sistemi gibi bir şey olsaydı.Hangi tırımız nerde görebilseydik iyi olurdu.

4786 Mesaj
    3 Ocak 2013; 18:04:14 

arkadaşlar bir sorum olacak şirkete 5 tane çeker aldım 2'si kendime aldığım actros ve volvo fh16 idi bu çekerlerden sıkıldım şöförlere verdim 3 tane de iveco stralis aldım 450'lik, sorum şu olacak; çekerleri verdiğimiz sürücülerin getirdiği kazanç çekere göre değişiyor mu yani volvoda süren şöför ivecodan daha çok mu para getirir?

Katılım tarihi: 8 ocak 2005

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
    357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
    _

607 Mesaj
    3 Ocak 2013; 19:26:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Ser46

400 BG de yeter bence :)

482 Mesaj
    3 Ocak 2013; 20:07:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

arkadaşlar bir sorum olacak şirkete 5 tane çeker aldım 2'si kendime aldığım actros ve volvo fh16 idi bu çekerlerden sıkıldım şöförlere verdim 3 tane de iveco stralis aldım 450'lik, sorum şu olacak; çekerleri verdiğimiz sürücülerin getirdiği kazanç çekere göre değişiyor mu yani volvoda süren şöför ivecodan daha çok mu para getirir?

buna kısmen şöyle bakabiliriz hilesiz oynuyorsan mesela volvo standart olarak 600 beygir iveco 310 dolayısı ile kurallara uyarak yol alsalar volvo 90km hıza çabuk ulaştığından daha çok getirisi olmalı ama fark edeceğini sanmıyorum fazla benim ivedoda 5000€ getiren elemanlarım varken volvoyla daha az getiren şöförüm var

Ets2 Video Sefer Paylaşımlarımız Lütfen Videoları Burda Paylaşalım Sayfa Sayfa Aramayalım. http://forum.donanimhaber.com/m_69006677/mpage_1/f_/key_//tm.htm

167 Mesaj
    3 Ocak 2013; 20:12:26 

quote:

31 Aralık 2012; 15:38:17

quote:

Orijinalden alıntı: ç.ronaldo

hocam üstteki bölüme baglasaydın klavyeyi nereye koyuyosun,her defasında cıkarıp takıyomusun?

Alışkanlık Olmuş :D

1301 Mesaj
    3 Ocak 2013; 20:21:38 

quote:

Orijinalden alıntı: umur BEY

Konuyla ilgili pm attım.

Arkadaşın ilgisi ve alakasından ötürü teşekkür ederim. Çabası sayesinde oyunuma kaldığım yerden devam edebildim.

Her şeyin, bir şeyi var.

1196 Mesaj
    3 Ocak 2013; 20:26:02 

quote:

Arkadaşın ilgisi ve alakasından ötürü teşekkür ederim. Çabası sayesinde oyunuma kaldığım yerden devam edebildim.

Estafurullah hocam bildiğim konu hakkında niye yardımcı olmayayım. Neticede forum burası.

Arkadaşlar bu oyunun DLC çıkış tarihi hakkında bilgisi olan yok mu?

1379 Mesaj
    3 Ocak 2013; 20:27:33 

Arkadaşlar lütfen yardım edin.Oyunu oynarken bir süre sonra hoparlörlerden dırrrr diye bir ses geliyor ve siyah ekran çıkıyor.Reset atmadan da düzelmiyor.Yine oyuna giriyorum oynuyorum mesela 300km yol yapıyorum tak yine aynı problem.Başka hiçbir oyunumda böyle bir problem yok sistemimde kesinlikle bir problem yok ama bu oyunda bu sorunu yaşıyorum.

4786 Mesaj
    3 Ocak 2013; 20:50:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

buna kısmen şöyle bakabiliriz hilesiz oynuyorsan mesela volvo standart olarak 600 beygir iveco 310 dolayısı ile kurallara uyarak yol alsalar volvo 90km hıza çabuk ulaştığından daha çok getirisi olmalı ama fark edeceğini sanmıyorum fazla benim ivedoda 5000€ getiren elemanlarım varken volvoyla daha az getiren şöförüm var

yok hocam hile hurda kullanmıyorum şuan kendim şirkete çalışıyorum sürekli, gelen paralarla iveco alıp şöför tutuyorum ondan sordum. zamanla da ivecoların motorlarını güçlendiriyoruz

_

482 Mesaj
    3 Ocak 2013; 20:54:48 

quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

Arkadaşlar lütfen yardım edin.Oyunu oynarken bir süre sonra hoparlörlerden dırrrr diye bir ses geliyor ve siyah ekran çıkıyor.Reset atmadan da düzelmiyor.Yine oyuna giriyorum oynuyorum mesela 300km yol yapıyorum tak yine aynı problem.Başka hiçbir oyunumda böyle bir problem yok sistemimde kesinlikle bir problem yok ama bu oyunda bu sorunu yaşıyorum.

bu sorun ekran kartı kaynaklı oyun ayarlarından anti alising i kapat ayrıca ekran kartının sıcaklık değerinii kontrol et bakalım ekren kartı 70'C üzerindeyse sıkıntı var

Ets2 Video Sefer Paylaşımlarımız Lütfen Videoları Burda Paylaşalım Sayfa Sayfa Aramayalım. http://forum.donanimhaber.com/m_69006677/mpage_1/f_/key_//tm.htm

1379 Mesaj
    3 Ocak 2013; 21:04:15 

quote:

bu sorun ekran kartı kaynaklı oyun ayarlarından anti alising i kapat ayrıca ekran kartının sıcaklık değerinii kontrol et bakalım ekren kartı 70'C üzerindeyse sıkıntı var

Evet oyun ayarlarında AA açıktı.Ayrıca ekran kartım 70c geçmiyor 65-67c arası çalışıyor diğer oyunlarda bir sorun yok.İnşallah düzelir

981 Mesaj
    3 Ocak 2013; 21:16:09 

Bende bu oyunu oynuyorumda arkadaşların çektikleri videolara baktımda akşam olunca trafikteki diğer araçların farları yanıyor bende bu farlar yanmıyor acaba bi yerden bunu ayarlamakmı gerekli yoksa bir yaması felan mı var cevap verirseniz sevinirim.

1166 Mesaj
    3 Ocak 2013; 23:37:43 

quote:

Orijinalden alıntı: tugayadıgüzel

Bende bu oyunu oynuyorumda arkadaşların çektikleri videolara baktımda akşam olunca trafikteki diğer araçların farları yanıyor bende bu farlar yanmıyor acaba bi yerden bunu ayarlamakmı gerekli yoksa bir yaması felan mı var cevap verirseniz sevinirim.

L ye basınca yanıyor normalde ama ayarlı değildir belki ayarlardan kontrollerden bak farlar hangi tuş diye.

STSL 2011-2012 ŞAMPİYONU GALATASARAY!

15388 Mesaj
    4 Ocak 2013; 0:44:33 

quote:

Aynı şeyleri açıkladım zaten kardeşlerim.

1301 Mesaj
    4 Ocak 2013; 3:18:23 

Arkadaşlar,

gece sürüş esnasında araç içi aydınlığı yetersiz geliyor bana. Acaba iç ışıklandırma ayarı ve ekleme özelliği mevcut mudur.

Her şeyin, bir şeyi var.

3373 Mesaj
    4 Ocak 2013; 9:29:05 

@ BmCpRo827

Üstadım hoş geldin sefalar getirdin konuyu biraz geç kalarak takip ediyorum af buyurun, Sizi burada görmek bir keyf bizim için paylaşımlarınızın ve aktardıgınız bilgilerin devamını bekliyoruz. Saglıcakla kalın, kazasız yolculuklar.

@ fenah2007

@ otomania

Her birinize ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim, Konuya sahip çıkıp düzeni korumaya çalıştıgınız için. Bu konuda çok haklısınız çok anlamsız uzun alıntılar ve kocaman kocaman fotograflar ekliyen arkadaşlara sitemim olsun mazur görsünler fakat herkesin birbirine saygı duyması lazım bazen öyle bir sayfa geçmiş oluyor ki 4 yorum koca fotolar o sayfa açasım gelmiyor. Bu konuda bilgisi olmayan arkadaşlara her zaman yardımcı olurum iyi niyetimle, kusura bakmayın pek yorum yazamıyorum sınavlar yaklaştı malum, Sevgilerimle
    Herkesin geçmiş yeni yılını kutlarım

981 Mesaj
    4 Ocak 2013; 10:00:25 

quote:

Orijinalden alıntı: El nino9

L ye basınca yanıyor normalde ama ayarlı değildir belki ayarlardan kontrollerden bak farlar hangi tuş diye.

Sen benim sorduğum soruyu yanlış anladın sanırım benim aracımın farlarından bahsetmiyorum trafikteki diğer araçların farlarından bahsediyorum.

167 Mesaj
    4 Ocak 2013; 11:32:18 

0

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

482 Mesaj
    4 Ocak 2013; 12:04:58 

şuan oldukça yavaş ilerliyorum daha doğrusu bir direksiyon almak niyetim var onu alınca devam edeceğim gamepadle zor oluyor neyse şuan 20 seviyedeyim ve 58bin€ param var ve 6 kamyonum var bendekiyle dağılım ise şöyle 3tane ivedo 310bg 2tane 460bg bitane 1vaillant 2scania kamyonların gepsi 4x2 kendi garajım dışında 2 garajım var kendi garajımı geliştirmedim haritanın %53ünü açmış durumdayım fransaya hiç yük almıyorum çünkü her taraf para tuzağı dolu bu arada bratislawa ya giderken bi yokuş var kaptırdımı 111km'yi gördüm yüklü olarak (hilesiz oynuyorum) scania ile aynı yokuşta 109km görmüştüm iveco 310bg olanı kullanıyorum her nekadar düz yolda iyi gitsede hafif eğimli yollarda 70i zor görüyor buda uyuyunca yükü geç teslim etmemi sağlıyor

bu arada büyük dev gibi resimlerden sayfalar açılmıyor birde konu dışı resimler ekliyorlar gördüklerimi şikayet edeceğim bilgilerinize....

817 Mesaj
    4 Ocak 2013; 12:47:13 

Arkadaşlar favoriniz 4*2 ,6*2 yada 6*4 mü hangisini tavsiye edersiniz?

Euro Truck Simulator 2 Baştan Sona Tüm Taşımalar Bu Kanalda =>Euro Truck Simulator 2 Video

1589 Mesaj
    4 Ocak 2013; 12:55:57 

quote:

Orijinalden alıntı: tugayadıgüzel

tam emin değilim ama seçeneklerde bir ayar olması lazım diye hatırlıyorum... birazdan eve geçince bakarım oyuna bununla ilgili bir seçenek varsa bilgi veririm size

edit : seçenekler -- görüntü ayarları kısmına gelip aşağı doğru indirince diğer araçların farları diye bir seçenek çıkıyor orayı işaretlerseniz sorun düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnny_bravo_ -- 4 Ocak 2013; 16:02:15 >

1589 Mesaj
    4 Ocak 2013; 13:02:22 

quote:

valla ben mümkün mertebe 4x2 kullanıyorum daha rahat geliyor bana kullanması

6x2 hadi bi nebze orta tekerlekler de dönüyor biraz fayda ediyor ama 6x4 le dönemiyorum bir şey yapamıyorum bana pek çekici gelmiyor

50 tane tırım var en az 45 tanesi 4x2 6x2 6x4 olanlarıda hep şöförlere kakalıyorum :) :)

tabi birde yakıt olayı var 4x2 lerde 1200-1300 litrelik depolar oluyor diğerlerinde 500-600 litrelik falan oluyor ....

817 Mesaj
    4 Ocak 2013; 13:08:12 

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

valla ben mümkün mertebe 4x2 kullanıyorum daha rahat geliyor bana kullanması

6x2 hadi bi nebze orta tekerlekler de dönüyor biraz fayda ediyor ama 6x4 le dönemiyorum bir şey yapamıyorum bana pek çekici gelmiyor

50 tane tırım var en az 45 tanesi 4x2 6x2 6x4 olanlarıda hep şöförlere kakalıyorum :) :)

tabi birde yakıt olayı var 4x2 lerde 1200-1300 litrelik depolar oluyor diğerlerinde 500-600 litrelik falan oluyor ....

Ama 4*2 ler çabuk savuruyor takla bile atıyor namussuzlar

1589 Mesaj
    4 Ocak 2013; 13:10:39 

quote:

şuan oldukça yavaş ilerliyorum daha doğrusu bir direksiyon almak niyetim var onu alınca devam edeceğim gamepadle zor oluyor neyse şuan 20 seviyedeyim ve 58bin€ param var ve 6 kamyonum var bendekiyle dağılım ise şöyle 3tane ivedo 310bg 2tane 460bg bitane 1vaillant 2scania kamyonların gepsi 4x2 kendi garajım dışında 2 garajım var kendi garajımı geliştirmedim haritanın %53ünü açmış durumdayım fransaya hiç yük almıyorum çünkü her taraf para tuzağı dolu bu arada bratislawa ya giderken bi yokuş var kaptırdımı 111km'yi gördüm yüklü olarak (hilesiz oynuyorum) scania ile aynı yokuşta 109km görmüştüm iveco 310bg olanı kullanıyorum her nekadar düz yolda iyi gitsede hafif eğimli yollarda 70i zor görüyor buda uyuyunca yükü geç teslim etmemi sağlıyor

bu arada büyük dev gibi resimlerden sayfalar açılmıyor birde konu dışı resimler ekliyorlar gördüklerimi şikayet edeceğim bilgilerinize....

Fransa konusunda haklısınız çok abartılmış 100 km dümdüz otobanda 6 tane gişeden geçiyorsun ... gişeye gelip bilet alıyorsun 10 km sonra para ödüyorsun ... 10 km sonra bir daha bilet 10 km sonra bir daha ödeme çok saçma ...

büyük resimlerdeki şikayetiniz konusundada haklısınız ancak konu dışı resimler derken neyi kastettiniz anlayamadım bende dahil bazı arkadaşlar gerçek hayattan kamyon ve tır resimleri ekliyoruz sanırım bunları ima etmiyorsunuz ...

1589 Mesaj
    4 Ocak 2013; 13:16:21 

quote:

Ama 4*2 ler çabuk savuruyor takla bile atıyor namussuzlar

her şeyin başı güvenli sürüş hız kurallarına uyarak sakin bir sürüşle hiç bir şey olmuyor

482 Mesaj
    4 Ocak 2013; 13:42:42 

ben yaklaşık 2 aydır oynuyorum oyunu sadece bi kere devrildim oda benim salaklığımdan oldu yokuş aşağı kaptırmış giderken direksyonu fazla kırınca devrildi onun dışında hiç deviremedim 4x2leri ama 6x2ler inanılmaz çabuk devriliyor 4x2ile aldığım virajı aynı hızla 6x2de alamıyorum yan yatıyor tır tüm tırları kullandım oyunda man ve volvo süper ötesi hatta volvo ile madenden otomatik vitesle modifiyesizken bile çıkıyor scania ile 460bgli motorla bayıldı yokuşun ortasında manuele aldım güç bela çıktım hele ivecoları hiç saymıyorum 310beygirle imkanı yok orayı çıkmasının otomatikte manuelde sorunsuz çıkıyor renolar çok harcıyor uzak duruyorum o yüzden filomda ayrıca hiç daf merco ve reno yok ayrıca hile siz bir ip ucu vereyim araç alırken 5 arcın üzerinde arcınızvarsa çevrim içi araç satın almaya basın ve aracuı yapılandırın deyin aracın üzerindeki parçaları satın yada ucuzlatın böylece araç daha ucuz oluyor kaydedin mesela 95binlik sıfır aracı bu yolla 92bine alabiliyorsunuz

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Ocak 2013; 14:05:46 

quote:

ben yaklaşık 2 aydır oynuyorum oyunu sadece bi kere devrildim oda benim salaklığımdan oldu yokuş aşağı kaptırmış giderken direksyonu fazla kırınca devrildi onun dışında hiç deviremedim 4x2leri ama 6x2ler inanılmaz çabuk devriliyor 4x2ile aldığım virajı aynı hızla 6x2de alamıyorum yan yatıyor tır tüm tırları kullandım oyunda man ve volvo süper ötesi hatta volvo ile madenden otomatik vitesle modifiyesizken bile çıkıyor scania ile 460bgli motorla bayıldı yokuşun ortasında manuele aldım güç bela çıktım hele ivecoları hiç saymıyorum 310beygirle imkanı yok orayı çıkmasının otomatikte manuelde sorunsuz çıkıyor renolar çok harcıyor uzak duruyorum o yüzden filomda ayrıca hiç daf merco ve reno yok ayrıca hile siz bir ip ucu vereyim araç alırken 5 arcın üzerinde arcınızvarsa çevrim içi araç satın almaya basın ve aracuı yapılandırın deyin aracın üzerindeki parçaları satın yada ucuzlatın böylece araç daha ucuz oluyor kaydedin mesela 95binlik sıfır aracı bu yolla 92bine alabiliyorsunuz

iveco çıkıyor orayı.önce bayaa bi geri git sonra hızlan hızlan gel.yokuşun ortasında kalmış olacaksın.3. vitese at elfrenini çek 5 saniye gaza yüklen sonra elfreni bırak sakın vites atma.

482 Mesaj
    4 Ocak 2013; 14:21:31 

düz vitesle zaten çıkıyor otomatikte yemiyor ama

4786 Mesaj
    4 Ocak 2013; 16:57:26 

quote:

favorim 6x2-4 olan kasalar. 4x2 ler kesin virajda yatıyor, her seferinde aracı servise götürmek zorunda kalıyorum.

reno tırlarda da nedense hep 4x2 var 6x2 olsa reno alıcam ama malesef yok.

_

817 Mesaj
    4 Ocak 2013; 17:05:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

favorim 6x2-4 olan kasalar. 4x2 ler kesin virajda yatıyor, her seferinde aracı servise götürmek zorunda kalıyorum.

reno tırlarda da nedense hep 4x2 var 6x2 olsa reno alıcam ama malesef yok.

Hocam o 6*4-2 olmasın?

4786 Mesaj
    4 Ocak 2013; 17:06:35 

quote:

Hocam o 6*4-2 olmasın?

öyle de yazıyor olabilir ama en arka tekerlerden çekiş sağlanıyor, orta dingil de sağa sola dönebiliyor direksiyonu çevirince.

_

957 Mesaj
    4 Ocak 2013; 17:16:16 

@ metal_my666

Teşekküre gerek yok hocam, sonuçta hepimiz bu konudan faydalanıyor sohbetler ediyor yardımlaşıyoruz. Kurallara uymak, uymayanlara hatırlatmak görevimiz Tabi keşke hiç hatırlatma gereği duymasak ama ne yapalım elimizden geldiğince devam edicez.

Sınavlar önemli hocam biz burdayız hallet sohbetlerimize devam ederiz Başarılar olsun Allah zihin açıklığı versin

Bizde senin kutlarız yeni yılını hocam inş sağlıklı mutlu ve huzur dolu bir yıl olur

İyi oyunlar ...

42 Mesaj
    4 Ocak 2013; 17:22:55 

Güzel video izlemenizi tavsiye ederim .

http://www.youtube.com/watch?v=yxZVCwUpz6k

727 Mesaj
    4 Ocak 2013; 18:23:30 

quote:

Orijinalden alıntı: RotasiZ_DogaN

Güzel video izlemenizi tavsiye ederim .

http://www.youtube.com/watch?v=yxZVCwUpz6k

3 oda 1 salon...gerçekten çok konforlu bi araç yapmışlar.teşekkürler link için.

4786 Mesaj
    4 Ocak 2013; 18:43:35 

0

arkadaşlar mod klasörümde resimdeki modlar var, garajlara gidip herhangi marka tır satın almaya giriyorum, tırı aksesuarları vb düzenledikten sonra satın alıp yola çıkıyorum fakat biraz gittikten sonra oyundan atıyor sizce sebebi nedir

_

957 Mesaj
    4 Ocak 2013; 19:17:08 

quote:

Orijinalden alıntı: sanctuary33

3 oda 1 salon...gerçekten çok konforlu bi araç yapmışlar.teşekkürler link için.

Hocam video için teşekkürler. Keyifle izledim hatta iğrençleşicem biraz ama ağzımın suyu aktı . Off Off böle bir çekicin olcak yaşadın bea

3373 Mesaj
    4 Ocak 2013; 19:49:42 

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

@ metal_my666

Teşekküre gerek yok hocam, sonuçta hepimiz bu konudan faydalanıyor sohbetler ediyor yardımlaşıyoruz. Kurallara uymak, uymayanlara hatırlatmak görevimiz Tabi keşke hiç hatırlatma gereği duymasak ama ne yapalım elimizden geldiğince devam edicez.

Sınavlar önemli hocam biz burdayız hallet sohbetlerimize devam ederiz Başarılar olsun Allah zihin açıklığı versin

Bizde senin kutlarız yeni yılını hocam inş sağlıklı mutlu ve huzur dolu bir yıl olur

İyi oyunlar ...

Aynen söylediklerine katılıyorum.

Evet hocam biraz sancılı oluyor Herkese zihin açıklıgı Allah dan dilerim. iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. iyi oyunlar sizede

817 Mesaj
    4 Ocak 2013; 20:30:21 

Arkadaşlar elinde kabin sallanma modu mevcut olan var mı ?

42 Mesaj
    4 Ocak 2013; 20:49:17 

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Hocam video için teşekkürler. Keyifle izledim hatta iğrençleşicem biraz ama ağzımın suyu aktı . Off Off böle bir çekicin olcak yaşadın bea

Rica ederim , sizde bulunca böyle videolar paylaşında bizim de ağzımızın suyu aksın :D .

1263 Mesaj
    4 Ocak 2013; 21:46:31 

arkadaşlar bende bişey sorucam.
    italyadan bir yük alıyorum hollanda yada ukrayna mı herneyse o tarafa gidiyorum kilometrede 800 1000 civarı bişey süreside atıyorum yarım saatte götürüyorum reelde
    ingilterede ise 500 600 kilometrelik yolu yine en az yarım saatte alıyorum yol git git bitmiyor sanki
    böyle bişey varmı oyunda sizde dikkat ettiniz mi yoksa bana mı öyle geliyor. sanki ingilterenin yolları komple avrupa kadar ama kilometrede işlemiyor...

957 Mesaj
    4 Ocak 2013; 21:57:48 

quote:

Orijinalden alıntı: RotasiZ_DogaN

Rica ederim , sizde bulunca böyle videolar paylaşında bizim de ağzımızın suyu aksın :D .

Bulunca paylaşırız tabi hocam da bazen akan suyu felan sil derken unutabiliyorum ( Baya iğrençleşiyorum ben )

@ metal_my666

Teşekkürler Hocam ...

482 Mesaj
    4 Ocak 2013; 21:59:47 

quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

arkadaşlar bende bişey sorucam.
    italyadan bir yük alıyorum hollanda yada ukrayna mı herneyse o tarafa gidiyorum kilometrede 800 1000 civarı bişey süreside atıyorum yarım saatte götürüyorum reelde
    ingilterede ise 500 600 kilometrelik yolu yine en az yarım saatte alıyorum yol git git bitmiyor sanki
    böyle bişey varmı oyunda sizde dikkat ettiniz mi yoksa bana mı öyle geliyor. sanki ingilterenin yolları komple avrupa kadar ama kilometrede işlemiyor...

öyle bişey hiç yaşamadım benim şirket garajım doverde dolayısı ile ingilteriyi karı karış gezdim tek sorun ingilterede ki yollar daha virajlı daha hçok hız sınırları trafik lambaları ve tek şeritli yollar var sebep bu bence.

şuanda 9 tırım 3 garajım var 4 tane iveco(ivedo) 2 tane man 2 tane volvo(vaillant) bir tanede scania mevcut

tırlarımın en güçlüsü 680bg lik manlar modifiyeli 620 bg scania modifiyeli ve 600bg modifiyesiz volvo 2 adet

ivecolar ise 580bg 4 adet modifiyeli motor taktırdım tüm tırlarım 4x2

1321 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Serkan Sarı
    4 Ocak 2013; 22:42:47 

arkadaşlar merhaba. Oyunu ilk yüklerken görüntü vs bir kaç ayar yaptım ve öyle kalmıştı. Ancak şimdi ayarlara girip en ufak bir ayar değiştirsem dahi oyun kapanıyor ve hata veriyor. Bu sadece görünt ayarlarını değiştirmeye kalktığımda oluyor. Diğer ses vs değiştirince sıkıntı olmuyor. Sorun nerede acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Anam dedin, Babam dedin,Atam dedin Bayrağa;
    hem Al Bayrak oldun işte, hem Bayrakta al oğul!!!

9 Mesaj