Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Powerless

la acayip bir bug yakaladım. Tır birden havalandı bulutlarda 6876131 km hız ile dolaşmaya başladım. Yol yardıma çağırdım. 180 saat içinde İngilterinin en ucuna götürdü beni

Yuk birakmaya giderken sirketten iceri girdigimde parketmeye calisirken su giristeki surme kapiya dokundum kapi bi dustu. Dusus o dusus sonsuzluga dogru gitti kayboldu bian. Bende besmele cekerek oyundan ciktim
  • Beyer hangi tırı alayımaltımda 100 bin lira civarıvolva var pek sevmedim duruşunu falan ,135 bine bir MAN alsam nasıl olur para çekip ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thesaylon

Beyer hangi tırı alayımaltımda 100 bin lira civarıvolva var pek sevmedim duruşunu falan ,135 bine bir MAN alsam nasıl olur para çekip ?

Alma para biriktir. Biriktirki ilerde daha iyisini alabilesin.
  • quote:

Beyer hangi tırı alayımaltımda 100 bin lira civarıvolva var pek sevmedim duruşunu falan ,135 bine bir MAN alsam nasıl olur para çekip ?

Ben volvodan sonra man a geçtim. Oh hayat bu dedim. Sanki japon yapıştırıcı akıtmış gibi frenliyor vallaha
  • ya sanki ben sıkılmaya başladım. microsoft flight simulator'e kayar gibiyim. şu mod un frenlerimi bozmasından ve sık sık ingilteredeki radarların beni görmesinden olsa gerek. ingiltereye giden bi daaa ne olsun
  • yok bilmem ney kartla su kadar fps aldim soyle yaptim fps dustu kartim su... tarzindaki muhabbetler konunun akisini bozuyor bence. oyunu konusmak daha mantikli burada bilgisayarlarinizin performansini degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkof

Başka Key İsteyen Varmı?

bende isterim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

Başka Key İsteyen Varmı?

bende isterim :)

hani bana hani bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mnf.trb

Arkadaşlar önsipariş verdik idare ediyoruz 9 kasıma kadar. arkadaşlar sağolsun yardım ettiler fakat yine aktifleştirme uyarısını alıp duruyorum.

pm den bi zahmet yollasanız varsa

Net bağlantını kes gir oyuna aktifleştir. oyundan cıkana kadar internetini açma açarsan oyunda ESC bastığın an oyun patatez.

Yok bu yontemde işe yaramıyor . 9 kasım kadar oyalansak bari

Bende yarıyor

Olmuyor bu yöntem

Olsa da internet lazım bana skype icin

Hocam bana skype adresini özelden yollarmısın, güzel oyun arkadaşı oluruz :)
    Bu arada Steam üzerinden oynuyan varsa eklesin beni
    Steam: KacaK35

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HoLyZomBie

quote:

quote:

quote:

quote:

Hileyle nasıl zevk alıyorsunuz yahu. Zaten bir kaç kez iş yaptıktan sonra yeterince paranız oluyor, bir de kredi alırsınız benim gibi mis gibi geçinip gidersiniz
    Bu arada direk 400.000 € kredi çektim. 100.000 € kredi açıkken bir kaç iş sonrasında 400.000 de açıldı. Gittim kendi aracımı aldım, istediğim gibi değiştiriyorum her yerini
    İşçi bulma bölümünde adam akıllı bir adam/kadın çıkmaz mı yahu? En iyi dereceli 2.8 mi neydi

Bunlarda nacizane bir kaç SS olsun.

Ekran kartı iimiş ()
    Bende mi çeksem bea hep iş iş :D

Umarım ekran kartı ile alakalı ironi yapmışsındır
    Çünkü dandik GT220 ile oynuyorum.
    Kaç FPS alıyorum hiç bakmadım ancak oyunu hiç zorlamıyor şu an, kasma vs hiç yok.

haha naptın yaa gt440 bnmki :D sen hangi ayrada oynuosun?

Bir iki şey dışında her biri YÜKSEK ayarda. Maçtan sonra bir SS atarım ayarların nasıl olduğu hakkında.

tamam

MLAA açınca oyunda kasmayı hissediyorum, kapatmanız diğer ayarları artırmanıza olanak sağlayabilir.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Beyler çabuk olan keylerde aşırı yüklenme oluyor kamyoncuyuz falan 1000 kişi aynı anda yüklendi başka siteler de var her an aleyhinize işliyor çabuk olalım aktifleştirirken interneti kapatalım!
  • Key generator tarzı bişi lazım size tıkla taze key versin
  • Bende alabilirmiyim ? teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Oyunda o olsun bu olsun diyen arkadaşlar;peki oyun herşeyi yaparsa gelecek oyunda yenilik görmediğinizde"bu ne yaaa" deyip almayacaksınız oyunu bu yüzden hemen koymuyorlar o özellikleri.Oyun firması sizin gibi düşünemiyor mu sanıyorsunuz.

aynen.

bu işler böyledir.herşeyi zaman geçtikçe az az serperlerki adamlar oyunu alsın

şimdi herşeyi yaparsa 2-3 sene sonra adam ne oyunu cıkartıcak.

hard truckta daha iyi fizikler vardı cam açma,balata eskime,lastik göstergesi ama devamı cıkmadı
  • Arkadaşlar bu oyunun full+sınırsız oynama imkanı yok mu ?
    Not: Para vermeden.
    Not2: Param yok.
  • Bu kadar basit görsel efektler ile bu kadar bağlayacağını düşünmemiştim. 18 WoS Across serisinden daha çok sevdim la ben bunu. Bırakamıyorum
  • Merhaba arkadaşlar;

İlk aracımı aldım fakat boş boş dolaşıyorum nasıl yük-iş alabilirim.?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrGEN

Gamepadle oynamak istiyorum.Tuşları istediğim gibi atamayı beceremedim.Gamepadle oynayıp yardımcı olabilecek var mı?

Hangi model dostum ?
  • Yahu 2. el pazarı yok mu sürünüyoruz.

Bir de radyofenomen eklemek istiyorum nasıl ekliyorduk bir el atıverin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtax

quote:

Orijinalden alıntı: MrGEN

Gamepadle oynamak istiyorum.Tuşları istediğim gibi atamayı beceremedim.Gamepadle oynayıp yardımcı olabilecek var mı?

Hangi model dostum ?

Biraz kurcalayınca çözdüm.
    Şu an haritada hiç görev yok.Dinlenip zamanı ileri sarsam da fayda etmiyor. Var mı başına gelen?
  • 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.