Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: golf_R

Şu key sorununa bir çağre bulun lütfen

İnternet bağlantını kes. Keyini gir aktif et sonra netini açabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElvanDalton

man çok yakıyor mu beyler ?

valla aracı yenı aldım tam yakıp yakmadıgını anlayamadım...
  • bu arada kaç tırın içinde navigasyon var

scania dısında göremedim pek
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurko93

bu arada kaç tırın içinde navigasyon var

Renault'da gördüm scaniada gördüm birde manda gördüm galiba
  • şuan şoktayım tek şeritli yolda gidiyorum güzel güzel yardırdım ibre 110 civarıydı. araba yaylana yaylana gidiyordu. birden bi baktım karşıdan taksinin biri hatalı sollamaya kalktı frene nasıl asıldım bilmiyorum ama tabi yeterli durma mesafesi yoktu,tam çarptım diyecektim karşımdaki arabada frene asılıp kendi şeridine girdi. hatta tam girmedi o sıradan bende biraz yoldan taştım yoksa arka kısımdan vuruyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkof

quote:

Ben hala çözemedim serial işini.Sürekli kapatıp açarak oynayabiliyorum,ama en azından oynayabiliyorum.

Ben şu "Dav"lar da Scania lar gibi modifiye ediliyor mu onu sorcaktım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

şuan şoktayım tek şeritli yolda gidiyorum güzel güzel yardırdım ibre 110 civarıydı. araba yaylana yaylana gidiyordu. birden bi baktım karşıdan taksinin biri hatalı sollamaya kalktı frene nasıl asıldım bilmiyorum ama tabi yeterli durma mesafesi yoktu,tam çarptım diyecektim karşımdaki arabada frene asılıp kendi şeridine girdi. hatta tam girmedi o sıradan bende biraz yoldan taştım yoksa arka kısımdan vuruyordum

arada böyle atraksiyonlar gerçekten iyi oluyo

etsde böyle değildi anca biz çarparsak kaza oluyodu ama ets2de bunu geliştirmişler

AI araçlarında kazaya sebebiyet vermesi cok iyi gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3point -- 23 Ekim 2012; 15:19:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thesaylon

Byler seviye altıya geçtim hala acemi diyo ne iş :D seviye 4 de hevesli idi şimdi ne oldu :D
    Bide 120km ye nasılçıkıyosunuz mod filanmı ?

Sen ne diyorsun 19 seviyedeyim cirak diyor
  • Arkadaşlar iç aydınlatmaları nerden nasıl yakıyosunuz birde hangi marka hangi ülkede açılıyor???
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

şuan şoktayım tek şeritli yolda gidiyorum güzel güzel yardırdım ibre 110 civarıydı. araba yaylana yaylana gidiyordu. birden bi baktım karşıdan taksinin biri hatalı sollamaya kalktı frene nasıl asıldım bilmiyorum ama tabi yeterli durma mesafesi yoktu,tam çarptım diyecektim karşımdaki arabada frene asılıp kendi şeridine girdi. hatta tam girmedi o sıradan bende biraz yoldan taştım yoksa arka kısımdan vuruyordum

işte beklediğimiz hareketler bunlardı :) yapay zeka böyle olsun canımı yesin

• quote:

scania volvo birde man yada daf da var sanirim. renaultta ve iveco da navigasyon yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERKAN_G -- 23 Ekim 2012; 15:25:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

quote:

Orijinalden alıntı: volkof

quote:

Ben hala çözemedim serial işini.Sürekli kapatıp açarak oynayabiliyorum,ama en azından oynayabiliyorum.

Ben şu "Dav"lar da Scania lar gibi modifiye ediliyor mu onu sorcaktım?

Evet edebiliyorsun ilk aracım :

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan DEMİR -- 23 Ekim 2012; 15:31:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

quote:

Orijinalden alıntı: aleregrax

arkdaşlar key kara listey düşt yardımcı olabilecek olan var mı özelden ulaşırsa çok sevinirim.

kendi keyin mi?!?!?!?

yok buldugum bi key
  • yapay zeka fena değil, dar kavşakta dönmeye başlayınca, döneceğim yöndeki karşı yönden gelen araçlar bekliyor, eski versiyonlarda kamyonun altına giriveriyorlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Keylerde böyle sorun yaparsa orijinal alacağım diyordum yakın zamanda sipariş vereceğim ama 50 TL kutulu çok pahalı 35 TL'de kutusuz çok pahalı.

Birde artık gittikçe kötüleşiyor fiyatlar yollar uzun ama fiyatlar ucuz özellikle İngiltere'de böyle oluyor.

35 TL kutusuz nerde hocam :)
    ve ayrıca kesinlikle pahalı değil

33.90 tl ye aldim gitti gidiyordan sadece key olarak. Bilginiz olsun

• Buda benden bi görüntü
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

Arkadaşlar 2.ci depo taktırma gibi bir şey var mı?

Benim mercedeste tek depo var , ben devirli kullanıyorum özellikle rampalarda dolayısıyla çok yakıyor.1 teslimat arkası hemen benzin almam gerekiyor.Bana ekstra 600 litre daha depo lazım.

Şasiyi küçültün hocam. 4 tekerli kamyonlarda 860+450lt depo oluyor. Şasiyi değiştirdiğinizde 750 civarlarına düşüyor, 450 olduğuda oluyor.
  • önce

sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: aleregrax

yok buldugum bi key

he crack li oynuyosun yani. o zaman normal
  • BEYLER TIRIM DEVRİLDİ YOKUŞ AŞŞAĞI GİDİYORDUM DEVRİLMEZ DİYE DÜŞÜNDÜM SONRA BİRDEN ARABA ÇIKTI 400 LİRADAN KAÇİM DİYE DİREKSİYONU KIRDIM TIR 2 YOLU BIRDEN KAPPATTI DEVRİLİP YARDIM EDECEK WARMI NASIL DÜZELTİCEM YÜKDE VAR. AZ KALMIŞTI
  • 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.