Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ToxicinFectioN

Böyle bir çekicim olsa keşke ama nerde... R1000

allah eridim bittim bu ne yaa kırmızılı siyahlı r 1000 e hasta oldum moddan anlayan arkadaşlarım bu modelin modunu yapabilirlermi acaba yada biz direk scs ye mail atalım bir patch ile bu çekiciyide ekleyelim
    Ben bundan istiyorum ya kullandığım volva f 16 dan an itibariyle soğudum

• quote:

Orijinalden alıntı: by_ekiz

Bende Oynamaya Başlıcam Arkadaşlar oyunun türkçe dili mevcut mu yoksa yamamı atıyoruz

aynı dertten muzdarıpim.oyun setup ında turkce yok ama menuden turkce oluyormus bulamadım yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

konudan çıkıyorum uzunca bir süre de girmemeye çalışıcam arkadaş araldan sipariş verdim ama şeytan dürtüyor yemin ediyorum git scs nin sitesinden key al diye nasıl beklicem 9 Kasım a kadar bilmiyorum :) :)

demosu bir yere kadar oynanıyor. sonra keyin geldiğinde kaldığın yerden devam edersin.
  • Beyler volvo almayın, mübarek tır değil uçak, durmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelkurmay89

quote:

allah eridim bittim bu ne yaa kırmızılı siyahlı r 1000 e hasta oldum moddan anlayan arkadaşlarım bu modelin modunu yapabilirlermi acaba yada biz direk scs ye mail atalım bir patch ile bu çekiciyide ekleyelim
    Ben bundan istiyorum ya kullandığım volva f 16 dan an itibariyle soğudum

evet haklısın r1000 i bende biliyorum keşke olsaydı oyunda cidden süper bir tır r730 dan çok farlı görüntüsü insanı büyülüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

quote:

Orijinalden alıntı: BERKAN_G

quote:

Orijinalden alıntı: Emre1645

volvodan kurtulmam lazim arkadaslar her isde illa carpiyorum durmyo tir anasini satiyim. su an 13. leveldeyim. almak istedigim tir scania R730 ama o 25 level istiyo. onun yerine bana en az 600 hp lik man mercedes scania farketmez. bir tir onerebilir misiniz? volvo hasta eder adami..

Modu silersen sorun olmuyor hocam. Renklamdaki nene gibi frene basinca zing diye duruyor

modu sildikden sonra o yolalr asıl biter 90km ile :) ben uzun yollarda 150den aşağı düşmüyorum :) 150-170

Sende haklisinda 150 de gidincede bi carpmada 15-20 bin hasar parasi oduyoruz icime oturuyordu. Para biriktiremiyordum resmen. Sanki servise calisiyordum. Boyle kafam rahat oldu guzel guzel gidip geliyoruz

• BU DA BENİM TEKNE

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

Orijinalden alıntı: by_ekiz

Bende Oynamaya Başlıcam Arkadaşlar oyunun türkçe dili mevcut mu yoksa yamamı atıyoruz

aynı dertten muzdarıpim.oyun setup ında turkce yok ama menuden turkce oluyormus bulamadım yahu

ben hiç bir şey yapmadım. direk kurdum ve oyun açıldığında kendisi türkçeydi.
  • volvo fh16 tırıma egzoz eklemek istiyorum ama ekleyemedim.Normalde eklenmiyor mu peki egzoz volvoya?
  • Resimlere devam...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emre1645

volvodan kurtulmam lazim arkadaslar her isde illa carpiyorum durmyo tir anasini satiyim. su an 13. leveldeyim. almak istedigim tir scania R730 ama o 25 level istiyo. onun yerine bana en az 600 hp lik man mercedes scania farketmez. bir tir onerebilir misiniz? volvo hasta eder adami..

Modu silersen sorun olmuyor hocam. Renklamdaki nene gibi frene basinca zing diye duruyor

modu sildikden sonra o yolalr asıl biter 90km ile :) ben uzun yollarda 150den aşağı düşmüyorum :) 150-170

Sende haklisinda 150 de gidincede bi carpmada 15-20 bin hasar parasi oduyoruz icime oturuyordu. Para biriktiremiyordum resmen. Sanki servise calisiyordum. Boyle kafam rahat oldu guzel guzel gidip geliyoruz

olsun ben onada razıyım :) virajlara yavaş gir sorun olmaz boş yolda basdır ben öle yapıyorum fazla sıkıntı olmuor şahsen klavie ile kullanıyorum direksiyon olsa işim daha rahat olucak. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alperdgn06

Resimlere devam...

Lastik kenarlarini nasil beyaz yaptiniz mod ile falanmi? Yoksa ilerleyen seviyelerdemi aciliyor.

• oyun harika, arkadaşlar kırılabilir eşya 'ya ağırlık veriyorum ben. Siz ne tür taşımacılık yapıyorsunuz para kasmam lazım tır alacam
  • quote:

bu tır gerçekten varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: volkof

quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

bu radyo ayarlama olayı nedir mesela pal stationu radyo fenomeni falan nasıl ayarlıyoz biri anlatsa ya

C:\Users\BİLGİSAYAR\Documents\Euro Truck Simulator 2 uzantısının içerisindeki live_streams adlı dosyayı not defterinde açın. Aşşağıdaki gibi not defterine ekleyin.
    SiiNunit
    {
    live_stream_def : _nameless.2C5A.2AA0 {
    stream_data: 61
    stream_data[0]: "Radyonun Yayın Yaptığı İnternet Adresi Türkiyede Genellikle İp | Radyo Adı"
    stream_data[1]: "Radyonun Yayın Yaptığı İnternet Adresi Türkiyede Genellikle İp | Radyo Adı"
    stream_data[2]: "Radyonun Yayın Yaptığı İnternet Adresi Türkiyede Genellikle İp | Radyo Adı"
    stream_data[3]: "Radyonun Yayın Yaptığı İnternet Adresi Türkiyede Genellikle İp | Radyo Adı"

}

}

saolasın denedim bakıyım bi olucakmı

• Oyun baya hosuma gitti aksama baslangıcı yapım :)
  • Girelim bakalım 15 saattir falan oynamıyorum
  • Uzun yolların adamıyım, mesafeler gözümü korkutmaz

Bu da sonucu

• quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

atarlandı ergen

Süpermiş ya paylaştıgın için ayrıca teşekkür ederim çok güldüm

quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Vay arkadaş herkez sanal alemde bile borca girmiş. Oyun oynayıp zevk alıcağmıza dert çekiyoruz resmen.

Seviye 10 a kadar tır almadım, orda burda başkalarının tırlarıyla çalıştım, yaklaşık 100 bin € gibi bir param oldu. Kendi tırımı almanın zamanı geldi artık derken nakit parayı bağlamıyım ne olur ne olmaz ölümlü dünya dedik 100 bin € kredi çektim aldım clio dan bozma renault premium u çıktım yollara. Gel zaman git zaman kaşıntı tuttu beni 100 bin € daha çekip bir renault magnum aldım boşline. Kendim magnuma geçtim, şöförüde premium a atadım. Şöförü de bayan aldım ne olur ne olmaz uzun yolda karşılaşırız işimizi görür diyerekten.
    Sağ olsun burdaki arkadaş mod yaptık felan diyince kanım kaynadı,yardıra yardıra 110 km hızla kaza yaptım araç pert e çıktı 8 de 8 ben kusurlu çıkınca karşı tarafında parasını ödedik biriken para bitti gitti, kaldık 200 bin € borçla. Araçı yaptırdım onada bir şöför atadım,kendim sigortalı bir işte yine başkalarının araçlarıyla yollara devam ediyorum. Allah bin belasını versin o mod'unda sildim attım.

Yol biter,dert bitmez...

Çok güzel yazmışsın okuması çok keyfliydi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alperdgn06

Resimlere devam...

Lastik kenarlarini nasil beyaz yaptiniz mod ile falanmi? Yoksa ilerleyen seviyelerdemi aciliyor.

Mod ile.

• 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.