Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31673168316931703171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam küçük arabaları takip edin bilerek çarpıp kaçıyorlar keşke bunlar hiç sokulmasaydı kamyon oyununa birde geçende sollarken bir kamyonu bilerek önüme kırdı bende kızıp dumkof yazdım admin bana ceza verdi dorsemi yok ederek bunu yapanda benle mesaj yoluyla alay edip geçti gitti böyle adalet mi olur yanlış anlamadıysam sizde adminsiniz biraz ezdirmeyin türkleri lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Haziran 2016; 1:49:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Bildiğiniz gibi F12 tuşu ile bir ekran görüntüsü alındığında görüntü hem Steam'in userdata klasörüne hem de oyunun belgelerdeki klasörüne kaydoluyor. Bu durumdan uzun zamandır rahatsızdım çünkü hem boşu boşuna oyunun belgelerdeki klasörü gereksiz yere şişiyor(üstüne bir de .png biçimli) hem de görüntü alırken anlık bir donma oluyor. Çözümünü kendim buldum ve çok basit:

Belgeler/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını Not Defteri, Notepad++ vb. gibi bir metin düzenleyicisi ile açıyoruz. Ardından uset g_steam_screenshots "2" yazan satırı buluyoruz/aratıyoruz ve "2" yazan yeri "0" olarak değiştirip kaydediyoruz. Böylece aldığımız ekran görüntüleri sadece Steam'in userdata klasörüne kaydoluyor.

Olmuyor hocam. Sadece belgelerime kayıt ediyor öyle.

• Volvo 750 bg alın bakın nasıl çıkıyor
  • Adamin biri ismim Türk olduğu için kufur etti bende ona ettim ve 3 ay banlandim bu nasil adalet nasil adminlik ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Adamin biri ismim Türk olduğu için kufur etti bende ona ettim ve 3 ay banlandim bu nasil adalet nasil adminlik ?

Oyunda türklere karşı inanılmaz bir nefret var ben hiç bir şey yapmadığım halde yanlışlıkla ters şeritten 20 kmh ile gittim diye sınırsız banlandım single oynuyorum artık
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

@KacaKTV

Birkaç kere denedim, tıpkı dediğim gibi oldu hocam. Kısayol tuşlarıyla veya başka ayarlarla alakalı bir durum olabilir.

Bu arada, pencere kenarına asılan ulusal bayrak DLC'si gelmiş. Fiyatı 2 TL:

http://blog.scssoft.com/2016/06/national-window-flags.html
    http://store.steampowered.com/app/461242

Ek olarak, World of Trucks sayesinde DLC'yi ücretsiz(15 Haziran'a kadar sınırlı teklif) olarak elde edebilirsiniz. Oyunun 1.24 sürümünde olması gerekiyor. Yapmanız gerekenler:

- ETS 2'de 3 adet WoT teslimatı(harici sözleşme) gerçekleştirin.
    - Her teslimat için en az 200 km(150 mil) kara yolu gitmeniz gerekir.

https://worldoftrucks.com/en/events.php
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaslar merhaba

Gecen gun multiplayer a giremedigim icin yardım istemistim sonra cozdum birkac arkadas yardımcı oldu sagolsun

ama simdi daha garip bisey soylicem neden oldugunu anlamadım

Multiplayer isine baslamadan once kariyerimde 4 işçim ve 5 tırım vardı + yaklasık 43.000 euro gibi bir param vardı

biraz once bi teslimat yaptım ve parama bir baktım 46.5 milyon euro civarında oyunda bir bug falan olmus olabilir mi ?
  • İşçilerin çalıştıysa uzun süre gelmemiş olabilir köşeyi iyi dönmüşsün

• Yani sanirim bu konu 100kez konusuldu forumda. Sen offline oynadiginda oyundan ciktiginda oyun durur zaman ilerlemez.
    Ama online oynadiginda sen oyundan ciksanda oyun devam eder zaman ilerler ve servise felan isinlandiginda birikmis butun para bir anda hesabina yuklenir. O yuzden genelde mp kariyerini ayri acar cogu kisi ve isci calistirmaz o kariyerinde.

• Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    İşte bunu bilmiyodum ve ben multiplayer a gecen yaz kayıt olup arada hic girmemiştim :))

Neyse paraya hayır diyecek degiliz

• selam bunca yıldır bu forumdayım böyle duyarsız insanların buluştuğu konuya ilk kez denk geldim kaç gündür bir yardım fikir rica ettik tık yok neyse bende betalar kapalıymış açıp 1.24 yükledim güzel ama mp çalışmıyor merak etmeyin neden diye sormam b iliyorum ki cevap alamam yine buluruz başka forumdan yardımı bu arada woord of da iş falan yok yani mp de yok uyarı çıkıyor A new version of World of Trucks contracts has been released. Please take World of Trucks contracts directly from the game. diye sadece 1.24 de normal oyun da var. neyse onuda başka yerden öğrenirim bu arada g29 aldım. size iyi forumlar

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    1- Sorunuzu görmedim. Belki soruyu tekrarlasaydınız yardımcı olurduk, hemen atar yapmaya ne hacet.

2- Wot görevindeki o uyarı bendede çıkıyordu. Bugün oyuna 31 mblık güncelleme geldi ve uyarı kalktı. Wot görevini oyun icinden mi yoksa internet tarayıcısiyla mi alıyorsunuz ?

3- İmrendirmek olsada amacınız G29'unuz hayırlı olsun, kazasız belasız sürüsler.

Edit : Bu forumda zaten kullanici sayısı belli, ben ne zaman soru sorsam yardımcı oldular sagolsunlar. İsim vermeme gerek yok, geçmiş sayfadaki mesajlara bakmanız size en iyi cevap olacaktır. Benim DH'de en zevk alarak girdigim 2-3 forumdan birisi burası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zvjezdan -- 8 Haziran 2016; 21:50:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

Bildiğiniz gibi F12 tuşu ile bir ekran görüntüsü alındığında görüntü hem Steam'in userdata klasörüne hem de oyunun belgelerdeki klasörüne kaydoluyor. Bu durumdan uzun zamandır rahatsızdım çünkü hem boşu boşuna oyunun belgelerdeki klasörü gereksiz yere şişiyor(üstüne bir de .png biçimli) hem de görüntü alırken anlık bir donma oluyor. Çözümünü kendim buldum ve çok basit:

Belgeler/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını Not Defteri, Notepad++ vb. gibi bir metin düzenleyicisi ile açıyoruz. Ardından uset g_steam_screenshots "2" yazan satırı buluyoruz/aratıyoruz ve "2" yazan yeri "0" olarak değiştirip kaydediyoruz. Böylece aldığımız ekran görüntüleri sadece Steam'in userdata klasörüne kaydoluyor.

hocam multideki update ne zaman gelir?

• quote:

Rica ederim.

@KacaKTV

Birkaç kere denedim, tıpkı dediğim gibi oldu hocam. Kısayol tuşlarıyla veya başka ayarlarla alakalı bir durum olabilir.

Ek olarak, World of Trucks sayesinde DLC'yi ücretsiz(15 Haziran'a kadar sınırlı teklif) olarak elde edebilirsiniz. Oyunun 1.24 sürümünde olması gerekiyor. Yapmanız gerekenler:

Hemen 3 adet görev yapıp DLC'yi kaptım, oyuna çok güzel bir hava katmış. Özellikle Multiplayer'da çok güzel görüntüler oluşacaktır..

• quote:

Rica ederim.

@KacaKTV

Bende olmuyor hocam. F12 ye bastığımda ikisinede resim çekiyor. Sizin dediklerinizi yaptıktan sonra sadece "Belgelerim" e kaydediyor ve steam'e kaydetmiyor. Sizdekiyle tam tersi yani

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

hocam multideki update ne zaman gelir?

bu hafta içinde gelir

• Ben de az önce tamamladım. Cidden güzel duruyor, özellikle milli bayramlar için güzel bir yenilik.

@KacaKTV ilginçmiş. Acaba 1 yazınca ne olacak dedim, yine sadece Steam'e kaydetti.
  • quote:

Ben de az önce tamamladım. Cidden güzel duruyor, özellikle milli bayramlar için güzel bir yenilik.

@KacaKTV ilginçmiş. Acaba 1 yazınca ne olacak dedim, yine sadece Steam'e kaydetti.

Hocam sizin ayarlarda bi farklılık var bence.. Çünkü o ayar sadece steami etkiliyor. Oyun içindekini siz başka bir şekilde kapattınız galiba
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Oyunun kendi fotoğraf çekme tuşu F10 yani varsayılan, herhangi bir ayar olduğunu da hatırlamıyorum. Deneyenler sonucu yazarsa memnun kalırız.
  • quote:

Oyunun kendi fotoğraf çekme tuşu F10 yani varsayılan, herhangi bir ayar olduğunu da hatırlamıyorum. Deneyenler sonucu yazarsa memnun kalırız.

Oyunun tuşu F10 aynen ama nasıl F12'ye basınca Belgelerime kaydediyor dosyayı orayı anlamış değilim. F12 ile oyun için de çekiyor nedense
  • 
Sayfa: önceki 31673168316931703171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.