Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31643165316631673168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam navigasyonda yazıyor "Gdynia" diye bir şehir. Bu şehir Polonya' da.
  • Sağolun hocam, yolum düşerse bi uğrayayım eyleme..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    DLC'siz yeni sürüm promods yüklenemiyor mu? DLC olmayanlar yeni sürum oynayamıyor mu? Belki siz biliyorsunuzdur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip edenlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoob

Europort trafiği için çözüm istiyoruz!!! yoksa kontak kapatıcaz!!!

Çözemiyoruz hocam
  • Reid Rider kullanıcısına yanıt
    Hic bilmiyorum ama buyuk ihtimalle oynanmiyor.Cunku bazi yerler ve baglantilar dlc uzerine yapiliyor promodsda.
  • Kaç gün ban yediğim yazmıyor sınırsız mı attılar yoksa

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Hiç birşey de yapmadım ya wrong way yazıyor bir kere yanlışlıkla adada olduğumu unutarak sağ şeritten gittim oda çok kısa onun için mi banladılar ya

• KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bugün Rotterdam Servis alanında park edip ayıptır söylemesi birşeyler atıştırıyordum. 5-10 dk sonra yük alıp devam edecektim, lakin STOCKHOLM GHOST adlı admin 2 saat ban atıp reason'a şunu yazmış : "parking @ service area, useless traffic @ Rotterdam"

Böyle bir hakkı var mı ?? Sonuçta non collions area'daydım. Hani 2 saat birşey değilde sicile işlenmesi hoş değil..
  • Reid Rider kullanıcısına yanıt
    Hocam Going East ve Scandinavia DLC 'si olmak zorunda. Diğerleri önemli değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zvjezdan kullanıcısına yanıt
    Rotterdam,europort gibi yerlerde durmak yasak,non collions area olsa bile ilk zamanlar öyle değildi ama çok suistimal edildi,onlarda çareyi bu şekilde buldular.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Abi doğrudurda, 1 yıldır ilk kez böyle bir uygulama gördüm. Non collions areada durmamin hicbir zararı yok aslında, kenarda park etmiş dörtlüleri yakmış duruyordum. Sorun ping yapmakla falan ilgiliyse bunu bana değilde, teknik ekipe sormak gerek..

Uyarı için sağol abi, artık dilimiz yandi birdaha yapmayız..

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoob

Europort trafiği için çözüm istiyoruz!!! yoksa kontak kapatıcaz!!!

Çözemiyoruz hocam

Europort'ta sollamanın cezası kaç gün? Kırk yılda bir sollayayım dedim, anında ban attılar. Hem de 3 gün.
  • Ben 1 gün atıyorum

• Merhaba sizce oyun multiplayer mı daha iyi singleplayer mı?

Ayrıca, onereceginiz modlar var mı güzel?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kagan1ane

Merhaba sizce oyun multiplayer mı daha iyi singleplayer mı?

Ayrıca, onereceginiz modlar var mı güzel?

MP'de diğer oyuncularla etkileşim olduğu için elbette daha keyifli fakat boş yolda gitmek bazen sıkıcı olabiliyor. MP'de çoğu mod desteklenmiyor. Sadece wotmp.com'da yayınlanan modlar destekleniyor. SP'de ise sürüm uyumsuzluğu olmayan bütün modlar destekleniyor. Mod sayısı bir hayli fazla o yüzden kendinize hitap eden modları ets2.lt, ets2mods.lt, etsmods.net vb. mod sitelerinden bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zvjezdan

Merhabalar, bugün Rotterdam Servis alanında park edip ayıptır söylemesi birşeyler atıştırıyordum. 5-10 dk sonra yük alıp devam edecektim, lakin STOCKHOLM GHOST adlı admin 2 saat ban atıp reason'a şunu yazmış : "parking @ service area, useless traffic @ Rotterdam"

Böyle bir hakkı var mı ?? Sonuçta non collions area'daydım. Hani 2 saat birşey değilde sicile işlenmesi hoş değil..

Daha önce yazmiştim konuya Banada bi kez olmuştu, şehire girdim yükü biraktim servise gittim araci onardim kenara çektim tam esc'e bastim oyunu kaydedip çikicam esc ekraninda adminin beni kicklediği gördüm.. Yani şu anlattiğim hepi topu 10-15 saniye ya oldu yada olmadi o kadar kisaydi.. Ama yinede sağolsun sadece kickledi ban vermedi kiiiiiii zaten oyundan çikiyodum o an.. Seninki biraz talihsiz olmuş..

Ancak herşey bi kenara aslinda yaptiklari şey doğru.. Rotterdamda dorsesiz gezinenlerin, sağda solda duranlari bekleyenlerin alayini kicklesen Sunucu rahatlar.. Adamlar artik işi o kadar arsizliğa götürüyo ki rotterdam-europort-rotterdam-europort dorsesiz konvoy düzenliyolar.. Valla ben iyi ki admin değilim bi kaç kez dorsesiz gözüme çarpani banlarim.. Onlarin kekoca eğlencesi başkasinin oyun oynayamamasi demek.. FPS ölüyo, oyun donuyo, kaza yapiyosun, v.b.v.b....

Dün rotterdamdaydim ve sifir kamerasinda geçip biraz etrafa baktim, Abartmiyorum Tab ekraninda gördüğüm 75 kişiden rahat 40-45 tanesi dorsesiz saçma sapan kenarda köşede beklemiş duruyodu.. Bunlari admin cezasiz şekilde o an kicklese ve uyarsa, Zamanla bence rotterdam yavaş yavaş düzene girer.. Yoksa rotterdam içindne çikilmaz bi yer halini almaya başladi.. Hele hele en son steamde ets 10 lira falandi, Bi çok troll fake hesap aldi, eee yeni gelenlerde oldu, ets iyice anaokuluna döndü..

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Hocam yazdıklarınıza katılıyorum lakin beni oyundan banlarken(!) Rotterdam ki araçların %80 i dorsesiz veya Skoda idi. Hani servis alanında bekleyen adamı banlamak yerine biraz dediklerinizi yapmaları daha mantıklı.. Adamlar yaptıklarıyla o kadar tezat ki madem Rotterdamda trafik istemiyorsun o zaman ilk yapacağın Skodaların hepsini banlamak. Oyuna Skoda ekleyip Rotterdam'da park halindeki Tırları banlamak ne kadar akıl işi takdiri size bırakıyorum..

Beni banlamadan önce de ramming yapan bir adama perma ban attı. Sanırım admin sinirli günündeydi. Benim bildiğim hile harici pek perma ban atılmıyor. Bana da ban atılmasına cidden canım sıkıldı en azından kickleselerdi. Ayrıca beni banlarken kaldırımlarda park halinde birkaç otomobil vardı. Cidden haksız yere ban yediğimi düşünüyorum..

• Polis Arabasıyla devriye yaptık arkadaşlar. Sadece adminler için bu skin
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Sedat hocam Cities Skylines isimli oyun sizinde istek listenizdeymiş. 16tl ye düşmüş bilginiz olsun ben alacağım sanırım
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Ohaa sen nerden biliyon CIA'misin, FBI'misin, Sen kimsin Laaaan ?

Şaka bi yana Steam yaz indirimini bekliyorum, o gün geldiğinde Hem ETS2 Fransa DLC'sini hemde bi kaç oyunu beraber alicam o yüzden şimdiden istek listesine ekliyorum ki unutmim.. Zaten kesin olarak almak istediğim 5-6 oyun var uygun düşerse alirim, O gün oyunlarin fiyatlari şimdikilerden dahada düşer bence acelen yoksa bekle.. Zaten eskiyen bi oyun, bi daha bi daha indirim gelir.. Hem bu sefer DLC'leri ile birlikte alma ihtimalide var..

• 
Sayfa: önceki 31643165316631673168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.