Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Creative52 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31523153315431553156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Scaniacıyız ölümüne

100 kmh ye sabitliyorum 12 yada 11 de 1500 devirde eksoz çatırtısınla gidiyorum acayip keyifli oluyor şu oyuna eski makineler gelse 164L 580,143M vs gibi gelseler tadından yenmez vallahi
  • Aynen üstad bende Volvo'mu 95'e sabitliyorum. 12. vites 1200 devir, missss.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scaniada iyi yakıyormuş 54 litre . Maşallah

• akt02 A kullanıcısına yanıt
    Eksoz sesini sevdiğim için yüksek devirli kullanıyorum az bile yakıyor o sese
  • Forumdan xbox one kolu aldım. Yollara geri dönmeyi düşünüyorum fakat ayarları tam olarak yapamadım. Acaba kol kullanıp ayalarını benimle paylaşabilecek olan var mı ?
  • Gerçek hayatta bu işlerle uğraşan birisi olsam maddi imkanım olsa yemin ederim hiç bir tırı karar verip de alamam..Hangisini alırsam alayım mutlaka pişman olur keşke diğerini alsam derim eminim.. Hepsi o kadar mükemmel ki asla karar veremiyorum..

Ve bu durum oyuna da yansıyor..Mesela fabrikada çalışıyorum yurt dışından gelenler oluyor ayrıca yollarda gözüm sürekli tırlarda oluyor volvo görüyorum ahaa diyorum yaa bu ötesi yok oyunda da volvo alıyorum sonra başka bir şey görüyorum Volvo hevesim geçiyor :)

2 gündür iş çıkışı serviste giderken başka bir fabrikanın park yerinde yeni Actross görüyordum ((Türkiye'de 2-3 tane görebilmiştim daha )) bugün iş çıkışı serviste özellikle tırın olduğu cam kenarına oturdum telefonu elime aldım kamerayı seri çekime ayarladım yaklaşmayı bekliyordum park yerine derken bi viraj döndük çok alakasız bir yerde ara sokakta karşıma çıktı muhtemelen yükünü almış dönüş yolundaydı hazırlıksız yakalandım çekemedim 1 metre falan yakınından geçtik dediğim gibi 3-4 tane Actross görmüştüm ama hiç biri böyle değil di kar beyazı parıl parıl parlıyordu aksesuarlı yan eteklikler falan bir de en yüksek Giga Space kabinliydi bildiğin devasa bir şeydi duruşu karşıdan görünüşü cidden nefesim gitti :) volvo scania vs her şey aklımdan gidiverdi şu dakika itibariyle bu sefer de Actross'cu oldum :)

• 6 vites modu yaptım ve düz vites kullanıyorum
  • Romanya'da güneşin batmasıyla hava mora döndü korkuyorum.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Birde Turkish Paint Jobs'u almamak için çok direndim ama dün teslim oldum ve aldım.

• Arkadaşlar oyun içi adminliğe geri mi dönsem napsam karar veremiyorum. Fikirleriniz nedir bu konuyla ilgili

• KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Bize ne birader istediğini yap

Üstad oynama süren çoksa cidden dön. Europe 1 değilde Europa 2'de savaş yaşanıyor. Dün gece Zectrum adlı admin girdi gecte olsa ardarda 2 dk içerisinde 20-30 tane ban attı. Troller admin olmayınca hemen doluyor. Birde Rotterdam Servis sorunu var ki sorma, ne servise girmek ne de servisten çıkmak mümkün değil.. Arabalar'da karar alınıp Europort'a sokmamak lazım ve birde sız hariç Türk admin var mı ?

• Zvjezdan kullanıcısına yanıt
    Var hocam. Bende gireyim dedim sürekli carpiyolar oynamak mümkün degil bu atalar skoda da çıktı herkes kaza yapiyor

• Zvjezdan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Paint Job. Bayrağımız iyidir
  • Merso ve Scania'cılar burda ama MAN'cılar nerede arkadaşlar sesinizi duyalım
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 21 Mayıs 2016; 11:33:38 >
  • Adamlar dusunmus yapmis,direksiyon-gps ve radyo 3lusune dikkat.Marsa basinca gps ve radyo animasyonlu bir sekilde aciliyor ve direksiyonda one dogru geliyor

Ohaha Volvo FH

• Volvocularda vardır belki..

Kesinlikle üstad, Skoda'yi görünce emniyet şeridine sokuyorum tırı, kalan 2 seride anca sığıyorlar. Zaten viraja skodayla bırlıkte girip birlikte çıkmak mümkün değil, mutlaka çarpıyorlar.

• HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Üstad sana acayip kuruluyorum ya Nereden buluyorsun bu modları Buradan veya özel mesaj yolu ile link alabilir miyiz
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Steam workshop,ets2.lt,ets2mods.org,elitemods.net sitelerini takip ediyorum genelde.Ara ara takip edince zaten kim ne yapmis kendini belli ediyor.Ohaha modlari oldukca kaliteli ve kendinide surekli gelistiren biri.Bazen kafama takiliyorum su mod var mi diye,arastiriyorum varsa illaki cikiyor

Ohaha FH Classic Modu;
    http://ets2mods.org/trucks/ohaha-volvo-2009-classic-16-0

Ohaha FH 2013 Modu;
    http://ets2mods.org/trucks/ohaha-volvo-2013-version-19-6-small-fix

• Skoda ayarsız bir araç. Trollere gün doğmuş.

• 
Sayfa: önceki 31523153315431553156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.