Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31163117311831193120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SCS Blog'da haberi çıktı, Fransa için DLC geliyor.
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Hemen bakıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yaşamadım hocam, geçmenizi tavsiye ederim.
  • Ben Senin Gibi rüzgar Olupta esinti Yapmıyorum,
    MAN ile Fırtına Olup Ortalığı Yıkıyorum.....

Bu mesaja eklenen görseller:

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 20 Şubat 2016; 3:21:57 >

• https://www.flickr.com/photos/128246325@N07/25055029091/ modlarla yapılamayacak birşey yok
  • Ormanci kullanıcısına yanıt
    Oyunun içinde ana menü ekranında da çıkıyor sanırım. Dün girdiğimde dikkatimi çekmişti "La Vive France" gibi bir şey yazıyordu sanırım
  • 1 senedir ilk defa multıplayer yuklıyım dedım yollar bomboş parise girdim herkes öyle bekliyor

bu kırmızı ışıkda dururken çarpanları nasıl şikayet edicez arıza dolu çoğuda rus polonyalı şurdan çıkarken kırmızı ışıkda durdum arkamdan çarptı bir iki arıza

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xBleus -- 20 Şubat 2016; 23:00:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xBleus

Eyvah be abicim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xBleus

Hocam bu bir aksesuar paketi ise link alabilir miyim. Belli bir tarzda olup isme sahip olan (vabis) gibi scania çeşitleri mükemmel cidden

Tamamdır buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 21 Şubat 2016; 7:32:44 >

• Actrosla devam.

• ProMods'daki atma sorunundan kurtuldum sanırım!!!

Bu arada bir bug buldum sanırım, neden kaynaklanıyor bilmiyorum ve genel bir sorun mu onu da bilmiyorum ama Renault Magnum aracımı "araç yönetimi" kısmından geliştire girdikten sonra geri çıkmak istediğimde değişiklikleri onaylamadan çıkmak istiyor musun diye soruyor evet de desen hayır da desen çıkmıyor o bölümden. Mecbur alt f4 çektim. Var mı başka karşılaşan bu tür birşeyle?
  • Promods 2.01 Cikmis
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xBleus -- 21 Şubat 2016; 21:22:08 >

• Bi zaman sonra sıkılınabilir.. Arada arkadaşlarınla oynamak için güzel bir oyun.. Hem muhabbet ediyorsun hem tır sürüyorsun zevkli yani..
  • multide aniden önümde kaza yaptı hemen servise gitti havada asılı kaldık

• Arkadaşlar merhaba benim bir sorunum var, oyunda yeni profil oluşturamıyorum, oluşturmak için tıkladığım zaman 5-10 dakika bekliyorum hiçbir şey olmuyor hiçbir şey gelmiyor ekrana yardım edebilir misiniz ? Oyun sürümüm 1.22.2.2
  • Kaç haftadır bir türlü multi oynayamıyorum.

Her defasındaki aşağıdaki mesaj çıkıyor. Yüklüyorum ama yine nafile. Betalardan neyi seçmek lazım MP için?

• ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    Siteden son surumunu indir mp'nin. Sendeki surumun eski oldugunu yaziyor orda. Denetim masasindan kaldir tamamen mp'i sonra son surumu tekrar indir 0'dan kur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackalone

Arkadaşlar merhaba benim bir sorunum var, oyunda yeni profil oluşturamıyorum, oluşturmak için tıkladığım zaman 5-10 dakika bekliyorum hiçbir şey olmuyor hiçbir şey gelmiyor ekrana yardım edebilir misiniz ? Oyun sürümüm 1.22.2.2

Onemli profil ve mod yoksa belgelerim-ets2 klasorunu komple silin,yeni profil ekrani gelecektir.

Mod varsa buyuk ihtimal moddan kaynakli o hata.Ilk olarak mod klasorunu bosaltipda deneyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 31163117311831193120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.