Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.073
Cevap
377
Favori
3.635.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31133114311531163117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu tırda ne var bilmiyorum ama kullanması keyifli nedense.Diğer tırlar kadar fazla fps düşürmüyor.
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • iisskkoocc kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yalnız promods'u indirmeden önce rusmap ile kullanıp kullanmayacağınızı soruyor, ona göre dosya indiriyorsunuz. Kullandığınız diğer modları bilmiyorum fakat ben başka bir mod kullanmıyorum.
  • Arkadaşlar bilgisayarda orta ayarlara aldığımda 22 25 fps civarında alıyorum sizce daha fazla almam gerekmez mi?

i5 4200u işlemci
    6 gb ram
    750M 2 gb ekran kartı
  • yekilord kullanıcısına yanıt
    Yüksek çözünürlükte oynamıyorsanız daha fazla fps vermesi gerekiyor. Oyun orjinal mi?
  • Arkadaşlar ben iki şey sormak istiyorum. Birincisi; FPS artırmanın en güzel yolu nedir? Grafiği düşürsem de FPS 20'lerde geziyor? Oyunum orijinal. İkincisi ise bu tür yollar gerçekte de mi böyle? Zaten 2 şerit olan yol teke düşüyor. Tamamen tüm trafik tek şeritten geçiyor. Çoğu zaman ya çok erken sola geçmek gerekiyor ya da AI araçları sıkıştırarak, çarparak geçmek gerekiyor. Ya da girmeyeceğiniz sapağa göz göre göre giriyorsunuz. E bu da simülasyon kısmını baltalıyor. Arkadaşım ben sağ şeritten tıngır mıngır akıyorum işte niye sol şeride "daldırıyorsun" beni?
    https://store.donanimhaber.com/5a/dc/cc/5adccc7b649996d50986ef90cd40ef5a.png

Resim PNG kaldığı için sayfaya link olarak veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 14 Şubat 2016; 22:30:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

Yüksek çözünürlükte oynamıyorsanız daha fazla fps vermesi gerekiyor. Oyun orjinal mi?

1366x768 de oynuyorum orijinalinde de aynı şekilde böyle. Ekran kartı da çalışıyor anlamadım gitti
  • cagkan1905 C kullanıcısına yanıt
    O maddeyi işaretlemiştim zaten. Bende bayağı mod var ama bi 10-12 gb mod vardır toplam kullandığım...
  • @goodorevil,
    Bu rehberdeki maddeleri uygulayıp, güç seçeneklerinden ''yüksek performans''ı seçip, oyunu açmadan ''windows'un görünümünü ve performansını ayarla'' seçeneğinden (denetim masasında ''perf'' diye aratarak bulabilirsiniz) ''en iyi performans için ayarla''yı seçerek artırabilirsiniz. Ben de işe yaradı.
    Şikayetinizde sonuna kadar haklısınız, en azından 1km öncesinden tek şerite düşecek diye uyarsa sıkıntı olmayacak ama bir anda karşımıza çıkınca kaza kaçınılmaz oluyor.

@iisskkoocc, hocam o zaman modlardan kaynaklıdır çünkü ben de sorunsuz çalışıyor. ''Bu mod Promods 2.0 ve Rusmap 1.6 ile uyumludur.'' yazmayan modları kullanmamanızı öneririm.
  • Klavyeye ayarlı düz viteste atıyorum 8. vitesteyim, direkt 1'e nasıl çekebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 15 Şubat 2016; 2:24:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ObtObt kullanıcısına yanıt
    Oyun seçeneklerinde hangi tuş hatırlamıyorum,ben onu application tuşuna atadım,vitesi boşa alıyor tekrar yükseltme tuşuna bastığımda 1.vitese geçiyor. Birazdan oyuna gireceğim bakarım hangi seçenek editlerim.

Klavye,boşa al seçeneği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 15 Şubat 2016; 2:40:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Oyun seçeneklerinde hangi tuş hatırlamıyorum,ben onu application tuşuna atadım,vitesi boşa alıyor tekrar yükseltme tuşuna bastığımda 1.vitese geçiyor. Birazdan oyuna gireceğim bakarım hangi seçenek editlerim.

Klavye,boşa al seçeneği.

Tamam hocam sağolun ilginiz için. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ObtObt kullanıcısına yanıt
    Alt+Shift :) 8. vitesteyken alt ile boşa alıp shift ile hemen 1'e atabilirsiniz.
  • Oyunda soyle sacma birsey var; mod klasorunuzde ne kadar mod varsa,profilinizde modlar aktif olmasa bile arkada isleme aliyor Oyundan atma,fps dusmesi vs sorunlarinin bir nedenide bu bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Oyunda soyle sacma birsey var; mod klasorunuzde ne kadar mod varsa,profilinizde modlar aktif olmasa bile arkada isleme aliyor Oyundan atma,fps dusmesi vs sorunlarinin bir nedenide bu bence.

Bu konuda haklısınız. Bende promods yuklu. (Sizin tavsiyeniz uzere) Ayrı bir profil acıp,Hungray map yukledim. Hungray map oynarken sorun yok. Ama promods oynarken bir sure sonra oyun masa üstüne atıyor.(Hungray map, promods ta aktif olmamasına ragmen.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    + Olarak silip kaldırdığınız modları,eğer o modlar harita ise orada keşfettiğiniz şehirleri ve aldığınız garajları arıyor bulamadığı zaman hata olarak işliyor oyun yüklemesi,kapatması çok uzun sürüyor.

Edit: örnek olması amacı ile resim eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 15 Şubat 2016; 15:56:36 >
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Aynen dedigin gibi abi.Peki bunu sifirlamanin bir yolu var midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkan1905

@goodorevil,
    Bu rehberdeki maddeleri uygulayıp, güç seçeneklerinden ''yüksek performans''ı seçip, oyunu açmadan ''windows'un görünümünü ve performansını ayarla'' seçeneğinden (denetim masasında ''perf'' diye aratarak bulabilirsiniz) ''en iyi performans için ayarla''yı seçerek artırabilirsiniz. Ben de işe yaradı.
    Şikayetinizde sonuna kadar haklısınız, en azından 1km öncesinden tek şerite düşecek diye uyarsa sıkıntı olmayacak ama bir anda karşımıza çıkınca kaza kaçınılmaz oluyor.

@iisskkoocc, hocam o zaman modlardan kaynaklıdır çünkü ben de sorunsuz çalışıyor. ''Bu mod Promods 2.0 ve Rusmap 1.6 ile uyumludur.'' yazmayan modları kullanmamanızı öneririm.

Teşekkürler, biraz daha oynanabilir oldu.
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Bunu sıfırlamak için çok araştırdım,birtek hile yapımı için bir öneri konusunun içinde buldum,ama yapamadım benim dosya açılıyor ancak okunacak gibi değil bir türlü düzeltemedim,İlk oyun için yapılan harita modu çıktığında yüklemiş oradaki garajları almıştım hala onları arıyor,umarım sizin işinize yarar.Link
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

ETS3 geliyomus yakinda Promods scandinaviada el attiysa helal olsun.Bazi kaplamalar HD kalitede.Su oyunu soyle kaliteli kaplama ve modelle cikarsalar,ets3 iste.
  • http://ets2.lt/en/bright-headlights-traffic-1-22/

Kaliteli ve gercekci modlardan biri yine.Oyunda isikli neler varsa degistiriyor.Ai farlari,arac farlari,isiklari,trafik isiklari,simsek vs.Simsek etkisini cok iyi yapmislar yerinden ziplatiyor bazen insani Kisa farlarda da iyilesme var.
  • 
Sayfa: önceki 31133114311531163117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.