Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2998. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29962997299829993000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

malum ameleyiz fabrika da çalışıyorum :)

Bu hafta yine gece vardiyasındayım..Gece 23:30 gibi gidiyoruz fabrikaya servislerden iniyoruz hava zaten bu aralar buz gibi titretiyor..O anda oraya yüklemeye gelmiş park etmiş tırları falan görünce içim gidiyor..Kimi perdeleri çekmiş vurmuş kafayı kimisi çanak anteni takmış kimi laptop ile oyalanıyor..

İçim gidiyor yahu o keyiflerine gecenin bi yarısı çalışırken aklıma geliyor şimdi sıcacıktır o tırların içi ne güzel keyifli keyifli uyuyorlardır keşke bende orada olsam diye içim gidiyor...Hastalık işte napacaksın ki

Aynen hocam katılıyorum, tır şoförü olmaya benimde uzun zamandır merağım var belki vakit ayırabilsem ya da imkanım olsa tır kullanmayı öğrenmek isterdim. Kim istemezki altında tam donanımlı canavar gibi bir tırla avrupa hatta kıtalar arası nakliye yapmayı ve bahaneyle güzel yerler görmeyi. Fakat yinede tır kullanmanın ya da şoförlerin çektiği bir sürü eziyeti tahmin edebiliyorum kolay bir iş değil ama gezmesi, kazancı ve zevki cabası oluyor
    Son model tırlar gerçekten ev gibi içinde herşey var ve dediğiniz gibi sıcacık bir ortam 250-300 bin TL'lik makinalar o kadarıda olmalı diye düşünüyorum hiç binme ya da kullanma şansım olmadı ama direksiyonuna geçsem boşta gaz vermek isterdim çıkan sese hayranım araba egzozundan bile daha çok beğeniyorum tırların seslerini

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

malum ameleyiz fabrika da çalışıyorum :)

Bu hafta yine gece vardiyasındayım..Gece 23:30 gibi gidiyoruz fabrikaya servislerden iniyoruz hava zaten bu aralar buz gibi titretiyor..O anda oraya yüklemeye gelmiş park etmiş tırları falan görünce içim gidiyor..Kimi perdeleri çekmiş vurmuş kafayı kimisi çanak anteni takmış kimi laptop ile oyalanıyor..

İçim gidiyor yahu o keyiflerine gecenin bi yarısı çalışırken aklıma geliyor şimdi sıcacıktır o tırların içi ne güzel keyifli keyifli uyuyorlardır keşke bende orada olsam diye içim gidiyor...Hastalık işte napacaksın ki

illa ki güzel tırlarla şehir şehir gezmek güzeldir lakin yalnız bir hayatta zor be hocam

• ReiCheN kullanıcısına yanıt
    1 senedir oynuyorum şu an 90 şöförüm var resmen para basıyorlar.Şimdiki aklım olsa bu kadar şöför tutmazdım.Para 25 milyon euro iken bir iki teslimattan sonra bi bakıyorum 30 milyon olmuş.
    Herhangi bir oyunda para hilesi yaparsında oyunun bütün tadı kaçarya şu an öyle hissediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana ne demek istediğinizi anlamadım hocam fakat para çok olunca öyle oluyor haklısınız. Ama gitmediğiniz ne kadar şehir varsa oralara gidip garaj almanızı tavsiye ederim. Büyük garajın maliyeti 280bin euroydu sanırım + 5 tır en lüksünden alsanız 800bin euro yani 20tane şehirde garaj alsanoz para bitmiş olur hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

Bana ne demek istediğinizi anlamadım hocam fakat para çok olunca öyle oluyor haklısınız. Ama gitmediğiniz ne kadar şehir varsa oralara gidip garaj almanızı tavsiye ederim. Büyük garajın maliyeti 280bin euroydu sanırım + 5 tır en lüksünden alsanız 800bin euro yani 20tane şehirde garaj alsanoz para bitmiş olur hocam

Dünya kadar malın olucagina 750bg bir volvon olsun ytr hocam

• güzel modifiye modu var mı ya kullandığınız. Tıra bi angel eye taktıramadım tepeye.
  • O konuda size katılıyorum bize dışarıdan bakınca güzel geliyor tabi :)

Fakat onlarında bütün hayatları yolda evden barktan aileden uzak geçiyor..Altındaki tır ne kadar lüksde olsa mükemmel de olsa zorlukları var..

Ben sadece bizim fabrikanın önünde 1 hafta yük almak için bekleyen Rus tırcıları gördüm 1 hafta boyunca aynı yerde durmak yiyecek içecek sıkıntısı can sıkıntısı ee bunun tuvaleti banyosu var vs vs vs bir dünya kötü yanıda maalesef ki vardır...
  • aynen hocam çok çok haklısınız. sizde zaten bir nevi işin içinde olduğunuz için çözmüşsünüz olayı
  • Oda zaten epey bir fiyata denk geliyor hocam

• Beyler, bir sorun yaşıyorum önceden cevaplandıysa kusura bakmayın şimdiden. Oyunu steam üzerinden satın aldım orjinal. Oyun hem laptop'umda hemde kasa da yüklü. Kasa'dan oyuna girince kendi savemi görüyor sorunsuzca giriyorum oyuna ama laptop'dan oyuna girdiğimde save dosyamı görmüyor yeni save açtırmak istiyor oyunu sildim tekrar kurdum ama düzelmedi ne yapmam lazım var mı bu sorunu yaşayıp çözen arkadaşlar? Yardımcı olursanız sevinirim
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    merhaba normal bir durum Türklerin bir saygınlığı kalmadı dünya da artık , kendi kendini rezil eden bir topluluk haline dönüştü , oyunlarda da saygı gösterilmemesi doğal , ben bazen bsgo oynuyorum , orada da durum benzer , Terörist olarak damgalattık kendi kendimizi.

13 level oldum bugün halen serbest çalışıyorum , paralar birikiyor 300 bin euro oldu , 16 level da 750 beygir motorlu volvo yu almayı planlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Beyler, bir sorun yaşıyorum önceden cevaplandıysa kusura bakmayın şimdiden. Oyunu steam üzerinden satın aldım orjinal. Oyun hem laptop'umda hemde kasa da yüklü. Kasa'dan oyuna girince kendi savemi görüyor sorunsuzca giriyorum oyuna ama laptop'dan oyuna girdiğimde save dosyamı görmüyor yeni save açtırmak istiyor oyunu sildim tekrar kurdum ama düzelmedi ne yapmam lazım var mı bu sorunu yaşayıp çözen arkadaşlar? Yardımcı olursanız sevinirim

Steam cloud destegi yok oyunun.O yuzden kasadaki save laptopda gorunmez.Kasadaki save dosyasini laptopa atman gerekir her yeni oynayisinda.Belgelerim-ets2-profiles icindedir saveler.

• oyuna mod yüklemiştim ; dün bana şöyle bir yük taşıttı

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

, birde tek gidiş , tek geliş yoldan götürttü , epey zorlandım çarpmadan götürebilmek için ama hasarsız teslim ettim

• Çok yanlış konuşuyorsunuz hocam. Biz kendimizi terörist olarak mı damgalattık yoksa dış güçler mi bizi öyle damgalattı? Bende cs go oynuyorum 1 tane trolleyen Türke rastlıyorsam 10tane trolleyen rus, polonyalı, romanyalı, ukraynalıya denk geliyorum. Bende onları sevmiyorum. Benim gözümde de onların hiç saygınlığı kalmadı? Ben kurallarına göre oynadığım müddetçe bana saygı göstermek zorundalar hocam. Ben kurallarına göre oynayan herkes nasıl saygı gösteriyorsam..

• Merhaba arkadaşlar,

Ara ara girip oynarım bu oyunu, bir kere 20 seviyelere gelmiştim o kadar sürekli oynadım ancak oyunu seviyorum. Direksiyonumuz olmadı ki geceleri akalım Herneyse tekrar yükledim bu sıra oynamak için ancak oyunda 3-5 level ilerledikten sonra serbest mi devam etmek daha karlı yoksa bankadan kredi alıp hemen tır almak mı daha karlı bilemedim. Sizler ne yapıyorsunuz bu konuda?

Bir de en son geçen sene MP oynarken serbest işlerin çıkmama sorunu vardı, o sorun hala var mı? Varsa nasıl çözüyorsunuz? MP'de işleyiş aynı single'daki gibi mi, yani tır, garaj, işçi falan mı alıyoruz yine?

Cevap veren elleriniz dert görmesin

Edit: Bir de ben klasik müzik sevdiğimden, genelde o kanalları dinliyorum ancak tavsiye edeceğiniz tırcılığa uyumlu bir radyo kanalınız var mı? MP3 indirip müzik çalara koymak haricinde tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalradyalı -- 9 Aralık 2015; 18:56:36 >

• Ben 3-4 serbest iş yaptıktan sonra 100bin kredi çekip kendi tırımı almıştım hocam. Diğer türlü 3-4bin euro para geliyor iken bu şekilde 12-14bin euro alıyorum. Serbest işi ara sıra alıyorum onunda sebebi aklımda soru işareti olan bir tırı denemek. Size de tavsiye ederim kendi tırınızı almayı.

Edit : MP de işleyiş aynı. SP hesabınızla girip mal alıp satıyorsunuz. Garaj alıyor, işçi tutuyorsunuz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiCheN -- 9 Aralık 2015; 19:03:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Beyler, bir sorun yaşıyorum önceden cevaplandıysa kusura bakmayın şimdiden. Oyunu steam üzerinden satın aldım orjinal. Oyun hem laptop'umda hemde kasa da yüklü. Kasa'dan oyuna girince kendi savemi görüyor sorunsuzca giriyorum oyuna ama laptop'dan oyuna girdiğimde save dosyamı görmüyor yeni save açtırmak istiyor oyunu sildim tekrar kurdum ama düzelmedi ne yapmam lazım var mı bu sorunu yaşayıp çözen arkadaşlar? Yardımcı olursanız sevinirim

Steam cloud destegi yok oyunun.O yuzden kasadaki save laptopda gorunmez.Kasadaki save dosyasini laptopa atman gerekir her yeni oynayisinda.Belgelerim-ets2-profiles icindedir saveler.

Hocam önceden oynuyordum laptopta save dosyamla yaz boyu laptopta oynayıp 20 level oldum hatta sonra kasaya da yükledim bu save'i. İkisinde de karışık olarak oynadım. En son 1 ay oldu laptopta tekrar oynayayım dedim ki save dosyamı görmüyor artık ne yapacağımı bilmiyorum. Kasada aynı dosyayı görüyor ama hala.

• Şu oyunun açıgını hala kapatmadılar para içinde yüzmekten sıkıldım . Bilmeyenler için kısaca anlatiyim 1-2 şöförüm varken gemiyle geçişte fark etmiştim biz ışınlanınca belli bir zaman aktıgı için şöförler para bırakıyordu ve ışınlandıkça kasa artti. Sonra en uzak iki noktadaki garajı satın aldım. Şöför sayısını arttırdım. O iki garaj arası ışınlandıkça para akiyor resmen..

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Laptop ets2 surumu ile kasadaki surum ayni mi ? Profiles icinde onceki versiyonlara gorede save yapar onlari kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

Oda zaten epey bir fiyata denk geliyor hocam

Hocam düz yolu görünce hic dayanamiyo volvo akiyo resmen ve globetroterin frenler sanki daha saglam gbi geldi bana ama arada alt takimlari dokunduruyorum asfalta %1-2 hasar cikabiliyo

• 
Sayfa: önceki 29962997299829993000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.