Şimdi Ara

Maingear oyuncu sistemlerini Radeon HD 6800 serisi ile güncelledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hazırladığı yüksek performanslı bilgisayarlarla sık sık gündeme gelen Maingear, oyuncu bilgisayarlarını, AMD Radeon HD 6800 serisi ekran kartlarıyla güncelledi. X-Cube serisi kompakt boyutlu bilgisayarları ve Vybe serisi kule tipi bilgisayarlarında, ekran kartı seçeneklerine Radeon HD 6850 ve Radeon HD 6870 modellerini de ekleyen firma, aynı zamanda dileyen kullanıcılar için Crossfire X konfigürasyonunu da isteğe bağlı seçenek olarak sunabiliyor.

Maingear'ın kurucusu ve tepe yöneticisi Wallace Santos konuyla ilgili açıklamasında, "AMD Radeon HD 6800 serisiyle birlikte müşterilerimiz, fiyat/performans odaklı sistemleri özelleştirmek için daha fazla seçeneğe sahip olacaklar?" ifadelerine yerdi. Hem Intel hem de AMD işlemci seçenekleriyle sunulan yeni sistemlerden X-Cube ailesi 845 dolar, Vybe ailesi ise 775 dolar seviyesinden başlayan fiyatlarıyla kullanıma sunuluyorlar.

• kaliteleri ve performansları güzel olabilir yeni nesil ekran kartlarıda kullanması güzel ama az bi tip olur kasada özellikle şu vybe kartondan kesip kasa yapsam daha şık durur:):):)
  • Vaybe kasaya bak.

Vaybe mi yoksa ben mi yanlış okuyorum. Sanıyorum 1 harf koymayı unutmuşlar. :))
  • quote:

X-Cube ailesi 845 dolar, Vybe ailesi ise 775 dolar seviyesinden başlayan fiyatlarıyla kullanıma sunuluyorlar.

6870 ..........240 usd
    kasanın içinde başka neler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 24 Ekim 2010; 2:43:33 >
  • ne çirkin bir kasa öle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.