- x
Akıl Almaz Proje ! Dünyayı Hareket Ettirme !!!
68 Cevap2822 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Ekim 2010; 20:39:24 

0

İşin mantığı basit, MIKNATIS! Mıknatısın N kutbu ile kuzey kutbundan dünyayı çekecez. O dev mıknatısa bağlanan dev roketle mıknatıs hareket ettirilecek. Dünya mıknatısın peşinden sürüklenecek. Düşünsenize dünya sizin uzay geminiz olacak ve onunla uzayda dolaşacaksınız! Projenin yapımı için destek bekliyorum. Şu an elimizde mevcut olan malzemeler dünya ve uzay. Bize dünyayı çekebilecek dev bir mıknatıs ve o dev mıknatısı sürükleyebilecek dev bir roket lazım. NASA ile iletişime geçmeyi düşünüyorum. NASA'nın telefon numarası, msn adresi, face profili vs. elinde olan varsa mesajla veya konu altında yazabilir mi?

5617 Mesaj
22 Ekim 2010; 20:40:14 

Hani beyin bedayvaydı ulan,

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2010; 20:43:56 

dostum demir tozlarnı burnundan içeri döküp mıknatısla beynini çekerim

4368 Mesaj
22 Ekim 2010; 20:44:10 

NASA'nın kurucusu benim ama böyle bir fikri beğenmedim üstünde biraz daha çalış.

sen yağmuru seversin diye çok ıslandım, bana baharlar toplasan ne olur sanki?

511 Mesaj
22 Ekim 2010; 20:44:25 

n ile değil s ile çekilir n aşağıda olursa itersin dünyayı =))
öyle bi mıknatısı yap
ayrıca söylememe gerek var mı bilmiyorum ama yapamazsın.. anca güneş kadar büyük bi yıldız lazım güneşin çekim kuvvetiyle oynamak için.. şu an imkansız yani anlayacağın
oldu da öyle bi yıldızı soktun sisteme bütün sistem kayar senin kontolünde gelişmez olaylar..

diye düşünüyorum fizikle alakası olan arkadaşlar daha sağlam yorum yapabilirler..

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

147 Mesaj
22 Ekim 2010; 20:46:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Eren Taner

öyle bi mıknatısı yap
ayrıca söylememe gerek var mı bilmiyorum ama yapamazsın.. anca güneş kadar büyük bi yıldız lazım güneşin çekim kuvvetiyle oynamak için.. şu an imkansız yani anlayacağın
oldu da öyle bi yıldızı soktun sisteme bütün sistem kayar senin kontolünde gelişmez olaylar..

diye düşünüyorum fizikle alakası olan arkadaşlar daha sağlam yorum yapabilirler..

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2010; 20:46:08 

2010 yılında çıkan ustura filmi gerçekten çok beğenildi. Grafikler vs muhteşem. Erotik sahneleri ise filmi resmen süslüyor.

Tür: Aksiyon, Dram, Erotik, Gerilim, Macera, Suç
Oyuncular: Jessica Alba, Robert De Niro, Michelle Rodriguez, Lindsay Lohan, Rose McGowan, Danny Trejo, Steven Seagal, Daryl Sabara, Jeff Fahey, Cheech Marin, Don Johnson, Carlos Gallardo, Ara Celi, Cheryl Chin, Electra Avellan, Elise Avellan

sevenleri hedefleyen film, Robert Rodriguez’in Grindhouse adlı filminin fragmanı baz alınarak çekildi.

85 Mesaj
22 Ekim 2010; 20:46:08 

okudum, şahane vakit geçirdim, duacı oldum.

615 Mesaj
22 Ekim 2010; 20:46:26 

quote:

öyle bi mıknatısı yap

yapma bunu yapma bunu

C A R B O N B A S E D L I F E F O R M S

186 Mesaj
22 Ekim 2010; 20:47:48 

quote:

Orijinalden alıntı: taichi93

0

İşin mantığı basit, MIKNATIS! Mıknatısın N kutbu ile kuzey kutbundan dünyayı çekecez. O dev mıknatısa bağlanan dev roketle mıknatıs hareket ettirilecek. Dünya mıknatısın peşinden sürüklenecek. Düşünsenize dünya sizin uzay geminiz olacak ve onunla uzayda dolaşacaksınız! Projenin yapımı için destek bekliyorum. Şu an elimizde mevcut olan malzemeler dünya ve uzay. Bize dünyayı çekebilecek dev bir mıknatıs ve o dev mıknatısı sürükleyebilecek dev bir roket lazım. NASA ile iletişime geçmeyi düşünüyorum. NASA'nın telefon numarası, msn adresi, face profili vs. elinde olan varsa mesajla veya konu altında yazabilir mi?

Defol git bu forumdan.

451 Mesaj
22 Ekim 2010; 20:48:23 

mıknatısa gerek yok kütle çekim kuvveti ile hallet beynini rokete koy zibilyon yıl sonra baksın insanoğlu ne kadar gitmiş ilerye mi geriye mi gitmiş bundan daha ne kadar geri gidilirse artık bilemem

Boş sayfaya imza atmam arkadaş!

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2010; 20:51:14 

quote:

öyle bi mıknatısı yap

adam ciddi beyler

1850 Mesaj
22 Ekim 2010; 20:56:15 

Tamam biz çıkalım o zaman

| Architecture |

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2010; 21:05:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Byfe

tamam da dünyanın kuzey kutbuna neden mıktanısın kuzey kutbunu yaklaştırdın ki.Biraz daha çalış üstünde.

Pusulanın kuzey ucu sence neden kuzey kutbunu gösteriyor. Dünya ile mıknatısların manyetik kuvvetleri zıttır. Bir mıknatısın kuzey ucu dünyanın güney ucu ile eştir. Pusula çalışma prensibi de bu. Dünyanın kuzeyi pusulanın N kutbunu çeker.

2660 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:08:02 

quote:

Orijinalden alıntı: SpooExi

2010 yılında çıkan ustura filmi gerçekten çok beğenildi. Grafikler vs muhteşem. Erotik sahneleri ise filmi resmen süslüyor.

Tür: Aksiyon, Dram, Erotik, Gerilim, Macera, Suç
Oyuncular: Jessica Alba, Robert De Niro, Michelle Rodriguez, Lindsay Lohan, Rose McGowan, Danny Trejo, Steven Seagal, Daryl Sabara, Jeff Fahey, Cheech Marin, Don Johnson, Carlos Gallardo, Ara Celi, Cheryl Chin, Electra Avellan, Elise Avellan

sevenleri hedefleyen film, Robert Rodriguez’in Grindhouse adlı filminin fragmanı baz alınarak çekildi.

İTÜ Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği

Efsane Hornets yeni Pacers taraftarı

633 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:09:00 

quote:

0

Vay be çok güzel.

Einstein ile bi akrabalığın varmı?

''Bana kangallardan kurulu bir ordu verin dünyayı rehin alayım...'' ( Napolyon )

5408 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:11:29 

quote:

0

Bide düşünsen o roket nasıl kalkacak...

3860 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:12:26 

Coğrafi kuzeyin manyetik güney olduğunu biliyor olman beni şaşırttı.

University of Illinois at Urbana-Champaign (Computer Science)

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2010; 21:13:04 

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Bide düşünsen o roket nasıl kalkacak...

Roketi direkt uzayda yapacaz. Böylece oraya taşımak zorunda kalmayız. Ama yok biz dünyada yapacaz banane derseniz roketi oraya taşıyacak bi roket yaparız. Ya da roketin altına mıknatıs koyarız zıt kuvvetli bir mıknatısla roketi oraya kadar itekleriz

22 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:20:41 

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batlemaster2 -- 22 Ekim 2010; 21:22:27 >

DH Gözlüklüleri

1797 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:20:44 

lan kıblenin yönünü bozucan elleme.

Rome CheapTrick SDS 08.....
    Canon 550D 50mm 1.8
KASTAMONU
    PsnID:kemal3737 Gta V Online

1 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:26:42 

quote:

Orijinalden alıntı: batlemaster2

0

5408 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:34:30 

Ayrıca dünya zaten hareket etmiyormu?

3805 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:42:31 

face profili,msn adresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi áshtráy -- 22 Ekim 2010; 21:46:46 >

You have to consider the possibility that God does not like you.

978 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:42:50 

Dur kardeşim ben daha dünyanın yuvarlak olduğna inanamadım sen gelmişsin bana roketler uçurcaz diyosun Iq kaldırmıyo :D

BF3=eMo61
BC2=..eMo..

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2010; 21:46:58 

Roketin yakıtını işeyerek mi doldurcaz?

477 Mesaj

[13 Eylül 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

22 Ekim 2010; 22:16:08 

Msn: nasanin_gulu@hotmail.com
Face profili: MuST@F@ T0P@L0ğLu

Süleyman Demirel Üniversitesi - Uluborlu Selahattin Karasoy MYO - İnternet ve Ağ Teknolojileri
Leyla ile Mecnun/Ben de Özledim/Medcezir/Kyle XY/Prison Break/Dexter/Person of Interest/Sherlock/Breaking Bad/Supernatural/Fringe/House M.D./True Blood/
Da Vinci's Demons/The Mentalist/Skins/Misfits/Blue Mountain State/The Dead Zone/The Inbetweeners/Chuck/Spartacus/Shameless/Family Guy/
How I Met Your Mother/South Park/The Walking Dead/Arrow/The Vampire Diaries/Death Note/Alphas/Revolution/Lost/Heroes

2408 Mesaj
22 Ekim 2010; 22:24:45 

aslında mantık doğru.manyetik etki ile bişeylerde dahil nesnelerin yerini değiştirebilirsin.nihayetinde herşeyin kendi yaydığı manyetik bir alanın varlığını düşünürsek bunu yapabilirsin.ve bunun için güneş büyüklüğünde bişeye de ihtiyacın yok.yoğunluğu çok ço fazl artırılmış manyetik enerjisi kendisinden kat kat büyük bir madde ile bu yapılabilir.hatta nohut büyüklüğünde bir madde bile bunu yapabilir.yeterki atomik yoğunluğu ve manyetik alan oluşturma kararlılığı ço çok yüksek düzeylerde olsun.örn: kara delik.biraz araştırırsanız manyeti alanı oluşturan kısmın aslında patlayan yıldızın ebatlarından yüzlerce kat daha küçük olduğunu görebilirsiniz.

[link=http://steamcommunity.com/id/sea_harier][color=

94 Mesaj
22 Ekim 2010; 22:29:49 

Aslolan hayattır;Hayatta Beşiktaş

I'm awesome..

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2010; 22:31:42 

Lan yinemi basladı bu saçma salak mıknatıs muhabbetleri

2344 Mesaj
22 Ekim 2010; 22:37:22 

msn:nasa_nasa_nasa@nasa_.,*/-+,!'^+%&/)@nasa.com
facebook:۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰NASA۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰

Hayat iki ezan arası yaşanırmış. İkinci ezan okunsun istiyorum; orası için yaptığım hiçbir hazırlık yok. Üstüne üstlük bunu da takmıyorum.

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2010; 22:46:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Adam almaya üşenmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1843 Mesaj
22 Ekim 2010; 22:55:02 

güneş sistemi yok olana kadar dünyayı hareket ettirtemeyiz yani mıknatısla. Dünyanın bütün gezegenlere ve güneşe bir çekim gücü vardır. Ayrıca eser miydi esir miydi neydi o proje onu açıklıyordu gökyüzünü neden mavi gördüğümüzü ve dünyanın hareket ettirilememesi konusunda

The more pain in the Battle, the more sweetness in its Victory!

5442 Mesaj
22 Ekim 2010; 23:00:27 

0

Xbox 360 Gamertag: Swat882dh - Galaxy S4 - Ipad Mini---Business Administration-Marketing---I30 2012 CRDI Finland Helsinki

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2010; 23:08:50 

İLK ÖNCE BEN YAPMIŞTIM!

0

BU DA KONU: http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#43812311

BU ÜLKEDE SEN VE SENİN GİBİ ADAMLAR OLDUĞUNDAN PROJELERİMİ AMERİKA'DA YAPIYORUM: NE DİYE ÇALIYORSUN. EMEĞE SAYGIN OLSUN. SONRA DİYORSUNUZ NEDEN CALM DOWN PROJE YAPMIYORSUN!

1046 Mesaj
22 Ekim 2010; 23:12:01 

241 Mesaj
22 Ekim 2010; 23:12:42 

quote:

öyle bi mıknatısı yap

al işte yaptığını beğendin mi m.çtın dünyanın içine artık aşağı itilmiş bir dünyada yaşamak zorunda kalıcaz

The 2ndPerson [TR]

126 Mesaj
22 Ekim 2010; 23:38:07 

quote:

Orijinalden alıntı: xceza94

Msn: nasanin_gulu@hotmail.com
Face profili: MuST@F@ T0P@L0ğLu

nasanın gülü

!!sosyal mesaj yok!!

Uzaklaştırılmış
23 Ekim 2010; 0:49:18 

quote:

Orijinalden alıntı: orinmicek

nasanın gülü

175 Mesaj
23 Ekim 2010; 1:23:01 

Senin burnan dayarım demir tozlarını o boş beynine yerleşir sonra seni bir güzel gezdiririm mıknatısla olum mıknatıslamı aklına bozdun naptın apti gördümde böylesine görmedim

27 Mesaj
23 Ekim 2010; 1:32:01 

quote:

Orijinalden alıntı: murettep

mıknatısa gerek yok kütle çekim kuvveti ile hallet beynini rokete koy zibilyon yıl sonra baksın insanoğlu ne kadar gitmiş ilerye mi geriye mi gitmiş bundan daha ne kadar geri gidilirse artık bilemem

Oha oha oha bu nasıl bir avatardır.

İmzama başlatma! || Dedelere gitmek için tıklayınız.

1874 Mesaj
23 Ekim 2010; 1:34:57 

0

3009 Mesaj
23 Ekim 2010; 1:38:40 

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

0

1873 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
TqMaqe
23 Ekim 2010; 1:38:41 

Köyde oxford vardı olum gitmedin mi?

2419 Mesaj
23 Ekim 2010; 1:40:23 

bişeyin feryatları

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌|
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|

597 Mesaj
23 Ekim 2010; 1:40:59 

0

...Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

1801 Mesaj
23 Ekim 2010; 1:48:09 

sende bu akıl varken fazla yaşamazsın

i5-2500k@4.50Ghz OCZ Vendetta 2 Cpu Cooler and AC Mx4 Termal Compound*-*MSI P67A-GD65 MotherBoard*-*GSKİLL Ripjaws 4*4GB 1866 Mhz DDR3*-*ATİ HD7870 PCS+ EZ Edition Display Card*-*Tagan Force II 800 Watt PSU*-*1Tb Caviar Black*-*2Tb Seagate HDD
Aerocool S9 Pro Case

1232 Mesaj
23 Ekim 2010; 1:55:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Smee

bu ne ya offffff

balearic!

557 Mesaj
23 Ekim 2010; 1:55:53 

Ulan Bi De Death Note İzlemişsin Üstüne L Fanısın.. O Animeyi Sadece İzleyip Geçtiğine Ve Hiç Bir Şey Anlamadığına İddiaaya Girerim..

Sürecek Sonsuza Dek!
1905 -

Lacuna Coil

Uzaklaştırılmış
23 Ekim 2010; 1:58:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Dostum sen yanlış duymuşsun. bedava demiştik biz

797 Mesaj
23 Ekim 2010; 2:00:09 

dünya 1 cm bile oynasa yörüngesinden üzerindeki yaşam sona erer , bunu öğrenmiş olmalıydınız lisede.

Uzaklaştırılmış
23 Ekim 2010; 2:05:42 

quote:

Orijinalden alıntı: slapert

dünya 1 cm bile oynasa yörüngesinden üzerindeki yaşam sona erer , bunu öğrenmiş olmalıydınız lisede.

Seni kandırmışlar yeğen
0

429 Mesaj
23 Ekim 2010; 2:07:37 

quote:

Orijinalden alıntı: slash7895123

Seni kandırmışlar yeğen
0

652 Mesaj
23 Ekim 2010; 2:10:42 

dostum thats fu*cking awesome resmen alim ayağım titredi çok bilimsel şey yapmuışsın

Uzaklaştırılmış
23 Ekim 2010; 19:51:46 

quote:

Orijinalden alıntı: slapert

Seni kandırmışlar dostum. Lisede değil de ilkokulda böyle boş bir bilgiyle beynimi doldurmuşlardı. Din dersiydi sanırım. Tanrının kusursuz bir şekilde yarattığı ve 1 mm bile hareket etse tüm yaşamın yok olacağı saçmalığı. Dünya 1 yıl içinde güneşe değil 1 cm yüzlerce kilometre yaklaşıyor. Ama o aylarda dünyadaki yaşam hiç de yok olmuyor. Veya böyle bir gerçek olsaydı Mars'ta yaşam var mı gibi saçma bir araştırma içinde olmazdı bilimadamları. Ya da dünya 1cm daha yakın olduğunda ölecek olsak bir dağın tepesine çıktığımızda güneşe 100-200 metre yaklaşmış oluyoruz neden kavrulmuyoruz? Eğer 1cm ile ölüm olacak olsaydı gelecek için uzay seyahati planları yapılmazdı. Neyse sen git biraz kitap oku zekanı geliştir bir şeyler öğren sonra konuşuruz bu konuları

4098 Mesaj
23 Ekim 2010; 20:01:37 

Büyük roketler yapıp bunları yer yüzüne sabitle sonra roketleri ateşle dünyayıya çekip götürsünler.

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

1568 Mesaj
23 Ekim 2010; 20:06:28 

PROBLEMLERİNMİ VAR ?

PİSİKOLOJİK ATAKMI GEÇİRDİN ?

797 Mesaj
23 Ekim 2010; 20:07:02 

arkadaşım yörüngesinden oynarsa dedik hadi cahilsiniz okuduğunuzu da mı anlamıyorsunuz.

Uzaklaştırılmış
23 Ekim 2010; 20:07:08 

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Büyük roketler yapıp bunları yer yüzüne sabitle sonra roketleri ateşle dünyayıya çekip götürsünler.

Düşünce tarzını beğendim. Yarın gel asistanım olarak işe başla

2026 Mesaj
23 Ekim 2010; 20:09:34