Şimdi Ara

Samsung Galaxy Player YP-G50'nin tanıtım videosu yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung'un Galaxy serisi altında ürettiği medya oynatıcısı Galaxy Player YP-G50'nin tanıtım videosu yayınlandı.

Samsung'un Android 2.1 işletim sistemine yer verdiği medya oynatıcıda 3.2 inç boyutunda ekrana, 2 mp çözünürlükte kameraya, WiFi, DLNA desteğine, 8 GB ve 16 GB'lık farklı kapasitelere, microSD kart girişine, GPS desteğine, FM radyoya ve Divx desteğine sahip olarak üretildi.

Samsung'un fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi hakkında henüz bilgilendirme yapmadığı Android işletim sistemli medya oynatıcısı Galaxy Player YP-G50'nin tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

• Hepsini yapabilecek bir telefon varken medya oynatıcı niye alalım?
  • cihazın bir tek telefon özelliği yok.. bari onuda yapında tam olsun.. insanlar şimdi bununla birlikte neden ikinici bir ayrı telefon taşısınlar ki??? ki hepsini yapabilen telefonlar varken..
  • Malum akıllı telefonların batarya süreleri kısıtlı. Fiyatlarıda ipod touch gibi telefon özelliği olmayan ürünlere göre çok daha pahalı.
    Örnek olarak iphone gibi bir telefonun wifi, gps, oyun gibi özellikleri yoğun kullanıldığı zaman telefon görüşmesi yapmaya batarya kalmıyor:)
    Bu sebeplerden ipod touch ve samsung galaxy player tarzı ürünleri, standart bir telefonla tercih etmek yapılacak en doğru şey bana göre.
  • aa konu varmış bak görmeden açtım bende
  • bu ürünün türkiyede satışı yapılmıyormu hiç bir yerde bulamıyorum.daha yeni fark ettim bu cihazı. bilen gören varsa...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.