Şimdi Ara

RDR'ın Zombi Paketinin Multiplayer Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Rockstar Games, Red Dead Redemption için hazırladığı Undead Nightmare DLC'si için yeni bir video daha yayınladı. Hatırlarsanız Red Dead Redemption çıkmadan önce de sürekli yeni bir videosu yayınlanırdı, anlaşılan Rockstar videoları çok seviyor. Undead Overrun ismindeki bu yeni videoda oyunun multiplayer özellikleri açıklanıyor.

Mezarlıklarda arkadaşlarınız ile birbirinizi kollayarak savaşırken tabutlardan mermi ve silah edinebileceksiniz. Ayrıca videoya bakılırsa zombilerin ardı arkası kesilmeyecek. Bu yüksek tempolu hayatta kalma mücadelesinde arkadaşlarınız zombilere yem olup düştüklerinde onları tekrar kaldırabileceksiniz.

4 kişilik co-op görüntülerinin bulunduğu Undead Overrun videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

• Adamlar resmen yeni oyun geliyormuş gibi tanıtım yapıyor ama buda resmen yeni oyun :)) dlc ile alakası yok.
  • çok ii olmuş ya
  • Başlığı düzeltmek istedim. Kısaltmaya ek getirirken uzun halini düşünerek ek getirilmez kısaltması okunarak ek getirilir. Yani başlık RDR'nin olmalıydı. :)
  • Teşekkürler fakat kısaltmasını İngilizce olarak okuduğunda zaten doğru yazılmış olduğunu fark edeceksin :)
  • Teşekkürler fakat kısaltmasını İngilizce olarak okuduğunda zaten doğru yazılmış olduğunu fark edeceksin :)

Benim burda farkettiğim şey sizin çokbilmişliğiniz. Hatanızı kabul etmek de bir erdemdir. Biz Türkçe konuştuğumuza göre kısaltmanın Türkçe okunuşuna göre ek konur. Nasıl, farkedebildiniz mi?
  • @GencayA
    razziel e katılıyorum ardiar diye okursan ardiarın olur redere diye okursan aslında hatalı olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.