Şimdi Ara

90.000 km ve üzeri 3.20d, 3.20i alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bütçem çerçevesinde (50-55.000 TL) 2006 ve üzeri BMW almayı planlıyorum.
    Ancak yaklaşık bir aydır araştırmama rağmen benim fiyat aralığımdaki BMW modellerinin genelde
    90.000 km üzeri olduğunu görüyorum.

BMW den anlayan arkadaşlardan ricam acaba bu kadar yüksek km ile 3.20d veya 3.20i modellerinin
    sorun çıkarıp çıkarmayacakları konusunda yardımcı olmalarıdır?

Sanayide konuştuğum bir kaç usta bana 4-5 senelik BMW yerine 7-8 senelik Mercedes (CLK veya C Sportcoupe)almayı önerdi,
    acaba siz ne tavsiye edersiniz?

• 90.000km yüksek mi?? yani bana göre daha olayın başlangıcında gibi geliyor da...

bahsettiğiniz dönem zaten E90 kasaların yeni çıktıkları dönem.. sorunsuz araçlardır ben kronik sorunu olan duymadım (fabrika üretimi sırasında oluşan hatalar hariç %0.01 ihtimal bence) benim aracımda da sorun yok.. tavsiye ederim... mercedes konusunda fikir beyan etmek isterdim ancak her ne olursa olsun birisi 4-5 yıllık bir araba biri 7-8 yıllık bir araba olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

90.000km yüksek mi?? yani bana göre daha olayın başlangıcında gibi geliyor da...

bahsettiğiniz dönem zaten E90 kasaların yeni çıktıkları dönem.. sorunsuz araçlardır ben kronik sorunu olan duymadım (fabrika üretimi sırasında oluşan hatalar hariç %0.01 ihtimal bence) benim aracımda da sorun yok.. tavsiye ederim... mercedes konusunda fikir beyan etmek isterdim ancak her ne olursa olsun birisi 4-5 yıllık bir araba biri 7-8 yıllık bir araba olacak..

Yardımınız için teşekkür ederim,
    Aslında bende aynı fikirdeyim, Mercedes CLK farklı,güzel bir alternatif fakat arada en az 3-4 yaş olacağı için BMW daha ön plana çıkıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.