Şimdi Ara

Lantic, GeForce GTS 450 Thunder Edition modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çin merkezli ekran kartı üreticisi Lantic, GeForce GTX 450 Thunder Edition modelini duyurdu. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GF106 GPU'sunun güç verdiği özel tasarımlı ekran kartı, fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak sunuluyor. Grafik işlem birimi 880MHz'de, parlel işlem birimleri 1760MHz'de ve bellekleri 3600MHz'de görev yapan yeni model, 80mm fana sahip çift slot tasarımlı özel bir soğutucu kullanıyor. 128-bit bellek veri yolu desteğine, 192x paralel işlem birimine ve 1GB GDDR5 bellek kapasitesine sahip olan ekran kartı, çoklu ekran kartı kurulumları için SLI teknolojisini de destekliyor.

Üzerinde bir adet 6pin PCIe güç girişi bulunan GeForce GTS 450 Thunder Edition, görüntü aktarımı için çift DVI v HDMI çıkışlarıyla geliyor. Lantic tarafından önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen yeni modelin fiyatı ise açıklanmadı.

• İsim olarak Lightning'den etkilenilmiş heralde
  • o nasıl bir markadır öyle ilk defa duyuyorum.. bir tanede bizim ülkemizde üretilse.. mesela markası arçelik filan olsa :)) valla gtx480i fansız satar bizimkiler fazla masraf olmasın diye :))
  • niye satmasınlarki 25 yıl hacı muratı eğri bacaklı skodaları araba diye satmadılarmı sağ aynası olmayan doğanlar şahinler arabaları üretmedilermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolulu1
    niye satmasınlarki 25 yıl hacı muratı eğri bacaklı skodaları araba diye satmadılarmı sağ aynası olmayan doğanlar şahinler arabaları üretmedilermi

egrı bacaktan kastınız egrı lastıklere sahıp skoda ıse o uretım hatası degıl .
  • bizim ülkemizde satılmaz sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.