- x
TEBRİKLER! Hediye Kol Saati Kazandınız... Dolandırıcılığı
60 Cevap24078 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

245 Mesaj
21 Ekim 2010; 8:43:02 

Arkadaşlar bu sabah telefonuma aşağıdaki mesaj geldi.. Hem saat hem de elektrik faturası indirimi kazanmışım. Ne sıcak fırsat ama. Dolandırıcılığa bak sen.

TEBRİKLER! Hediye Kol Saati Kazandınız... Hemen 02122178855 i arayın. Hem saatinizi alın, hemde elektrik faturanızda indirimden yararlanın. 02122178855 SAVER

1674 Mesaj
21 Ekim 2010; 8:49:24 

Dün bana iki kol saati ve tasarruf cihazı kazandığıma dair mesaj gelmişti :)

R 1 3 5 
╚╬╬╣ 
   2 4 6

174 Mesaj
21 Ekim 2010; 8:55:06 

Hemen ne olduğunu söyliyim, geçen bizim kayınpederi kandırmışlar çünkü.. Sana 169 tlye sadece prize takıp elektrik faturasını düşürdüğünü iddia eden ve içinde sadece 50 kuruşluk kondansatör olan bir nesne verecekler. 3 aydada faturadan kendi parasını çıkaracak diyecekler. Yalandır-dolandırıcılıktır sakın inanmayın ve bulaşmayın. Kayınpedere 3 ay deneyin memnun kalmazsanız iade edersiniz vs demişler, iade prosedürü de yok havale masrafı, posta vs 30 tl kesiyorlarmış 50 kuruşluk aleti iade ederken bile 60 kat kazanıyor şerefsizler

414 Mesaj
21 Ekim 2010; 8:56:55 

Geçen bir kaç gün içinde Haber7 de bununla ilgili bir haber vardı. Editör ilgili yerleri arayıp, konuşmuştu. Sizden kredi kartı bilgilerinizi istiyorlar. Güven vermek için de krdi kartınızın ilk dört rakamını söylemeyin diyorlarmış. (İlk dört rakam sabit) böyle bir haber vardı....

Evet GMD , muhteşem doğdu ama bu gidişle garabet ölecek!!!

Generale Mobile Discovery
Artes D9702 Tablet
PS Vita
Nintendo Wii

3914 Mesaj
21 Ekim 2010; 9:07:36 

TV:samsung 51f5570, MEDIA PLAYER: popcorn hour a-110 wn-100 wd 1 tb caviar green power, himedia q10-II......AMFİ:yamaha rx-v467, HOPARLÖR:dali zensor 1 X4,klipsch rc-62 II center,Pioneer SHM-50,KABLO:techlink,ixos....PC:acer as5740g notebook,zyxel P-660HN-F1Z 802.11n kablosuz modem,edifier m3300sf, MOBILE MUSIC : iriver h120 20gb, apple ipod 160gb classic, sandisk sansa clip 8gb, sennheiser cx300,PHONE: dark evo p60, PHOTO: Panasonic Lumix DMC-FH20 14.1MP .... video cant kill radio:)....

3236 Mesaj
21 Ekim 2010; 9:45:09 

Arkadaşlar ,

Neden sms içinde kol saati gibi toplumda kötü anlamı olan bir şeyi kazandırnız diyorlar? Birisi kol saati kazandıysa , zaten kazanmamış olduğunu ve işin içinde pislik olduğunu anlarlar.

Arkadaşlar,yazdığım mesajlarda sizi üzen veya kıran ifadeler varsa özel mesaj atın, hemen düzelteyim veya sileyim. Aynı saygı ve özeni sizlerden de bekliyorum.
Ben tv konusunda uzman değilim , bu yüzden "hangi model tvyi almalıyım?" şeklindeki sorularınıza cevap veremediğim için lütfen alınmayın. Yine de soracağınız birşey olursa lütfen sadece PM ile sorun , lütfen mail atmayın, çünkü forumdan gelen mailler hotmailde spam olarak işaretleniyor.
Tv konusu , ticari bir konu olduğu için forumda ve internette bilgi vermekten ziyade çoğu yerde yönlendirme ve ticari kandırmaca yapanlar kişiler ve websiteleri var. Sadece kullanıcı yorumlara bakarak tv seçin ve dikkatli olun.

Bir kişinin mesaj sayısının yüksek olması, o kişinin çok bilgili olduğunun ve hep doğru şeyleri yazdığının değil , sadece foruma çok mesaj attığının göstergesidir.

3067 Mesaj
21 Ekim 2010; 9:56:55 

tüm anlatılanlar doğru ve ayrıca söz konusu saat çin malı 2-3 liralık birşey.

biz burda istedğimiz kadar kötüleyelim, adamlar her gün yüzlerce mesaj atıyor. bunlardan 10 una satış yapsa en az 1000tl kar eder ki aylık yıllık neler kazanıyorlar siz hasaplayın

1542 Mesaj
21 Ekim 2010; 10:03:12 

Kol saati mi?

923 Mesaj
21 Ekim 2010; 10:09:18 

Ne de olsa Türk'ün Türkten başka dostu yok..
Yazık ya, adam kendi insanını kazıklamak için elinden geleni yapıyor ama tabii bu günde yediğimiz onlarca kazığın yanında bu yenilmeyecek türden olanlarından ama yine de atmaya çalışanlar var işte...

1697 Mesaj
21 Ekim 2010; 10:14:49 

kol saati dün show tv de sms dolandırıcılığına ait bir hber vardı snaırım sonuna yetiştim ama ayene böyle bir dolandırıcılıktı.

Bayrakları bayrak yapan üzerindeki kandır, Toprak; uğranda ölen varsa Vatandır...

51 Mesaj
21 Ekim 2010; 10:27:28 

hala bu numaralara kanan insanlar var bu memlekette gerçekten rezillik

26 Mesaj
21 Ekim 2010; 10:42:20 

Bizler, birine sms gönderirken on defa kontrol ediyoruz numarayı. Aman yanlış kişiye gitmesin ayıp olur diye.
Ama bu dolandırıcılar hemen hergün sms gönderiyor. Benim isteğim dışında reklam gönderiyor. Bu kanunen suç. Adamların kanunmuş nizammış umurlarında değil, korkuları yok.

Kural dışı

3914 Mesaj
21 Ekim 2010; 10:46:50 

millet beleş mezar bulsa içine girer,onlar da bunu kullanıyor,arz-talep meselesi

TV:samsung 51f5570, MEDIA PLAYER: popcorn hour a-110 wn-100 wd 1 tb caviar green power, himedia q10-II......AMFİ:yamaha rx-v467, HOPARLÖR:dali zensor 1 X4,klipsch rc-62 II center,Pioneer SHM-50,KABLO:techlink,ixos....PC:acer as5740g notebook,zyxel P-660HN-F1Z 802.11n kablosuz modem,edifier m3300sf, MOBILE MUSIC : iriver h120 20gb, apple ipod 160gb classic, sandisk sansa clip 8gb, sennheiser cx300,PHONE: dark evo p60, PHOTO: Panasonic Lumix DMC-FH20 14.1MP .... video cant kill radio:)....

462 Mesaj
21 Ekim 2010; 10:48:29 

check up kampanyası içinde atıyorlar bu tür smsler

%90 indirim kazandınız diyorlar.

halbuki son çıkan kanun veya yönetmelikle devlet karşılıyor bu ücreti

aman dikkat arkadaşlar

26580 Mesaj
21 Ekim 2010; 11:22:42 

Bana bugüne kadar belki 20 defa kol saati kazandınız mesajı geldi ve en sonunda dayanamayıp aradım. (Sahtekar olduklarını biliyorum daha en başından beri ama amacım bakalım nasıl laf oyunu yapacaklar merak ettim)

Aradım ilgili numarayı işte konuşmanız güvenlik gerekçesiyle kaydedilecektir diye uyarı geçti. Yalan doğru bilmiyorum. Neyse işte ondan sonra bir bayan ile görüştüm. Bana hediye kol saati ve Turkcell'den % 20 indirim kazandınız dedi. Tamam dedim bende. Ama bu hediyeleri almanız için kredi kartı bilgilerinizi almamız gerekiyor dedi. (O anda kredi kartının arkasında bulunan 3 haneli gizli güvenlik numarasınıda isteyeceğini biliyordum ama bozuntuya vermedim) Ben sırayla söylemeye başladım bilgileri. En sonda gizli güvenlik numarasını istedi ve verdiğim cevap karşısında bayanı şoke ettim. Ev adresimi vereyim isterseniz gelin benle bir gece geçirin, ne dersiniz hoş olmaz mı ?

Ve bu dediğim laftan sonra direk hat koptu telefondan bip bip sesleri duydum yani telefonu kapadı karşı taraf.

Gülermisin ? Ağlarmısın ?

The man who said "I'd rather be lucky than good" saw deeply into life. People are afraid to face how great a part of life is dependent on luck. It's scary to think so much is out of one's control. There are moments in a match when the ball hits the top of the net and for a split second it can either go forward or fall back. with a little luck, it goes forward and you win... or maybe it doesn't, and you lose.

1570 Mesaj
21 Ekim 2010; 11:39:01 

Biz bütün ailecek kol saati kazandık.Bu numarayı arayın dedikleri numarada sürekli farklı.

Vu+ Duo

Sym Fiddle II

nothing is true everything is permitted

462 Mesaj
21 Ekim 2010; 11:47:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Bana bugüne kadar belki 20 defa kol saati kazandınız mesajı geldi ve en sonunda dayanamayıp aradım. (Sahtekar olduklarını biliyorum daha en başından beri ama amacım bakalım nasıl laf oyunu yapacaklar merak ettim)

Aradım ilgili numarayı işte konuşmanız güvenlik gerekçesiyle kaydedilecektir diye uyarı geçti. Yalan doğru bilmiyorum. Neyse işte ondan sonra bir bayan ile görüştüm. Bana hediye kol saati ve Turkcell'den % 20 indirim kazandınız dedi. Tamam dedim bende. Ama bu hediyeleri almanız için kredi kartı bilgilerinizi almamız gerekiyor dedi. (O anda kredi kartının arkasında bulunan 3 haneli gizli güvenlik numarasınıda isteyeceğini biliyordum ama bozuntuya vermedim) Ben sırayla söylemeye başladım bilgileri. En sonda gizli güvenlik numarasını istedi ve verdiğim cevap karşısında bayanı şoke ettim. Ev adresimi vereyim isterseniz gelin benle bir gece geçirin, ne dersiniz hoş olmaz mı ?

Ve bu dediğim laftan sonra direk hat koptu telefondan bip bip sesleri duydum yani telefonu kapadı karşı taraf.

iyi yapmışsın :D

7101 Mesaj
21 Ekim 2010; 11:53:24 

Bu tarz toplu yasa dışı mesajlar operatörler tarafından rahatlıkla tespit edilebilecekken senelerdir tek bir önlem alınmıyor.
Malesef bu işin içinde operatörlerin yada orada çalışanların da parmağı varmış izlenimi yaratıyor.

3236 Mesaj
21 Ekim 2010; 21:50:37 

Emaillere uygulanan spam kontrolü devreye sokulsa ve belli bir oranda benzer konulu smsler telefon şirketleri dağıtılmasa olay bitecektir. Meclis gündemine yaz öncesi gelmişti hatta habe bültenlerine de çıktı , reklam içerikli mesajların kısıtlanması ile ilgili yasa tarasarısı vardı. Belki yakında çıkar.

Mesaj atanlara ceza verilerek çözülebileceğini sanmıyorum. Bir tane gariban veya ölü üstüne hat çıkartıp buradan sms gönderirler. En kolay ve temiz yöntem telefon şirketlerinin filtreleme yapmaları olacaktır.

Arkadaşlar,yazdığım mesajlarda sizi üzen veya kıran ifadeler varsa özel mesaj atın, hemen düzelteyim veya sileyim. Aynı saygı ve özeni sizlerden de bekliyorum.
Ben tv konusunda uzman değilim , bu yüzden "hangi model tvyi almalıyım?" şeklindeki sorularınıza cevap veremediğim için lütfen alınmayın. Yine de soracağınız birşey olursa lütfen sadece PM ile sorun , lütfen mail atmayın, çünkü forumdan gelen mailler hotmailde spam olarak işaretleniyor.
Tv konusu , ticari bir konu olduğu için forumda ve internette bilgi vermekten ziyade çoğu yerde yönlendirme ve ticari kandırmaca yapanlar kişiler ve websiteleri var. Sadece kullanıcı yorumlara bakarak tv seçin ve dikkatli olun.

Bir kişinin mesaj sayısının yüksek olması, o kişinin çok bilgili olduğunun ve hep doğru şeyleri yazdığının değil , sadece foruma çok mesaj attığının göstergesidir.

40 Mesaj
22 Ekim 2010; 14:44:13 

bana da geldi aynı mesaj. nedir bu bilen var mı?

Evde herhangi bir prize takılabilen bi alet vardı. Şebekedeki kaçak akımı önleyen tarzda bi alet. Elektrikte %40 tasarruf sağlar diyordu.

O mudur acep?

Genaral Mobile Discovery 4.2.1-Philips 42PFL5405H/12-HP MINI 110 3G--500GB Seagate 2,5" ExtHDD-130Wx3 Mono Solar Panel-30A FangpaSun Şarj-240A FirstPower Jel Akü-1kW Pure Sine Inverter

81 Mesaj
22 Ekim 2010; 14:46:17 

Sana gelen mesajın aynısı da dün bana geldi bu saatlerde.

2502 Mesaj
22 Ekim 2010; 14:51:15 

Bana aynı numaradan gün içerisinde 5 sefer geldi 5.de geri mesaj attım al o kol saatini ana... ...na sok yazdım bi daha gelmedi

1434 Mesaj
22 Ekim 2010; 15:18:58 

Çekinmeden ve düşünmeden fütursuzca sövün

208 Mesaj
2 Kasım 2010; 14:28:14 

Bu mesajı bana da dün 18:00 da gönderdiler. Ben de bugün aradım aynı laflar. sonrasında sizi daha sonra ararım dedim ve kapattım. Konuşmam esnasında numaramı nereden aldınız diye sordum. Verilen cevap Türkiye geneli bir kampanya yapıyoruz demeleri oldu. Birde aktif bir kredi kartı kullanıcısı olduğumu söyledi. Bu cümle üzerine internet ortamından alış veriş yapan benim Tel numaramı edinmişler diye düşündüm.
Googlede http://www.saver.com.tr/ sitesi yaptığım aramam karşısında karşıma çıktı ama bunun da bir alakası var mı bilmiyorum. Bu adresteki iletişim numarası uyuşmuyor bana gelen numara ile.
Tek merakım nereden edindikleri numaramı. Savcılığa şikayet etmeyi dahi düşünüyorum kendilerini. Yaptıkları reklam usulsüz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yborlu -- 2 Kasım 2010; 14:30:18 >

Yeşil Borlu hiç bir zaman unutulmamak için burada
Özgürlük için LINUX
Samsung Galaxy Young
Ford Fiesta Titanium Fırtına Gri 1.4 TCDI

41 Mesaj
19 Aralık 2010; 16:32:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

helal olsun, ağzına sağlık, çok iyi yapmışsın :DD

41 Mesaj
19 Aralık 2010; 16:35:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Bana aynı numaradan gün içerisinde 5 sefer geldi 5.de geri mesaj attım al o kol saatini ana... ...na sok yazdım bi daha gelmedi

süpersin :))

245 Mesaj
20 Aralık 2010; 7:11:17 

Bakan'a gelen 'kazandınız' SMS'i foyayı çıkardı.

http://www.haber7.com/h...SMSi-foyayi-cikardi.php

209 Mesaj
30 Aralık 2010; 13:40:05 

05546716022 no'lu telefondan aynı kol saati vaadiyle 02122178855 i aramamızı istiyorlar. yeni numaralarının da ifşa edilmesi adına bu mesajı yazıyorum...

2011 HONDA CIVIC ELEGANCE Otomatik

2318 Mesaj
30 Aralık 2010; 13:50:03 

Dün aynı mesaj bana da geldi, kol saati ile ilgil olan. Bende, "O kol saatini; anan, bacın ve karın ile birlikte bana göndereceksen hemen alayım, kredi kartı bilgilerimi istiyorsan şimdi arayabilirsin" yazdım. Cevap: YOK:)

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU:

UEFA & SUPER CUP

80 Mesaj
16 Ocak 2011; 13:32:55 

az önce bu numaradan banada mesaj geldi saat kazanmışımda felanda filan.
bende aldım elime vurdum telefonun tuşlara.
"arkadaşım bak ben kol saati satan bir esnafım zaten.bu işin pazarlamasını yapıyorum. sizde saat çokmuş ben iyisi size bende çok olan kollardan yollayım!"

PSN ID : DoLphiN-TR

2054 Mesaj
27 Ocak 2011; 11:39:13 

Aynı msj banada geldi bugün.Bu şerefsizler nerden buluyo numaraları rasgelemi yolluyolar napıyolar acayip kıllandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Ocak 2011; 11:40:36 

elektrik faturası indirimi ne ya :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3227 Mesaj
27 Ocak 2011; 11:52:28 

quote:

Orijinalden alıntı: yer_cekimi

Bakan'a gelen 'kazandınız' SMS'i foyayı çıkardı.

http://www.haber7.com/h...SMSi-foyayi-cikardi.php

Ulan bu ülkede bakan, milletvekili olacaksın. Rahatsız olmuş hemen soruşturma başlatmış.

Bu konuda milyonlarca rahatsız olan vatandaş var ama adamlar yapılan hiç bir duyuruda takibe alınmadı. Şimdi ise ipin ucu kaçtı yakalayamıyorlar. Arkadaş, böyle bir mağduriyet uzun zamandır var, illa benim kalkıp savcılığa suç duyurusunda bulunmama gerek yok. Olay tüm ülke deki vatandaşları ilgilendiren bir olay olduğu için bizzat devletin bu konuda dava açıp savcıları harekete geçirmesi gerekli idi ama nerdeee.....

Since 2003
Steam: ersankuneri
EvolveHQ Tıkla
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...!

11 Mesaj
2 Şubat 2011; 18:32:16 

aynı mesaj banada geldi tabiiki aramadım içinde pislik olduğu belli. hemen aramamı istedikleri numarayı google'da yazıp arattım daha ilk sırada DH forum çıktı. tüm mesajları okudum. bu konunun bile paylaşılmış olması beni sevindirdi.

4 Mesaj
9 Şubat 2011; 15:01:42 

541 5805647 numaradan mesaj geldi aynışekilde kolsati elektirk faturası indiri vs için 532 119797bu numarayı arayın diyor sahtekar

kayseri

230 Mesaj
21 Nisan 2011; 10:34:34 

05542794641

Bu da yeni mesaj atttıkları numara.

MSI CX640
LG Optimus G
Fujifilm X-A1 + 16-50 Kit
Sony DSLR a35 + Sony 35mm f1.8

272 Mesaj
25 Nisan 2011; 17:16:46 

Aynısı bugün bana da geldi. Fotoğraf makinesi (makinAsı yazmışlar bi de :D) kazandınız vs. diyorlar... Msjı gönderdikleri numara 05079620556, aramamı istedikleri numara ise 02122178855...
Polise ihbar etsek sonuç çıkar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sems -- 25 Nisan 2011; 17:17:54 >

HP Pavilion DV5123
TOSHIBA P200D-120
DELL 1520-008
SAMSUNG 32D5000

120 Mesaj
5 Mayıs 2011; 10:54:01 

bu ülkede polis ne iş yapar acaba 6 aydır millete mesaj gönderiyo kimsede çıkıp efendi sen napıyosun demiyor.herif bu kadar homutuya rağmen hala mesaj gönderiyo.az önce bana da gönderdi.

973 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Blackfyre
5 Mayıs 2011; 10:58:21 

Bende dijital fotoğraf makinesi kazanmışım

2358 Mesaj
5 Mayıs 2011; 11:37:59 

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Hemen ne olduğunu söyliyim, geçen bizim kayınpederi kandırmışlar çünkü.. Sana 169 tlye sadece prize takıp elektrik faturasını düşürdüğünü iddia eden ve içinde sadece 50 kuruşluk kondansatör olan bir nesne verecekler. 3 aydada faturadan kendi parasını çıkaracak diyecekler. Yalandır-dolandırıcılıktır sakın inanmayın ve bulaşmayın. Kayınpedere 3 ay deneyin memnun kalmazsanız iade edersiniz vs demişler, iade prosedürü de yok havale masrafı, posta vs 30 tl kesiyorlarmış 50 kuruşluk aleti iade ederken bile 60 kat kazanıyor şerefsizler

169tl 3 ayda kendi parasını çıkaracakmş ha ozaman ayda 56tl kar ettiriyo demektir (ki kar ettirme falan külliyen yalan zaten) ama benim asıl anlamadığım benim elektrik faturam hiç 56tl gelmediki bana 56tl kar ettirsin.

ama birsürü saf insanı kandırıyolar böyle. geçen bizim işyerinde birinin annesinini evine gitmiş satıcılar. su tasarruf cihazı diye 170tl para almışlar bide bi senet imsalatmışlar annesine, senet 600tl lik. yani toplam 750tl borçlanmışlar ama hemen polise gidip şikayetçi oldum, baya koşturduk ama halloldu demişti arkadaş.

575 Mesaj
5 Mayıs 2011; 12:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Asdfcizxc

Bende dijital fotoğraf makinesi kazanmışım

+1

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

22 Mesaj
10 Mayıs 2011; 9:09:28 

ben de dün akşam bi dijital fotğraf makinesi kazandım şerefsizler.. diyecek bişey bulamıyorum adamlara.. buna göz yumanlara kızmak lazım aslında.

30 Mesaj
10 Mayıs 2011; 10:19:04 

Ben mesleğimi değiştirdim artık kol saati satıyorum kazandıklarımla

Adli yollara başvurunca sonuç çıksa uğraşalım ama sadece o telefon numaralarını kapattırabiliyoruz. Bu adamları içeri attırabilen olmuş mu?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Mayıs 2011; 18:57:05 

banada geldi :)

19 Mesaj
12 Mayıs 2011; 23:29:03 

savcılığa şikayet etmek üzere cevaplanmış bir adette bana geldi utanmaz adamlar yaw

------------ALIŞVERİŞLERİM-------------
cengiz_vga......krycek....Seefoo

334 Mesaj
18 Mayıs 2011; 19:58:22 

Cumhuriyet Savcılığına başvuracaksınız zaman kaybetmeden.Polis lik bişey yok başlangıcında..Olması gereken belkide yapılıyordur ama bunu bizim yada sizlerin bilmesi belkide mğmkün değildir.şebeke ler çökertilene kadar.

Sevgi Ve Saygı İle Yaklaş ki Karşılığı Aynı Olsun...

317 Mesaj
20 Haziran 2011; 22:45:07 

Banada bugün 05516060434 nolu telefondan digital fotoğraf makinası kazandınız şu numarayı 02122177885 arayınız ve hediyenizi alınız mesajı geldi.. aman kimse aramasın.. Sahtekarlar............

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1141 Mesaj
20 Haziran 2011; 22:52:55 

Banada bi mesaj geldi kredi kartı numaranızı verin falan diyo..sallama bi numara versem sorun olur mu acaba?

4095 Mesaj
20 Haziran 2011; 23:00:10 

Bana da geldi o mesaj. Geri aradım, adresimi aldılar. Ertesi gün geldi kol saati + elektrik tasarruf cihazı. Kol saati çok dandik bişey, beş para etmez. Cihazı da pek kurcalamadım prize takınca yeşil ışık yanmıyor.

1141 Mesaj
20 Haziran 2011; 23:38:13 

sizinkiler sahtekar değilmiş demek ki

2 Mesaj
19 Temmuz 2011; 15:09:06 

şuan aynı mesajı aldım. hediye dijital foto mak kazandınız dalgası.

Yanlış Hayat Doğru Yaşanmaz..

723 Mesaj
19 Temmuz 2011; 17:54:55 

Bnada geldi nereye şikayet edebiliriz bu dolandırıcıları.En azından bir cezası olmalı böyle izinsiz yalan yanlış mesaj atıp milleti kandırmaya çalışmanın.

2340 Mesaj
19 Temmuz 2011; 17:56:53 

Banada geldi aradım gönderdiler saati. Hala kullanıyorum kaliteli saat.

-Öldürecek ve uğruna ölünecek bir şey yok.-
John Lennon

1869 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Teem0
19 Temmuz 2011; 17:59:45 

KOL saati :) İronik..

Eli kanlı adamlar âlim olamaz. Yere kan dökmek yerine, mürekkep saç .
Sevgilim, Allah belanı versin... (1.5 Yıllık Aşk Hikayesi Burada)

5404 Mesaj
19 Temmuz 2011; 18:05:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Banada geldi aradım gönderdiler saati. Hala kullanıyorum kaliteli saat.

Benimki 6.gün bozuldu Elimi yıkarken içine su kaçtı içi buharlı gibi görünüyor şimdi,saat durdu

61 Mesaj
6 Ağustos 2011; 13:55:48 

banada bu sabah geldi ve buralara şikayette bulundum.

http://www.rok.org.tr/basvuru.asp

http://bim.sanayi.gov.t...sBacak.aspx?menuSec=234

şikayetlerinizi buralara yapabilirsiniz.

26 Mesaj
5 Ekim 2011; 13:55:11 

Şimdi de bana geldi Bu dolandırıcılara kimse dur demiyor mu anlamıyorum...

1659 Mesaj
16 Aralık 2011; 20:01:44 

aynı mjs banada geldi aramadım bunlar resmi dolandırıcı......
kanuna uygun oldugu için hukukda cezası yok...
ekranda kedi yazıyor şu şekil...
KDİE burada hangi hayvan adı gizli..ilk arayana 150 euro usd veriyor yan kuruluş medya kanal d star show ........
gurbetçi kandırıyorlar.....

6 Mesaj
9 Mayıs 2012; 17:28:55 

Beni de Kayınpederim aradı TEMEL MEDİKAL adlı bir firmadan aramışlar sağlık sigortası ve iphone 4 219 tl istemişler. Ben aradım bana e71 kampanyası olduğunun onun ücretininde 208 TL olduğunu söylediler. Dolandırıcılık söyle sahte telefon çin yapımı içinde sadece bir tane led var. Parayı ödemeden kargoyu teslim alamıyorsun. Bu sadece hediye diyorlar ve telefonda arandığın için bir şey ispatlamanda çok mümkün değil. Bende 155 polis aradım, Asayiş dolandırıcılığın telefonu verdi. Orayı aradım dolandırılmadıysanız bir şey yapamayız , yazılı başvuru yapacaksınız dedi. Bir de bağırıyor telefonda ki Polis. Yazıklar olsun dedim bu anlayışa.

1141 Mesaj